PDA

View Full Version : Moderated:За любовта, връзките и сексът!



maria_smb_f
07-03-2007, 14:03
Здравейте аз съм в момента на 16 и съм от София!
Когато бях на 14 си имах гадже...той беше много свестно момче докато еди ден ме попита дали аз искам да правя секс със него и аз му отговорих че не искам и той затова скъса с мен :cry: .
Но много скоро след раздялата ми със него срещнах едно момче с което вече сме 2 години заедно и все още не е ставало дума за секс. Ние много добре се познаваме споделяме си всичко случващо се между нас... но рано или късно ще стане дума за секс и аз какво да му отговоря :?:
А аз не искам да късам с него... :-({|=

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Nikolov
07-03-2007, 14:08
Здравейте аз съм в момента на 16 и съм от София!
Когато бях на 14 си имах гадже...той беше много свестно момче докато еди ден ме попита дали аз искам да правя секс със него и аз му отговорих че не искам и той затова скъса с мен :cry: .
Но много скоро след раздялата ми със него срещнах едно момче с което вече сме 2 години заедно и все още не е ставало дума за секс. Ние много добре се познаваме споделяме си всичко случващо се между нас... но рано или късно ще стане дума за секс и аз какво да му отговоря :?:
А аз не искам да късам с него... :-({|=
А бре моме, ти нещо не си фред у киферицата!!! 2 години на сухо го даржи това момче.... според мен ти си неква малоумна наивница... пича бас фащам че е излашкал сумати пички а ти стоиш и още туркаш плочата и се мислиш за Тиесто!!!

07-03-2007, 14:10
Здравейте аз съм в момента на 16 и съм от София!
Когато бях на 14 си имах гадже...той беше много свестно момче докато еди ден ме попита дали аз искам да правя секс със него и аз му отговорих че не искам и той затова скъса с мен :cry: .
Но много скоро след раздялата ми със него срещнах едно момче с което вече сме 2 години заедно и все още не е ставало дума за секс. Ние много добре се познаваме споделяме си всичко случващо се между нас... но рано или късно ще стане дума за секс и аз какво да му отговоря :?:
А аз не искам да късам с него... :-({|=
А бре моме, ти нещо не си фред у киферицата!!! 2 години на сухо го даржи това момче.... според мен ти си неква малоумна наивница... пича бас фащам че е излашкал сумати пички а ти стоиш и още туркаш плочата и се мислиш за Тиесто!!! O:)

Morphia
07-03-2007, 14:10
Николов, обеси се, ако обичаш... Не че не си прав донякъде, но можеше и по-мило да и го кажеш.
Моя съвет е да не го правиш само за да не скъсате. Но предполагам, че вече си напълно готова, а и 2 години са достатъчно дълъг период. Всичко зависи от теб. (:

cherinka
07-03-2007, 14:13
Секс се прави от нужда.
Ти ако не изпитваш тази нужда - сори, ама и това момче ще го изгубиш.

sexy_for_you
07-03-2007, 14:18
Ами според момчето,с което си ходила преди време,не те е обиало истински и е търсело само секса във вашата връзка.Ако приятелят ти наистина те обича,не би те оставил заради единия секс.Просто когато стане въпрос за сек,му кажи,че не си готова и поговорете.Ако държи на теб,не би скъсал само заради секса.УСПЕХ!

Just_say_no
07-03-2007, 14:52
Въпроса е не дали искаш това момче а готова ли си да направиш една сериозна крачка по стълбичката на живота си. O:) Ако смяташ, че това е единстиния начин да го задържиш и няма какво друго да направиш, за да остане при теб - тогава го направете.Така или иначе все някога това ще стане... но важто е ти на го искаш не какво ти казват някви тъпаци от някъв си форум... нали така ? :wink:

SpOrTs_GiRl
07-03-2007, 15:03
Предполагам, че за 2 год. сте се опознали много добре.. а и за толкова дълга връзка тя придобива съвсем различно ниво. Едва ли ако не искаш да го правиш, той ще те накара или ще те скъса.. Това с късането го правят момчета на по 13/14 год. които още незнаят какво искат от живота.. Детска му работа :-D Пък ти ако не искаш му откажи.. няма защо да го правиш, щом не искаш. ;)

cokaina_
07-03-2007, 15:07
А ти не си ли си мислила дали искаш да го правите или не? Така де ама 2 години мисля че е един доста стабилен период. Сущо така не ми стана ясно какво ти е мнението-дали искаш или не? :roll: :-s

koalka
07-03-2007, 15:26
Трябва ти да се почувстваш готова за секс, а не да го правиш, защото така трябва или ще скъса с теб.Ако го искаш-го направи, но гледай да си напълно готова и да избереш правилния човек.

Presley
07-03-2007, 15:56
Още ли не си готова?
Ако не си ,му го кажи направо.Предполагам ще те раэбере,все пак 2 години сте эаедно...!Не ми се вярва да те эареже или пък да се наложи да скъсате.

BeBsItO
07-03-2007, 16:39
8-[ kaji mu ako iska6 da ako ne iska6 ne :D tvoi e izbora

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
07-03-2007, 17:50
ako si gotova mu otg s da ako li ne...typo e da go napravi6 s 1 mom4e ako ne iska6 i ne si gotova samo za da mi ugodi6 i da ne te rezne..

sladko_momi4e
07-03-2007, 18:37
saglastna sam s mneniqta po gore!az i priqtelinq sme zaedno ot godina i polovina i sme govorili za tva dali iskame seks i toi mi kaza 4e 6tego napravim samo togava kogato AZ se 4ustvam gotova!
slu6ai sarceto si az=ko iska6 da go napravi6 go pravi ako nesi sigurna napalno ne go pravi !napravo go samo togava kogato si 100 procenta sigurna 4e go iska6! :D

_SilencE_
07-03-2007, 19:10
сега не искаш секс, но когато дойде момента и той те попита може би няма да осъзнаеш и сама как ще поискаш същото. никой не знае какво ще стане утре, можем само да предполагаме. така че не мисли прекалено напред в перспектива, защото много често си изграждаме илюзионни планове, от които в последствие боли.
засега просто преодолей страха от евентуална раздяла и се наслаждавай на миговете, които прекарвате заедно ;)

djuki
07-03-2007, 19:20
Секс се прави от нужда.
Ти ако не изпитваш тази нужда - сори, ама и това момче ще го изгубиш.А кво?! Да прави секс с него само и само за да го задържи .

Ако наистина те обича ще чака колкото трябва !

cherinka
07-03-2007, 19:51
Секс се прави от нужда.
Ти ако не изпитваш тази нужда - сори, ама и това момче ще го изгубиш.А кво?! Да прави секс с него само и само за да го задържи .


Точно обратното на това, което написа, имах предвид.

АЕ уе дейба, толкова ли сте гламави и не можете да четете.
ебати глупаците.