PDA

View Full Version : Всички ли да могат да й видят прелестите или само вие?



find_m3
07-03-2007, 11:10
Към мъжете най вече е тази тема но няма проблем да пишат и жени.Е кажете ми сега като ходите по улицата с гаджето и й подсвиркат разни мазни чичковци приятно ли ви е че е заглеждана жена или по-скоро ви става кофти?Сега си представете че тя е сама на улицата и пак същата работа само че вас ви няма там за да са по-умерени подхвърлянята?А замисляте ли се защо гаджето ви си слага такива секси дрешки дали заради вас или....?Та какво предпочитате в крайна сметка да се облича по-разголено за навън или да поприкрива като излиза и да паси за пред вас голотата?

`Death`Whore``
07-03-2007, 11:11
Моят се кефи да ме заглеждат и да ме харесват, защото се знае, че съм негова. Но съм сигурна, че ако започна да ходя разголена постоянно, няма да му е толкова приятно.

shadow4e
07-03-2007, 11:16
Моят винаги, ако нещо ми се е повдигнала полата ми я оправя. Все гледа нещо да не се види :) Това е при пола до коленете почти, а в същото време няма против да сложа и по-къса пола /но не чак широк колан/. А на чичковци не се радва да ме заглеждат, по-млади може, но в умерена степен.

`Death`Whore``
07-03-2007, 11:18
Моят още в началото на връзката ни се накефи, че един негов познат му разправял, че ме харесва :shock:

find_m3
07-03-2007, 11:20
Моят още в началото на връзката ни се накефи, че един негов познат му разправял, че ме харесва :shock:

Е то това е ясно.Ако му кажат приятелите "Къв е тоя кон дет си вързал бе?" повече няма да те води при тях :lol:

`Death`Whore``
07-03-2007, 11:22
Ама той не му е приятел и не е казал, че съм готина, а направо са си говорили как онзи се влюбил в мен. :smt017

bungle
07-03-2007, 11:24
Моят е много ревнив и му се иска да убие всеки, който ме загледа. На мен пък не ми пука и си се нося както ми е удобно. Обичам да съм секси, първо заради себе си, после заради него.. Пък и аз съм си негова, няма да тръгна да налитам на други. Особено на мазни чичковци. :P

`Death`Whore``
07-03-2007, 11:25
мазни чичковци.
Главно заради тях не нося разголени дрехи. Гнусно е.

bungle
07-03-2007, 11:26
мазни чичковци.
Главно заради тях не нося разголени дрехи. Гнусно е.

Аз ги мразя!! Особено като си помисля, че са на възрастта на баща ми и това може да е собственият ми баща.. Грррр... :-&

thefreak
07-03-2007, 11:36
Към мъжете най вече е тази тема но няма проблем да пишат и жени.Е кажете ми сега като ходите по улицата с гаджето и й подсвиркат разни мазни чичковци приятно ли ви е че е заглеждана жена или по-скоро ви става кофти....
Хубаво е да се вземат нечий скалпове от време на време, за защита на собственоста... нооо не много често.

mishonche
07-03-2007, 11:40
Хах ... На мен ми подсвиркат и без да съм облечена по-разголено...Но ми е неприятно...Особено ако са некви на 30-40 (педофили) по-принцип не им обръщам внимание...Така е по гадно за тях 8)

kalpazanka
07-03-2007, 11:42
Приятелят ми харесва да съм с по-къса поличка, когато излизаме на разходка през лятото. Кефи се ,ако ме заглеждат и ако след това негови приятели го ласкаят каква мацка си е хванал. \:D/

shadow4e
07-03-2007, 11:51
мазни чичковци.
Главно заради тях не нося разголени дрехи. Гнусно е.

Аз ги мразя!! Особено като си помисля, че са на възрастта на баща ми и това може да е собственият ми баща.. Грррр... :-&
То да бяха само на възрастта на баща ми... Доста често са на възрастта на дядо ми...гърррр. За да отида до супер маркета минавам през едно заведение с 3 маси отвън, на което постоянно седят някакви 50-60 годишни мъже и цигани също, пили повечко и е ужасно като почнат да ми подвикват колко съм била секси, красива и не знам си още каква...

krem4et0
07-03-2007, 11:58
Той не определя как ще се обличам аз. Аз си решавам сама. Обичам да е секси. Харесва ми да имам деколте и дрехи, подчертаващи женствеността ми. Едва ли вече има човек в моя град, който да не знае чие гадже съм.........да ме гледат-само той може да ме има. Определено се лаская-коя жена не се ласкае, но зависи. Пред 2-3 седмици щеше да пребие 1 ром, който ме зяпаше нагло и разсъбличащо. Приятелят ми му направи забележка да не ме притеснява, а оня нещо се изрепчи. Добре, че на гаджето ми не му кипва лесно, че онзи щеше да се прибере без зъби. Ама после беше бесен часове наред. Въпреки това той казва-да гледат и да завиждат. те никога не могат и да си мечтаят за такава жена и ще гледат подобни само на снимка.
А иначе се обличам не чак толкова секси, колкото женствено. Ама сега като сваля 3-4 кила направо ще съм бомба.
Умря циганката..............

07-03-2007, 12:05
Men gadjeto mi mi zabranqva da hodq po razgoleno..kara me teniska kecove i pantalonki a kato sme na same mi se kefi...A az imam hubavo tqlo,smis treniram vseki den..Ne sym se zamislqla kolko e tupo.. :? :?

CraZy_K1LlErR
07-03-2007, 12:13
Ее малко е кофти като земат да подсвиркват на гаджетоти ама и от една страна е яко поне 1-вите 2-3 пъти после ве4е е кофти ама нз ако тя и харесва да ходи така да ходи ама ако държи на мен (примерно) няма да ходи така така 4е независи само от нас ако и позволяваме или пък нз си какво ами си зависи главно от нея ако държи на приятеляси няма да ходи разголена ами ако не зна4и работата е зле :-D

bulgarche
07-03-2007, 12:16
С приятелки не съм обърнал много голямо внимание, защото рядко се обличат така. По-често ми се случва със сестра ми и дори майка ми. Най-често гледам злобно тези които им хвърлят по повечко от "едно око" и тръпна в очакване да им шибна един. Вярно че е начина на обличане ги кара да го правят, но е грозно отстрани. Често не гледам мацката която минава по улицата, а мъжките погледи които аха-аха да я изядат.

`Death`Whore``
07-03-2007, 12:18
Той не определя как ще се обличам аз. Аз си решавам сама. Обичам да е секси. Харесва ми да имам деколте и дрехи, подчертаващи женствеността ми.
И аз обичам да съм женствена, затова и нося само поли и обожавам бижутата. Обичам и видът ми да е нежен, макар че доста често съм брутална. Но деколтетата и късите поли не са задължително женствени.

krem4et0
07-03-2007, 12:23
деколте-умерено. Имам белег от сърдечна операция и той не е секси. не обичам да се мижда. Просто да се прав намек-най-вече показвайки се гънката над гърдите. Поли-всякакви-дълги до земята, до прасеца, до коляното и най-мног 1 педа над коляното. Не съм слаба, но и да бях не бих носила миниджуп. Предпочитам умерено дълга пола с цепка, отколкото брутално къса.

`Death`Whore``
07-03-2007, 12:25
Не знам за теб, но при мен една педя е повече от половината от бедрото :smt005

krem4et0
07-03-2007, 12:30
Имам малка ръка-бедрото ми е близо 3 педи :)

LiloTa
07-03-2007, 13:01
Моят е много ревнив и му се иска да убие всеки, който ме загледа. На мен пък не ми пука и си се нося както ми е удобно. Обичам да съм секси, първо заради себе си, после заради него.. Пък и аз съм си негова, няма да тръгна да налитам на други. Особено на мазни чичковци. :P


И при мен е същото :-)

07-03-2007, 13:07
ако някой заглежда гаджето ми бих скочил на бой
няма да седя така особено ако на нея не й е приятно и се притеснява :smt018

malka_sladuranka
07-03-2007, 13:18
Първо пред приятеля ми никой не смее да ме закача, подвиква и подсвирква.
Иначе определено не обича да излизам с по-разголени дрешки без него. Много се ревнуваме.
Попринцип не обича да ме гледат някакви...
Пък и аз избягвам да излизам без него по-така. Мразя като някакви простаци ми подсвиркват и подвикват. Противно е!

Sam90
07-03-2007, 13:30
Хм... последното ми гадже се обличаше адски разголено.. с токчета и т.н. - беше наистина страшна мацка и доста я заглеждаха. Аз не съм се притеснявал за нея, защото знам, че ми е вярна и че може сама да се оправя. Иначе обичам човека до мен да изглежда добре и да хваща окото ;)

Barbie
07-03-2007, 14:48
Съвсем откровено си признавам - обличам се предизвикателно. Винаги съм на ток, винаги съм с къса пола и винаги съм с деколте. На моменти ми се струва, че приятелят ми се дразни от облеклото ми, въпреки че рядко казва нещо - само веднъж спомена, че не обича гаджетата му да се разнасят по минижупи. Само дето аз се обличам така от години и така се чувствам най-добре...следователно начинът ми на обличане няма да се промени докато тялото ми го позволява.

find_m3
07-03-2007, 15:08
Съвсем откровено си признавам - обличам се предизвикателно. Винаги съм на ток, винаги съм с къса пола и винаги съм с деколте. На моменти ми се струва, че приятелят ми се дразни от облеклото ми, въпреки че рядко казва нещо - само веднъж спомена, че не обича гаджетата му да се разнасят по минижупи. Само дето аз се обличам така от години и така се чувствам най-добре...следователно начинът ми на обличане няма да се промени докато тялото ми го позволява.

Поне е добре че знаеш кога тялото ти го позволява както се изрази.Иначе не мога да гледам като някви дебели провснали шкембета си обличат къси блузки и трябва да си набутват непрекъснато паласките в панталоните или полите.Това направо ме отвръщава.Хубаво има и по-дебелички хора ама поне да знаят как да се носят а не да се показват без да има нищо красиво по тях ....

shizzle
07-03-2007, 16:23
Не се опитвам да обидя нито едно от горе-изказалите се момичета (добре, може би едно-две :twisted: ), но момичета с подобни разголени облекла - токчета, къси полички, дълбоки деколтета - не ме привличат. Не харесвам грим, мразя боядисана коса (с изключение на екстремни цветове като синьо, зелено, червено.. тях понасям) и т.н. и т.н. Едни разголени крака или изскочили цици са много далеч от образа на момичето, с което ще си легна.

Виж сега - дънки, прилепнала тениска без деколте, ботуши без токчета или просто маратонки/кубинки/обувки, тъмни цветове.. Това веднага ще насочи компаса ми в правилната посока ^^

quench
07-03-2007, 16:28
баси, ква е тая дискриминация по отношение на мазните чичковци,задяващи млади момичета по 16 по улиците? и ние имаме право да се облажим с нещо свежо и стегнато!

а колкото до това, кво някой каже за гаджето ми - е, ако е обидно подмятане - buddy, better watch out! :evil:

Polikarpa
07-03-2007, 18:13
на мен ми е неприятно да ме заглеждат момчетата и мъжете по улиците.аз ходя с тениски на групи,но гледам да избягвам да нося поли над коляното...абе не се старая да изглеждам секси.дори да нямам приятел,не бих се радвала да ме заглеждат по улиците :-&
и грим не нося,само молив за очи.това далеч не значи,че не се харесвам и не съм харесвана...хората,които ще ме харесат защото съм секси в даден момент не са от хората които аз бих искала да впечатля.

07-03-2007, 18:20
и аз гласувам с две ръце за женственото обличане!обичам да подчертавам предимството,че съм жена,но без да ставам вулгарна.докато най-добрата ми приятелка..... :smt018 малко прекалява с разголването,че и с грима..а отгоре на всичко и стилът й куца...жалко само,че не реши поне стил да вложи в това нейно си обличане...тогава няма да се чуди защо само роми и мазни чичковци я оглеждат,а не може да е с мъжа,когото иска...за хора като нея,залагащи на обличане за да правят впечатлени..е,не ги освирквам,толерирам ги,но все пак.. ](*,) ако една жена иска да впечатли с облекло,значи не може с нищо друго...
а приятелят ми..хм,не,не ми налага как да се обличам "това е нещо за тебе си,аз нямам право да се бъркам"..но въпреки това веднъж ми каза по повод едни панталони тип шалвари "ако облечеш такова нещо,ще те метна отнякъде" :lol: иначе като съм с него,никой не си позволява подмятания..но разсъбличащите погледи са често срещано явление,дори при не толскова секси облекло

Leksi23
07-03-2007, 18:25
Моят направо изпадна в нервна криза като разбра че един негов фр ме харесва :shock: . Иди после се обяснявай,че не е така, ами е иначе. Как не го наби се чудя :-s . Иначе като ме заглеждат разни чичковци нищо не казва, кефи се. Само при френда си беше излязал извън контрол и се държеше като лапе от детската градина,на което му са гърбили бонбона. :smt017

jjjjjj6363
07-03-2007, 18:29
men me kefi da i podsvirkvat oshte pove4e ako sa stari zashtoot te znaqt 4e nqmat shans s da si hvanta macka kato moqta i mnogo se kefq

`Death`Whore``
07-03-2007, 18:54
Само да ви уведомя, че тежкият грим не е задължително курвенски.

Amigo0o
07-03-2007, 19:18
Да гледат и да завиждат че е с мен. :lol:

07-03-2007, 19:20
Ни най-малко, съгласна съм...но има едно голямо НО-когато гримът е поставен /или непоставен по-точно/ както трябва.Зле положеният грим загрозява повече от всичко друго и предизвиква нетакъв ефект какъвто сме искали ние..понякога,за нещастие,изглеждаме/е,аз май не щото ползвам само спирала и балсам/ като някои магистралки.

sWeEt_SeEd
07-03-2007, 20:13
Ами моят човек далеч не е ревнив(даже понякога му се чудя).Никога не е имало сценки насочени към мен, как съм се облякла, нито пък към другият пол,че ме гледа.Гледали са ме, но просто си минаваме и заминаваме,не ме ебе честно казано( а и ме гледат не щото съм секси облечена,а щото приличам на кукер-фен съм на шареното и странното ) .Имало е и подсвирквания....И той не се 'кефи' нито се ядосва.Далеч съм обаче от женственото обличане,да- имам нормално тяло,спортувам и нямам комплекси,просто мразя деколтета и къси поли :wink: .В едни леко широки панталонки или джинси или кфото и да е, с едно шарено потниче и шарени дрънкулки и с едни кецки се чувствам перфектно добре, не секси :mrgreen:

krasivoto@--:-cvetence
07-03-2007, 20:20
xaxaxaxax mn interesna tema a pak moeto pate naposledak e tolkova revniv. :D no e normalno kato e krasivo momi4eto da q zaglejdat.az po princip xodq samo s golemi dekolteta i toi vse eii nedei tolkova smakni si polata ili podobni raboti ama tva e normalno i VIE MAJETE TRQBVA DA SE RADVATE 4E SE ZAGLEJDAT PO PRIQTELKATA VI AKO NE ZNA4I E SUPER SMOTANA I PO DOBRE DA SI Q DARJITE V VAS DA NE Q VIJDA NIKOI

SmurkamDoZori
07-03-2007, 21:06
гадно е , когато са например двама и кво ще се заядеш ще те пребият и кво най - скапаното е , че и на нея могат да и направят нещо , измекяри...

`Death`Whore``
07-03-2007, 21:53
Ни най-малко, съгласна съм...но има едно голямо НО-когато гримът е поставен /или непоставен по-точно/ както трябва.Зле положеният грим загрозява повече от всичко друго и предизвиква нетакъв ефект какъвто сме искали ние..понякога,за нещастие,изглеждаме/е,аз май не щото ползвам само спирала и балсам/ като някои магистралки.
За мен гримът е в малка степен разкрасяващ. В повечето случаи е просто аксесоар - бяло бижу, бял грим.

quench
07-04-2007, 07:16
Ни най-малко, съгласна съм...но има едно голямо НО-когато гримът е поставен /или непоставен по-точно/ както трябва.Зле положеният грим загрозява повече от всичко друго и предизвиква нетакъв ефект какъвто сме искали ние..понякога,за нещастие,изглеждаме/е,аз май не щото ползвам само спирала и балсам/ като някои магистралки.
За мен гримът е в малка степен разкрасяващ. В повечето случаи е просто аксесоар - бяло бижу, бял грим.

точно на теб съм ти казвал,че без грим ще изглеждаш много по-добре - поне малко по-лъчезарна и СЛАДКА!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

BunnYY_f
07-04-2007, 07:25
Ами неприятно му е когато ми подсвиркват, защото знае че и на мен ми е неприятно! Но да ми забранява да ходя по разголено, никога не го е правил. НО пък и аз не ходя толкова разголена!

`Death`Whore``
07-04-2007, 08:17
точно на теб съм ти казвал,че без грим ще изглеждаш много по-добре - поне малко по-лъчезарна и СЛАДКА!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Всички го казват. Затова за мен гримът не е задължително разкрасяващ. :)

krem4et0
07-04-2007, 09:59
Не се опитвам да обидя нито едно от горе-изказалите се момичета (добре, може би едно-две :twisted: ), но момичета с подобни разголени облекла - токчета, къси полички, дълбоки деколтета - не ме привличат. Не харесвам грим, мразя боядисана коса (с изключение на екстремни цветове като синьо, зелено, червено.. тях понасям) и т.н. и т.н. Едни разголени крака или изскочили цици са много далеч от образа на момичето, с което ще си легна.

Виж сега - дънки, прилепнала тениска без деколте, ботуши без токчета или просто маратонки/кубинки/обувки, тъмни цветове.. Това веднага ще насочи компаса ми в правилната посока ^^
Въпрос на вкус е. За мен подобни момичета са мъжкарани и изобщо не са женствени. А за грима-обожавам да се гримирам. Казах ли, че не излизам да купя хляб без да имам поне 5 нюанса от даден цвят на окото ми, без да имам черен молив, спирала, блясък за устни и т.н.
Ако гримът и дрехите са подбрани с вкус и не са ичозни е просто перфектно. И въпреки това сега лятото малко визията ми крещи-поп-фолк. Ама..нали все пак съм си привърженичка на този стил:)

Слънчево момиче
07-04-2007, 10:19
Ни най-малко, съгласна съм...но има едно голямо НО-когато гримът е поставен /или непоставен по-точно/ както трябва.Зле положеният грим загрозява повече от всичко друго и предизвиква нетакъв ефект какъвто сме искали ние..понякога,за нещастие,изглеждаме/е,аз май не щото ползвам само спирала и балсам/ като някои магистралки.
За мен гримът е в малка степен разкрасяващ. В повечето случаи е просто аксесоар - бяло бижу, бял грим.

имаш стил :smt023

palomaaa
07-04-2007, 10:27
moq priqtel pak napravo poludqva,kogato 4ye nqkakav komentar za men ne6to ot roda na"malee,kvi cici ima taq" se obra6ta i kazva"kato ti obarna edin,znae6 li kvi cici 6te ti dam" i mi kazva sardito na men"toq potnik da ne si go slojila pove4e" ne znam gadno e....mnogo e revniv,mamka my

sweet_bubka
07-04-2007, 12:32
Moqt pyk nemoga da go razbera ponqkoga ako syvsem ama syvsem malko mi se vijdat gyrdite zapo4va da mi vika da se opravqm 6toto me gledali,a ponqkoga sam me kara da se ragolvam i to mnogo apak az neiskam.Ponqkoi pyt stra6no mnogo revnuva kato me gledat i svirqt za6toot tova e postoqnno...... no drug pyt mi kazva 4e se kefi poneje sam bila samo negova a drugite mogat samo da si me4taqt za men.
P.S i mnogo hora sa si patli zaradi tova,ako prekalqt i zapo4nat da rysqt gluposti

BeBeToY
07-04-2007, 12:49
Ми моя приятел никога не ми е забаранявал да се обличам секси (не чак като какичките от магистралата де) и ми е казвал че my става приятно кога някои др ме заглежда БЕЗ да подхвърля тапи реплики!много добре знае че съм само негова,и държи вс да го знаят пък нека си плакнат очите!

special_girl_SS
07-04-2007, 13:49
На бившето ми гадже му доставяше удоволствие, когато приятелите му или минувачите ме заглеждат, но все пак искаше да се знае с кого съм. За тва не му допадаше много да излизам без него... :roll:

07-04-2007, 13:58
omgf ti si bil golem 4ep be...

07-05-2007, 13:04
sWeEt_SeEd това което описа като начин на обличане и като ти гледам аватара явно имаме общи интереси :D .Респект и не ти пука как те гледат другите.Готините хора винаги се различават от стадото.
Сори за оффтопика.
По темата. НЯмам мн мнение щото не си падам по "натокани' момичета с 15 санти ток и деколта до пъпа и поради тази причина и приятелката ми не е такава.не ме разбирайте погрешно тя има супер тяло прото стилът и на обличане е по различен.Почти се припокритва с казаното от sweet_seed.

PerfectStrang3r
07-05-2007, 19:05
За облеклото- не й правя забележки, но за грима ... Най - мразя да ми са гримира кат' курва, защото много добре знае, че е красива и без грим. А като съм с нея не съм чувал подмятания, ама виждам как я гледат.. но знам, че те гледат, аз пипам.

50cent
07-06-2007, 01:39
pi4 mnogo revnuva6 kazvai si 6tom q zaglejdat na4i e qka i drugo prismivai im se i im kazvai hahahahah az hodq s qka dama a vie hodite na suho i tva e

flowerlina
07-06-2007, 07:09
Моя нищо не казва ама му се разваля веднага настроението.Аз не че се обличам много предизвикателно,но страшно много ме дразнят някакяви вулгарни подмятания.

07-06-2007, 07:39
Към мъжете най вече е тази тема но няма проблем да пишат и жени.Е кажете ми сега като ходите по улицата с гаджето и й подсвиркат разни мазни чичковци приятно ли ви е че е заглеждана жена или по-скоро ви става кофти?Сега си представете че тя е сама на улицата и пак същата работа само че вас ви няма там за да са по-умерени подхвърлянята?А замисляте ли се защо гаджето ви си слага такива секси дрешки дали заради вас или....?Та какво предпочитате в крайна сметка да се облича по-разголено за навън или да поприкрива като излиза и да паси за пред вас голотата?
това си е НЕЙНА и САМО нейна работа.
Тя е моя ЛЮБИМА, а НЕ "моя собственост" и не аз избирам как да се обли4а.
Това , 4е може много муже да я харесват не ме ебе, важното е 4е тя ОБИ4А САМО мене, и Любовта ми към нея е достатъ4но силна, за да не страдам от никакво съм-не ние в това отношение..
п.с.
ревността е признак за отиваща си любов