PDA

View Full Version : NqKoGa oTiVa Li sI LiuBoFtA ?!



KyKJlu4KaAa
07-03-2007, 07:02
LiuboFta NqKoGa oTiVa Li Si ?PrI TiNeIdjERiTe Tq SyShTeStVyVa Li ?? TezI KoItO Sa Na 13-14-15 GodIni mOgAt Li Da ImAt SeRiOzNa VrYZkA..i Tq Da ProdAlJi do 19-20 i da se oJeNqT..NeShTo mI zVY4i kAto ILiuzIq,MeChTa Za ToVa iSkAh dA RaZbErA oT vAs..Na Vas SlycHvAlo Li vI Sa E dA Se VlIubItE nA tAkaFa VyZrAsT i vRyzKaTa Vi dA PrOdYlJi dO 20 gODiNi dA kAjem..??
bratovchedka mi naprimer e na 13 godini i ot 1 godina i 1 mesec si ima seriozen aver... s koito mnogo se obichat i mnogo se prejiveli zaedno...dali tazi vryzka moje da prodylji... ??? vie kak mislite ??

07-03-2007, 07:06
първо се научи да пишеш !!! не стига,че пишеш на шльокавица, ами сменяш и шрифта! Голяма ГЪЗарка си, няма що!
Второ - не, няма любов на тая възраст, има хора, които бъркат значението на думите!
Трето - не, любовта не е вечна на каквато и възраст да си!

neverand
07-03-2007, 07:06
научи се да пишеш.
И да любовта си отива както всичко друго.

thefreak
07-03-2007, 07:11
Невъзможно е.

neverand
07-03-2007, 07:29
и какво толкова са преживяли едни 13 годишни?

jyji
07-03-2007, 07:29
1-imam priqtelki s vruzki po 3-4 godini.Bqh gi omujila ve4e i taka si sviknah s gadjetata im,4e o6te si izlizam s tqh.No vsi4ko priklju4i.Vse pak to4no v tiq godini 4ovek se promenq.Kak o4akva6 da produljavate da budete zaedno kogato ne ste takiva kakvito ste bili predi?
2-az li4no ne sum imala takava vruzka nadai se,4e yj se sa seriozni ama kak da e
3-ne e vajnoto dali ljubovta e ve4na(edva li).Vajnoto e tq da se preoburne v obi4 i podkrepa.Poznavam nqkolko semeistva,koito sa zaedno ot 17-godi6na vuzrast.Sega sa na po 60-godini i produljavat da se obi4at po su6tiq na4in.Obojavam da gledam kak babka i dqdko si govorqt.Tolkova e hybavo,4e o6te sa zaedno i se podkrepqt [-o<
Ama de takuv kusmet pri vseki :-k

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-03-2007, 07:37
и какво толкова са преживяли едни 13 годишни?

da i az tova se 4udq :) ina4e do kolkoto znam edni poznati na maika sa zaedno ot malki .. e v smisul subrali sa se kato sa bili v gimnaziqta sega sa na 45 ako ne i pove4e :P a i .. da lubovta si otiva.. ako ne se podurja otiva si.. :-s

young_rich_famous
07-03-2007, 08:01
На 13 години и имат връзка от 1 година ... леле :smt005 Вундеркинди :smt005 А иначе по темата любов при лапетата няма .. това е един вид, детско привличане, точния израз " тоо ми харесва, за т'фа съм с него " ( разговор м/у приятелки ) ... виж, вече при големите е различно, защото все пак те осъзнават и вече мислят по съвсем различен начин, пак нали има привличане, но те усещат, че не е само това а има у нещо по - силно - любовта ... а дали връзката на онези тийнчета ше продължи - отговора е НЕ ... след около 2,3 месеца всичко ще приключи ... ако още влизам в този форум, може да се обзаложим с автора на 100 лв., че няма да са заедно :wink: Ми това е ... любовта е реална, само когато мислиш трезво ... при тийнейджърите любов няма има привличане !!! Запомнете го веднъж за винаги ... !!!

alkobalko
07-03-2007, 08:05
На 13 години ми се струва невъзможно да се задържи сериозна връзка. Има случаи, в които ученическата любов продължава и след това.

moon_flower
07-03-2007, 08:10
Аз пък точно обратно на всички мнения тук,ще кажа,че е възможно,и имам доказателство!
Даскалката по немски е на към 60 години вече,има си съпруг и две деца.
Познаите къде са се запознали и на колко?
В гимназията,края на 8,началото на 9 клас.Е,явно има и такива случаи.

megi_sweet
07-03-2007, 08:16
premestete taq tema-ne e za tuk

Ollas
07-03-2007, 08:17
Възможно е. Родителите на един мой съученик са заедно от 8ми клас, т.е. от 14годишни. Един мой авер си има приятелка от 13годишен. Карали са се, събирали са се, но като цяло не е имало друга в неговия живот. Моя приятел мога да кажа, че го обичам от 14годишна, а вече съм на 18 и го обичам още повече. Няма невъзможни неща, но в това отношение са рядкост.

moon_flower
07-03-2007, 08:22
Да бе верно,за къде е темата?
За "секс",за "училище и приятели",за "Фън,фън,фън и пак фън" може би?!

SpOrTs_GiRl
07-03-2007, 08:30
Незнам.. имах връзка.. така де.. събрахме се с едно момче когато бях на 11, а той беше на 13.. Аз не изпитвах нищо към него (е как да изпитвам на 11!), пък той казваше, че ме обича.. И така бяхме заендо 2 год. докато аз найстина го обикнах.. след като станах на 13 вече бях найстина влюбена в него.. Раздялата я приех ужасно.. Повече от половин година ревах за него.. успеха ми в даскало падна много.. Е.. отдааааавна не сме заедно, но колкото и да е странно го обичах/м истински.. Може би е защото винаги съм се развивала малко по-бързо от момичетата на моята възраст.. и физически и емоционално.. :-k
По темата.. - Зависи.. повечето момичета в тая възраст още не са пораснали достатъчно, дори да знаят какво е любов.. но при всеки е различно ;)

07-03-2007, 11:58
xahhx da moje! Na6te sa jiv primer .. ba6ta mi e haresval maika mi ot 8-mi klas ama sa zaedno mai ot 10-ti ve4e sa jeneni 15 godini i bih kazala 4e mn se obi4at!

SpOrTs_GiRl
07-03-2007, 12:05
Много хора бъркат любовта с привличането.. Харесаш си някой.. полудяваш като го видиш.. но това не означава винаги, че го обичаш! Имам една приятелка.. докато си вървим с нея и аз се загледам по някое момче.. тя казва нещо от сорта "Ти май пак се влюби!" Ква любов бе хора?! Само съм се загледала.. Много хора бъркат любовта.. Човек обича истински не повече от 1-2 пъти в живота си, независимо колко "гаджета" е имал..

BeBsItO
07-03-2007, 12:11
abe taq megi vreno ot kade se ze....tuka samo obijda nared, za 2 ri pat i go kazvam da se spre malko ako ne da fa6ta pata..... nikoi ne q e varzal nasila tuka.
a sa po temata: az msilq 4e moje, no v pove4eto slu4ei lubovta se prevra6ta v privarzanost....izgradeno doverie,.....prosto 4ovekut stava 4ast ot jivota ni, no tova 6te se polu4i 4ak sled govini. i vpreki 4e sa malko slu4eite az mislq 4e gi ima./....

thefreak
07-03-2007, 12:36
Да бе верно,за къде е темата?
За "секс",за "училище и приятели",за "Фън,фън,фън и пак фън" може би?!
За боклука ^^.

krem4et0
07-03-2007, 13:18
В днешното общество, в което брак се сключва над 25-30 годишна възраст ми се струва слабо вероятно. Аз не мисля, че между 13-15-17 годишни има любов. Айде последното по-приемам ама под 17 си е глупост. деца сте. Прекалено драматизирате. Аз съм на 14 той ме остави, ще умра, друг няма да обичам. Това съ глупости. Аз се влюбих за първи път в 9-ти клас(значи на 15-16) в един съученик. Естествено аз бях зубърка и никой за 5 стотинки не ме имаше. мислех, че без него ще умра и че е само той. на 17 се влюбих в друг-същия драматизъм. А на 18 какво направих-влюбих се в 3-ти. на 19 в 4-ти и така......няколко пъти и все си мислех, че без НЕГО няма живот за мене. Глупости! Животът продължава. Сега съм на 22, обожавам приятеля си. той е целият ми живот и свят, но ако не съм с него какво? Няма да умра. ще има друг. А и да няма-ще знам, че съм обичала и че съм била обичана.
майка ми и баща ми са подобен пример-заедно са от 11 клас, ама все пак тогава са били на по 17-18. Оженили са се на моята възраст и с заедно вече 35 години(връзка+брак). Едно време е било така, но сега не е! Преди да изградя собствено семейство ще изградя или поне ще поставя основите на неговото добро бъдеще!

sexy_for_you
07-03-2007, 15:28
Ами според мен е възможно любовта да продължи от крехка възраст до старост.Случаите са рядкост,но защо не?Ако любовта е твърде силна и ако се поддържа,ако хората са родени един за друг?Аз вярвам във вечната любов,колкото и изтъркано да звучи.Както вече казах,ако хората са родени един за друг и се обичат,любовта може да продължи.В повечето случаи любовта свършва,но всяко правило има и изключения.И тези,които се смятат за "големи",нима сте преживяли повече от някои 13-14 годишни,които психически са се развили по-рано?Не подценявайте любовта.

krem4et0
07-03-2007, 16:24
Какви точно са проблемите на 13 годишните, как на тази възраст се скрепява 1 връзка, как може едно дете на 13 да е преживяло повече от една жена на 22? През какви точно изпитания минава 1 връзка? Кажете ми искам да знам. На 13 най-голямата дилема в живота ми беше с коя от 5-те си кукли "Барби" да си играя!

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
07-03-2007, 17:56
oi boji...na 13 bili prejiveli mn zaedno myahhahaha kakvo sa prejiveli kraq na animacionnoto film4e li??az na 13 imah gadje na 18 s koeto se zapoznah po 4ata...i misleh 4e toi e golqmata mi lubov me4taeh si da se ojenq za nego dryn dryn i 1 den sled kato hodihme godina i polovina (1 godina samo si pisahme po dc++ i sled tfa cqla lqtna vakanciq se vijdahme) -prosto izvednyj mi omryzna na 13 si4ko ti izglejda super dokato ne se nameri nqkoi da ti razbie syrceto ili prosto ti omryzva i to4no za teq godini ve4e ne vqrvam v nekfi seriozni vryzki..az sym na 14 i ne iskam gadjeta..pyk kamo li seriozni vryzki :smt005 nali zn-e6 "lubovta e kato pesen,no nqma pesen bez krai" ;P
btw:kolko sym bila typa togava ne e istina :lol: :lol: :-D :smt005 :smt005

moon_flower
07-03-2007, 18:05
Аз както казах има сериозни връзки,но не са много.Пък и,на кои забога му трябва да се обвързва още на 13?На мен със сигурност не..

koalka
07-03-2007, 18:14
Може да продължи...зависи от чувствата им, зависи и от двамата.Въпреки че да се оженят...има много време до тогава, нещата могат определено да се променят.
Иначе в тийнейджърска възраст има любов, да.

07-03-2007, 18:31
само да кажа, че сега се върна модата да си майка на 21-22.

SpOrTs_GiRl
07-04-2007, 08:17
Хм.. при мен на 13 беше различно.. аз не играех с кукли от как бях на 7 :smt005 Около 12/13 години бях доста зряла и се отличавах много от съученичките ми.. :-k То при всеки е различно.. :-D

Just_say_no
07-04-2007, 08:41
само да кажа, че сега се върна модата да си майка на 21-22.
Ми да ти кажа то не е мода ама като почнеш да прайш секс на 12 мноо ясно, че до 19 ще имаш вече към 3 аборта и после щещ не щещ ще дундуркаш бебе. :::

Sam90
07-04-2007, 08:51
Любов има при всички, просто не всички са достатъчно зряли, за да я осъзнаят и приемат.

lLady_MooN_RaiN
07-04-2007, 10:02
Определено не е често срещано явление, но знае ли човек. Винаги можеп да срещнеш любовта, независимо от възраста ти. Друг е въпроса дали ще разбереш, че това е любов, като си на 13...Но какво пък, няма нищо невъзможно на този свят, затова много ме дразнят хората, които казват- изключено е, никога, за нищо на света и т.н...