PDA

View Full Version : Знаете ли пилатес упражнения?



krem4et0
07-02-2007, 19:59
Днес почнах 1 диета(на Майкъл Търмънд) и искам да я съчетая с пилатес. Някой може ли да ми каже какви упражнения се правят. Търсих в Интернет но излязоха само 1-2, а те ми се струват крайно недостатъчни. Благодаря ви, приятели!

Keira
07-02-2007, 20:03
Аз ти препоръчвам да си свалиш пилатес клипчета. От тези снимки нищо не може да се разбере. Преди време бях си свалила ама сега не мога да ги намеря нещо :roll: Ще потърся и ще дам линкчета ако попадна на нещо :)

Keira
07-02-2007, 20:33
Значи в http://data.bg има разни клипчета на пилатес. Сега свалям едно 1гб и 30 и се надявам да е хубаво. Така че ... ако искаш може да свалиш някое ( има и по-малки ) ... ако разбира се искаш филмче на пилатес, от което според мен ще схванеш повече. :wink:

krem4et0
07-03-2007, 12:04
Ами някак си е неудобно да ги гледам и да ги правя. първо обстановката около компютъра ми не позволява а и съм късогледа.....няма как да гледам от далече. с очила упражнения няма как да правя, а с лещите ми се замайва главата. намерих си описани 3-4 и след малко тях ще пробвам. разбира се, че е по-добре нагледно, но просто не ми е удобно. Е, в краен случай ще пробвам друга гимнастика :P Просто това ме беше заинтригувало :lol:

rali4ka91
07-03-2007, 12:36
Кремче, намерих една статийка с упражненийца към края и : http://www.nonblond.com/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=30
А защо не си купиш книжка, ако имаш възможност.В "Пингвините" например има доста такива книги с Пилатес упражнения, разглеждала съм преди време някакви и бяха интересни.Вярно е че са скъпички - от порядъка на 20-30 лв., но ако наистина ти харесва Пилатес можеш да си позволиш тази глезотийка O:)

Keira
07-03-2007, 12:50
Разбирам какъв ти е проблема. :) Опитах се да намеря снимки ама няма нищо подходящо. :?


Аз също нямам много място пред компа, затова тази сутрин изгледах клипчето и след това сама си правих упраженията :P Може да пробваш ако все пак не намериш снимки :-k

maroon
07-03-2007, 13:32
znam dosta, no me myrzi do plus bezkrainost, 6te pi6a drug pyt :P :P :P :P :P :P :P

unicus
07-03-2007, 18:37
Опитвам се да правя пилатес всеки ден, че тоя нестегнат корем много ме дразни. Преди време си свалих едно кратко филмче 20 минути е-много добро. Обясненията са на английски, но сигурно няма да са ти проблем. Като го изгледаш веднъж, после ще ти е достатъчно само да слушаш гласа на водещата-тя обяснява всяко движение подробно. Така хем няма да си пред компа, хем ще си на удобно място. Нали и с книжките е същото-няма все да надничаш и да разлистваш страниците, я... Че то така упражнения ли са или четене.
Ако те интересува, ще намеря начин да го кача някъде, за да си го дръпнеш...