PDA

View Full Version : Нз какво да правя...



07-03-2007, 13:15
Наскоро едно момче ми призна, че ме харесва и в последствие открих, че и аз имам чувства към него. Тъкмо се мъчех да забравя друго момче и това доста ми помогна. Вече всичко е наред. Пишем си постоянно, просто всичко си върви както тярбва. Напоследък бях доста заета и не ми оставаше време за нищо. Въпросното момче ме кара ад излизаме на кафе, но все имах работа. Но честно казано нз, може би и подсъзнателно малко ме срам, защото съм малко повече от срамежливите тип момичета. Може би и си мисля, че като се видим и няма какво да си кажем. Нз и аз вече. А иначе наистина страшно много го харесвам. Познавам го, но просто не сме излизали все още. Наистина сигурно ви звучи тъпо, но ако някой успее да ми каже как да го преодолея този срам, ще съм много благодарна. И съжалявам, че станна толкова дълго.

mishonche
07-03-2007, 13:52
Оооооо миличката ти :) Няма от какво да се притесняваш.. :)Аз бях същата като теб.Беше ме срам и аз не знаех като изляза с някой за какво да си говорим и знаеш ли колко срещи съм отлагала поради тази причина ..Но един път се реших и беше точно обратното на това,което аз мислих,че ще бъде :) Когато излезете всичко ще си дойде на мястото.Стига само да се отпуснеш.Не трябва да мислиш за това"Кво ще стане като изчерпате темите" Думите сами си идват :) Не се впрягай много.Не е трудно въобще.А още повече,че като се харесвате и като излезете ако млъкнете и двамата може поне да заместите мълчанието с целувки :) Успех миличка и не се притеснявай.Няма нищо страшно :) {}

Vladokaaa
07-03-2007, 13:58
Emi kato porasne6 i stane6 13-14 g 6te ti mine spox ;)

07-03-2007, 17:13
Mishonche, много мерси за съветите. Дано се получи така.

А колкото до the_marshal - spox, навършила съм ги тези годинки, но просто не всеки е отворен като теб. Като нямаш какво да кажеш по темата, избягвай да пускаш такива ограничени коментари, които не са свързани по никакъв начин с въпроса на темата.

mishonche
07-03-2007, 21:29
Ако ме послушаш така ще се получи :wink: {} Успех :)