PDA

View Full Version : Moderated:Дали го обичам като гадже или мн добър приятел?



Despirate
07-03-2007, 05:49
Zdraveite,hora!Predvaritelno vi se izvinqvam,che shte vi zanimaq s moq stranen problem,no sam otvorena da chuq vashite mneniq!Ta....sega problema!Zapoznah se s edno momche v neta.Az sam golqm maksimalist,perfekcionist i mn trudno nqkoi moje da me vpechatli(govorq i za momicheta i za momcheta).Trudno mi e da priznaq,che nqkoi mi haresva,kamo li da kaja "obicham te".No tova momche opredeleno me vpechatli s kachestvata si,znaniqta si,imame obshti vazgledi za sveta,horata,cennostite!Vidqhme se i na jivo,mn se haresahme!Ne sme ot edin grad,no vapreki tova reshihme da stanem gadjeta!Ne sam sreshtala m kato nego,naistina e unikalen,veche 6 meseca sme zaedno,oshte mi e tolkova priqtno s nego,razgovorite sa edno istinsko prikliuchenie i predizvikatelstvo,imame neveroqtni momenti,tolkova razhodki,igri i t.n. zaedno,no problemat e,che sam leko obarkana v posledno vreme-dali go obicham kato gadje ili kato mn mn mn dobar priqtel!Spored men e hubavo,kogato gadjeta sa mn dobri priqteli,no veche ne moga da razlicha lubovta!Moje bi prichinata e,che do sega ne sam izpitvala takiva chustva kam drugo momche!Ne znam!Blagodarq vi,che prochetohte temata mi!Bih se radvala,ako dadete nqkoe subektivno mnenie!Molq vi bez podigravki i neseriozni komentari!

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

_SilencE_
07-03-2007, 05:53
може би в началото сте избързали като сте тръгнали да градите връзка. може би е трябвало да мине време, да се опознаете, да разграничите чувствата си и да осъзнаете както точно искате един от друг. нещата в нета са много относителни и всичко зависи от това какво ще стане извън чата. предварителните нагласи за връзка, чувства и т.н. накрая могат само да те наранят

Despirate
07-03-2007, 06:07
Razbira se,che neshtata v chata sa razlichni!Az sam realist,zatova iskah da se vidim!I ne mislq,che beshe izbarzano,zashtoto mina ne malko vreme predi da reshim da stanem gadjeta i sled tova se vijdahme chesto(i prodaljavame da se vijdame). :D

thefreak
07-03-2007, 06:59
Как по точно можем ние да преценим дали го обичаш кат приятел или си влюбена в него. Що за въпрос ? Задай си го на себе си. Ако не можеш да му отговориш значи не си готова да му отговаряш още. Оставяш нещата както са си.

SpOrTs_GiRl
07-03-2007, 09:17
Щом до сега не си изпитвала такива чувства към друго момче вероятно го обичаш.. Но все пак ние няма как да знаем - ти най-добре знаеш ;)

alkobalko
07-03-2007, 18:33
Ние не можем да преценим дали го харесваш като приятел, или като гадже. Може би сте избързали прекалено много, без да знаете към какво се стремите.

koalka
07-03-2007, 18:36
Опитай се да се изясниш със себе си.Любовта не може да се сбърка, или я изпитваш, или не.

Amigo0o
07-03-2007, 19:31
Според мен като гадже го харесваш,поне аз така мисля :roll:ако беше приятел дори и много доб1р не вярвам да тръгваш да пускаш теми за това. ;-)

ferendzia
07-03-2007, 19:47
ne znam za teb kakvo e lubovta...no za men e to4no tova..da haresvam vsi4ko v 1 4ovek..nqmam v predvid 4e nqma nedostatyci!prosto kato cqlo mi haresva.....mislq 4e prosto si vlubena...ne sym sigurna oba4e ot razkaza ti ne razbrah dali te privli4a..ako otsystva privli4aneto..zna4i ti e prosto mnogo blizyk priqtel..

Mementomori
07-12-2007, 22:03
Влюбена си!Обичаш го много!Просто колебанията понякога са нормални!