PDA

View Full Version : dieta



07-03-2007, 12:08
zna4i ot 2 sedmici qm slednoto:
sutrin-1 domat i 4a6a 4ai
na obqd-krenvir6 ili nqkakav dr vid kolbas
sledobqd-vareno qide
i posle kiselo mlqko
sled 18h ni6to

ta vapsrosa mi e moje li da mi stane ne6to,kato qm tolkova malko
a pak se i qdostvam,4e za 2 sedmici samo 3kg sam svaliala :smt010

Keira
07-03-2007, 12:16
Тая диета ми се струва малко кофти. Първо е добре да ядеш през няколко часа, разбира се по-малко. До сега не съм чувала диета с кренвирш или някакъв колбас. По добре яж пиле или нещо такова ... аз си го правя печено и ме наяжда супер много :wink: Хубаво е, че не папаш след 18 ч :)

Аз от три дни папам така ( не е много диетично :wink: )
1. Един сухар и чаша чай с малко мед
2. Малко по-късно ябълка или някакъв друг плод
3. Обяд - днес беше печено пиле
4. Още някакъв плод ако огладнея
5. Вечеря - една салатка
Някъде до 19ч папам :smt016

Забравих да кажа, че вместо втория плод понякога папам малко мляко или нещо такова.

Keira
07-03-2007, 12:18
И не забравяй да пиеш поне 2л течности, защото иначе се отслабва много малко ... поне при мен де :mrgreen: Хайде късмет и дано ги разкараш желаните килца :D

07-03-2007, 12:19
Въпроса е да имаш нещо в корема постоянно да се смила. Иначе останат ли само киселини познай какво почват да разяждат...
Язва е нещото, което може да ти стане.

cherinka
07-03-2007, 12:21
Значи, три дена ядеш това:
закуска: 2 варени яйца, домат
после: 70гр. кюфте, краставица, домат, чушка, зехтин
после: 70гр. кюфте, домат
вечеря: 140гр. кюфтета, 200гр зеле, краставица, зехтин, лимон

На четвъртия ден ядеш това:
Закуска: Овесени ядки 70-80 грама с кисело мляко 200 грама (2% масленост, може и повече). ~ 300-320 калории
Обяд: пиле (месо от бутче 100 грама) с ориз (80 грама)/ картофи (150 грама) и зеленчуци ~ 360 калории (с картофи)
Следобедна Закуска: кисело мляко(200 грама - тоест другата половина от кофичката) с орехи (30 грама) ~320 калории
Вечеря МЕсо със картофи/ориз е пак 100-тина грама месо със същото количество ориз или картофи като на обяд. ~ 360-400 калории
(ако много ви се яде сладко това е деня да вкарате една фафла например първата междинна закуска е фафла боровец с кисело мляко)
Това са отново някъде 1300 калории

После пак ядеш 3 дена
закуска: 2 варени яйца, домат
после: 70гр. кюфте, краставица, домат, чушка, зехтин
после: 70гр. кюфте, домат
вечеря: 140гр. кюфтета, 200гр зеле, краставица, зехтин, лимон


И така един вечен кръговрат докато постигнеш желания резултат.
..

ЕЙ ТВА Е ИСТИНАТА :lol:

07-03-2007, 17:30
blagodarq za otgovorite
a 6te e dobre li kam dietata da piina i ne6to-nqkoe hap4e,prah4e...
:smt017

cherinka
07-04-2007, 06:06
blagodarq za otgovorite
a 6te e dobre li kam dietata da piina i ne6to-nqkoe hap4e,prah4e...
:smt017
Друсай на воля :smt023

07-04-2007, 09:10
само не пий на Тошков глупостите (Зарсена и тн), в неговите продукти билките са мн зле преработени и правят проблеми. Майка ми ги пи и си съсипа жлъчката, оперираха я и вече няма...И сичките ми познати лекари мн са ме предупреждавали за тия добавки...

07-04-2007, 09:14
mi ima edni prah4eta "REDUKCIQ" mislq ot tqh da piq
kakvo 6te kajete
:smt017

maroon
07-04-2007, 12:38
Abe sladuri, ne i davaite syveti da pie nqkvi bokluci! Nai-mnogo zelen 4ai, 4eren 4ai, qbylkov ocet i Vita Gold - tova sa ob6to vzeto "ne tolkova himi4nite"; Abe nai-dobre da ne pie ni6to i da si spazva precizno dietkata :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Keira
07-04-2007, 14:10
Abe sladuri, ne i davaite syveti da pie nqkvi bokluci! Nai-mnogo zelen 4ai, 4eren 4ai, qbylkov ocet i Vita Gold - tova sa ob6to vzeto "ne tolkova himi4nite"; Abe nai-dobre da ne pie ni6to i da si spazva precizno dietkata :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Съгласна съм :mrgreen:

° sun °
07-04-2007, 15:02
ami az nikoga ne sam pravila nqkva dieta po ukazanie ili ne6to ot tozi rod-----no vapreki tva ima rezultat---zna4i bez hlqb i bez ni6to sladko .... pove4ko plodove i zelen4uci ,bez gazirani napitki i alkohol---mnogo te4nosti-nai-ve4e VODA iiiiii dvijenie.....nz --spored men tva vinagi pomaga---kolkoto pove4e izdarjite,tolkova po-dobre :wink:

Слънчево момиче
07-04-2007, 17:27
Плодове и зеленчуци,ама повече,от тях колкото и да ядеш няма да напълнееш ,а е и полезно за организма.Например една седмица или десет дни самоплодове и зеленчуци,с много течности,разбира се/негазирани стествено/ и ще видиш колко добре ще ти се отрази-добър тен,свежест на лицето,ще се чувстваш по-добре и лека като перце.

07-04-2007, 17:42
Диета + l-carnitine + витамини + 4 чаши вода.
Това плюс малко упражнения за корема правя само и само да го разкарам. Не съм дебела за разлика от корема си, просто съм стигнала до тия мерки да го сваля. Дали ще има ефект? Диетата е 14 дни и е адски глад, основно варени яйца и кисело мляко. Ще я изкарам но дали ще махна корема? Вече ми писна.

ProstoAz
07-04-2007, 20:10
cherinka, това не е нещо универсално. На момиче 45кг. ще му е много, на момиче 65кг. - малко! Иначе замисъла и т.н. е както трябва, предполагам е от Важната тема, която силно препоръчвам на авторката на темата да погледне. :wink:

Кренвиршите са боклуци. Да не ядеш след еди-си колко часа - безсмислено.

С написаната от теб диета може да сваляш кила, но те няма да са мазнини :arrow: т.е. няма смисъл, защото пак ще изглеждаш зле.
Преработи си "диетата" на cherinka, така че да отговаря на твоите индивидуални нужди и почни да тичаш поне 3-4 пъти в седмицата по 30мин.

Успех! :wink:

07-09-2007, 13:52
emi az mislq da qmtaka..: 1 den samo dinq ..2 den Втори ден

Закуска: 1 сварено яйце, обезмаслено парче нискомаслено сирене, диня


Обяд: 1 препечена филийка пълнозърнест хляб, диня

Вечеря: малко сварено или запечено пилешко месо, диня, грозде

Трети ден

Закуска: сухар и билков чай (може и изстуден)


Обяд: Обезсолено нискомаслено сирене, диня

Вечеря: Сварено яйце, праскови

Четвърти ден:

Закуска: препечена филийка пълнозърнест хляб и чаша кисело мляко

Обяд: Домати, филийка препечен хляб, диня


Вечеря: диня


Ако огладнеете между храненията, парче диня ще ви засити и охлади. Не забравяйте да пиете много вода и не употербявайте алкохол.
Dali e polezno i shte svqlq li neshto s tazi dieta ..!? :?: