PDA

View Full Version : Moderated:може ли да се забременее от секс във вода?



RaZg0NeNa
07-02-2007, 16:53
dnes bqh na plaj s priqtelq mi i reshihme da go napravim v moreto.vazmojno li e da sum zabremenqla ???ebahme se 4-5 min.Chyvala sam che kogato se ebesh v moreto spermatozoidite ne mogat da ostanat v vaginata..nqkoi daje vednaga ymirali ot morskata voda...Tova vqrno li e ?MolQ vi otgovorete #-o

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

`Death`Whore``
07-02-2007, 16:56
Принципно те са като у дома си във водна среда, но е възможно солеността на морската вода да ги умаломощава. Не разчитай на това обаче.

07-02-2007, 16:58
temata ne trqbwa li da e more&sex ? :)

KyKJlu4KaAa
07-02-2007, 17:08
emi pochti nevazmojno e ;)

07-02-2007, 17:14
да бе .това е като оня мохабет за аспирина...

BeMyLover
07-02-2007, 17:29
Аз СъМ ЧуВаЛа чЕ МОЖе Но Не СъМ ТоЛКоВа СиГуРнА Но моЖе Да СтАнАт дРуГи нЕщА ЕдНоТо Нещо Е, че ИмА ГолЯма ВерОятнОст, ДоРи Да СтЕ мНого ВъзБудЕни, ПроНикВанЕто Под ВодАта Да е МалКо БолЕзнЕно, заЩотО ВоДатА ОтМиВа ЕстЕствЕНото ОвЛажНяваНе на ВлаГалИщЕто.

ДруГотО е СвъРзаНо с ЧиСто ХигИенНата СтРАна На въПроСа. И в МоРсКата Вода, И във ВоДата В БасЕйНа Има БаКтЕрии, КоиТо МогаТ да ПриЧиНят ГъбИчнИ ИнфеКциИ, ТаКа че, аКо се РешИте на Тази малКо еКстРемНа ЛюБов, ВзеМетЕ НеоБхоДиМите МерКи.

Amigo0o
07-02-2007, 18:04
наи добре знае теста за бременност :wink:

thefreak
07-02-2007, 18:27
dnes bqh na plaj s priqtelq mi i reshihme da go napravim v moreto.vazmojno li e da sum zabremenqla ???ebahme se 4-5 min.Chyvala sam che kogato se ebesh v moreto spermatozoidite ne mogat da ostanat v vaginata..nqkoi daje vednaga ymirali ot morskata voda...Tova vqrno li e ?MolQ vi otgovorete
Е той кво вътре ли ти свърши или... ?!
Кат е цепнал в морето кво, да не мислиш, че ще те гонят сперматозоидите чак до плажа....

Ruskia1936
07-02-2007, 22:04
dnes bqh na plaj s priqtelq mi i reshihme da go napravim v moreto.vazmojno li e da sum zabremenqla ???ebahme se 4-5 min.Chyvala sam che kogato se ebesh v moreto spermatozoidite ne mogat da ostanat v vaginata..nqkoi daje vednaga ymirali ot morskata voda...Tova vqrno li e ?MolQ vi otgovorete
Е той кво вътре ли ти свърши или... ?!
Кат е цепнал в морето кво, да не мислиш, че ще те гонят сперматозоидите чак до плажа....
xaaxxaax
@РАЗГОНЕНА.
не може

07-02-2007, 22:17
Аз СъМ ЧуВаЛа чЕ МОЖе Но Не СъМ ТоЛКоВа СиГуРнА Но моЖе Да СтАнАт дРуГи нЕщА ЕдНоТо Нещо Е, че ИмА ГолЯма ВерОятнОст, ДоРи Да СтЕ мНого ВъзБудЕни, ПроНикВанЕто Под ВодАта Да е МалКо БолЕзнЕно, заЩотО ВоДатА ОтМиВа ЕстЕствЕНото ОвЛажНяваНе на ВлаГалИщЕто.

ДруГотО е СвъРзаНо с ЧиСто ХигИенНата СтРАна На въПроСа. И в МоРсКата Вода, И във ВоДата В БасЕйНа Има БаКтЕрии, КоиТо МогаТ да ПриЧиНят ГъбИчнИ ИнфеКциИ, ТаКа че, аКо се РешИте на Тази малКо еКстРемНа ЛюБов, ВзеМетЕ НеоБхоДиМите МерКи.Абе, как не ви омръзва на всяка буква дА нАтИсКаТе ShIfT?

namina
07-02-2007, 22:18
temata ne trqbwa li da e more&sex ? :)