PDA

View Full Version : Ne Iskam da q boli!!!



Madras
07-03-2007, 07:58
Priqtelkata mi 6te i e za p1rvi p1t.. otvorih q s pr1st,no donqkade mn q zabolq tova me nakara da se vcepenq i da se pritesnq...Ne iskam da q boli,prekaleno pr1v1rzan s1m k1m neq za da i pre4enq mn bolka...Molq pomognete

NewsterrR
07-03-2007, 08:00
Pf..Pi4 i az s1m izpraven pred s16tiq problem... :(

love_girls
07-03-2007, 08:02
Единствения начин да не я боли е да си нежен и внимателен, най-вече да не насилваш нещата. Според мен продължавайте с пръстчета и я възбуждай с език.
Колкото по възбудена се чувства приятелката ти, толкова по-малко ще я боли. Но винаги първия път боли, просто без никаква болка няма да мине.
Постарай да е по-малка по този начин за който ти говоря.
Успех и безпроблмно навлизане на секса във вашата връзка :smt006

Madras
07-03-2007, 08:03
4yvstvam se adski nelepo,4ydq se dali vinata e v men... ili v ystroistvoto na neiniq organiz1m...Molq POMOGNETE :( :( :( :( :(

Madras
07-03-2007, 08:06
blagodarq no tova s ezi4eto,ne mi go pozvylqva :( malko mi e t1pi4ko,za6toto tq go iska mn a az ne iskam da i pri4inq nqkoi ovrejdane,i da mi teji na s1vesta,samo misalta za tova me kara da iztr1pvam :(

07-03-2007, 08:07
ако е над 14 ок,ако е под по-добре недей..
П.С. Опитай се първо да и духаш :smt016 :smt016 възбуди я на макс и не се притеснявай.

Madras
07-03-2007, 08:26
Mi na 17 e T.E. kolkoto men,dano v1zbydata pritabi bolkata... :oops: :oops: :oops:

krem4et0
07-03-2007, 08:53
Как да ти кажа-направи го без да знае кога точно ще стане. В смисъл улисайте се в гушкане, в целувки, в обарвания. така тя няма да се стегне. С моя приятел се мъчехме няколко пъти-не стана. Когато най-накрая решихме, че това е вечерта пак се опитахме 3-4 пъти и нищо не се получи. Чак, когато се разхилихме колко сме зле и неопитни, чак тогава стана. Просто аз си мислех колко ли съм смешна и как съм на 20, а нищо не знам. Изобщо не усетих тогава болка(имаше, но сравнение с предните пъти беше малка) и всичко си мина гладко. Просто не си го поставяйте като фикс идея :P

07-03-2007, 18:24
leeeeek koto i da prai6 6e q boli nqma na4in kolkoto i da e vuzbudena kolkoto i da si nejen prosto nqma film v koito da ne q boliiiiiii......

jjjjjj6363
07-03-2007, 18:37
da zahapi 4ershava bazikam se mi trqbva da e naistnia vazbudena da se gur4e ot kef da q nakrash da si misle 4e v tozi moment nqma nishto koeto da moje da q nakra da q zaboli i bi trqbvalo bolkite da budat minilani

koalka
07-03-2007, 19:26
Ясно, то и на приятеля ми му беше гадничко, но няма как.

*happy bunny*
07-03-2007, 19:30
ебатииии нека бъде светлина...евалата човече, ти си първия, който му пука за гаджето му и се грижи за нея...

по темата...защо не опитате с алкохол? смисъл пийнете малко преди това и може и да се поотпуснете

bulgarche
07-03-2007, 19:50
Е ти множествен оргазъм ли мислише че ще й доставиш?

Madras
07-03-2007, 20:49
Blagodarq za diskysiqta si,a kakto zabelqzvate ne vsi4ki mom4eta se kreteni koito iskat da si zavrat onaq rabota na toplo bez da se zamislqt za 4ove6tkata strana nai ve4e za 4yvstvata na partniora si...

Madras
07-03-2007, 20:52
Аз съм БЪЛГАРЧЕ... ne mislq ni6to podobno..prosto ne obi4am horata koito obi4am i cenq da gi boli po kakvato i da e pri4ina...

krasivoto@--:-cvetence
07-03-2007, 21:26
tova e xubavo 4e ti puka za neq kak se 4uvstva.i mejdo drugoto ne boli a e supel gotino samo 4e za tova vazbudata igrae golqma rolq,sa6to taka da si nejen i vnimatelen O:)

PlayBoy_
07-03-2007, 21:30
Мхммм и при мен приятелката ми ме нави даже беше доста по малка от твоята значи... пиинете си по 50,100 грама някакъф алкохол ама по скоро по 100 щото невярвам от 50 даже да ви замотае.... ти трябва да я възбудиш ужастно много играи си с език с ухото и много е важно докато целуваш или лижеш част от тялото и да издишаш силно с нос да усеща потръпване да я гаделичкаш леко през това време я възбуждаи с леки търкания по прашките (нека да е само по прашки отначало) когато осетиш че са леко навлажнени ако не ти се продалжава сваляй ги полижи я малко и тогава мноооооого леко и бавно започни да си вкарваш члена преди това я питай ест. дали е готова и ако го направиш всичко както ти казах изобщо няма да я боли не слушай другите смотаняци те защотот не са го правили с любов аз те разбирам и аз съм много влюбен в моята приятелка и на мен ми пукаше за нея и го направих по подобен начин на този който описах по-нагоре и изобщо не я болеше ама изобщо можеби само за секунда и болката веднага изчезна поради оргомните удоволствия... и така братле аиде УСПЕХ!!!
ПС: И помни само това е начина и аз много съм се чудил но тва е... най-важното е да сте отпуснати и да го приемате като нещо обикновенно и нормално все едно го правите всеки ден изобщо не мислете колко е сложно за първи път или не се сдухвайте абе ше усетите сичко с времето аре PEACE \/ :smt006

07-04-2007, 06:03
Първо - браво, че се интересуваш за нея:)

После - Така или иначе ще я боли, можеш само да намалиш болката. НЕ препоръчвам алкохола, защото в малки количества той засилва усещанията, т.е. ще я боли повече, а в големи количества....е, едва ли искаш приятелката ти да е мъртво пияна:)

Постарай се да скъсаш химена й не с рязко вкарване, а с плавен натиск.
Възможно е, понеже е за първи път и я е страх или е притеснена, да не успее да се овлажни. Купете си вагинален овлажнител - значително намалява болката. Лично аз харесвам Gleitgelen, не е толкова скъп, а е добър. Оралната любов също помага (преди гела, разбира се)

И..да - не започвайте в някаква шашава поза, оставете експериментите за по-късно:) Мисионерската си е добре за пръв път.

Няма нужда да споменавам важността на любовната игра, нали?:)

`Death`Whore``
07-04-2007, 08:21
Не съм съгласна за това с плавното проникване. Аз препоръчвам рязко проникване и после да остане в нея за 1/2 минута неподвижно.

krem4et0
07-04-2007, 09:54
Не съм съгласна за това с плавното проникване. Аз препоръчвам рязко проникване и после да остане в нея за 1/2 минута неподвижно.
Аха, това плавното смо ще удължи болката. Без да знае точно кога, рязко и без последващи движения известно време. Болка има, но е за секунди.

07-04-2007, 10:07
Аз пък си държа на плавното проникване...най-малкото съм момиче и знам как ми беше добре. След бързо и рязко проникване и възможно раничката при разкъсването на химена да не зарасне толкова бързо, колкото иначе би станало.

Предполагам всеки си предпочита различно, но....

`Death`Whore``
07-04-2007, 10:11
Пробвала ли си и двата вида проникване? Хименът се къса - ако се вкарва плавно, даже ще стане по-бавно и болезнено.

krem4et0
07-04-2007, 10:12
Каква раничка? хименът се къса и около отвора остават остатъците му. Правила съм 3-4 опита за бавно и плавно проникване и си останах девствена, защото мнооого ме болеше. При рязкото проникване загубих девствеността си и болката беше минимална!

Madras
07-06-2007, 23:06
Blagodarq na vsi4ki za poleznata informaciq...10x za pomo6ta!!! :!: :!: :!:

DreamDiddy
07-06-2007, 23:30
Brao evala na toq pi4!!!A kolkoto do bolkata i vazbujdanetooo....mi ot li4en opit 6ti kaja 4e e nai dobre purvo da po4nete s natiskane...da pritiskate telata si a-y .... se pak nqmate barza rabota....sled tfa s prusti s ezi4e...mislq 4e togava ve4e nqma kak da ne se vuzbudi...i sled tova ne6tata sami 6a tragnat....ai pi4 uspeh i samo taka!!! =D>

Madras
07-07-2007, 06:00
Vsi4ko mina gladko kato po voda blagodaranie na vas hora...Vsi4ki sa dovolni ot sitoaciqta nai ve4e priqtelkata mi :) :lol:
:wink: :wink: :wink:

mimozkata
07-07-2007, 09:49
Vsi4ko mina gladko kato po voda blagodaranie na vas hora...Vsi4ki sa dovolni ot sitoaciqta nai ve4e priqtelkata mi :) :lol:
:wink: :wink: :wink: Radvam se za teb

krem4et0
07-07-2007, 10:22
Vsi4ko mina gladko kato po voda blagodaranie na vas hora...Vsi4ki sa dovolni ot sitoaciqta nai ve4e priqtelkata mi :) :lol:
:wink: :wink: :wink:
С това считам темата за приключена :wink: