PDA

View Full Version : гладко дупе...как???



07-02-2007, 18:13
направо не мога да си гледам дупето вече.и с приятеля ми като съм много ме е срам.не мога да се обърна с гръб към него.голям комплекс ми е.на баране е някакво грубо такова,все едно има много ситни пъпчици.излизат ми и големи от време на време.някои са гнойни даже.и после остават белег много дълго време.някой има ли същия проблем?с какво да го мажа да ми се изчисти?даже на плаж не мога да отида с прашка,срам ме е. :cry: искам да е гладичко... :( моля ви дайте някакъв съвет [-o<

tuka6na
07-02-2007, 19:51
Като си забелязала нещо такова,в точно определена част от тялото ти,полагай повече грижи-мий се старателно и често като за начало ; ) както всеки друг проблем с пъпки,би трябвало разните му там лосиони,кремове и тн. да действат еднакво на всяка част от тялото ти.Отиваш в близката аптека да кажеем и купуваш нещо което ти изглежда надеждно от многобройните продукти за този проблем.Спазвай 'инструкциите' и мисля ,че резултатът не може да закъснее.

nqma
07-02-2007, 19:57
mmm mi to i moito dupe ne e super gladi4ko(momi4e sum) :roll: 4at pat puk mi e hubavo :lol: nz kvo da pravim po vuprosa i az ne hodq s prashki na plaja..ne si go perq pred priqtelq mi,ama toi puk mu se radva ...bala sum go-samo 6te se opravi :D

07-02-2007, 20:31
i kato si vzema ne6to za mazane trqbva da stoq taka gola bez da se obli4am.toest trqbva da sam sama vka6ti.ok.no kakva marka 6te mi prepora4ate i kakvo to4no,nqkoi ne znae li?

punkrock
07-02-2007, 20:41
Оф, имаш целулит. Прави упражнения за стягане на дупето и се мии с ексфолиант за тяло. Или се мажи с утайка от кафе, действа антицелулитно :D

tuka6na
07-02-2007, 20:57
Оф, имаш целулит. Прави упражнения за стягане на дупето и се мии с ексфолиант за тяло. Или се мажи с утайка от кафе, действа антицелулитно :D
абсолютно нищо общо с целулита няма...Как да е...За марки -нямам идея,но ефектът им е почти един и същ.Отиваш в аптеката и питаш първо за ексфолианти.Изборът е голям!; )

punkrock
07-02-2007, 23:10
Оф, имаш целулит. Прави упражнения за стягане на дупето и се мии с ексфолиант за тяло. Или се мажи с утайка от кафе, действа антицелулитно :D
абсолютно нищо общо с целулита няма...Как да е...За марки -нямам идея,но ефектът им е почти един и същ.Отиваш в аптеката и питаш първо за ексфолианти.Изборът е голям!; )
Абе точно целулит си е

tuka6na
07-03-2007, 06:48
добре ; ) дано сама да може да прецени какво и е ; P

Sladkata_Nansi
07-03-2007, 08:15
Оф, имаш целулит. Прави упражнения за стягане на дупето и се мии с ексфолиант за тяло. Или се мажи с утайка от кафе, действа антицелулитно :D
Kav ti celulit s tia pap4ici be momi4e :lol:

07-03-2007, 08:43
abe momi4eta kakvo vi stava.nikakav celulit nqmam.az shte se s4ypq,vie za celulit mi govorete :smt005 pypki sa.s kakvo da gi mahna e vaprosa?

07-03-2007, 20:28
aide kajete mi be hora......ne znaete li s kakvo se mahat pypkite?ve4e vtori den ni6to ne pro4etoh.

07-04-2007, 09:52
може да ги махнеш с пилинс морска сол. цялата философия е да забъркаш морска сол с малко мляко и под душа - с това. само не прекалявай, за да не раздразниш кожата. това съм го правила, когато ми избият ситни пъпчици от вътрешната страна на бедрата и се махнаха, сега няма и следа от тях, така че би трябвало да помогне.

MaRiNkA_16
07-04-2007, 15:31
Оф, имаш целулит. Прави упражнения за стягане на дупето и се мии с ексфолиант за тяло. Или се мажи с утайка от кафе, действа антицелулитно :D
gnoinite pupki ne sa celylit prosto qvno qde6 prekaleno mazni hrani i 6okolad i nqma otkude da ti izbiva i zatova e na kojata kudeto e po naplastena-sigyrna sum 4e ima6 takiva pup4ici i leko okolo bedrata .prosto namali vrednite hrani,pii pove4e voda i sportyvai,ama vse pak gornite suveti ako iska6 gi probvai 6toto nikoi nemoje da e sigyren 100%osven ti aide yspeh :smt006

07-04-2007, 20:36
az sashto imam i gi maja s krem ZDRAVE pomaga ama ne gi maha vsi4kite prosto namalqvat mnogo me draznqt az vinagi imam ama vinagi mahnat se endi poqvqt se sdrygi a strannoto e 4e po liceto nqmam a po guza mnogo i po dekolteto :smt013

smilekiss
04-26-2012, 17:42
Az imam s16tiq problem :( Sportyvam redovno glavno ti4am i postoqno s1m v dvijenie,ne qm mnogo sladko i gledam da izbqgvam maznite hrani .. Ako nqkoi ima neshto podobono ili znae kak da se spravim s tozi problem da pishe .. :(

пAteNцЕ
04-26-2012, 17:53
първо отидете на кожен
второ темата е стара
трето пишете на кирилица бе!

PullMeCloser
04-26-2012, 18:20
Въпреки старата тема, да кажа...
Това не са гнойни пъпки, появяват се през зимата и лятото, когато вече кожата започне по-често да се излага на слънце, се махат. Еее, големи сте паники! С по-редовно ексфолиране се оправя.