PDA

View Full Version : Възможно ли е?



NormaL_teEn^
07-02-2007, 17:20
Знам,че може да прозвучи глупаво,но скоро гледах едно клипче в vbox7-a и там видях едно момче.Подиграваше се на един изпълнител,който преди година-две харесвах и исках да си спомня за лигавата част от живота ми,затова гледах това клипче.Пародията му ми хареса и го гледах още един-два пъти докато не осъзнах,че не пародията ми харесва,а момчето от пародията.Спомних си,че бях гледала това клипче преди доста време в youtube и го потърсих.Разбира се,клипчето беше правено в домашни условия и потърсих малко информация за човека,който беше качил това клипче в ютуби.Естествено,още същия ден намерих каквото търсих или по-точно всичко за момчето от пародията (адреса,името и адреса на всичките му приятели,регистрациите в доста сайтове (myspace например) и какво ли още не).Момчето е по-голямо от мен с 3-4 години и живее на друг континент,но това не ми пречи да си го гледам всеки ден (просто много ме радва).Проблемът е,че преди около 3 дена започнах прекалено много да мисля за това момче.Събуждах се с мисълта за него.Когато гледам телевизия,винаги ми се набиват хората с име като неговото.Мисля,че съм се вманиачила в него.Дори когато се разхождам,сравнявам всички индивиди от мъжки род с него. :shock:
Та,въпросът ми към тези,които са ми прочели всички тези глупости е - какво мислите,че ми е?По едно време мислих,че съм се влюбила,но малко не ми се нрави,защото не го познавам (т.е. той не познава мен,иначе аз знам прекалено много неща за него).Е,не го познавам като характер,но пък и това не е много вярно,защото приятелите му са пръснали клипчета с него в ежедневието и имам представа що за човек е.Знам,че това е просто период и че ще ми мине.Но кога? :-k

sexy_sladuranka___
07-02-2007, 17:24
mi moje da se slu4i , vseki se vmania4ava ponqkoga v ne6to vkl i az tey 4e spoko skoro 6te mine :)

NormaL_teEn^
07-02-2007, 17:27
А ако не мине? :smt012

Morphia
07-02-2007, 17:28
Хмм... Със сигурност не е глупаво. След като скъсах с... вече бившия... че и досега просто развивам някаква мания по него. >.> Открих му регистрацията във vbox7, във DeviantArt, из разни форуми... И постенно откривам доста грешки, които съм направила. Макар че ми е добре известно, че ще ме намрази, ако разбере, че го следя така. Разбираш ли ме?
И за друг случай се сещам... Бях свалила някакви снимки на едно момче от VampireFreaks и ги бях сложила за снимки на един мой ролплей герой. А той наистина е много хубав. ^_^ А той е от Германия, нищо не знам за него... Обаче е видял, че съм му разглеждала профила и ми писа. И сега си говорим.:) И в YouTube има ЛС, нали? Ако знаеш английски пробвай да му пишеш, не губиш абсолютно нищо... И се оглеждай повече из улиците и за други момчета.:)

BeBsItO
07-02-2007, 17:29
oo nqma takav varqnt da ne mine, vinagi minava!!! na men new mi se e slu4valo takova ne6to de.....ama ,,,,,,,,

jyji
07-02-2007, 18:04
a za kakvo govorim.Az sum v su6tiq period.Ma moito ne e 4ak tolkova oburkva6to i nevuzmojno.Prekaleno li4no e da obqsnqvam tyk ma ako iska6 da razbere6 ne6to pi6i LS :-D

SpOrTs_GiRl
07-02-2007, 18:11
Мм.. може би трябва да поспреш да мислиш за него малко.. Иначе може да хлътнеш много по него.. възможно е ! ;)

07-02-2007, 18:12
Хмм... Със сигурност не е глупаво. След като скъсах с... вече бившия... че и досега просто развивам някаква мания по него. >.> Открих му регистрацията във vbox7, във DeviantArt, из разни форуми... И постенно откривам доста грешки, които съм направила. Макар че ми е добре известно, че ще ме намрази, ако разбере, че го следя така. Разбираш ли ме?
И за друг случай се сещам... Бях свалила някакви снимки на едно момче от VampireFreaks и ги бях сложила за снимки на един мой ролплей герой. А той наистина е много хубав. ^_^ А той е от Германия, нищо не знам за него... Обаче е видял, че съм му разглеждала профила и ми писа. И сега си говорим.:) И в YouTube има ЛС, нали? Ако знаеш английски пробвай да му пишеш, не губиш абсолютно нищо... И се оглеждай повече из улиците и за други момчета.:)

Има ЛС и знам английски,но той не е влизал там от март месец.Както и в myspace и там останалите сайтове.Най-добрият му приятел обаче всеки ден влиза.По едно време мислих да му пиша,но ме хвана срам.Просто се почувствах глупаво и се отказах. :|
А иначе се оглеждам,но само до там.Много често се е случвало за малко да се запозная с някой,но все не съм успявала.С непознати съм се запознавала само 3-4 пъти и не съм много очарована. :roll:

jyji,малко трудно да ти пиша ЛС - нямам рег.,аз съм само Гост тук. :wink:

SpOrTs_GiRl,ти можеш ли да спреш да спиш?

hma
07-02-2007, 18:17
Aaaa,vazmojnoe i oshte kak!az bqh vliubena(ili vmaniachena)vyv vokala na depeche mode hahaha...ama prejivqva se spoko;]
P.S. daje si razigravah scenki vecher kato lqgah kak sum jenata na jivota my hahaa...eeeh mladost,mladost

moon_flower
07-02-2007, 18:21
Не е глупаво,а и ще ти мине.Може и да отнеме милиооон години,но ще ти мине. :wink:
Съвсем нормално е.И аз съм се вманиечавала в момчета,които ми харесват.Просто привличане.Хормоните бошуват...

SpOrTs_GiRl
07-02-2007, 18:24
[quote=Morphia]

SpOrTs_GiRl,ти можеш ли да спреш да спиш?

Спането е съвсем различно :-D Докато тя може да се овладее и да спре да мисли за него, докато не е станало късно. ;) Просто трябва да започне да се занимава с нещо ново - някое ново хоби или нещо такова, което да занимава мисълта и и тя да не мисли толкова за него. Така намалява мислите по него, докато накрая почти няма и да се сеща за него ;)

07-02-2007, 18:37
da be to taka stava.Kazva6 si "Ne iskam da mislq za teb!"I tova e krai ](*,)
Prestani da pose6tava6 saitovete,koito pose6tava toi.I da tursi6 info za nego

NormaL_teEn^
07-02-2007, 18:40
SpOrTs_GiRl,ти можеш ли да спреш да спиш?

Спането е съвсем различно :-D Докато тя може да се овладее и да спре да мисли за него, докато не е станало късно. ;) Просто трябва да започне да се занимава с нещо ново - някое ново хоби или нещо такова, което да занимава мисълта и и тя да не мисли толкова за него. Така намалява мислите по него, докато накрая почти няма и да се сеща за него ;)

Ми всъщност не е съвсем различно.Аз си лягам и ставам с мисълта за това момче.Сънувам как си общуваме и не знам си какви глупости още (без перверзии) свързани с него.Когато чуя някъде неговото име (което е много разпространено в Америка) и направо се побърквам,ставам неадекватна и говоря несвързано.Почвам да се хиля като побъркана.А и едно е да кажеш:"Спри да мислиш за него",друго е наистина да го направиш.Все пак аз не го правя нарочно.По-пристрастена съм към него,повече отколкото пушачите към цигарите. :-s

NormaL_teEn^
07-02-2007, 18:42
da be to taka stava.Kazva6 si "Ne iskam da mislq za teb!"I tova e krai ](*,)
Prestani da pose6tava6 saitovete,koito pose6tava toi.I da tursi6 info za nego

Еми аз вече не го правя,просто не мога да спра да мисля за него.А и няма какво повече да търся - аз знам всичко. ](*,)

petel
07-02-2007, 19:59
Мене ме кефи Дженифър Лав Хюит

И кво, да се гръмна ли?

AFT
07-02-2007, 20:03
Мене ме кефи Дженифър Лав Хюит

И кво, да се гръмна ли?

Повярвай ми,много по-различно е да харесваш такава звезда и един обикновен teen,няма значение,че оттук до него има няколко морета и един океан. :wink:

SpOrTs_GiRl
07-02-2007, 20:06
SpOrTs_GiRl,ти можеш ли да спреш да спиш?

Спането е съвсем различно :-D Докато тя може да се овладее и да спре да мисли за него, докато не е станало късно. ;) Просто трябва да започне да се занимава с нещо ново - някое ново хоби или нещо такова, което да занимава мисълта и и тя да не мисли толкова за него. Така намалява мислите по него, докато накрая почти няма и да се сеща за него ;)

Ми всъщност не е съвсем различно.Аз си лягам и ставам с мисълта за това момче.Сънувам как си общуваме и не знам си какви глупости още (без перверзии) свързани с него.Когато чуя някъде неговото име (което е много разпространено в Америка) и направо се побърквам,ставам неадекватна и говоря несвързано.Почвам да се хиля като побъркана.А и едно е да кажеш:"Спри да мислиш за него",друго е наистина да го направиш.Все пак аз не го правя нарочно.По-пристрастена съм към него,повече отколкото пушачите към цигарите. :-s

Разбира се, че е едно да го кажеш, а друго да го направиш. Обаче ти искаш да ти КАЖЕМ по един съвет от нас.. ето аз ти давам моя - намери си някое хоби и гледай да не се занимаваш много с момчето - ясно и кратко.. написах го по-подробно горе. Казвам го за да ти помогна, не те задължавам да го правиш или нещо такова. Все пак на всеки му е лесно да подмине темата и да не каже нищо или да напише 3 думи. Ние няма как да направим нещо по въпроса - нито можем да го забравим вместо теб - нито нищо. За това ти КАЗВАМЕ по един съвет.. пък ти си преценяваш ;)

petel
07-02-2007, 20:15
Мене ме кефи Дженифър Лав Хюит

И кво, да се гръмна ли?

Повярвай ми,много по-различно е да харесваш такава звезда и един обикновен teen,няма значение,че оттук до него има няколко морета и един океан. :wink:

Ми до момента в който "обикновения тийн" не дойде в България да награби авторката на темата в някоя тоалетна или каквито са й там мокрите фантазии, всичко е едно й също, физически контакт няма.

blqblq_f
07-02-2007, 21:25
хахаах ще мине споко :lol: вземи се огледай около себе си-ще видиш колко мн готини и печени момчета те заобикалят \:D/ сега в момента си запленена от този, но някой ден ще видиш някой пич, който е съвсем близко до теб и ще забраищ тоя,който даже не можеш да докоснеш... :roll: Спокс .. тва ще мине много по-бъзро от колкото си мислиш...ще се влюбиш в някой и после ше се смееш че си го харесвала тоя :-D казвам ти го от собствен опит :wink:

NormaL_teEn^
07-02-2007, 21:28
Мене ме кефи Дженифър Лав Хюит

И кво, да се гръмна ли?

Повярвай ми,много по-различно е да харесваш такава звезда и един обикновен teen,няма значение,че оттук до него има няколко морета и един океан. :wink:

Ми до момента в който "обикновения тийн" не дойде в България да награби авторката на темата в някоя тоалетна или каквито са й там мокрите фантазии, всичко е едно й също, физически контакт няма.

В цялата тази история няма никакви мокри фантазии или нещо подобно.Попитах как да престана да се вманиачавам по това момче.То е ясно,че няма да има физически контакт - въобще няма да има контакт,точно затова искам да престана да мисля за него,сеш се?

SpOrTs_GiRl,разбрах те още първия път.Просто отбелязах,че не е толкова лесно,колкото изглежда. :::
blqblq_f,мхм,дано!

blqblq_f
07-02-2007, 21:41
щом имаш желание ще стане :wink:

kiss4itu
07-02-2007, 22:41
Bila sam vlubena v bliznacite ot Tokio Hotel (tuka nqkoi 6te se izsmee :D znam 4e mnogo teens gi mrazqt ve4e) i az gi smqtah za super sladki i tyrsih info za tqh.gledah snimki postoqnno.vra6tah se ot daskalo i vednaga si puskah tqhnite pesni,no mi omryzna.vsi4ko si zamina za 2-3 meseca :) sega ve4e dori ne sym 4ula edna tqhna pesen.ve4e sa mi bezrazli4ni :) taka 4e i na teb 6ti mine skypa :) hormoni :wink: sega sym se vmania4ila v edno mom4e,kakto i to v men :D no sme ot dale4ni gradove...no pone se poznavame i sme ot edna darjava :D
pi6i mu na tova mom4e ni6to nqma da zagubi6 :) nai-mnogo da izlezne6 zabavna pred nego s maniqta si :D

fNatiC
07-02-2007, 22:48
Дай да го видим тва клипче може да се влюбим и ние :twisted:

Mementomori
07-03-2007, 04:47
Според мен не си влюбена в това момче,а просто то е породило някакъв неимоверно силен интерес у теб!Явно си харесала външния му вид(кой не би харесал сладко момченце?!)и затова си започнала по-често да мислиш за него!Ако наистина искаш да го опознаеш,поговори с него и се запознай с някои черти от характера му.Можете да станете дори приятели,но в повечето случаи очакванията ни за даден човек се оказват нереални,понеже имаме високи критерии,така че помисли и по този въпрос!Аз смятам,че скоро няма дори да се сетиш за това момче,защото всичко е временно!И колкото и парадоксално да звучи-хубаво е,че имаме способността да забравяме!

NormaL_teEn^
07-03-2007, 08:03
Bila sam vlubena v bliznacite ot Tokio Hotel (tuka nqkoi 6te se izsmee :D znam 4e mnogo teens gi mrazqt ve4e) i az gi smqtah za super sladki i tyrsih info za tqh.gledah snimki postoqnno.vra6tah se ot daskalo i vednaga si puskah tqhnite pesni,no mi omryzna.vsi4ko si zamina za 2-3 meseca :) sega ve4e dori ne sym 4ula edna tqhna pesen.ve4e sa mi bezrazli4ni :) taka 4e i na teb 6ti mine skypa :) hormoni :wink: sega sym se vmania4ila v edno mom4e,kakto i to v men :D no sme ot dale4ni gradove...no pone se poznavame i sme ot edna darjava :D
pi6i mu na tova mom4e ni6to nqma da zagubi6 :) nai-mnogo da izlezne6 zabavna pred nego s maniqta si :D

Всъщност е много възмножно наистина да се зарадва на тази мания (поради доста нелепи причини). :lol:

fNatiC,той не е секс бомба ( :smt005 ).Досега абсолютно всички,който са гледали казват:"клипчето е забавно,ама тоя от клипчето е ... ".Всмисъл не е пълен урод,просто не е от тия момчета,който 98% от момичетата когато го видят по улицата ще се разтопят от кеф. 8-[
Memento mori!,мислих си да му пиша,обаче много неща ме спряха:
1.Не е влизал в тея сайтове от месеци и не искам да му пиша и после да цикля пред компютъра,чакайки да ми пише.
2.Не знам какво да напиша:"Здрасти,аз съм твоята най-голяма фенка!" ли?
3.По-голям е с около 4 години и когато му пиша и види на колко години съм,може да ми изцепи нещо кретенско (което ми се струва,че няма да стане,но все пак не го познавам чааааааааак толкова добре) и после ще ми е кофти... :smt012

alkobalko
07-03-2007, 08:09
Това е някаква временна лудост по това момче, скоро ще премине.