PDA

View Full Version : za6to go pravi



black_princess
07-02-2007, 20:02
bqh vlubena v edno mom4e ...ama kvi gi drunkam vse o6te sum,no 4esno kazano prez cqlata u4 godina se opitvah da go zabrava e ne suvsen po skoro toi ne mi pozvolqva6e vijte kogato se opivah da go zabrava toi vse me zagovarq6e ili prave6e ne6to drugo i az ne mogeh da go zabravq sa praz vakanciqta moje bi 6te mi e po lesno ili pone taka misleh...vsi4ko zapo4no ot edin sait na moeto daskalo gledah si az u4enicita nali tam teq registriralite se i izvednuj vidqh potrebitel s moeto ime po skoro podobno na moeto ime...kogato vidqh infirmaciqta za nego...6tqh da padna ima6e 1 izre4enie koeto mi podskaza koi e tova be6e mom4eto koeto haresvam kogato vidqh koga se e registriral 6tqh pak da padna be6e se registriral nqkolko dena sled akto mu bqh pisala 4e go haresvam nali togava bqh re6ila da go zabravqm no...no sega sum mn oburkana ne moga da izjiveq tova koeto izjivqh prez tazi u4ebna godina ne moga ne i ot novo molq vi daite mi suvet

black_princess
07-03-2007, 08:44
molqvi hora pi6ete pls 6te se poburkam

radito
07-03-2007, 08:46
Е сега лятото пак ли ще се виждате?

moon_flower
07-03-2007, 08:47
Хеи,спокоино.Всичко ще се оправи.Не се терзаи заради него.Много гаджета ще имаш и не може да си позволиш да страдаш заради него.Аз също цяла година харесвах едно момче,мнбого си приличаме,но ето какво стана:
Приятелите ми почнаха да ме сватосват с друго момче и аз от идиотщина го забравих другия,но сега поак нямам гадже,защото не харесвам момчето,с което ме сватосфаха.Казвам ти,точно когато наи малко очакваш,ще се случи нещо и ще ти преобърне мисленето.

black_princess
07-03-2007, 10:23
Е сега лятото пак ли ще се виждате?
mi ne predpolagam nqma da se vijdame ama az mu imam skypa i...
a kolkoto do moon_flower mn blagodarq za razbiraneto nadqvam se i az da moga da go zabrava

alkobalko
07-03-2007, 10:26
В повечето случаи невиждани очи се забравят бързо, стига обаче да го искаш. Няма смисъл да се измъчваш заради него. Той не е единственото момче, ще срещнеш и други. Единственото, което трябва да направиш е да пожелаеш да го забравиш.

slim4eto_94
07-03-2007, 12:20
black_princes ami opitai no ako o6te go haresva6 ami pogovorete i vaob6te izqsnete se s glavno I

SpOrTs_GiRl
07-03-2007, 12:21
Ами.. да.. явно трябва да се изясните.. друг начин май няма ;)