PDA

View Full Version : Фитнес.... кои уреди да използвам?Примерна програма?



07-02-2007, 19:08
Така...На 14 години съм..висока съм 1.62,тежа 60 кг. :smt012 Та реших да взема нещата в свои ръце,щото излязоха извън контрол..По едно време се отказах,заради някой хора,които се оплакваха как тежат 45кг,а са 1.70...Реших,че съм безнадежден случай,НО винаги има надежда!!Та сега навих майка ми да ме запише на фитнес...Лошото е,че там няма инструктор,а е най-пълния фитнес в града и така...Проблемните ми части са корема и бедрата.Може ли да ми дадете някой насоки или да ми изготвите примерна програма,или пък да споделите как тренирате или сте тренирали!Мерси!

07-02-2007, 19:22
stiga ql we slon typ lelelelelele spri gi teq snickersi o.O

07-02-2007, 19:26
Това, че си решила да трнираш е прекрасно. Но моят съвет е да се консултираш с някой, който редовно посещава залата за да може да ти обясни по-подробно как да тренираш, какъв режим на хранене да спазваш. За да иамт ефект тренировките е важно и какво слагаш в устата. А най-важното е да не се отказваш колкото и трудно да е. Като цяло трябват ти упражнения които изискват много и интензивно движение. Лято е да пиеш вода когато тренираш. Не се отказвай лесно няма, но удоволствието, когато се погледнеш в огледалото е несравнимо. ЗА това давай, никой няма да тренира вместо теб. Обичам хората, който тренират :wink:

07-02-2007, 19:33
stiga ql we slon typ lelelelelele spri gi teq snickersi o.OЗнайш кво? Ще се моля да ти дойде на тебе на главата..Ама не 60,ами 100 да си!!!НЕ СИ ИНТЕРЕСЕН... :smt019

Ниго
07-02-2007, 19:34
НИкакви уреди - свободни тежести, Те ангажират повече мускули, горят повече калории, оформят хармонично тяло и развиват сила свързана с дейности.
Тренираш с движения ангажиращи цялото тяло. Деленето на горна и длан част е глупаво. Хубаво е да имаш клякащи, бутящи и дърпащи движения в програмата и да ги редуваш за по-малка умора.

Но не е това правилня форум да питаш. ПРобвай spidersport.