PDA

View Full Version : Moderated:даите съвети как да го накарам да се чувства по..



анабел652651
07-02-2007, 23:38
здравейте..
пиша ви с молба да ми дадете няколко съвета относно половото снушение..
става въпрос за тва, че скоро ше му дойде реда а ше ми е за пръв път и то с момче на което доста държа даите съвети как да го накарам да се чувства по секси.. какво да правя аз в леглото (знам че на някои им звучи странно а на други тъпо, ама ми е за пръв пут сорка)
като съм от горе кво да правя от долу като съм някви движения има ли..?

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

07-03-2007, 01:44
О.к. Анавел можеше потьрсиш малко по-дьлбоко в този сайт и да непиташ в форума илищтни неща...

1-во:
Изберете точния момент!
Да спите заедно може да е страшно хубаво – особено когато вече си имате доверие и познавате сексуалните си реакции от любовната игра. За целта обаче е необходимо едно много важно условие – и двамата да го искате и да се чувствате готови. Ако част от теб ти нашепва, че (все още) не си готов, не го прави! Ако наистина означаваш нещо за своя приятел/приятелка, той/тя ще те разбере.

2-ро:
Поговорете за своите чувства и страхове си!
Притеснението и несигурността са част от първия път и това е напълно нормално. Все пак става въпрос за ново изживяване и неопитността ти не бива да те кара да изпитваш срам. Поговорете за своите чувства и за страховете, които изпитвате, така ще се научите да си имате доверие и ще се отпуснете. Партньорът ти най-вероятно изпитва същата паника, която усещаш и ти.

3-то:
Помислете за предпазните средства! Не може без тях!
Контрацептивите са неизменна част от първия път и определено са нещо, което засяга и двама ви. Разберете се предварително как бихте искали да се предпазите, това ще ви спаси от допълнителен стрес след това. Поинтересувайте се за всички възможности и за това кои са най-подходящи за вас. Хапчетата, а и някои други хормонални контрацептиви (като противозачатъчната лепенка например), трябва задължително да бъдат предписани от гинеколог. Презервативите предлагат двойна защита – както от нежелана бременност, така и от половопредавани болести като СПИН. Можеш да ги намериш във всяка аптека и в по-големите супермаркети.


О.к. смятам че сьм то помогнал достатачно сега си ти :smt008 :wink:

InvaiDeR
07-03-2007, 02:38
Ne znam kak tochno da te posavetvam , no spored men trqbva da se otpusnesh i te neshtata sami shte si tragnat. Pone pri men taka stana :D

alkobalko
07-03-2007, 06:50
Трябва да си сигурна, че го желаеш и да се отпуснеш. Всичко останало идва само. Той знае ли, че ще ти е за 1 път? Ако не, по-добре му кажи, за да бъде по-нежен. В този случай е важно той да мисли за твоето удоволствие.