PDA

View Full Version : Работа за 13-годишна...



Decu
07-03-2007, 08:01
Таа...търся си работа-от София съм.Ако някой от Вас знае нещо,някъде 8-[ .Аз също доста поразпитвах-едни ми казваха за щандове за сладолед-други в МС Доналд'с, но там със сигурност няма да ме вземат...Чудех се също дали няма още някой като мен, който да има работа и да даде и някой друг съвет :-)
П.П. Бях пуснала такава тема и преди, а точно на следващия ден ми спряха нет-а :roll: А после не успях да я намеря :-k
Иии още нещо-не приличам на 13 годишна 8-[ (дано това да ми помогне и да е от значение)

tuka6na
07-03-2007, 08:09
; ) дали приличаш на 13 год или не все едно е май...години ти трябват-навсякъде.Абсолютно никъде няма да те вземат на работа на 13.Най-малкото ,че е незаконно.Никой няма да се занимава с теб ,вместо да вземе някой по-големичък пък поне за тва да не го мисли.Повярвай,минала съм го тоя момент,едва на 16 успях да си намеря някаква работа ,което си бeше щастлива случайност.Другото-ако ваще могат да те набутат някъде,само тогава май ще стане врътката ; )))

Decu
07-03-2007, 08:18
; ) дали приличаш на 13 год или не все едно е май...години ти трябват-навсякъде.Абсолютно никъде няма да те вземат на работа на 13.Най-малкото ,че е незаконно.Никой няма да се занимава с теб ,вместо да вземе някой по-големичък пък поне за тва да не го мисли.Повярвай,минала съм го тоя момент,едва на 16 успях да си намеря някаква работа ,което си бeше щастлива случайност.Другото-ако ваще могат да те набутат някъде,само тогава май ще стане врътката ; )))

Хей, мерси много,но работата е там, че аз имам приятели(пак на моята възраст), които си намериха работа...затова се обърнах към вас все пак :roll:

KiLLeR_InSTiNkT
07-03-2007, 08:30
Защо не разпиташ приятелите ти как са си намерили работа и къде?

ScrappyDoo
07-03-2007, 08:45
А аз може лид а попитам за какво ти е да работиш още от сега!Живей си живота,като пораснеш ще бачкаш достатъчно!Сега не ти е времето!

dete_na_prostora
07-03-2007, 08:50
Хммм по ено време и ф мен някво желанийце такоз се надигна да работя... Не им пречи навсякъде ако си под 16. Примерно видеотеките. Наемат непълнолетни хорица, ама проблема им е, че искат за цяла година да бачкаш, шото ти давали някво обучение. (абе кфо ти обучение тряа, мноо трудно да даваш двд-та и видеокасети). Принципно и в магазини втора употреба наемат непълнолетни, ама там може да те карат да гладиш и переш (информация от ена френдка). Друга моя приятелка си намери работа в шивашка фирма (ама то там с връзки се уреди и зима по 8 лева на ден). Също се сещам и за работа като сервитьорка. Поне в Русе наемат на 1-2 места, сигурно и в София. Пък за продаване на сладолед, почти съм сигурна че ша та наемат. Хммм... Може да работиш в някоя будка или пък да разнасяш вестници... Абе има си то варианти. Връзкарската история е най - лесна. Бе нз. Аз са отказах, шот мноо ме мърдзи, примерно да седя 8 часа на един стол и само да маркирам стоки. То не че ся не седя толкоз време пред компа де, но поне е нещо приятно :mrgreen:


А аз може лид а попитам за какво ти е да работиш още от сега!Живей си живота,като пораснеш ще бачкаш достатъчно!Сега не ти е времето!
Кинти баце, кинти. :mrgreen: :mrgreen: Аз съм си подредила 21 желания, все материални :twisted: Но ш тряа да разчитам на мама - касичка и татко - касичка.

Decu
07-03-2007, 08:53
Хммм по ено време и ф мен някво желанийце такоз се надигна да работя... Не им пречи навсякъде ако си под 16. Примерно видеотеките. Наемат непълнолетни хорица, ама проблема им е, че искат за цяла година да бачкаш, шото ти давали някво обучение. (абе кфо ти обучение тряа, мноо трудно да даваш двд-та и видеокасети). Принципно и в магазини втора употреба наемат непълнолетни, ама там може да те карат да гладиш и переш (информация от ена френдка). Друга моя приятелка си намери работа в шивашка фирма (ама то там с връзки се уреди и зима по 8 лева на ден). Също се сещам и за работа като сервитьорка. Поне в Русе наемат на 1-2 места, сигурно и в София. Пък за продаване на сладолед, почти съм сигурна че ша та наемат. Хммм... Може да работиш в някоя будка или пък да разнасяш вестници... Абе има си то варианти. Връзкарската история е най - лесна. Бе нз. Аз са отказах, шот мноо ме мърдзи, примерно да седя 8 часа на един стол и само да маркирам стоки. То не че ся не седя толкоз време пред компа де, но поне е нещо приятно :mrgreen:


А аз може лид а попитам за какво ти е да работиш още от сега!Живей си живота,като пораснеш ще бачкаш достатъчно!Сега не ти е времето!
Кинти баце, кинти. :mrgreen: :mrgreen: Аз съм си подредила 21 желания, все материални :twisted: Но ш тряа да разчитам на мама - касичка и татко - касичка.

Хахах...мерси много :smt006 Абе, ще пробвам някъде....се тряа ме земат :smt005 :smt005 Някой друг 8-[

ScrappyDoo
07-03-2007, 08:56
А аз може лид а попитам за какво ти е да работиш още от сега!Живей си живота,като пораснеш ще бачкаш достатъчно!Сега не ти е времето!

Кинти баце, кинти. :mrgreen: :mrgreen: Аз съм си подредила 21 желания, все материални :twisted: Но ш тряа да разчитам на мама - касичка и татко - касичка.[/b]
Кинти требват постоянно и на всеки ,ама повярвай ми не ти трябва да работиш от толко рано!аз по4нах на 16 и пак ми беше тегаво! :)

Decu
07-03-2007, 08:58
А аз може лид а попитам за какво ти е да работиш още от сега!Живей си живота,като пораснеш ще бачкаш достатъчно!Сега не ти е времето!
Кинти баце, кинти. :mrgreen: :mrgreen: Аз съм си подредила 21 желания, все материални :twisted: Но ш тряа да разчитам на мама - касичка и татко - касичка.[/b]
Кинти требват постоянно и на всеки ,ама повярвай ми не ти трябва да работих от толко рано!аз по4нах на 16 и пак ми беше тегаво! :)[/quote]

Абе, аз съм си ентусиаст :-D Щом съм си го казала...А и ми се искаше да отидеме с една компания на моренце за малко :-) аа наще май няма да ми дадат мн пари :roll: и трябва аз да си изкарам..поне малко :-)

naia
07-03-2007, 09:07
можеш да работиш като чистачка на някой офис аз по едно време работех във една къщурка ама мн е тегаво и се отказах наще си ми дават доволно парета

niGGa
07-03-2007, 19:58
трябва да е някаква много забутана работа, защото има бум на проверки в София.. мен ме провериха вчера..

Decu
07-03-2007, 20:08
трябва да е някаква много забутана работа, защото има бум на проверки в София.. мен ме провериха вчера..

Емии..забутано-забутано...само да си намеря :|

shadow4e
07-03-2007, 22:06
На сладоледите не взимат под 18 години и на бутка няма да можеш, защото никой шеф няма да иска да го глобят.

Единствено чистачка, нещо, което да не е на обществено място.

midnight...
07-04-2007, 08:20
ако наистина ти се налага пробвай с листовки и плакати, не знам на 13 къде може да работиш нещо което да е окей :? а ако не ти се налага чак толкова си изживей лятото хубаво :wink:

cecko_boy
07-04-2007, 09:49
Ami mogat da te zemat samo da prodavash sladoled ... ili nqkade servitiorka ;)