PDA

View Full Version : samo za mom4etata



malkata_sladurana
07-02-2007, 18:38
iskam da popitam mom4etata! Kakvo mislqt i 4uvstvat kogato edin pat gledat edno momi4e i se zaglejdat v neq,a drug pat ne i obra6tat nikakvo vnimanie. Kakva e pri4inata da pravqt taka,za6toto na men mi se slu4i naskoro i zatova pitam! 6te vi bada blagodarna, ako mi kajete!!!

CraZy_K1LlErR
07-02-2007, 18:59
Еми ако си привлякла с нещо някого и после си направила нещо къде не му е харесало как искаш да те погледне пак или пък ако си била на дале4 и си му се сторила хубава но като си дошла по близо и не си се оказала такава за каквато те е помислил.Има още много работи ама като за на4ало само тва

cherinka
07-02-2007, 19:08
Е, че на теб не ти ли се е случвало един ден да се загледаш по някое готено момче , а на другия ден изобщо да не ти направи впечатление, че съществува?
Ти кво искаш? веднъж като загледат една девойка, винаги след това да я заглеждат по същия начин, както при първия ли..
Глупав въпрос. Глупава тема. Глупави мнения..

malkata_sladurana
07-02-2007, 19:12
oh, tuk ne stava vapros za men,a po princip,za6toto mi e mnogo stranno. A ina4e za mene...toi me gleda6e v prodaljenie na okolo 1 godina postoqnno s nqkakav takav pogled vse edno,4e me haresva i posle izvednaj sprq...ponqkoga me gleda6e,ponqkoga ne. A ina4e tolkova mnogo pati sme se vijdali i ot blizo,i ot dale4e...toi da ne e kiorav

Licketty
07-02-2007, 20:04
От личен опит мога да кажа че за мен има 3 вида мъжки поглед:
1. Гледа те втренчено = иска секс
2. Гледа на посоки и от време на време ти хвърля поглед = харесва те
3. Не те поглежда = не те харесва или по лошо :-#

NorenRed
07-03-2007, 13:25
Съгласен съм с миналия пост.

`Death`Whore``
07-03-2007, 13:28
От личен опит мога да кажа че за мен има 3 вида мъжки поглед:
1. Гледа те втренчено = иска секс
2. Гледа на посоки и от време на време ти хвърля поглед = харесва те
3. Не те поглежда = не те харесва или по лошо :-#
Значи моят иска само секс? УУ, язък. :)

thefreak
07-03-2007, 13:37
iskam da popitam mom4etata! Kakvo mislqt i 4uvstvat kogato edin pat gledat edno momi4e i se zaglejdat v neq,a drug pat ne i obra6tat nikakvo vnimanie. Kakva e pri4inata da pravqt taka,za6toto na men mi se slu4i naskoro i zatova pitam! 6te vi bada blagodarna, ako mi kajete!!!
Гледа си в краката за да не се спъне или да не блъсне някой. Не може само п**ките да гледаш.. триаа малко да гледаш къде вървиш и кво прайш.

Vladokaaa
07-03-2007, 13:42
От личен опит мога да кажа че за мен има 3 вида мъжки поглед:
1. Гледа те втренчено = иска секс
2. Гледа на посоки и от време на време ти хвърля поглед = харесва те
3. Не те поглежда = не те харесва или по лошо :-#

:smt023

jane_
07-03-2007, 18:24
Ako ste samo na pogledi i o6te ne ste se zapoznali.... smqtai 4e ne mu e 4itava rabotata.
Predi nqkolko godini imah su6tiq problem.... okaza se 4e mom4eto prez cqloto vreme si e imalo gadje... a men prosto e namiralo za simpati4na.... e sega toi e vluben v men.... no nikoga pove4e ne 6te mu dam 6ans !!!!

alkobalko
07-03-2007, 18:28
Moже дълго време да те е харесвал. С времето обаче нищо чудно чувствата му да са се променили.

07-03-2007, 18:52
Ako ste samo na pogledi i o6te ne ste se zapoznali.... smqtai 4e ne mu e 4itava rabotata.
Predi nqkolko godini imah su6tiq problem.... okaza se 4e mom4eto prez cqloto vreme si e imalo gadje... a men prosto e namiralo za simpati4na.... e sega toi e vluben v men.... no nikoga pove4e ne 6te mu dam 6ans !!!!
Za6to be,ako go haresva6 da ne mu dade6 6ans?

Amigo0o
07-03-2007, 19:51
ми ако видя някои много по красива и се влюбя и ще я забравя :lol:

Everything is love
07-06-2007, 21:47
Аз мисля че те е намирал за симпатична обаче си е намерил приятелка или просто е решил че с тебе няма шанс и си е наложил да не те гледа.
Иначе за

От личен опит мога да кажа че за мен има 3 вида мъжки поглед:
1. Гледа те втренчено = иска секс
2. Гледа на посоки и от време на време ти хвърля поглед = харесва те
3. Не те поглежда = не те харесва или по лошо
съм съгласен освен за 1вото - мисля че зависи от втренчения поглед и етапа на връзката, не мислиш ли?

=)
07-06-2007, 21:54
oh, tuk ne stava vapros za men,a po princip,za6toto mi e mnogo stranno. A ina4e za mene...toi me gleda6e v prodaljenie na okolo 1 godina postoqnno s nqkakav takav pogled vse edno,4e me haresva i posle izvednaj sprq...ponqkoga me gleda6e,ponqkoga ne. A ina4e tolkova mnogo pati sme se vijdali i ot blizo,i ot dale4e...toi da ne e kiorav

ako te haresva ? :wink: i e sramejliv da ti go kaje a ne pira da te gleda-mojebi e o4akval ti da napravi6 1-vata stupka i qvno se e otkazul :-s

BAYO
07-07-2007, 05:55
Припознал се е в стара любовница :-D

yoh.wow
07-07-2007, 06:05
iskam da popitam mom4etata! Kakvo mislqt i 4uvstvat kogato edin pat gledat edno momi4e i se zaglejdat v neq,a drug pat ne i obra6tat nikakvo vnimanie. Kakva e pri4inata da pravqt taka,za6toto na men mi se slu4i naskoro i zatova pitam! 6te vi bada blagodarna, ako mi kajete!!!
Гледа си в краката за да не се спъне или да не блъсне някой. Не може само п**ките да гледаш.. триаа малко да гледаш къде вървиш и кво прайш.


Разбирасе ас винаги си гледам в краката рядко заглеждам хората околу мен...случвало ми се е познато момиче което е супер срамежливо да застана в влака срещу него и данезнам какво стой срещу мен непитайте след 10 мин пьт какво стана като разбрах...затва ли ставаше вьпрос "сладурано" :D :D :D :smt015 :smt012