PDA

View Full Version : Are you motherf*ckers ready? - Marilyn Manson, Sofia, 04.07.



Ziggy Stardust
07-03-2007, 07:29
Любопитен съм колко от потребителите тук и кои(освен koalka, за която съм сигурен) ще присъстват на концерта утре. Има ли още такива техни фенове като мен? А по-големи? Снощи прочетох следното: "Шок-рокерът Мерилин Менсън (Marilyn Manson) ще дойде в България ден преди концерта си, който ще се състои на 4 юли, и ще се срещне с десет от най-запалените си български почитатели.



Специалната среща ще се проведе час след концерта му в подходяща за целта зона на стадион "Академик", съобщават организаторите от СМЕ. " - Дано и аз да съм сред тях. :) Поздрав за всички фенове с Astonishing Panorama Of Endtimes и Putting Holes In Happiness.

П.С.: Ще помоля някой решил да пише глупости да пропусне тази тема! Към феновете е насочена само, а и не възнамерявам да споря с никого. Каквото и да кажете, фактите говорят повече. Благодаря Ви предварително, че не спамите тук.

Boot
07-03-2007, 07:45
:smt026 :smt026 :smt026

Менсън е як.
И щее готин концерт, ако успея да видя нещо изобщо, че с моите метър и 60... :roll:

Boot
07-03-2007, 08:33
^Менсън е гей. :roll:
Ама не си мисли, че има heart of steel. :lol:

Licketty
07-03-2007, 08:36
Американския Азис, само че в метъла :lol:

Swinkenhoffer
07-03-2007, 09:58
да, да... всички знаем, че си тру и не харесваш такива луузъри като Менсън. ок. :lol:
много ясно, че ще се ходи. :-D

koalka
07-03-2007, 10:30
Мм, виж как за мен знаеш. :lol:
Менъсн може да е гей и какъвто и да е, обаче музиката му е невероятна. :)

Ziggy Stardust
07-03-2007, 11:39
^Менсън е гей. :roll:
Ама не си мисли, че има heart of steel. :lol: По-скоро looks of fag. :lol:


Edit: looks е съществително. ;)

Ще спреш ли да ръсиш компетентни мнения, Нощни Ездачо? Направи го, защото наистина не ми се занимава с глупости! Т.е. да ти отговорям подходящо, което, повярвай ми, мога да направя!;]

Само за протокола - Manson не е гей! Прочетете малко повече инфо, ако Ви интересува и ще попаднете на доста доказателства за това. И не само... Ще поясня какво съм имал предвид в следващ пост, ако е необходимо. Все пак, да припомня на забравилите - темата не е "кефят ли Ви Manson" или "какво мислите за сексуалната ориентация на Brian Warner?". Това не интересува никого, най-малкото мен! :wink:

Ето и предполагаемия плейлист за утре:

1: If I Was Your Vampire
2: Disposable teens
3: You And Me And The Devil Makes 3
4: Irresponsible Hate Anthem
5: mOBSCENE
6: sweet dreams
7: Putting Holes In Happiness
8: Just A Car Crash Away
9: Rock Is Dead
10: Heart-Shaped Glasses
11: Tainted Love
12: The Dope Show
13: Great Big White World
14: Fight Song
15: Tourniquet
16: Coma White
17: The Beautiful People

Това без бисовете, разбира се! :-D :smt004

Boot
07-03-2007, 11:51
^Менсън е гей. :roll:
Ама не си мисли, че има heart of steel. :lol: По-скоро looks of fag. :lol:


Edit: looks е съществително. ;)
Човече, крайно време е да разбереш, че има музика, която дават по МТВ и пак е яка. А Менсън може да изглежда като педал, но, ако обичаш, погледни бившата му съпруга:
http://img242.imageshack.us/img242/8557/844915795f0d468099ya1.jpg
Ооооо, не, тя не е ебати яката жена, неееее.

Плейлиста ме радва. Кома Уайт ми е много любима песен и се радвам изключиелно, че ще я чуя. Бях почти убедена, че няма да звучи.

Polikarpa
07-03-2007, 13:28
аз се оказах със покана \:D/ иначе не бих отишла,но щом е без пари що пък да не го видя :roll:

koalka
07-03-2007, 15:47
Polikarpa, знаеш ли една негова песен? :wink: Според мен е тъпо да ходиш на концерт на изпълнител, когото не харесваш, но както и да е...
Аз най-много искам sweet dreams, защото супер яко я изпълнява, а и кавъра е по-добър от оригинила пък. :)

Ziggy Stardust
07-03-2007, 17:03
Polikarpa, знаеш ли една негова песен? :wink: Според мен е тъпо да ходиш на концерт на изпълнител, когото не харесваш, но както и да е...
Аз най-много искам sweet dreams, защото супер яко я изпълнява, а и кавъра е по-добър от оригинила пък. :)

Ааа, в случая няма да се съглася. Не го харесва, но защо? Ако наистина не е чувала нищо негово преди твърде вероятно е да й хареса, особено, ако си пада по този тип музика. Дори и да не е така - шоуто ще бъде невероятно, така че дори само заради това си заслужава да бъде там. Защо не? Какво по-интересно може да прави утре следобед, най-малкото. Пък и от личен опит - аз преди концерта на Jethro Tull не ги бях чувал дори. Уредиха ме с покана, отидох за шоуто и бях мноого много доволен, че стана така. Judas си ги знаех открай време, но едва след концерта изявих желание да се сдобия с цялата им дискография, което също много се радвам, че стана(е не са оригинални още всичките, но най-знаковите са). Т.е. - Polikarpa, идвай насам. Няма да съжаляваш, почти сигурен съм. Е, ако не слушаш рок и метъл въобще.. но, не вярвам че щеше да отидеш тогава, дори и с покана.

Поздрав за всички с Rock Is Dead и I Don't Like The Drugs (But The Drugs Like Me) Доскоро виждане/куфеене! (rock)

Boot
07-03-2007, 17:06
I Don't Like The Drugs (But The Drugs Like Me)
Ооооо, това парче има ЗВЕРСКИЯ лайф. Ама неееееечовешки.
I had a dreaaaam last night...

Swinkenhoffer
07-03-2007, 18:52
а някой знае ли как се стига от Орлов мост до Академик? :)

koalka
07-03-2007, 19:55
Не е точно до Орлов, но със 72 се стига до там.Значи както ти е подлеза, не от към страната на парка, а от другата и точно срещу изхода на подлеза е спирката.Разбра ли нещо?

Boot
07-03-2007, 20:40
а някой знае ли как се стига от Орлов мост до Академик? :)
Братле, бати злето.
Зимаш 280 от където го взимаме всеки път като ходим на майната си на концерти, спира на Орлов мост, после спира на Плиска. Ииии там вече не знам хъхъх :lol:

Mo6no3
07-03-2007, 20:43
Много ми се искаше да отида, но нещата нямаше как да станат. Няма къде да отида в София. Още повече, че утре имам Рожден ден, ама на 5 сутринта имам изпит за годината по биология.


бтв За рд-то, обаче имам по-хубав подарък, които все още не мога да използвам - китара. :mrgreen:

Ziggy Stardust
07-04-2007, 10:31
Хайде още малко инфо като за последно!:) Пропуснах да я постна вчера, не е нова:

Ден преди пристигането си скандалният рокаджия е посочил своите финални изисквания относно гримьорната. По негово желание тя ще бъде обзаведена с удобни фотьойли, дебел килим, плътни завеси, две огледала в цял ръст, голяма тоалетна, маса за грим и десет големи настолни лампи.

Задължително условие на артиста е в гримьорната да има двуметров часовник с махало и достъп до високоскоростен интернет.

Организаторите напомнят, че концертът старитира в 19 ч. и приканват феновете да се придвижат по-рано към стадион "Академик". Вратите на стадиона ще бъдат отворени още в 17 ч.


Броени дни преди скандалния рокаджия Мерилин Менсън (Marilyn Manson) да закрие
фестивала "Арена Музика 2007" с концерт на 4 юли организаторите от СМЕ разкриват подробности за шоуто.
Мегазвездата пристига у нас в деня на концерта си заедно с екип от 40 души,
сред които пиротехници, лични дизайнери и гримьори.

Музикантите, с които Менсън ще се качи на сцената, са същите, с които записа
последния си албум "Eat Me Drink Me" - барабанистът Джинджър Фиш (Ginger Fish),
кийбордистът Крис Врена (Chris Vrenna) и басистът Роб Холидей (Rob Holliday),
както и една от най-важните фигури в бенда - китаристът и втори басист Тим Сколд (Tim Skold),
който е и продуцент и съавтор на новия албум.
Сцената, на която ще се качат музикантите, ще е с дължина 40 метра и ширина
20 метра и ще бъде вдигната на 2 метра височина от земята. Съоръжението ще
е оборудвано с огромна 10-метрова видеостена с тегло 250 килограма, на която
ще се излъчва мултимедия.
Осем 35-килограмови бутилки с въглероден диоксид, необходими за пироефектите,
ще бъдат позиционирани на специално място пред сцената.
Очаква се концертът на мегазвездата да започне с пилотния хит "If I
Was Your Vampire" от последния албум на групата. -

If I Was Your Vampire специален поздрав за koalka за последно преди концерта! Аз ще се огледам за теб, направи го и ти! :smt016

П.С.: За Вас не знам, но аз наистина без да е изпял на бис (S)aint, не мисля да го пускам да си ходи! :smt004

oTPoBHa
07-04-2007, 11:24
Любопитен съм колко от потребителите тук и кои(освен koalka, за която съм сигурен) ще присъстват на концерта утре. Има ли още такива техни фенове като мен? А по-големи? Снощи прочетох следното: "Шок-рокерът Мерилин Менсън (Marilyn Manson) ще дойде в България ден преди концерта си, който ще се състои на 4 юли, и ще се срещне с десет от най-запалените си български почитатели.



Специалната среща ще се проведе час след концерта му в подходяща за целта зона на стадион "Академик", съобщават организаторите от СМЕ. " - Дано и аз да съм сред тях. :) Поздрав за всички фенове с Astonishing Panorama Of Endtimes и Putting Holes In Happiness.

П.С.: Ще помоля някой решил да пише глупости да пропусне тази тема! Към феновете е насочена само, а и не възнамерявам да споря с никого. Каквото и да кажете, фактите говорят повече. Благодаря Ви предварително, че не спамите тук.
копеле в момента слушам Astonishing Panorama Of Endtimes и мамка му, не'а да мога да ида на концерта, 'щото наште са ПЕДАЛИ ! :smt013 :smt013 :smt013

Bamfi
07-04-2007, 11:28
а някой знае ли как се стига от Орлов мост до Академик? :)
Братле, бати злето.
Зимаш 280 от където го взимаме всеки път като ходим на майната си на концерти, спира на Орлов мост, после спира на Плиска. Ииии там вече не знам хъхъх :lol:
Ама със 72 е директно:). Хващаш го от Орлов мост, от там, където се купува бира;). И слизаш където слизат многото metalheads.

Boot
07-04-2007, 13:16
а някой знае ли как се стига от Орлов мост до Академик? :)
Братле, бати злето.
Зимаш 280 от където го взимаме всеки път като ходим на майната си на концерти, спира на Орлов мост, после спира на Плиска. Ииии там вече не знам хъхъх :lol:
Ама със 72 е директно:). Хващаш го от Орлов мост, от там, където се купува бира;). И слизаш където слизат многото metalheads.
Аз предвиждам повече емота отколкото метъли, ама айде :) ЧУк ше е

Boot
07-04-2007, 21:54
хъхъхъхъхъ дали не беше яко, аааа?
И имаше много емота.

И имаше ужасни пияни метълки (които заслужено си получиха кубинката ми върху пантофчестите си обувки) и ужасни дебели метълки и ужасни ръгащи се чалгари с телефони (които, опитвайки се да ме задушат с плът и миризма на мръсна плът, получиха ръчкане в бъбреците) ииии... всякакви ужасни хора.
Но... на кой му пука ебати?!
МЕНСЪН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Концерта беше...мда, чук :)

Swinkenhoffer
07-04-2007, 22:25
много качествено шоу!! направо ми напълни душата. за първи път концерт ми е интересен. абеее... МНОГО, МНОГО ЯКО!!! и публиката беше доволно добра като шум и квото трябва. :D и с всеки изминал коцерт започвам да мразя метълите все повече и повече. :evil:

Polikarpa
07-05-2007, 04:11
всъщност да,знам и повече от една негови песни,но не ми е от любимите изпълнители.защо тръгваш с рогата напред?:P след като имам безплатни покани,какво да ги изхвърля ли?беше ми интересно да го видя,като шоу и ефекти беше добре,но как може да свири няма и час... :-s абе...не че очаквах много


хахаха беше супер смешно той на няква песен млъкна да изпее публиката текста ама всички мълчат ааааааааааааааааахаххахаа аааа :mrgreen: :lol:

Mo6no3
07-05-2007, 04:16
и с всеки изминал коцерт започвам да мразя метълите все повече и повече. :evil:
Странно. И аз метълките. :lol:

oTPoBHa
07-05-2007, 04:38
мухахахаххх.. че кви са тия металки дет слушат менсън бе :lol: :lol: аз дори познавам и едни рейвърки дет му се кефят , то тфа е по скоро електроника, отколкото метъл.. даже и за индустриъл не го имам :twisted:

Swinkenhoffer
07-05-2007, 05:42
и с всеки изминал коцерт започвам да мразя метълите все повече и повече. :evil:
Странно. И аз метълките. :lol:
ааа, да... малее, какви същества имаше, които дори не съм предполагала, че съществуват. :shock: намазали се разни черни моливи, гадни, гнусни, смърдящи... ноо имаше и много хубави и културни момчета/момичета. + някви мургави пияници и се заформи ебати мелето по едно време... и нахални чалгари. :evil: метъли съкс като цяло.
дам, верно пяха много малко, а и тва с публиката беше тъпо, но пак си бе доволно. :)

edit: родната банда беше мноооооого доба, ама много!! а ТОN пяха като кифладжии, очаквах много повече от тях... включително и вокалистът им да си покаже оная работа, а не да се чеше по задника. :lol:

Bamfi
07-05-2007, 06:25
/на части

Абе, вокалистът на Alien Industry напомняше адски много на Sully Erna от Godsmack, и това не е само мое мнение:).

Интересно се оказа как публика, уж дошла за Manson, може да се кефи и на Rage Against The Machine, Korn, Megadeth, Blur ии Prodigy, както и Bodyrockers - I Like The Way You Move;).

07-05-2007, 07:15
мамка му във вбокс-а няма ли качени клипове еееееееееееееееееееееееее еееее :smt013 :smt013
направо си умирам да видя какво е било

koalka
07-05-2007, 08:46
Невероятно беше!!!Направо нямам думи.Тайп Оу Негатив не ги бях чувала преди това и много ми харесаха.А тоя със сивата брада имаше невероятна коса, жестока. :D
Изпълни едни от най-любимите ми песни и го виждах много ясно.Пред мен седя един пич с цветна татуировка на Менсън, страшна беше.Но трябваше да изпълни още две песни, а аз точно тия двете най-много ги чаках, ама нищо.

Boot
07-05-2007, 08:52
Мдаааа, нямаше Comma White. Аз я чаках с трепет :/
А видяхте ли пича, който се правеше на Менсън? Ама го беше изкопирал само от кръста нагоре, иначе беше с някфи маратонки!?! Иначе го докарваше, де.

Polikarpa
07-05-2007, 08:59
http://i.data.bg/07/07/05/448718.jpg
ето за информация къде бяхме ние,това е точно преди вдигането на завесите

http://i.data.bg/07/07/05/448719.jpg
кой седя до нас :-s

http://i.data.bg/07/07/05/448720.jpg
ето я и звездата...

http://i.data.bg/07/07/05/448721.jpg
пак той...

http://i.data.bg/07/07/05/448722.jpg

http://i.data.bg/07/07/05/448723.jpg
залита момчето с тези обуща

http://i.data.bg/07/07/05/448725.jpg
панорамна снимка :lol:

http://i.data.bg/07/07/05/448727.jpg
харесва ми устата

http://i.data.bg/07/07/05/448729.jpg
извънземно :-s

http://i.data.bg/07/07/05/448730.jpg

http://i.data.bg/07/07/05/448732.jpg
ето ме и мен :mrgreen: :mrgreen:

е..има още малко,но не се вижда добре,повечето са ми на телефона..ще ги кача след няколко дена.зуума на фотоапарата не е много голям но има голяма разделителна способност,така че се вижда :wink: надявам се да има доволни

Blacklisted
07-05-2007, 09:00
Аз предпочетох Ill Nino и Last Hope, Envy, Death Squad и не съжелявам :), само за Type-O ме е яд малко :roll:

Boot
07-05-2007, 09:07
http://i.data.bg/07/07/05/448719.jpg
кой седя до нас :-s



О, тфа да не е онзи шибан гот Магистус? С червените кичури.

мъже в мрежести дрехи > all :smt005

Blacklisted
07-05-2007, 09:08
http://i.data.bg/07/07/05/448719.jpg
кой седя до нас :-s



О, тфа да не е онзи шибан гот Магистус? С червените кичури.

мъже в мрежести дрехи > all :smt005

SEXYYYY :smt050

Boot
07-05-2007, 09:10
^Е, неее :lol:

Ама... ебати грозните готи са тея. Аз примерно, като бях отпред до мен/пред мен имаше един супер готин гот. Без шибан грим и мрежести дрехи. Тея мъже... защо така изглеждат ебати?!

Polikarpa
07-05-2007, 09:10
имаше афтър парти но трябвало да си вържеш ташаците в мрежичка...нещо такова :-s

Blacklisted
07-05-2007, 09:12
Да си готин иска жертви както каза RWARRR 8)

Polikarpa
07-05-2007, 09:16
а пък да си готин и да си готик...лелии сигурно не в мрежичка да ги сложиш ми да и отрежеш и да си ги носиш на врата

quench
07-05-2007, 09:16
тва са "шибаняци" наистина!

Boot
07-05-2007, 09:18
бой докато му минат синините, както казваше бате Слашн :lol: :roll:

Polikarpa
07-05-2007, 09:20
http://i.data.bg/07/07/05/448761.jpg

ето един поздрав с левия младеж :smt016

quench
07-05-2007, 09:22
единия ми е странно познат... :?

Polikarpa
07-05-2007, 09:24
десния е росен от америка

Boot
07-05-2007, 09:31
http://i.data.bg/07/07/05/448761.jpg

ето един поздрав с левия младеж :smt016

Между другото, ако не се лъжа, тоя левия младеж съм го виждала на едно парти и доста благо изглеждаше. Яка прическа имаше :)

Boot
07-05-2007, 09:35
goth партита в апартамента ph34r
не, бе, само едно беше.

Абе я някой да ми сподели как се казваше българската група, която подгря с... 3 песни. Моля :)

Swinkenhoffer
07-05-2007, 09:36
стига сте ги бистрили тея готи... и те са тъпи като метълите. :lol:
ама Alien Industry >>> all. нищо не мога да намеря за тях. :smt010

Blacklisted
07-05-2007, 09:56
Готите са подвид на вид: метАл

Shadow_Walker
07-05-2007, 10:08
Готите са подвид на вид: метАлСъвсем отделно са =]
Е за готик метълистите е друг въпроса :lol:




http://i.data.bg/07/07/05/448761.jpg

ето един поздрав с левия младеж :smt016

Тоя е краднал нечия прическа :-D http://i82.photobucket.com/albums/j258/daveyxhavokxisxlife/mmmm.jpg

quench
07-05-2007, 10:09
Готите са подвид на вид: метАлСъвсем отделно са =]
Е за готик метълистите е друг въпроса :lol:

копеле, кво се криеш, нали е ясно, че си бил гадже с някой от тях!

:twisted: :twisted: :twisted:

ти затва сикаш да не говорим за тях, за да не си спомняш болезнено-сладките години!

:twisted: :twisted: :twisted:

Blacklisted
07-05-2007, 10:12
Да бе... те и кораджийте нямат нищо общо с пънкарите.... :roll:

koalka
07-05-2007, 15:51
Мдаааа, нямаше Comma White. Аз я чаках с трепет :/
А видяхте ли пича, който се правеше на Менсън? Ама го беше изкопирал само от кръста нагоре, иначе беше с някфи маратонки!?! Иначе го докарваше, де.Тоя `дето беше с червена риза и черна вратовръзка ли?Аз също го видях.

Boot
07-05-2007, 17:41
Ба ли го дали беше с вратовръзка. Сигурно е бил :)

koalka
07-05-2007, 18:34
Хах, аз от трибуните го виждах.Набиваше се на очи.Там долу някакви с голи глави какво правиха, блъскаха ли се, биеха ли се, скачаха ли...нз, ама и него горкия го бутаха, а той мълчи-какво да прави.Не му беше особено приятно.

Boot
07-05-2007, 18:36
Еми то още в началото дойдоха едни супер неприятни мъже, дето бяха сериозно пияни и залитаха и даже май се сбиха с едни друг младеж с червена риза, който много кавалерски ги изхвърли. Но досадни бяха тия хора, ве деееба :x

Blacklisted
07-05-2007, 20:16
Ама те са се бутали... говеда с говеда, аз такива неща не правя :!: [-X

Swinkenhoffer
07-05-2007, 20:48
то бутане да беше... да отидеш фиркан, да се сбиеш, да вбесиш всички около тебе, да смачкаш момите, да се сбиеш за палка, да си туриш лактите върху останалите, да си чалгар, отишъл по непонятни причини и да стоиш като паметник, да не се изкъпеш, да спретнеш пого на Менсън със сто животни в него егати... е, това вече е прекалено. ](*,)

Blacklisted
07-06-2007, 06:16
Еми концерт - нормално :P


да спретнеш пого на Менсън със сто животни в него егати

А в това какво лошо има? :) Ти била ли си в пого :?: :wink:

Boot
07-06-2007, 07:06
Фъкин Хостайъл, не си прав, защото Менсън е различна музика. Не е агресивна, а по-скоро някакви емоции носи. Самата музика не те предразполага към бутане и мачкане.
Иначе ако беше нещо агресивно със сигурност нямаше да дзяем. Но повечето хора около мен бяха настроение миролюбиво и са отишли не за да скачат в някое пого, а за да си чуят високия пич с многото грим да пее. И да гледат шоу.

На Менсън пого изглежда тъпо.

Blacklisted
07-06-2007, 08:57
Аз за това не отидох :) предпочитам да си го слушам вкъщи, по възможност без да го гледам :lol:

Swinkenhoffer
07-06-2007, 09:56
всъщност са супер интересни за гледане... поне на мене ми бяха. о.О

Blood_KisS
07-06-2007, 14:39
Няма значение дали е гей или не . Не ме интересува. Важното е, че направи невероятно шоу на 4 в Академик . Аз щях да припадна след като го зърнах . В момента врата ми е на гъз от куфеене , но поне си прекарах НЕЗАБРАВИМО . Бих искала всеки ден да е така , но кой знае кога пак ще стъпи в България. =D> Евалата на Менсън !!!! Обичам го !!!! :twisted:

Ziggy Stardust
07-06-2007, 17:39
За който не ги е видял още: gallery (точка) actualno (точка) com/?id=89677

П.С.: Хаахаха, видях и себе си на една-две от снимките(на Polikarpa)! Мне, не съм чак такъв изрод, какъвто си помислихте! :smt004 Не от тези снимки. :-D

ГолЕмо шоу беше! Няма да дойдат отново тук, сигурен съм, поне не в идните... ъъъ... десет години минимум, но това не ми/ни пречи да отидем отново на техен концерт другаде. Малко е одъртял Brian, малко понапълнял, но е доста далеч от възрастта на кой да е от Manowar, примерно нали? Ъъъ, това в кръга на шегата естевствено, TheNightRider ("^^")!