PDA

View Full Version : Нз какво да правя...



07-03-2007, 13:15
Наскоро едно момче ми призна, че ме харесва и в последствие открих, че и аз имам чувства към него. Тъкмо се мъчех да забравя друго момче и това доста ми помогна. Вече всичко е наред. Пишем си постоянно, просто всичко си върви както тярбва. Напоследък бях доста заета и не ми оставаше време за нищо. Въпросното момче ме кара ад излизаме на кафе, но все имах работа. Но честно казано нз, може би и подсъзнателно малко ме срам, защото съм малко повече от срамежливите тип момичета. Може би и си мисля, че като се видим и няма какво да си кажем. Нз и аз вече. А иначе наистина страшно много го харесвам. Познавам го, но просто не сме излизали все още. Наистина сигурно ви звучи тъпо, но ако някой успее да ми каже как да го преодолея този срам, ще съм много благодарна. И съжалявам, че станна толкова дълго.

07-03-2007, 13:24
otpusni se i izlez s nego na kafe-nqma stra6no,sramejlivostta 6ti mine :wink:

mon4eto
07-03-2007, 13:28
Prosto trqbva da se otpusne6 i ne6tata 6te tragnat ot samosebe si :wink: Vtalpila si si 4e kato izlezete 6te te e sram i 6te opleska6 ne6ata a tova ne biva da go ima...taka4e izlezte i ne se pritesnqvai :-) USPEH :-)

N0_feAR
07-03-2007, 14:18
и аз съм от по-срамежливите, но за да ти мине просто отиваш там където сте се уговорили, без много да му мислиш к'во ще правите, за к'во ще си говорите и така. Излизаш с нагласата, че ще срешнеш много приятен човек и толкова.Трябва да махнеш тоя пуст срам и туй смотано притеснение.

{SwEeT_anGeL_F}
07-04-2007, 09:10
Сега си мислиш, че няма да има какво да си кажете.. но много бъркаш.. ще видиш как ще се отпуснеш и все ще си намерите теми за разговор :) случвало ми се е да се чудя какво ли ще си приказваме с дадено момче, а то като излезем и не млъкваме.. така че без срам и притеснение :) излизайте ! :) пр кафе :lol:

sasha_90
07-04-2007, 09:15
Ако не излезеш едва ли ще се отпуснеш.Излезте няколко пъти и това притеснение ще изчезне.

L0v3_suX
07-04-2007, 09:19
pa ako v kraen slu4ai naistina nqma kfo da si kajete (koeto poprincip e mn zabavno) po4vate nqkfa standarna tema demek ox mn mi e jega i nekfi ei takiva :P~

onzi den izlqzoxme s na6iq klas i se okaza 4e naistina vs ni myrzi daje da mislim za kfo da govorim i nakraq igraxme 3 4asa na 4esten ili re6itelen v edno kafe.. opoznavaxme se taka da se kaje :)

p.s mai e prepory4itelno da gleda6 da ne se stiga do tam :D:D

Mementomori
07-04-2007, 09:22
Здравей,Мила!Съобщението ти въобще не звучи глупаво!Всеки има различни проблеми!Хубаво е,че си открила момче,с което да си допадате!Притеснението и срамежливостта донякъде са съвсем нормални!Но наистина няма от какво да се стесняваш,когато излезете заедно!Сама каза,че имате много общи теми,говорите си,приятно ви е!Моят съвет е да се отпуснеш,усмихнеш и излезеш с него!Ако имаш някакви страхове относно това,че няма за какво да си говорите,ще ти кажа,че всичко се случва съвсем спонтанно-единият каже нещо,другият се пошегува-няма място за притеснения!А и не забравяй,че и момчето ще е притеснено,открило е чувствата си пред теб,а почти всеки се стеснява,когато е с човека,когото харесва!Просто се успокой и не пропускай момента!Успех!Ще ти стискам палци!