PDA

View Full Version : Moderated:Тя не може да се отпусне, когато е с приятелят си



cherinka
07-02-2007, 21:56
една приятелка твърди, че не може да се отпусне, когато е с приятелят си.
Ходят от повече от 2 месеца.
Просто не вярва в себе си. Не осъзнава, че той е с нея, а не с някоя друга!
Побъркала съм я от съвети, но нищо не помага.
Просто тя като види бившата му приятелка (а те всеки ден се засичат) и издивява.. защото твърди, че нейния пич я заглежда..
какво ли не й казах..
И никога до сега не го е целунала тя ПЪРВА, все чака той да я целуне.
Казвала ми го, а и съм го забелязвала.
според вас на какво се дължи.
Тя е адски красива. И мисс България 2007г не може да й стъпне на малкия пръст! Съвсем сериозно го казвам.
Макар да притежава адската красота, тя не вярва в нея, мисли, че е грозна.
.. не бива така.. не го разбира..
супер кофти ми е да я гледам така..
всеки ден говорим и й казвам всевъзможни неща за проблема й, от мен има какво да се научи,даже чак се чудя как и защо не мога да й помогна с нищо..
малко е късничко и малко криво ляво написах темата, но надявам се да сте ме разбрали.
ЧУвства се .. ох нз, днес ми каза, че с това нейното поведение, ще го отблъсне и ще го загуби и й е много криво, а тя наистина има страшно силни чувства към него... личи си.. очите й.. като го види и бла бла айде да не раздувам мн страницата.
Та така..
някакви съвети от ваша страна?

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

thefreak
07-02-2007, 22:00
То кви съвети...
Да го зарязва... Човек, на който не можеш да имаш доверие или, на който не можеш да се довериш няма смисал да го държиш като гадже.
Мисс България викаш а ? А адрес има ли си ?

07-02-2007, 22:00
Не разбирам за6то не може да се отпусне? и все мисля че тряа седнат 2мата си поговарят и може би лека по лека ще се оправят

hip Hop Mace
07-02-2007, 22:13
Оф не знам и аз съм била в нейното положение ( е ти както я описа едва ли съм толкова хубава...) ,права е че ще го загуби,щото моя за тва ме заряза ( :roll: ) но по-късно като тръгнах с друго момче си бях разбрала грешката и не я повторих и всичко беше наред,но не знам как да те посъветвам..найстина...така е много кофти....мисля че всичко това което си написала си и го казала , така че едва ли някой ще измисли нещо по умно...съжелявам много за нея и за теб че не можеш да и помогнеш :?

Presley
07-02-2007, 22:24
човек от дума не разбира, а трябва сам да си счупи главата за жалост...

Това е истината.

Enigma_
07-02-2007, 23:12
Авторката,
първо евала за начина на писаната тема. Некак си са отличава от шльокавите, емоционални кошчета наоколо...
За приятелката ти, гони я параноята, туй си е болестно състояние, колко и да му думаш на човека, няма отговор.
Бъркаш с кой да говориш. Приказвай с приятеля и да се дистанцира малко, докато още, държи на нея(предполагам, зарад външния вид е увлечен още), щот веднъж да си праснал ена ваза у стената, да я лепиш няма е същата. Ако се отдръпне, приятелката ти е логично да търси грешката в себе си, като държи на него и има шанс да са оправи раутата, иначе е пиши обречена...

07-03-2007, 03:17
да бе,много умно - да се отдалечи - ми тя така му няма доверие,пък ако вземе да се отдалечи,съвсем ще се изгубят в превода...
не мога да дам компетентен съвет понеже в момента съм в тфа състояние и не мога много да си помогна.или ти,или тя - говорете с него да подходи с повече разбиране, да й отделя повече внимание, явно приятелката ти не вярва в себе си и в тва, че може да го спечели и ако той е по-мил с нея и й обръща повече внимание може и да се получат нещата..

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-03-2007, 07:33
vse pak trqbva da ima pri4ina za da e taka.... govori s neq.. pitai q dali ima neshto koeto q pritesnqva :)

07-03-2007, 10:14
да бе,много умно - да се отдалечи - ми тя така му няма доверие,пък ако вземе да се отдалечи,съвсем ще се изгубят в превода...
не мога да дам компетентен съвет понеже в момента съм в тфа състояние и не мога много да си помогна.или ти,или тя - говорете с него да подходи с повече разбиране, да й отделя повече внимание, явно приятелката ти не вярва в себе си и в тва, че може да го спечели и ако той е по-мил с нея и й обръща повече внимание може и да се получат нещата..

Щом тъй му няма, никогаш нема му има, с внимание, без внимание. А на пича след време ще му писне....

radito
07-03-2007, 10:18
Еми тя така верно както е тръгнала ще го отблъсне. Това всеки път аз само да тръгвам да целувам гаджето ми е много тъпо. Веднага ще ми мине през акъла, че той не ме иска и ше го разкарам. Какво да правя с човек, който не ме желае. А пък и тя какво прави все още с него при положение, че неможе да се отпусне :-k

alkobalko
07-03-2007, 10:24
Не може да няма някаква причина за това поведение.
Ако това отдалечаване продължава (несъзнателно) нищо чудно скоро тази връзка да се унищожи.