PDA

View Full Version : emo-ta



I_ve7o
07-02-2007, 18:54
abe moje da zvy4i typo ama kak to4no se obli4a edno emo?kakva myzika sly6at?smisal kakvi grypi izpylniteli..poneje ne sam zapoznata pyk mi e intr ;]]

Ice_Queen_
07-02-2007, 19:04
има хиляди теми - потърси в ТЪРСАЧКАТА!

07-02-2007, 19:50
ми емотата са мн якии ;Р обличат се.. яко.. раета дънки ..някво не прекалено ярко,колани,цветовете нямат значение но обикновено са в комбинация с черно.Носят мн гривнички..Имат яки коси..бритонче туй онуй ;Р Изправена коса..тъмна за предпочитане..дрехите са най често по изчистени..смисъл нямат някви картинки на мики маус или некви тъпи надписи..ако има надпис щее някъф смислен як надпис и не блящукащ.Най често с тъмен грим..почти всички емота са с черен молив редовно..Но външността съвсем малко им помага да бъдат емо.По скоро чрез външността изразяват че са емота..демек какви са..Слушат емо музика..Доближава се до пънк но не е!И все пак тва не им пречи да си слушат пънк.Емо музиката...е емо.. :Р има яки смислени текстове....ко др да добавя...аз вече забравих къв беше въпроса :РрР айде надявам се да съм ти помогнала ;D

koalka
07-02-2007, 19:55
Сега на интересна ли се правиш като пускаш поредната тема?Еми напиши в гугъла "еmo" и ще ти излезе. :wink:

Madness
07-02-2007, 20:31
Стигам до извода,че всеки юзър трябва да е пуснал тема за имотата :lol:

machoka
07-02-2007, 22:35
Стигам до извода,че всеки юзър трябва да е пуснал тема за имотата :lol:

Ползвай и търсачката..