PDA

View Full Version : sestra mi e kurva



n\z
07-03-2007, 07:20
nz ot koga e taka no mi e bolno i napravo q sajelqvam izliza sas edin kom6iq koito e jenen i ima 2 malki deca celiq blok ve4e razbra i az sam q vijdala kak sliza ot kolata mu v skype be6e si pisala s priqtelka: emi 4i ko tq jena mu trqbav da e sviknala da i iznevqva da ne se kosi ako ne e s men to s dryga a vsu6toto vreme me laje 4e otiva na diskoteka a spi dryg koito pak nito hodqh ni6to imat ne6ty ob6to be6e me izlagala 4e 6te spi v edna priqlka na neino selo a tq bila s biv6ototo si gadje za6toto na nego mu se e doebala i i pralil sms da spi u tqh kazah i vsi4ko 4e znam a ot neina strana nikva reakciq ni6ty ne kaza prosto mal4a i me gleda

Nikolov
07-03-2007, 07:29
nz ot koga e taka no mi e bolno i napravo q sajelqvam izliza sas edin kom6iq koito e jenen i ima 2 malki deca celiq blok ve4e razbra i az sam q vijdala kak sliza ot kolata mu v skype be6e si pisala s priqtelka: emi 4i ko tq jena mu trqbav da e sviknala da i iznevqva da ne se kosi ako ne e s men to s dryga a vsu6toto vreme me laje 4e otiva na diskoteka a spi dryg koito pak nito hodqh ni6to imat ne6ty ob6to be6e me izlagala 4e 6te spi v edna priqlka na neino selo a tq bila s biv6ototo si gadje za6toto na nego mu se e doebala i i pralil sms da spi u tqh kazah i vsi4ko 4e znam a ot neina strana nikva reakciq ni6ty ne kaza prosto mal4a i me gleda
Абе ако си от Пловдив и сестра ти да е в Пловдив, я прати при мен да и налея малко акъл!!! :smt013

naia
07-03-2007, 07:37
тва за женения е гадно ама щом я влече

Seducti0n
07-03-2007, 07:38
Говори,със сестра си и кажи,че поведението и непристойно.Щом,не иска да се вслуша в думите ти,промени отношението си към нея.Когато,тя усети това,че се държиш хладно към нея,може да и светне нещо.Ако,продължава така,едва ли ще излезне нещо от нея.Вече си е създала лоша слава.Не харесам клюкарите и сплетните,но в случая има защо,хората да говояр лошо по нейн адрес.Успех и дано сестра ти да се чатне,че не може така да продължава. :wink:

jyji
07-03-2007, 07:40
Vqrvate li mi,4e kato nqkoi kaje ne6to takova za sestra si ili brat si,napravo ne moga da go proymeq.Ako 6te nai-golemiq idiot i malymnik da e...Az obi4am sestra si pove4e ot men samata :roll: Tova ti e kruvta be momi4e.Te horata sa go kazali.Kruvta voda ne stava,ako 6te nai-golqmata "k***a" na sveta da e.A puk t'va dori samo da si go pomisli6 na ym da go kaje6 za neq...lele,lele na kude otiva toq svqt? :idea:

Nikolov
07-03-2007, 07:41
Говори,със сестра си и кажи,че поведението и непристойно.Щом,не иска да се вслуша в думите ти,промени отношението си към нея.Когато,тя усети това,че се държиш хладно към нея,може да и светне нещо.Ако,продължава така,едва ли ще излезне нещо от нея.Вече си е създала лоша слава.Не харесам клюкарите и сплетните,но в случая има защо,хората да говояр лошо по нейн адрес.Успех и дано сестра ти да се чатне,че не може така да продължава. :wink:
С четене на морал вече нестава.... а познай с моя брат що неможе да се погледнем .... :smt011 :smt011 Най-мразя някой да ми чете морал.... аз се оправям добре и сам

Seducti0n
07-03-2007, 07:43
Vqrvate li mi,4e kato nqkoi kaje ne6to takova za sestra si ili brat si,napravo ne moga da go proymeq.Ako 6te nai-golemiq idiot i malymnik da e...Az obi4am sestra si pove4e ot men samata :roll: Tova ti e kruvta be momi4e.Te horata sa go kazali.Kruvta voda ne stava,ako 6te nai-golqmata "k***a" na sveta da e.A puk t'va dori samo da si go pomisli6 na ym da go kaje6 za neq...lele,lele na kude otiva toq svqt? :idea:Мила на авторката явно и е болнО за това,че сестра и меко казана ПРОПАДА.Тя може да си я обича,но любовта е друго нещо.Щом го казва,значи е така.Мислиш ли,че е толкова лесно да оплюеш някой,още повече когато ти е роднина,в случая сестра.Колко до мнението на naia-не само момичето е виновно,ако този женен мъж,държеше истински на семейството си и децата,ако го приемаше като институция,едва ли би се закачал,с някоя девойка. :wink:

Seducti0n
07-03-2007, 07:45
Говори,със сестра си и кажи,че поведението и непристойно.Щом,не иска да се вслуша в думите ти,промени отношението си към нея.Когато,тя усети това,че се държиш хладно към нея,може да и светне нещо.Ако,продължава така,едва ли ще излезне нещо от нея.Вече си е създала лоша слава.Не харесам клюкарите и сплетните,но в случая има защо,хората да говояр лошо по нейн адрес.Успех и дано сестра ти да се чатне,че не може така да продължава. :wink:
С четене на морал вече нестава.... а познай с моя брат що неможе да се погледнем .... :smt011 :smt011 Най-мразя някой да ми чете морал.... аз се оправям добре и самАми окей,да приемем,че е така.Ти какви,други варианти предлагаш.... :-k щом с приказки,не мошеш да вкаращ някой в правия път,как иначе........

Nikolov
07-03-2007, 07:48
Говори,със сестра си и кажи,че поведението и непристойно.Щом,не иска да се вслуша в думите ти,промени отношението си към нея.Когато,тя усети това,че се държиш хладно към нея,може да и светне нещо.Ако,продължава така,едва ли ще излезне нещо от нея.Вече си е създала лоша слава.Не харесам клюкарите и сплетните,но в случая има защо,хората да говояр лошо по нейн адрес.Успех и дано сестра ти да се чатне,че не може така да продължава. :wink:
С четене на морал вече нестава.... а познай с моя брат що неможе да се погледнем .... :smt011 :smt011 Най-мразя някой да ми чете морал.... аз се оправям добре и самАми кой,да приемем,че е така.Ти какви,други варианти предлагаш.... :-k щом с приказки,не мошеш да вкаращ някой в правия път,как иначе........
Виж мойто момиче аз от 13-14 годишен се оправям сам.... поради простата причина , че наще държат повече на брат ми... Аз излезнах от правия път...живота ме поучука и сега пак сам в него... Така че за сестрата на този потребител мога а кажа само едно... Или е нимфоманка, или е излензала от правия път и ще се осъзнае или пък цял живот ще си остане секс подлога!!! Истината боли но е такава!!!

moon_flower
07-03-2007, 07:49
Аз си мисля,че с нищо не може да я вкарат в правия път освен ако не се намесят родителите и и не я заплашат с нещо...например,че ще и спрат парите или нещо такова,но едва ли ще има значение.Честно да си кажа,щом това и харесва,едва ли има спасение...

jyji
07-03-2007, 07:52
Аз си мисля,че с нищо не може да я вкарат в правия път освен ако не се намесят родителите и и не я заплашат с нещо...например,че ще и спрат парите или нещо такова,но едва ли ще има значение.Честно да си кажа,щом това и харесва,едва ли има спасение...
4ovek ne se li osuznae sam...Na 4ovek na sila moje6 da my veme6,no da my dade6 ne stava.

moon_flower
07-03-2007, 07:55
4ovek ne se li osuznae sam...Na 4ovek na sila moje6 da my veme6,no da my dade6 ne stava.
Мда,и аз точно това си мисля,щом това иска,едва ли някои ще я спре.

Seducti0n
07-03-2007, 07:55
Аз си мисля,че с нищо не може да я вкарат в правия път освен ако не се намесят родителите и и не я заплашат с нещо...например,че ще и спрат парите или нещо такова,но едва ли ще има значение.Честно да си кажа,щом това и харесва,едва ли има спасение...В случая,подобни родителски тактики няма да помогнат.То някой като си е без акъл,такъв си остава.Съгласна съм с Nikolov,че ако сам не си даваш сметка,накъде отива живота ти и господ,няма да ти помогне. :wink:

n\z
07-03-2007, 08:16
of neznam az govorih s enq no ni6ty ne pomaga sardi mi se za 1 sednica i posle pak zapo4va da izliza na nqkude i da si pravi kakvoto iska i nai-lo6oto e 4e kogato i kazah nqmam namerenie sestra mi da e kurva a men na me obijdat 4e sam sestra na kurva tq me obari i mi kaza az ne sam kurva ami sam inat i me men me nari4a dete i osuznava 4e zaradi neq semeistvo s 2 deca se razdeli i to sa ni kom6ii koito az seki den vijdam i mi e dadno a sesta mi s cqlata si naglost kaza :"tq jena mu da ne se kosi ako ne e s men s dryga 6te i izneverqva "

Nikolov
07-03-2007, 08:24
of neznam az govorih s enq no ni6ty ne pomaga sardi mi se za 1 sednica i posle pak zapo4va da izliza na nqkude i da si pravi kakvoto iska i nai-lo6oto e 4e kogato i kazah nqmam namerenie sestra mi da e k***a a men na me obijdat 4e sam sestra na k***a tq me obari i mi kaza az ne sam k***a ami sam inat i me men me nari4a dete i osuznava 4e zaradi neq semeistvo s 2 deca se razdeli i to sa ni kom6ii koito az seki den vijdam i mi e dadno a sesta mi s cqlata si naglost kaza :"tq jena mu da ne se kosi ako ne e s men s dryga 6te i izneverqva "
Добре моето момиче ти от кой град си ???
А да ти кажа, че не трябва да ти пука вече щом си говорила със сетра си!!! Не забравай, че вие сте две различни личности... така, че да ен ти пука!!! В тоя живот трябва да си перде, темерут и да не ти пука от нищо и никого!!! [-(

Seducti0n
07-03-2007, 09:00
of neznam az govorih s enq no ni6ty ne pomaga sardi mi se za 1 sednica i posle pak zapo4va da izliza na nqkude i da si pravi kakvoto iska i nai-lo6oto e 4e kogato i kazah nqmam namerenie sestra mi da e k***a a men na me obijdat 4e sam sestra na k***a tq me obari i mi kaza az ne sam k***a ami sam inat i me men me nari4a dete i osuznava 4e zaradi neq semeistvo s 2 deca se razdeli i to sa ni kom6ii koito az seki den vijdam i mi e dadno a sesta mi s cqlata si naglost kaza :"tq jena mu da ne se kosi ako ne e s men s dryga 6te i izneverqva "-щом сестра ти не се вслушва в думите ти,я остави на мира.Един ден,ще разбере,грешката си и токава може би ще усъзнае какво е згубила,като не се е вслуша в това което и говориш. :wink:

...emO_g1RL...
07-03-2007, 09:24
awe hora osuznaite se malko...
6tom sestra ti iska taka da si zapulva vremeto-dobre.ne kazvam 4e ne trqbva da si zagrijena za neq,no pomislqla li si si 4e moje bi na neq izob6to ne i puka za tova koi kakvo misli?!
tq e "dostatu4no golqma" da se opravq sama,6tom e izbrala tozi put-nikoi ne bi bil v sastoqnie da q spre.postavi se na neino mqsto-bi li pravila ne6to,koeto drug ti kaje?ne,nali?nikoi ne bi te nakaral da si promeni6 vuzgledite nad dadeno ne6to.taka e i s neq-nqma smisul da q ubejdava6 da se spre...moje dori i da vlo6i6 ne6tata...
mislq 4e v slu4eq trqbva tq sama da re6i koe e nai-dobre za neq...dori i da e na 100% re6ena da ne se otkazva ot na4ina si na jivot,nqma smisul da q spira6...
ta nali vseki se u4i ot sobstvenite s gre6ki vse pak...dori i tezi gre6ki da imat ogromni posledstviq... :smt026

sb
07-03-2007, 13:03
КВо ти пука ,че ти се сърди бе!
С тва поведение ще си съсипе живота!
Вие сте сестри,все ще ти прости!Даже ще ти благодари ,че си и наляла ум в главата.
А всъщност тва може да е само период.В случай ,че е,само чакай да й омръзне ;)

gabrielka@a
07-03-2007, 15:48
Говори,със сестра си и кажи,че поведението и непристойно.Щом,не иска да се вслуша в думите ти,промени отношението си към нея.Когато,тя усети това,че се държиш хладно към нея,може да и светне нещо.Ако,продължава така,едва ли ще излезне нещо от нея.Вече си е създала лоша слава.Не харесам клюкарите и сплетните,но в случая има защо,хората да говояр лошо по нейн адрес.Успех и дано сестра ти да се чатне,че не може така да продължава. :wink:

BlueMushroom
07-07-2007, 23:00
kaji mi kakvi da ti priatelite za da ti kaja kakav si e kazal nqkoi...ako se dvijish s kurvi nqma kak malko ili mnogo ti vliqqt i stavash kato tqh.

pathetic
07-08-2007, 00:21
А моята е кучка.

Сви ми зарзавата,мамицата й.

..

*Be...kissable*
07-08-2007, 15:00
Говори с нея,заплаши я,че ще кажеш на родителите ви.Ако не й пука ти им кажи,а пък ако тя не послуша тях я отпиши!