PDA

View Full Version : Grozota



07-02-2007, 16:54
Interesno mi e kakwo smqtate za grozno(wynshen wid) w edno momche ili momiche.O4ila, golemi zybi slabost debelina i tem podobni.Molq newikaite 4e towa nqma zna4enie za6toto wyn6niq wid se gleda nai-mnoko [-X [-X

Morphia
07-02-2007, 16:59
Много мразя големи джуки... Обичам тънички, малки устни. И твърде много мускули... Ужасно са ми противни олигофрените, вманиячени по бодибилдинг и тем подобни идиотизми... Иии тъмни очила не обичам (нямам нищо против очилатковците, даже са ми слабост, за слънчеви очила говоря). Нали така не му се виждат очичките... \:D/

moon_flower
07-02-2007, 17:06
Ами грозно е,когато някои има жълти зъби,огромни наболи мустаци,които не са направени умишлено,а просто не се махат(например при някои момичета),лице,покрито с пъпки,момчета с огромни мускули,които са толкова големи,че просто отблъскват...ами за това се сещам...
П.П:За дебелината нямам против...аз съм си харесвала момчета,които не са слаби,нито мусколести,ами примерно има по дебели крака или нещо такова,но какво от това?Ако си го харесвам няма значение.

Enigma_
07-02-2007, 17:38
пластичната хирургия е достатъчно напреднала, авторката може да я посети..

Valar
07-02-2007, 17:49
Задължително женствено лице прикрепено със супер излъчване!
Невинен поглед също ако има направо екстра.
За тялото писах не помня вече къде,че не е от огромно значение за мен!
Разбира се правят изключение 70-100 и повече килограмови мацки!!!

BeBsItO
07-02-2007, 17:56
za mom4e e grozno spored men: super slabi4ak, i s tapo darjanie( pf nz 6to se i na4ina na danrjane mi se e nabil v glavata)prosto nekva nepriqtna fizionomiq. a za momi4e e grozno: s nqmakv kriv nos...abe de a znam, az ot momi4eta ne razbiram :D ina4e krivite zabki sa mi sladki nekvi, poznavam super macki s takoiva zabki :D

`Death`Whore``
07-02-2007, 17:58
Просто някои хора за мен са красиви, а някои не са. Рядко казвам, че някой е грозен.

SpOrTs_GiRl
07-02-2007, 18:05
Просто някои хора за мен са красиви, а някои не са. Рядко казвам, че някой е грозен.
Аз съм по същия начин. Много трудно мога да кажа, че някой е грозен, дори и да не ми харесва. ;)

sexy_for_you
07-02-2007, 18:08
Еми външния вид е първото нещо,което всеки гледа в другия.За мен няма точно определени неща.Пък и аз не държа момчето да е супер красиво.Важното е да има чар.За всеки човек е различно.Относно кривите носове има някои,които са грозни,но други са симпатични.Момчето,което харесвам,има леко криво носле,но за мен т'ва е най-сладкото носле на света :-D Та така.За мен най-важното е да са чистоплътни и да подържат сносен външен вид.Колкото до красотата,всеки си има различни черти и зависи от човека :-D

Just_say_no
07-02-2007, 18:19
Грозотата за мен е нещо много неопределено, защото всеки има различен вкус и т.н. но все пак не харесвам момчета без прически. Не знам защо! Просто когато погледна някое момче то трябва да е с прическа и толкова. За мен това е най-важния фактор относно външния вид на момчетата.
Пък ако става въпрос за малко пъпки или за криво носле... голямата работа вече :wink: То във всеки от нас се крие нещо нестандартно, което изразява чара му.

djuki
07-02-2007, 18:20
Е нямам нещо точно определено . Зависи от самия човек . Не държа гаджето ми да е първи красавец , но не бих и отказала да е такъв . Но най важното да е готин характер !

koalka
07-02-2007, 18:22
Не мога да кажа точно.Един или ми харесва, или не.Нямам определен стандарт за това кое е грозно.

Girl-of-Sin
07-02-2007, 18:58
Хъммм....не може да кажем, че външният вид не е от никакво значение, но едва ли той е водещ...

Един човек може да ти стане приятен само с милото си държание и добрият си характер....Когато това се случи ....външният вид неусетно минава на заден план...не се забелязва...

Другият момент е, че разбиранията на всеки човек за красата са страшно разнородни...

Ако едно момче е красиво според мен, то според някой друг може да е ужасно нелицеприятен....

Лично за мен е важен чара...човек може да не е кой знае колко красив, но да притежава излъчване, чар, обаяние...това ме пленява наистина :smt007

..:sUnRiSe:..
07-02-2007, 19:16
ще е лъжа ако кажа че за мен външният вид не е важен понякога се е случвало някой да не ме привлича физически защото е неприветлив на външен вид обаче в повечето случеи после съм съжелявала Друг е въпроса че всичките ми гаджета са имали много недостатъци и аз съм обожавала точно тези техни черти. Истината май е че никой не е толкова грозен колкото изглежда и всеки е забележителен не е неубходимо да си супер красавец за да бъдеш обичан [-X

малеее как се отплеснах от темата
иначе аз май хич не харесвам момчета с дълти коси

MiMiLoTaAaA
07-02-2007, 19:19
Az syshto nqmam opredeleni neshta koi ne mi haresvat v daden chovek . Mai mi haresvat dylgichkite nosleta tova me prevlicha , no ne razbirase vyv vseki :) mn si zavisi i ot choveka :P :)

IceCold{Frozen`Heart}
07-02-2007, 19:33
smqtam 4e ni6to v pove4e ne e krasivo- mn debel, mn slab,mn muskulest, mn hilav, malki ustni, tvarde debeli ustni, pri4eska 0 nomer ili mn dalga kosa(govorq za mom4eta). pak i vseki si ima vkus.

PS:a az obi4am sas sini o4i, po-malki ustni i beli zabi.naskoro si haresvah edin s dalga kosa :roll: .ne haresvam nekvi hilavi (blqh) i ne haresvam rusi...

GeGeTo
07-03-2007, 21:32
nqma grozni muje,ima trezveni jeni :smt016

flowerlina
07-04-2007, 05:51
Това е много относително.Когато е само за флиртче външният вид е решаващ и играе главната роля,но когато става въпрос за по-дълга връзка по-важен е характера на самия човек,а не неговият външен вид/поне за мен е така/.

Just_say_no
07-04-2007, 06:24
nqma grozni muje,ima trezveni jeni :smt016

hahahah ne be6e li obratnata " Nema grozna macka ima trezven maj " :D

alkobalko
07-04-2007, 06:32
Всеки от нас има собствен вкус и за един даден човек е красив, а за други горзен. Не е правилно да съдим хората само по външния им вид.

VerryBerry
07-04-2007, 06:58
ne haresvam mom4eta s sledi ot akne-belezi i tem podobni po liceto...i nepriqtnata mirizma na pot sa6to me otblaskva,ina4e vs ostanalo si me ustroiva..

neverand
07-04-2007, 07:33
оф...имало грозни хора,по-скоро има лоши вкусове,за теб един човек може да е грозен,а за друг да е най-красивия...тъй че,грозни хора няма.

Just_say_no
07-04-2007, 07:54
оф...имало грозни хора,по-скоро има лоши вкусове,за теб един човек може да е грозен,а за друг да е най-красивия...тъй че,грозни хора няма.

Браво!!! Точно това казвам и аз. Друго са вече подробности от сорта ... има бенка на еди си коя буза и дрън дрън... то тва прай човека уникален и му придава лично излъчване.

SpOrTs_GiRl
07-04-2007, 07:55
оф...имало грозни хора,по-скоро има лоши вкусове,за теб един човек може да е грозен,а за друг да е най-красивия...тъй че,грозни хора няма.

Браво!!! Точно това казвам и аз. Друго са вече подробности от сорта ... има бенка на еди си коя буза и дрън дрън... то тва прай човека уникален и му придава лично излъчване.

Напълно съгласна ;)