PDA

View Full Version : ТЪПАНАРА НЕ ОТБИРА



beautiful.soul
07-03-2007, 11:14
Слушайте са начи мойто гадже е мн тъпо и само се караме за глупости заради него... и са пак се скарахме за поредната глупост, аз искам да се оправим но той не иска да ме вижда щот му наговорих купища глупости по телефона, но не ме критикувайте за това, всичко беше от сърце...
та значи аз утре заминавам за седмица две - дълъг период за мен на село но искам преди това да си оправя отношенията с него, но както казах той не иска да ме вижда са му казах да се видим пред тях казах му и в колко часа, но той заяви твърдо, че няма да дойде... казах му ако държи на мен да дойде да се видим преди да замина.. а той ми вика "заминавай не ме интересуваш държа на теб но няма да се видим и толко" кво ли не му казах и аз... но дайте съвет какво да му кажа че да дофтаса тоя гъз да се разбера с него че ми писна от него... шот нещо не ми се виси цял ден пред тях да го чакам да се прибере... той каза че няма да се прибере...

bungle
07-03-2007, 11:19
О, колко ми е познато. ..

Имала съм хиляди такива моменти, хиляяядиии. Но моят винаги идва, а, да, само един път ме скъса, само и само за да не ме види, и все пак, аз се видях с него.

Кажи мууууу, че искаш да поговорите спокойно и да се изясните, защото ще заминаваш и не искаш да сте скарани, блаблабла. Че си го обичаш и не те кефи като става така.. Не знам, нещо в този дух. Твоят е много упорит, щом при онези условия , които си му поставила, не иска да те види.

Осъзнах, че такива мъже трябва да се галят в посока растежа на козината. Жалко, че аз така и не се научих..

thefreak
07-03-2007, 11:43
Какво ще кажеш да не му поставяш ултиматуми занапред ?
Зарежи тая работа стягай багажа за село няма да е сдобряването днеска.

SpOrTs_GiRl
07-03-2007, 11:57
Ако си е у тях - отиди, звънни му на вратата и няма къде да ходи :-D
Ако не е у тях - предполагам, че знаеш към колко се прибира, отиди и го чакай пред тях.
Ако пък незнаеш към колко ще се прибере (бъди сигурна, че ще се прибере! ) .. тогава отиди и го чакай да се прибере с някоя твоя приятелка да не скучаеш.. пък той като дойде момичето ще си тръгне, вие ще се разберете и това е ;) Това са сигурните варианти.. ;)

cherinka
07-03-2007, 12:14
Ако си е у тях - отиди, звънни му на вратата и няма къде да ходи :-D
Ако не е у тях - предполагам, че знаеш към колко се прибира, отиди и го чакай пред тях.
Ако пък незнаеш към колко ще се прибере (бъди сигурна, че ще се прибере! ) .. тогава отиди и го чакай да се прибере с някоя твоя приятелка да не скучаеш.. пък той като дойде момичето ще си тръгне, вие ще се разберете и това е ;) Това са сигурните варианти.. ;)
Ми тя мацката изчерпа всичко.
Може да му пишеш смс, че си си взела мн яки прашки (там ша му ги опишеш дантелки, едно друго) и ще добавиш, че като си ги взимала си си мислила за него и, че в момента си с тях, и му кажи пак да си помисли дали не иска да те види :mrgreen:

07-03-2007, 14:07
не разбирам защо трябва да се поддържа връзка, в която ,явно е, и двамата не са щастливи...толкова ли ви е трудно да отвикнете? остави нещата, квито са. ако толкова държите един на друг, ще се разберете все някак.

Nikolov
07-03-2007, 14:11
Слушайте са начи мойто гадже е мн тъпо и само се караме за глупости заради него... и са пак се скарахме за поредната глупост, аз искам да се оправим но той не иска да ме вижда щот му наговорих купища глупости по телефона, но не ме критикувайте за това, всичко беше от сърце...
та значи аз утре заминавам за седмица две - дълъг период за мен на село но искам преди това да си оправя отношенията с него, но както казах той не иска да ме вижда са му казах да се видим пред тях казах му и в колко часа, но той заяви твърдо, че няма да дойде... казах му ако държи на мен да дойде да се видим преди да замина.. а той ми вика "заминавай не ме интересуваш държа на теб но няма да се видим и толко" кво ли не му казах и аз... но дайте съвет какво да му кажа че да дофтаса тоя гъз да се разбера с него че ми писна от него... шот нещо не ми се виси цял ден пред тях да го чакам да се прибере... той каза че няма да се прибере...
Той ако е пич на място нема да се отмени на думата!!! И аз да съм и аз няма да дойда!!! Някоя си там да ме налива по телефона после да ми са извинява!!! Мойто момиче като си преудолеееш кризите пак му звани на тоя пич!!!

07-03-2007, 14:17
Мене някое женско ако ми каже тъпанар или гъз, ше и метна един по правия диагонал и ше отида да си еба друга.

N0_feAR
07-03-2007, 14:22
повече от ясно е, че да му звъниш по телефона, даму казваш че искате да говорите дори и спокойно, той човека инат и няма да се навие. Или отиваш до тях, звънкаш на вратата пък да го видим де ши избяга( само трябва да се скриеш и от шпионката :-D ) и другият вариант е да го причакаш някъде или да накараш някой общ приятел да го извика някъде уж че ще се срещат и т.н. пък хоп ти му се вясваш и не го пускаш докато не се разберете. хайде успех :D

Nikolov
07-03-2007, 14:27
повече от ясно е, че да му звъниш по телефона, даму казваш че искате да говорите дори и спокойно, той човека инат и няма да се навие. Или отиваш до тях, звънкаш на вратата пък да го видим де ши избяга( само трябва да се скриеш и от шпионката :-D ) и другият вариант е да го причакаш някъде или да накараш някой общ приятел да го извика някъде уж че ще се срещат и т.н. пък хоп ти му се вясваш и не го пускаш докато не се разберете. хайде успех :D
А бе мани ги тия циркове и театри.... кво ако ми доийде неква на вратата все едно няма да и затворя пак ако ще и цяла вечер да си звъни... Общ познат да ни извика ами и после и познатия ше се изпати кораво (ако е момче).... Пича като си е решил значи има защо.... винаги има две страни по един въпрос така че да са оправят влюбените!!!

07-03-2007, 14:41
ма как може да излизаш с момче, което наричаш и смяташ за тъпанар...ебаси "любовта"...безмълвна съм.

Morphia
07-03-2007, 14:52
ма как може да излизаш с момче, което наричаш и смяташ за тъпанар...ебаси "любовта"...безмълвна съм.
Аз пък съм съгласна. >.>

sherry
07-03-2007, 15:11
Даже да не дойде, бих го разбрала.
А ти недей да се държиш толкова рязко, замисляй се малко, грозно е да обиждаш най - близките си хора ей така...
Заминавай, дано като се върнеш да му е минало.

cherinka
07-03-2007, 15:19
Дефакто, един човек не може да е гъз.
Има разлика между гъз и прави се на гъз.
Абе, докато изписах това изречение, много ми е чудно един гъз как се държи.. че той се ръководи от самите нас :shock: не мислите ли.
Ние диктуваме какво да прави, но понякога, най-неочаквано ни сервира .. *цензура*. АХхаххаа. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Аа да, начи, държи се като гъз :!:
Че това не е обида.
Това е сравнение..
Няма лошо. :lol:

koalka
07-03-2007, 15:22
Не знам какво си казала, но сигурно е било нещо много лошо, че толкова твърдо да отказва да се видите.Отиди най-добре до тях и се разберете, ако можеш.Но все пак, когато си ядосана не говори такива глупости или поне се опитай, защото след това не ги мислиш, но човека е наранен.

BeBsItO
07-03-2007, 16:50
luda rabota....sama si si nadrobila poparata sa si q sarbai.........

beautiful.soul
07-03-2007, 17:46
Абе вие па много знаете за кво стаа въпрос ...
помолих за съвет как да го накарам да се видим, а не да ми изнасяте тука цели идилии от глупости !!!
и междудруто опраих се с него... обаче като не знаете не говорете вие много знаещите... попарата ще съм си сърбала, много знаеш ти кой я е надробил.. той си заслужава всичко !