PDA

View Full Version : Кола Маска



07-02-2007, 21:31
Някой може ли да ми разясни , какво представлява Кола-Маската и как деиства

rali4ka91
07-02-2007, 21:43
Мажат те с едно лепкаво после лепят върху него една лентичка, притискат лентичката и после ..... храссс дръпват лентичката и по нея остават това лепкавото и космите ти със корените им.Ефекта е че нямш косми за около 2 до 3 седмици ;)

namina
07-02-2007, 21:44
залепят ти нещо като хартия такола тапло и после дърпат рязко доста боли ама......... #-o

thefreak
07-02-2007, 21:47
Хммм доколкото знам има 2 основни вида. Топла и студена кола маска.
Топлата кола маска се затопля във "вана" със вода или в специален уред за тази цел. А студената си е просто студена, обикновено студената е на лентички защото е доста лепкава и няма как да я разстилеш по кожата.
Приложението и на двата вида кола маска е еднакво, епилация(премахване на косми) чрез болка(да е и тва ли да го обеснявам кво е...) посредством лепкава субстанция(кола маска).
Има и домашна кола маска, прави се от лимонтозу, захар и вода ако не се лъжа.
П.С. под лентички имам предвид наилонови ленти, на които е разстлан тънък пласт от кола маската.
Това е което аз знам.

Keira
07-02-2007, 23:16
Мажат те с едно лепкаво после лепят върху него една лентичка, притискат лентичката и после ..... храссс дръпват лентичката и по нея остават това лепкавото и космите ти със корените им.Ефекта е че нямш косми за около 2 до 3 седмици ;)

Тва е общо взето :D

thefreak
07-02-2007, 23:23
Дааа имаше нужда от доуточнение...