PDA

View Full Version : Moderated: Какво да направя, когато най-добрата ми приятелк



Verity_bs
07-03-2007, 06:09
Какво да направя ако най-добрата ми приятелка май ще стане гадже със момчето което хоресвам от мноо време.Някакси се чувствам предадена. Трявва ли да направя нещо или да не им обръщам внимане!?!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

kPuCkA
07-03-2007, 06:24
А тя знае ли че ти го харесваш?

Verity_bs
07-03-2007, 06:58
dam.. ot mn odavna

thefreak
07-03-2007, 07:01
Да, направи нещо.

Verity_bs
07-03-2007, 07:04
ama kakvo ...

ProstoAz
07-03-2007, 07:07
Тъпо разсъждаваш.
Той не е твой. Това, че си си го харесала нищо не значи.
Ако двамата се харесват нищо лошо няма да тръгнат, а ти трябва да се радваш за тях и да се надяваш да са щастливи, а не да злобееш и да се пукаш от яд! :x Каква приятелка си ...

jyji
07-03-2007, 07:13
vsu6tnost kakvi priqtelki sa i dvete?6tom i dvete si padate po 1 i su6to mom4e...zna4i i dvete zabravqte za nego [-X

Verity_bs
07-03-2007, 07:27
as go haresvam ot edna god. Skoro hodih n aplaj sas neq i toi be6e tam as gi zapoznah i taka . Ama sqka6 po4ti 6tqhme da tragnem s nego.

Verity_bs
07-03-2007, 07:30
ma mai ste pravi 6i gi ostavq da praqt kot iskat .. ama nqq da im obra6tam vnimanie .. mersi za savetite :)

Nikolov
07-03-2007, 07:32
Какво да направя ако най-добрата ми приятелка май ще стане гадже със момчето което хоресвам от мноо време.Някакси се чувствам предадена. Трявва ли да направя нещо или да не им обръщам внимане!?!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!
Кофтито е че си момиче, примерно ако мой приятел тръгн с момиче което аз харесвам..... ще бъде пребит.... случвало се е 1 път и от тогава приятелите ми си знаят урока.... :twisted: Така, че може малко да я поускубеш да и се налее мозък в тиквата!!! :smt014

Verity_bs
07-03-2007, 07:41
mmmm edva li 6te i darpam kosite ... :D:D:D:D

Nikolov
07-03-2007, 07:42
mmmm edva li 6te i darpam kosite ... :D:D:D:D

Ем затова слабохарактерните и хората които не си отсояват позициите страдат... искаш съвет дадох ти най-добрия.... РЕСПЕКТ за нея и тва е !!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-03-2007, 07:47
e dobre .. nali ti e priqtelka kak shte pravish neshto.. az za moite fr iskam vsi4ko nai hubavo :) a i ne si struva zaradi ednoto mom4e #-o

The invisible break
07-03-2007, 07:50
Тъпо разсъждаваш.
Той не е твой. Това, че си си го харесала нищо не значи.
Ако двамата се харесват нищо лошо няма да тръгнат, а ти трябва да се радваш за тях и да се надяваш да са щастливи, а не да злобееш и да се пукаш от яд! Каква приятелка си ...
Не е така. Все пак каква приятелка й е щом тръгва с момчето, което тя харесва :| . За момчето да не ти пука, ама обмисли дали още искаш да сте приятелки, защото това момиче е постъпило много егоистично.

Seducti0n
07-03-2007, 07:51
Ще бъде,много глупаво да си развалите приятелството заради едно момче.Постави се на нейно място,как би постъпила :?: Може би и тя има нужда от частица щастие,защо ти не и позволяваш да го получи.Разбирам въпросното момче,да ти е настояще гадже и да скъса с теб,заради нея,нормално е да ти е кофти.В случая обаче,няма на кого да се сърдиш.Щом не си спечелила въпросното момче,остави приятелката си да бъде щастлива и не я обвинявай. :wink:

jyji
07-03-2007, 07:55
Тъпо разсъждаваш.
Той не е твой. Това, че си си го харесала нищо не значи.
Ако двамата се харесват нищо лошо няма да тръгнат, а ти трябва да се радваш за тях и да се надяваш да са щастливи, а не да злобееш и да се пукаш от яд! Каква приятелка си ...
Не е така. Все пак каква приятелка й е щом тръгва с момчето, което тя харесва :| . За момчето да не ти пука, ама обмисли дали още искаш да сте приятелки, защото това момиче е постъпило много егоистично.
:smt023 :smt023 :smt023

07-03-2007, 07:57
Abe kfa e taa tfoita priqtelka(ako moje taka da se nare4e) Kakto ti kaza haresva6 go ot dosta vreme,tq e znaela,ako ti be6e priqtelka 6te6e da se opita da podtisne 4uvstvata si! :x az ako bqh na tfoe mqsto dosega da sum i teglila 1 maina ,da trugne s nego ama v skoro vreme 6e razbere 4e e napraila ogromna gre6ka..pazi boje ot takia priqtelki :x

jyji
07-03-2007, 07:57
Ще бъде,много глупаво да си развалите приятелството заради едно момче.Постави се на нейно място,как би постъпила :?: Може би и тя има нужда от частица щастие,защо ти не и позволяваш да го получи.Разбирам въпросното момче,да ти е настояще гадже и да скъса с теб,заради нея,нормално е да ти е кофти.В случая обаче,няма на кого да се сърдиш.Щом не си спечелила въпросното момче,остави приятелката си да бъде щастлива и не я обвинявай. :wink:
Da postavqm se na neino mqsto.Izob6to nqma da se zanimavam s mom4eto.Napulno bih go izolirala

moon_flower
07-03-2007, 08:03
Това не е приятелка.Ако беше ИСТИНСКА приятелка,никога нямаше да ти направи такава мръсотия...
Така че говори с нея и си изяснете нещата.

07-03-2007, 08:34
Emi naprimer SPRI da q nari4a6 "nai-dobra priqtelka" 6ot mai daje ne ti e fr :x Izvinqvai ama ti go haresva6 ot dosta vreme,tq goz nae i sa da misli da trugva s nego...e tfa e prekaleno :x

dIeSeL4E```
07-03-2007, 08:36
Emi oskubi i kosata :D taka de tfa koeto e napraila pokazva 4e hi4 ne ti e fr,da ne govorim za nai-dobra :x

ProstoAz
07-03-2007, 10:54
Тъпо разсъждаваш.
Той не е твой. Това, че си си го харесала нищо не значи.
Ако двамата се харесват нищо лошо няма да тръгнат, а ти трябва да се радваш за тях и да се надяваш да са щастливи, а не да злобееш и да се пукаш от яд! Каква приятелка си ...
Не е така. Все пак каква приятелка й е щом тръгва с момчето, което тя харесва :| . За момчето да не ти пука, ама обмисли дали още искаш да сте приятелки, защото това момиче е постъпило много егоистично.
Защо приятелката и да е постъпила егоистично? Не постъпва ли авторката на темата егоистично, като действа и мисли на принципа: "Щом не е мой, няма да е и неин"? Не е ли това егоизъм в пълния смисъл на думата?

Подкрепям напълно мнението на ЦвЕтИтО! :)

black_princess
07-03-2007, 14:36
ne ne e egoizum ili ne suvsem no...ne moje taka ako taq tvoq oj fr pone malko durje6e na teb nikoga nqma6e da ti pri4ini toqkoqmar i tova unijenie

tequila
07-03-2007, 14:39
оф тва е много тъпо аз никога не бих тръгнала с момче което най-добрата ми прителка харесва #-o тва е един вид предателство за мен ... "може би имала нужда от щастие" е да ама мисли ли за щастието на най-добрата си приятелка като тръгва с момчето което тя харесва?

ProstoAz
07-03-2007, 14:46
Това, че тя го харесва НЕ ЗНАЧИ, че ТОЙ е НЕИН! Той не е ничия собственост, така че всеки друг има право да го харесва, да спи с него, да ходи с него и т.н. и т.н., включително най-добрата и приятелка, сестра и, майка и...!

Както и да е...

За мен това си е чист егоизъм (от страна на авторката) и точка.

Това, че е избрал нея пред теб, не трябва да те кара да се пукаш от яд. Ако наистина обичаше и момчето, и приятелката си, щеше да се радваш за тях. Прояви малко благородство, докажи обичта и приятелството си, не ставай гадна егоистка. Момчета на този свят - много!

ПП. За всички, които смятат, че това е недопустимо - ако един ден кандидатсвате (и вие, и най-добрия ви приятел) за работа или участвате в томбола за почивка в Дубай (примерно), и най-добрия ви приятел спечели, а НЕ ВИЕ, какво ще направите? Ще го мразите и проклинате цял живот или ще се радвате за него? Преосмислете си ценностите.

07-03-2007, 15:37
tova s rabotata e mn razli4no tam ne sa nameseni 4uvstva dokuot tuk 'avtorkata' e vlubena i to ot cqla godina ako onova momi4e i be6e naistina fr 6te6e da i pomogne da go spe4eli a ne da i go otmukva pos nosa

black_princess
07-03-2007, 15:41
tova s rabotata e mn razli4no tam ne sa nameseni 4uvstva dokuot tuk 'avtorkata' e vlubena i to ot cqla godina ako onova momi4e i be6e naistina fr 6te6e da i pomogne da go spe4eli a ne da i go otmukva pos nosa
tva bqh az ama me murze6e da se vpisvam

Seducti0n
07-03-2007, 16:21
Ще бъде,много глупаво да си развалите приятелството заради едно момче.Постави се на нейно място,как би постъпила :?: Може би и тя има нужда от частица щастие,защо ти не и позволяваш да го получи.Разбирам въпросното момче,да ти е настояще гадже и да скъса с теб,заради нея,нормално е да ти е кофти.В случая обаче,няма на кого да се сърдиш.Щом не си спечелила въпросното момче,остави приятелката си да бъде щастлива и не я обвинявай. :wink:
Da postavqm se na neino mqsto.Izob6to nqma da se zanimavam s mom4eto.Napulno bih go izolirala-Искаш да ми кажеш,че ще изолираш просто така,момчето,което харесваш,само защото,твоя приятелка го харесва :?: :shock: Ами,ок дано преминеш прз същата житейска ситуация.Помисли първо за собствените си чувства и симпатии.Момичето е напълно в правото си и ако тръгне с това момче,не прави нищо лошо.Посе защо толкова разлюбени-защото сте глупави и вие е стах да преследвате мечтите си.Защото робувате на остарели предрасъдъци,които ВИ пречат да живеете пълноцено.^npocTo^a3^f^-благодаря ти за подкрепата :smt008

jyji
07-03-2007, 16:28
ami moje bi mi se e sly4ilo.A moje bo v momenta mi se sly4va!A na teb dalli ti se e sly4vala?Za6toto az si obi4am priqtelkata.I postupih to4no po toq na4in
I o6te ne6to sly4valo mi se e i nai-dobrata mi priqtelka da trugne s mom4e ,v koeto sum vljubena.I znae6 li kakvo stana?Ostavih q bez da kaja ni6to.To4no,za6toto re6ih,4e mi e pr i zaslyjava da bude 6tastliva.Edna godina sled tova li?Tq hodi s gadjeto na drygata ni priqtelka.Ne6to dr ima6 li da mi kazva6?

Seducti0n
07-03-2007, 21:42
ami moje bi mi se e sly4ilo.A moje bo v momenta mi se sly4va!A na teb dalli ti se e sly4vala?Za6toto az si obi4am priqtelkata.I postupih to4no po toq na4in
I o6te ne6to sly4valo mi se e i nai-dobrata mi priqtelka da trugne s mom4e ,v koeto sum vljubena.I znae6 li kakvo stana?Ostavih q bez da kaja ni6to.To4no,za6toto re6ih,4e mi e pr i zaslyjava da bude 6tastliva.Edna godina sled tova li?Tq hodi s gadjeto na drygata ni priqtelka.Ne6to dr ima6 li da mi kazva6?Виж,нямам желание да навлизам в излишни конфликти и спорове,нито с теб,нито с някой друг от фоума.Всеки си има мнение,аз изразих своето.Да си призная не съм изпадала в подона ситуация....но въпреки всичко,преди да тръгна да си развалям приятелстовото ще обмисля положените.Както и да е явно двете с теб няма да стинем до консенсус. :-k

N0_feAR
07-04-2007, 06:26
не смятам, че тази твоя прителка нарочно го е направила за да те нарани или тем подобни. Просто са се харесали и това е. Но все пак щом знае, че много го харесваш и то от много отдавна би трябало първо да ти сподели, да си поговорите дали ще се променят отношенията между вас и ако си от по-претенциозните и не можеш да преглътнеш това и ако приятелството ви е много ценно според мен трябва да предпочете теб от колкото едно момче, с което най-вероятно няма да издържат дълго ( на тази възраст де, предполагам не сте от най-големите)

jyji
07-04-2007, 07:14
ami moje bi mi se e sly4ilo.A moje bo v momenta mi se sly4va!A na teb dalli ti se e sly4vala?Za6toto az si obi4am priqtelkata.I postupih to4no po toq na4in
I o6te ne6to sly4valo mi se e i nai-dobrata mi priqtelka da trugne s mom4e ,v koeto sum vljubena.I znae6 li kakvo stana?Ostavih q bez da kaja ni6to.To4no,za6toto re6ih,4e mi e pr i zaslyjava da bude 6tastliva.Edna godina sled tova li?Tq hodi s gadjeto na drygata ni priqtelka.Ne6to dr ima6 li da mi kazva6?Виж,нямам желание да навлизам в излишни конфликти и спорове,нито с теб,нито с някой друг от фоума.Всеки си има мнение,аз изразих своето.Да си призная не съм изпадала в подона ситуация....но въпреки всичко,преди да тръгна да си развалям приятелстовото ще обмисля положените.Както и да е явно двете с теб няма да стинем до консенсус. :-k

sherry
07-04-2007, 07:28
Ти пробва ли да му покажеш чувствата си, да му стане ясно, че искаш да сте заедно? Флиртувахте ли?
Ако не си го правила, това е лично твой проблем, явно приятелката ти не се срамува да му покаже,че го харесва, нека да са заедно. Той показал ли ти е с нещо, чве те харесва? Защо не се събрахте?

Един съвет - ако сте опитали с него, но той не ти е отвърнал на чувствата, остави го да пробва с приятелката ти. Недей да го възприемаш като предателство, недей да го искаш пак, да й се сърдиш, а възприеми всичко като провал, не е било писано да си с него, насочи се към друг и така.

LaDy_DaQnA
07-04-2007, 08:30
Dva varianta i ddve re6eniq ili si pogovorete 3-mata i se izqsnete ili i 2-te zarejeto mom4eto :)

germanos
07-04-2007, 09:33
a da te pitam naistina li ste tolko dobri priqtelki? 6toto ako ne si sig togava 6ti dam suvet za tva kvo da pravi6! a su6to trea da preceni6 dali tq e po vajna za teb ili mom4eto! imah podobna situaciq no v momi4e s koeto uj bqhme priqtelki! taka 4e ti trea da kaje6

MaRiNkA_16
07-04-2007, 14:52
dam.. ot mn odavna
zna4i momi4eto ne ti e nikakva priqtelka po dobre govori s mom4eto i my kaji 4e ima6 4ystva kum nego ati na kolko si godini ?