PDA

View Full Version : Кое е по-лесно ? :D



VyPRoS
07-02-2007, 19:41
Лизане или духане? и защо ;) :twisted: :roll: 8) :smt017

07-02-2007, 20:02
momi4e sam i dvete neshta sam gi pravila.imam si seriozen priqtel,noooo vinagi sam bila na mnenie 4e lizaneto e po lesno,za6toto samo si varti6 ezika tam-nagore nadolu,nalqvo nadqsno.dokato duhaneto trqbva da ti e postoqnno v ustata,da ti q zapylva i se izmarqsh ako go pravish 4asove.(pone az sam taka) kakto i ako ti go nabuta do slivicite mojesh da mu se izpovyrnesh otgore mu. :smt016

abvkenef
07-02-2007, 20:12
лизането поне така предполагам незнам друго не съм правил пък и не смятам :twisted: :twisted:

WaKo
07-02-2007, 20:15
momi4e sam i dvete neshta sam gi pravila.imam si seriozen priqtel,noooo vinagi sam bila na mnenie 4e lizaneto e po lesno,za6toto samo si varti6 ezika tam-nagore nadolu,nalqvo nadqsno.dokato duhaneto trqbva da ti e postoqnno v ustata,da ti q zapylva i se izmarqsh ako go pravish 4asove.(pone az sam taka) kakto i ako ti go nabuta do slivicite mojesh da mu se izpovyrnesh otgore mu. :smt016

Я пробвай да лижеш половин час да видиш за какво става дума, ако изобщо успееш да издържиш толкова дълго - после не си чувстваш езика, врата те боли два дни...

07-02-2007, 20:27
WaKo ne sam lizala polovin 4as,ama ti ako lapa6 2 min 6te izhvarli6 cqlata hrana koqto si pogylnal prez denq.taka 4e lizaneto mu e maikata,ama polovin 4as ne e nishto.uveli4i pone na 2.6te si perfektniq muj :smt016

mishonche
07-02-2007, 20:29
Mи нз :) Предполагам,че лизането,щото не се правят кои знае колко усилия :) Така мисля :)

WaKo
07-02-2007, 20:53
WaKo ne sam lizala polovin 4as,ama ti ako lapa6 2 min 6te izhvarli6 cqlata hrana koqto si pogylnal prez denq.taka 4e lizaneto mu e maikata,ama polovin 4as ne e nishto.uveli4i pone na 2.6te si perfektniq muj :smt016
:) Аз мога и повече, ама просто не се налага - за едно свършване на приятелката не й трябват повече от десетина минути, така че можеш сама да направиш сметка за половин час. Ако пък се налага повече - тогава повече :)
То два часа свирка... какво е това - мен ше ми изтръпне оная работа или пък ще почне да ме боли за толкова време

a~n~i~t~y
07-02-2007, 21:47
momi4e sam no smqtam 4e lizaneto e po...kak da kaja ne trudno...prosto se iska malko pove4e maistorlak...ot lizane do lizane ima razlika...to i pri svirkite e taka de...nz zashto sam na tfa mnenie s takova vpe4atlenmie sam ostanala ili moje bi zashtoto sam sviknala da pravq svirki na pr mi i ne go smqtam za golqma jertva ..... edna pr be6e kazala "mama mu stara to lizaneto si e cqlo izkustvo be" :-D :-D

TigerRulZ
07-02-2007, 21:51
И двете са вид изкуство :smt005 :smt005 :smt005 Има момичета дет при духането само си го слагат в устата и така си го държат...и обратното...има момчета дет хапят,сменят посоката на въртене на езика,ползват и пръстите и прочие...и свирката може и поечето случай да се прави по лесно но по-бързо свършва...абе зависи от човека който ги прави ;)

07-03-2007, 10:31
spored men nqma zna4enie stiga posle i ti da si vaznagraden podobava6to

`Death`Whore``
07-03-2007, 10:33
spored men nqma zna4enie stiga posle i ti da si vaznagraden podobava6to
Типичен пример за малоумието на младото поколение. Не стига, че не правите нещата, защото на вас ви харесват, вие дори не ги правите само защото на другия му харесва. Ебах му майката, какъв е този сексуален живот? Какви са вашите "връзки"? Говоря в множествено число, защото много хора в този форум изказват подобни мнения.


И двете са вид изкуство :smt005 :smt005 :smt005 Има момичета дет при духането само си го слагат в устата и така си го държат...и обратното...има момчета дет хапят,сменят посоката на въртене на езика,ползват и пръстите и прочие...и свирката може и поечето случай да се прави по лесно но по-бързо свършва...абе зависи от човека който ги прави ;)
Има и момичета, които не използват ръка по време на свирка?

shizzle
07-03-2007, 15:44
Има и момичета, които не използват ръка по време на свирка?

Има! Особено, ако ги държиш извити зад гърба им или си ги закопчал в белезници.. :twisted:

А по темата - кунилингус! (тъй, де, лизане, ама айде да сме научни) В смисъл, предпочитам да близкам от това да ми правят свирка. Не, че е зле момичето, малее! Но друго си е да ти се извива едно младо тяло срещу теб, стенещо и капещо. :twisted: :twisted: :twisted:

И смятам, че момичетата са по-капризни и това прави кунилингуса по-труден (да не казвам колко мъки имат някои момчета, докато съберат опит покрай срамежливи любовници, аз включително).

sexy_for_you
07-03-2007, 15:49
Не знам,не съм пробвала нито едното,нито другото.Но все пак смятам,че лизането е по-приемливо :-D

Jeuelle
07-03-2007, 16:18
Аз свирката я правя като си въртя езика и лапам.....как така само едното... :?