PDA

View Full Version : svobodata ili nego?



svobodata ili nego?
07-02-2007, 17:44
kvo bihte napravili ako gadjeto vi vi zabrani dadeno ne6to, zaedno ste ot mn dalgo vreme i ne e 4esno no go obi4ate prekaleno mn za da go zarejete? :( koe bihte izbrali nego ili svobodata si?

`Death`Whore``
07-02-2007, 17:46
Била съм във връзка, в която съм нямала никаква свобода. Лошото беше, че аз самата се чувствах виновна, ако се видя с хора и сред тях има мъже...беше ужасно...в сегашната си връзка имам пълна свобода и нямаш представа колко добре се чувствам...

Enigma_
07-02-2007, 17:48
Комунизма естествено, питай Маркс и Ленин и те са го избрали!

Maiden`Fenka
07-02-2007, 17:54
kvo bihte napravili ako gadjeto vi vi zabrani dadeno ne6to, zaedno ste ot mn dalgo vreme i ne e 4esno no go obi4ate prekaleno mn za da go zarejete? :( koe bihte izbrali nego ili svobodata si?

ти трябва да избереш дали искаш да си постоянно под контрол да ти се забраняват разни неща който на него не му харесват и да си с него или да правиш квото ти сметнеш за добре без той да ти се бърка
Или в крайна сметка говори с него и му кажи че не искаш някой да ти налага някви граници

sexy_for_you
07-02-2007, 18:12
Ами най-добре е да говориш с него,да го убедиш,че си му напълно вярна и няма за какво да се тревожи.Ако прецениш,че свободата е по-ценна за теб и не се нуждаеш от някого,който постоянно ти казва какво да правиш,го зарежи.Но ако го обичаш,стигнете до консенсос и бъдете щастливи.Аз бих избрала него.УСПЕХ!

jyji
07-02-2007, 18:15
zavisi kakvo mi zabranqva.
Ama da mi durji smetka i da me kontrolira-nqma 6ans.No ako e ne6to,koeto e za moe dobro-iskam,ne iskam 6e si go sly6am :smt007

SpOrTs_GiRl
07-02-2007, 18:17
И аз имах подобна връзка.. нямах никаква свобода, а момчето толкова ме ревнуваше, че ако не се видехме идваше до квартала ми и почваше да ме следи! Криеше се и ме следеше.. после ми държеше сметка с кой излизам и т.н. Трябва да решиш.. но ако пък е нещо не особено сериозно няма защо да късаш с него.. ти си знаеш ;)

moon_flower
07-02-2007, 18:18
Не бих останала при момче,което се опитва да ме контролира...не,не бих.Това е глупаво,а и е егоистично.После започваш да се чувстваш виновна,че си излязла с приятелка,а не с него...въобще,не е хубаво.

djuki
07-02-2007, 18:38
Засиви какво ми забранява и дали наистина има причина да го прави . Не бих позволила на някой да ме контролира независимо какъв ми се пада . Може да ми е гадже и да сме от сумати години заедно но въпреки това няма право да ми казва какво да правя !

love_Stan4o
07-02-2007, 18:55
moga da si predtava kak se 4uvstva6....!tva koeto ti e e slu4ilo..e mn ama mn gadno!zna4i,az mislq,4e na-dobriq na4in e ,ako namerite vreme..edin za drug..i sednete da si pogovorite na 4-i o4i..za da se razberete,dali vse o6te te obi4a i dali iska i toi da e s teb!
Li4no,az ako sam postavena na tvoq mqsto...bih probvala s razgovor,ako vidq,4e ne stava....togava,6te se razlelime..i bih iskala da bada svobodna,ot kolkoto nqkoi da mi zabranqva..kakvoto i da bilo....!ako se razdelite...ti 6te si slobodna da pravi6 tova koeto iska6,a ne se i znae,moje da sre6ne6 i po-dobar 4ovek!

..:sUnRiSe:..
07-02-2007, 19:00
аз бих избрала свободата , защото не мога да си представя някой непрекъснато да ми забранява и да ме контролира :shock: Въпреки че ако го обичам много ще ми е адски трудно да го зарежа ей така. Защо не седнеш и му обясни че се чувстваш подтисната - ако те обича би трябвало да разбере и да си укроти нрава :wink: