PDA

View Full Version : объркана съм,гадно ми е...pls съвет :(



veronika^16*
07-02-2007, 17:30
Моля само за сериозни отговори,не ми е до лигльовци,ама изобщо...На 16 съм,приятелят ми е на 22.Днес постъпих егоистично и после това ми излезе през носа.Исках да се видим и се видяхме,но той имаше много за учене за изпити,а после 'разбра' че сме можели да се видим по друго време на деня и като му казах защо не сме могли,той не ме послуша изобщо,а освен всичко се държа грубо защото беше ядосан и ми ги наговори едни...не че това което каза не беше вярно,просто ми стана много неприятно.И всичко,защото исках да се видим.Разбирам,че не можеше,но чак такъв грях ли е - все пак той се съгласи и искаше да остана когато реших да си тръгвам?За 3 часа нямаше да научи и половината от това,което ще научи за следващите 4 дена. #-o
Извиних му се (макар че вината изобщо не беше само моя),но той пак не искаше да ме чуе.Какво да правя? :(

Enigma_
07-02-2007, 17:37
^^^
утре като закъснее с 10 минути не забравяй пак да пуснеш тема...

BeBsItO
07-02-2007, 17:42
pffffffff tiq mom4eta za kvi gluposti se sardqt....mn se draznq ve4e. i na men mi praat takiva nomerca ot vreme na vreme...... svikvai mili4ka

CraZy_K1LlErR
07-02-2007, 17:43
Еее Според мен ти си виновна се пак човека се готви за изпити а да не мислиш че това е толко лесно сеедно постави се на негово място за него това е важно ако за теб не е се пак от тва може да му зависи бъдещето сващаш ли на къде биам. Извиниму се няколко пъти а не да му се правиш на нз си каква.

07-02-2007, 17:46
Еми, ти си постъпила достатъчно цивилизовано и си се извинила. Виновна или не, направила си каквото зависи от теб. НАй-вероятно е напрегнат пред самите изпити /и на мен ми идва да убивам хора, когато съм в сесия, и се сърдя за големи дреболии/. ПРости му го, но не се оставяй да те манипулира чрез чувството ти за вина или не дай си боже да ти се качва на главата.Айде и умната.

djuki
07-02-2007, 18:47
Мисля че си постъпила много тъпо . Момчето явно е сериозно и иска да постигне много какво ти пречи да му дадеш една седмица за да научи и да има после за какво да празнувате . Влез му малко в положението и се съобразявай и с него не мисли само за себе си . Все пак и той не е бил много прав да си изкара напрежението на теб макарче щом сте двойка не би трябвало да има някакви проблеми .