PDA

View Full Version : Дебел ли съм?



kiro89sf
07-03-2007, 14:56
<<-- Вижте ме на аватарчето.
Според вас много ли съм дебел?
86 кг.
1,78 см. висок
зимата бях 100 кг. но успях с ужасна диета да стана 86г.
Знам че имам да сваля още 8-10 кг. и разполагам с 3 месеца да го направя. Въпросът ми е към момчетата, какво да правя за да изчезнат тия ужасни цици бе ](*,) страхувам се че ще отслабна, но гърдите ми ще останат. Кажете някакви специфични упражнения за тая област. И другото гадно е че отслабвам но ставам някакъв мек и разплут :(

Киро_boy 8)

liglaaaaa
07-03-2007, 14:59
Leleeee. Te moite cici po-malki ot tvoite be :? (f sum) :o

kiro89sf
07-03-2007, 15:01
Leleeee. Te moite cici po-malki ot tvoite be :? (f sum) :o
Готино, а? :-D

Ниго
07-03-2007, 15:17
Започни да тренираш цялото тяло. Такива цици при мъжете са заболяване наречено гинекомастия и се дължат на повишено количество естроген. Репскетивно имаш и по-малко тестостерон. Затова започвай да спортуваш редовно, за да ти се вдигне тестостерона. Още от сега почвай с лицеви упори, клякания и набирания и при първа възможност - фитнес!

Ако нямаш такава възможност - тренираш в къщи: клек (после и на един крак), лицеви упори (после и на една ръка) и набирания. Един лост за набирания, ако нямаш подходящ, от тези за врата струва ~20 лева.

kiro89sf
07-03-2007, 15:26
Започни да тренираш цялото тяло. Такива цици при мъжете са заболяване наречено гинекомастия и се дължат на повишено количество естроген. Репскетивно имаш и по-малко тестостерон. Затова започвай да спортуваш редовно, за да ти се вдигне тестостерона. Още от сега почвай с лицеви упори, клякания и набирания и при първа възможност - фитнес!

Ако нямаш такава възможност - тренираш в къщи: клек (после и на един крак), лицеви упори (после и на една ръка) и набирания. Един лост за набирания, ако нямаш подходящ, от тези за врата струва ~20 лева.
Да.
А тестостерона мога ли да го взема от други източници?
Значи ако тренирам се получава тестостерон, хмм не го знаех...
Ами чувал съм че хората тренират в залата например "за гърди", аз ако почна да наблягам на тая област според мен ще станат 2 пъти по-големи, или се лъжа? :-k
Благодаря за съветите. :)

kat4enceto
07-03-2007, 15:31
ех...да имах и аз такива цици :smt089 :smt089

Ниго
07-03-2007, 15:43
Да.
А тестостерона мога ли да го взема от други източници?
Значи ако тренирам се получава тестостерон, хмм не го знаех...
Ами чувал съм че хората тренират в залата например "за гърди", аз ако почна да наблягам на тая област според мен ще станат 2 пъти по-големи, или се лъжа? :-k
Благодаря за съветите. :)
Има различни забранени медикаменти, които служат за външни източници на тестостерон. Обаче имат няколко недостатъка: подтискат собственто производство на тестостерон и ако после не успееш да се въстановиш с други отново забранени медикаменти ще останеш импотентен и такива цици ще ти порастнат, че и Памела Андерсън да ти завиди. АКо си гледал БОен Клуб С прад Пит (FIght Club) имаше един Боб (в ролята MEat Loaf) той беше такъв случай.

Докато ти станат още по-голями ще стопиш мазнините поради увеличения енергоразход. ОСвен това тестостерона помага за горене на мазнините. Няма да станат по-големи, ако тренираш правилно.

rali4ka91
07-03-2007, 16:35
ех...да имах и аз такива цици :smt089 :smt089
:smt005 :smt042 :smt043 :smt044

valentinaaaa
07-07-2007, 12:26
Da ti kaja ot tova koeto pravqt moi priqteli,za da moje6(nali iska6 muskulna masa)tqbva mn da trenira6v fitnesa i mn ama mn da go iska6 tva i s vremeto 6te se polu4i.A za sekvite hap4eta,koito moje6 da pie6 ne gi pii,6toto dokolkoto poznati sa gi pili kazvat 4e si na sok4eta i voda i ima nekvi opredeleni dni da ne gi pie6 otnovo.za6toto moje6 da polu4i6 sarde4en udar ili ne6to ot sorta.No razli4nite hap4eta razli4no deistvat. :roll: