PDA

View Full Version : Употребявате ли наркотици?



gabrielka@a
07-03-2007, 15:41
Чрез тази тема ще разберем колко от хората във форума употребяват наркотици.Вие сте!

Nikolov
07-03-2007, 15:44
Раста фараййййййй джойнт ми дай, после с ЛСД ме нокаутирай!!!

Seducti0n
07-03-2007, 15:46
Не,употребявам наркотици,нямам нищо против,тези които употребяват. :wink:

CraZy_K1LlErR
07-03-2007, 16:05
ХАхаххах Яко Треволяк и купона да върви АхаххХАха

KiLLeR_InSTiNkT
07-03-2007, 16:52
Сега разбирачите ще се обадят и ще започнат да псуват тъй наречениете "наркоманчета" :roll:
Да, коз преди, сега правя пауза и чат пат амфети.

korabokroshenec
07-03-2007, 18:42
марихуаната не е наркотик... се 1 да кажеш че кафето и чая са наркотици...

sWeEt_SeEd
07-03-2007, 18:46
Да-бонбони(само на парти)...джойнт няма да казвам че пуша, щото той не е наркотик или греша, а съфорумнци ?! :mrgreen: :::

*happy bunny*
07-03-2007, 18:52
оф и къф е смисъла от тая тема, сички да се правят на велики, щото, разбираш ли, аз ДРУСАМ с коз... #-o

djuki
07-03-2007, 19:40
Не . твърдо не много против наркотиците съм !

..:sUnRiSe:..
07-03-2007, 20:12
НЕ според мен е тъпо да си съсипваш живота така [-(

hamilcar
07-03-2007, 20:45
От време на време се случва да употребявам, но от бала не съм. Не смятам, че честата употреба на наркотици е хубаво нещо. Затова не го правя често.

b0Nb0n
07-03-2007, 21:51
da ne mi se umira zdrav

SmurkamDoZori
07-03-2007, 21:52
=D>

07-04-2007, 06:09
употребявам, но НЕ ЗЛО-уупотребявам.
нищо 4овешко не ми е 4уждо,
всяко нещо с мярката си. :-D :mrgreen: :smt016

BraInLesS_f
07-04-2007, 07:13
Да-бонбони(само на парти)...джойнт няма да казвам че пуша, щото той не е наркотик или греша, а съфорумнци ?! :mrgreen: :::
В тревата може да има и наркотици! :)
Поне напоследък в сф няма чист коз... :cry:
Така че може да се каже,че друсам от тревата! :-D

sWeEt_SeEd
07-04-2007, 07:33
Да-бонбони(само на парти)...джойнт няма да казвам че пуша, щото той не е наркотик или греша, а съфорумнци ?! :mrgreen: :::
В тревата може да има и наркотици! :)
Поне напоследък в сф няма чист коз... :cry:
Така че може да се каже,че друсам от тревата! :-D
хм... :smt017 ...има нещо вярно, да... :mrgreen: , ама все пак говориме за чист коз...мразя друсаан :smt016

*happy bunny*
07-04-2007, 08:11
Да-бонбони(само на парти)...джойнт няма да казвам че пуша, щото той не е наркотик или греша, а съфорумнци ?! :mrgreen: :::
В тревата може да има и наркотици! :)
Поне напоследък в сф няма чист коз... :cry:
Така че може да се каже,че друсам от тревата! :-D

напоследък...от край време в софия чист коз се намира страшно трудно, да не кажа, че изобщо не се намира...

sWeEt_SeEd, откъде пък намираш чист?

sWeEt_SeEd
07-04-2007, 08:18
ми тук там, някой шано френд със саксиики и мой саксиики :smt019

mon4eto
07-04-2007, 08:32
NE nikoga nqma da upotrebqvam poradi fakta 4e ne iskam da si sasipa jivota po nai nerazumniq na4in samo i samo za da me haresvat,za6toto pove4eto ot horata koito upotrebqvat go pravqt imenno poradi tazi cel ](*,)

KiLLeR_InSTiNkT
07-04-2007, 08:42
NE nikoga nqma da upotrebqvam poradi fakta 4e ne iskam da si sasipa jivota po nai nerazumniq na4in samo i samo za da me haresvat,za6toto pove4eto ot horata koito upotrebqvat go pravqt imenno poradi tazi cel ](*,)
Язе съм изключение, не го правя, за да се харесам на някого, а защото така ми е кеф!

07-04-2007, 08:53
да употребявам почти всичко...От амфети до бело. :] Не съм си съсипала живота,но се опитвам равномерно да го правя. :-)

meaning
07-04-2007, 09:23
да употребявам почти всичко...От амфети до бело. :] Не съм си съсипала живота,но се опитвам равномерно да го правя. :-)
-same.

07-04-2007, 10:18
Abeeeeeeeeee vie sme mn propadnali we hora 4ak do tam li ste stignali da upotrebqvate narkotici!Tfa e tolkoz tupo 4e nqma kak prosto!TVURDO PROTIV NARKOMANITE

Seducti0n
07-04-2007, 10:32
Abeeeeeeeeee vie sme mn propadnali we hora 4ak do tam li ste stignali da upotrebqvate narkotici!Tfa e tolkoz tupo 4e nqma kak prosto!TVURDO PROTIV NARKOMANITEАм-това е реалноста,много хора употребяват наркотици,но не всички са пропаднали. :wink: Честно казано на никой не му пука какво мислиш-ти,аз или пък трети човек.Хората го правят,защото им доставя удовлоствие и едва ли това,че ти не удобряваш наркотиците,ще ги възпре. :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
07-04-2007, 11:50
Abeeeeeeeeee vie sme mn propadnali we hora 4ak do tam li ste stignali da upotrebqvate narkotici!Tfa e tolkoz tupo 4e nqma kak prosto!TVURDO PROTIV NARKOMANITE
Хихи, почна се... Не всички наркомани са пропаднали, а и не всички злоупотребяват - имат си някаква мярка. Това е! Не знам защо всички имат такива предубеждения, пък и смятам, че наркомани са само тези, които са зависими от наркотиците, а не тези, които отвреме навреме взимат нещо.

07-04-2007, 12:19
lol...тука вярно много наркомани бе :lol:
А аз се чудех 'що 'сички викат че тоя сайт е бил свърталище на змии :lol:

hamilcar
07-04-2007, 13:52
Abeeeeeeeeee vie sme mn propadnali we hora 4ak do tam li ste stignali da upotrebqvate narkotici!Tfa e tolkoz tupo 4e nqma kak prosto!TVURDO PROTIV NARKOMANITE

Да пишеш толкова неграмотно също е тъпо, но никой не ти дава акъл, нали ? Затова недей да казваш кой е пропаднал, а гледай себе си.

gabrielka@a
07-04-2007, 14:39
Жалко е,че повечето употребяват....Аз НЕ употребявам и съм горда със себе си! =P~

MaRiNkA_16
07-04-2007, 14:46
da no ve4e mn rqdko i samo ako znam 4e e ne6ty ka4estveno ....

LannyBarbie
07-04-2007, 17:37
Да:) по 1,2 пъти в седмицата.

plah4eto_
07-05-2007, 07:22
ne i ne vyznamerqvam da zapo4na nqkoga

_donna_
07-07-2007, 08:28
значи..наркотиците не се УПОТРЕБЯВАТ.
те не са мокри кърпички.с тях се злоупотребява,хората се друсат,боцкат,шмъркат,пафк т,напиват като говеда,приемат в недопустими количества,алкохолизират,н аркоманизират..всичко друго,но не и употребяват.само се замислете..

"братле,айде с мене да употребим по една бира" и т.н.

нелепо е.не съм виновна аз. :-D

07-07-2007, 11:20
Не!Никога не съм опитвала какъвто и да е вид и се надявам никога да не направя тази грешка..!

IlLuSi0nS`
07-07-2007, 11:52
пуша трева.. гордея се с начина си на мислене, с живота си и с целите, които си поставям.. щастлива съм, че не съм част от шибаното ви общество.. радвам се, че открих истината за себе си, открих собствен свят на щастие.. обичам човека, който съм, а съм такава благодарение в голяма степен на тревата.. тревата е дар от Бога! другото е шит..

07-07-2007, 12:11
пуша трева.. гордея се с начина си на мислене, с живота си и с целите, които си поставям.. щастлива съм, че не съм част от шибаното ви общество.. радвам се, че открих истината за себе си, открих собствен свят на щастие.. обичам човека, който съм, а съм такава благодарение в голяма степен на тревата.. тревата е дар от Бога! другото е шит..



Това беше изцепка.. ;о) Точно ти си част от масата.. както предполагам и си прочела,по голяма част от хората във форума пушат трева.. => че ти също си от "шибаното" общество... Открила си истината за себе си.. това са пълни глупости.. и аз като пушех така си мислех,че съм велика,че съм номер 1,че знам всичко.. и знаеш ли.. каква случайност спрях да пуша и се оказах сама.. ХаХа.. радвам се,че това са минали времена разбира се.. но ставаше въпрос за това.. тревата е дар от Бог-а само и единствено в случай,че си набожна.. но това е доста противоречиво,тъй като едното отрича другото.. но това е друга тема.. и т.н. ;о) Та мисълта ми беше,че тревата убива мозъчни клетки,но може би това не те плаши?! / :lol: / \:D/

tuka6na
07-07-2007, 12:30
употребявам.Не прекалявам .Въпреки това имам страхотна работа,и в същото време уча,което ме кара да мисля ,че все още не съм 'пропаднала'.Конкурентносп собна съм даже :-D :D Мога да кажа че живея напълно самостоятелно,за сега се справям,което не се случва с много хора на моята възраст.Което също ме невежда на мисълта ,че наркотиците не са ми повлияли чак толкова отрицателно ВСЕ още.

XFR_RIDER
07-07-2007, 15:36
Те това е наи тъпото нещо да земеш да се друсаш! Дори и тревата НЕДЕЙТЕ да то правите! Аз ноо мразя наркоманчета тея дето са на хероин против ТРЕВОМАНИТЕ нищо нямам и аз съм бил ама вече не !!! Не се занимаваите с простотии!!! [-X

BlueMushroom
07-07-2007, 23:08
drusam s treva i pusha bonboni xaxax pravq go zashtoto mi haresva.nqmam problemi vsichko mi e extra..aide sega nahranete me :smt019

pathetic
07-08-2007, 00:25
Не.

cherinka
07-08-2007, 00:45
Яко кофеин и никотин и тва е :lol:

Violenza
07-08-2007, 07:12
Сега си говоря с 1 пич...че е по-хубаво да друсаш яко от колкото да забременееш на 14 :lol:
В грешка си... Второто е по-добро... :wink:

По темата - Не! Не искам и да опитвам.

PosTa
07-08-2007, 07:18
ами 4ат пат взимал сам бомбони амфети а ина4е си пу6а коз ама тва не е наркотик

IlLuSi0nS`
07-08-2007, 07:46
пуша трева.. гордея се с начина си на мислене, с живота си и с целите, които си поставям.. щастлива съм, че не съм част от шибаното ви общество.. радвам се, че открих истината за себе си, открих собствен свят на щастие.. обичам човека, който съм, а съм такава благодарение в голяма степен на тревата.. тревата е дар от Бога! другото е шит..



Това беше изцепка.. ;о) Точно ти си част от масата.. както предполагам и си прочела,по голяма част от хората във форума пушат трева.. => че ти също си от "шибаното" общество... Открила си истината за себе си.. това са пълни глупости.. и аз като пушех така си мислех,че съм велика,че съм номер 1,че знам всичко.. и знаеш ли.. каква случайност спрях да пуша и се оказах сама.. ХаХа.. радвам се,че това са минали времена разбира се.. но ставаше въпрос за това.. тревата е дар от Бог-а само и единствено в случай,че си набожна.. но това е доста противоречиво,тъй като едното отрича другото.. но това е друга тема.. и т.н. ;о) Та мисълта ми беше,че тревата убива мозъчни клетки,но може би това не те плаши?! / :lol: / \:D/

така.. явно пак трябва да пояснявам за хора, които не могат да си размърдат мозъците..
масата: хора, които живеят с предразсъдаците на обществото.. хора, които се интересуват само от това как да изкарат повечко пари, за да си купят по-хубави дрешки, по-хубава кола и т.н., за да ги "уважават" и за да ги смятат за "успели" по разбиранията на днешното общество.. хора, които следват стериотипите на поведение, т.е. модел за красота, модел за успех, модел за правилно и грешно и т.н... това са именно хора, затворени в рамките на ежедневието, виждащи само и единствено материята.. жалко е..
да, много хора пушат трева, но всеки разбира по-различен начин въздействието и.. за мен тя е средство да отворя и най-малките врати в съзнанието си, за видя и най-скритите неща в света, да открия онова, което е далеч зад пределите на материалиния свят.. защото, за да видиш онова, което е невидимо за очите, ти трябва широко отворено съзнание.. а това се нарича духовно извисяване..
помисли върху думите ми, макар да знам, че никога не ще бъдеш способна да ги осмислиш, а камо ли да ги разбереш и приемеш..

<black soul>
07-08-2007, 14:08
само пуша цигари затова отговорих с "Не". все пак те се водят наркотик колкото марихуаната се води наркотик.... иначе се пристрастява де! :roll:
и отново да повторя : не смятам че трябва да си правите купона с наркотици. вместо да пийнете една бира и да си направите смеха с френдове, вие се друсате и не знаете къде се намирате! мноого веселооо, няма що!!!
П.П. съгласна съм с cherinka : Яко кофеин и никотин и тва е :lol:

07-08-2007, 14:31
IlLuSi0nS`
В някфа явна заблуда си (; Значи...майка ми (примерно) е супер готина жена,смея да твърдя,кефи се на живота,намира най-красивите неща и то...познай!?! без тревица! Обаче не я прави материален човек и "част от масата",че трябва да изкарва пари,за да осигури нормален живот за мен... Нали се сещаш!
За съжаление,живеем в материален свят и не можем да го избегнем.Нямаме избор.Можем единствено да намерим красивите неща в него...
Ти си точно "част от масата"!Не правиш нищо по-различно!
Ако не пушеше трева,за да ти е готино и да намираш красивите и най-закътани вратички в теб...тогава мога да те нарека,че не си част от Цялото (;
\\// Peace,Love and Unity (;

IlLuSi0nS`
07-08-2007, 14:37
госта, няма смисъл да спорим, защото аз никога няма да видя света през твоите очи, както и ти през моите.. направила съм избора за себе си, според това, което е най-добре за мен и толкова..
айде пийс и от мене..

Keira
07-08-2007, 15:51
НЕ според мен е тъпо да си съсипваш живота така [-(

И аз съм на това мнение :mrgreen: Наркоманите (често взимащите) изглеждат ужасно и живота им е тотално съсипан , без работа, родителите ги мразят и така :-s

Гост22
07-09-2007, 21:16
Мама ми е казала да не си играя с такива като вас- ограничени хора с предрасъдаци!!! Наркотици са се взимали от хиляди години и ще продължава да е така.... според хипотези дори развитието на древния човек е свързано с така наречените ентеогени.

Свобода за потребителите на марихуана в България!!!

pathetic
07-09-2007, 23:19
Свобода за потребителите на марихуана в България!!!

Благодаря ти :-D

07-10-2007, 01:48
Само билките на природата, никакви синтетици.

Sam90
07-10-2007, 07:06
Ами... зимал съм няколко пъти.. в повечето случаи е било, заради алкохол... Но са били само моментни изцелки :) Няма повече :smt051

Misfortune`
07-10-2007, 12:05
Не употребявам наркотици,но скоро пуших за пръв път коз,хареса ми кажи-речи. :smt016

PosTa
07-10-2007, 19:49
da da upotrebqvaaam i e ludnicaa

NZ_Eol
07-10-2007, 20:30
Принципно карам на коз ама то не е наркотик та то е по полезно от цигарите :lol:
а иначе на купони се е случвали гъбки, амфети, кокаин и каквото ми е на кеф секи прави избора си на живот :lol:
А за тези които си мислят че така наречените наркомани сме пропаднали ми аз си имам работа имам си собствен апартамент и си плащам сметките сам а съм само на 18 :lol: такаче не виждам нищо лошо в наркотиците и честно предпочитам да пукна от наркотици отколкото да се обеся метна или нещо от сорта

Deni4ka93
07-10-2007, 21:08
Неееееее...

Em3r1ca
07-11-2007, 12:02
Ъхъ, употребяваме щот сме долни наркомани... :lol:

dragonfly
07-11-2007, 15:43
Не, не употребявам и няма и да употребя! Това е долно нещо, към което прибягват хората от интерес и заради него си провалят живота! Не опитвайте, моля ви! Аз наркомана не го зачитам за човек, то не може да мисли, всичките му чувства са изменени под влияние на наркотиците :smt064

07-11-2007, 20:50
Не, не употребявам и няма и да употребя! Това е долно нещо, към което прибягват хората от интерес и заради него си провалят живота! Не опитвайте, моля ви! Аз наркомана не го зачитам за човек, то не може да мисли, всичките му чувства са изменени под влияние на наркотиците

dragonfly защо не зачитъш за хора наркоманите?Какво са тогава ако не хора,много си сдухан,наркоманите неможели да мислят :smt005 от наркоман до наркоман има огромна разлика в зависимост от това какво употребява.Аз от време на време си друсам,трева пуша от няколко години и не смятам че не сам човек или пък че немога да мисля :smt005

FairyNymph
07-17-2007, 12:10
Не,употребявам наркотици,нямам нищо против,тези които употребяват. :wink:
Не употребявам наркотици или Не, употребявам(едното е коренно различно от другото)

Не употребявам, никога не съм употребявала и засега нямам намерение да пробвам..

Extasy_GIRL
07-17-2007, 20:16
ABE,DRUSAM KVOTO MI PADNE.EXTASYTO NAI-MN ME KEFI!OOOOOOOO OTKA4AM OT NEGO,AMA PARI NQMA............

07-17-2007, 20:18
Oh...mislite si vie..dnes ste dobre,nqkoi bqha pisali,che sa konkorentnosposobni,sobstevni apartamenti i t.n..OK,na vas drogata vi deistva kato stimuslant,saMo che PO KAKVATO I DA E PRICHINA VZIMATE LI DROGA-STAVATE ZAVISIMI..vyobshte ne mi govorete,che moje ei taka prez 2 meseca da vzimash po neshto..takiva filmi nqma!

KATO GLEDAM KVI SA PROCENTITE V ANKETATA SE CHUDQ,TEZI,KOITO UPOTREBQVAT TVYRDI NARKOTICI..KVI SA IM PLANOVETE ZA BYDESHTETO..CHAKAM OTGOVORI!!!!

SpOrTs_GiRl
07-17-2007, 20:21
Не употребявам..

07-17-2007, 20:24
Deca?Semeistvo?!

HUbvo,shte zabremeneesh pod nqkoi most sys solidna doza edi-kvo-si v kryvta...I kvo shte mu dadesh na tva dete?! Obrichash go na neshto,koeto ne e zaslujilo...to se rajda zavisimo...kak e vyzmojno..predstavi si edna malka dushichka..s prednachertana sydba..znaete li kvi rpoblemi syzdavat takiva bebeta..kolko sa nespokoini...kak se dyrjat,kogato porasnat..kolko sa agresivni...tova im e v kryvta...imam lichni nabliudeniq..dosta sluchai...

DORI NE ZNAETE KAKVO SI PRICHINQVATE,KAKVO BIHTE PRICHINILI NA SEMEISTVOTO SI,NA MAIKITE SI..NA EVENTUALNO DECATA SI...TOLKOVA STE ZABLUDENI VSICHKIIIIIII........RABOTATA E,CHE NQMA OPRAVIQ!

TVA ,KOETO MOJE DA SE NAPRAVI ,E DA SE PREDOTVRATI TEZI,KOITO NE SA POCHNALI VSE OSHTE ,DA EN POCHVAT NIKOGA!!!!

SpOrTs_GiRl
07-17-2007, 20:32
Deca?Semeistvo?!

HUbvo,shte zabremeneesh pod nqkoi most sys solidna doza edi-kvo-si v kryvta...I kvo shte mu dadesh na tva dete?! Obrichash go na neshto,koeto ne e zaslujilo...to se rajda zavisimo...kak e vyzmojno..predstavi si edna malka dushichka..s prednachertana sydba..znaete li kvi rpoblemi syzdavat takiva bebeta..kolko sa nespokoini...kak se dyrjat,kogato porasnat..kolko sa agresivni...tova im e v kryvta...imam lichni nabliudeniq..dosta sluchai...

DORI NE ZNAETE KAKVO SI PRICHINQVATE,KAKVO BIHTE PRICHINILI NA SEMEISTVOTO SI,NA MAIKITE SI..NA EVENTUALNO DECATA SI...TOLKOVA STE ZABLUDENI VSICHKIIIIIII........RABOTATA E,CHE NQMA OPRAVIQ!

TVA ,KOETO MOJE DA SE NAPRAVI ,E DA SE PREDOTVRATI TEZI,KOITO NE SA POCHNALI VSE OSHTE ,DA EN POCHVAT NIKOGA!!!!

И аз съм на същото мнение за хората употребяващи твърди наркотици..

07-17-2007, 20:39
I imam da kaja oshte neshto...

Ne znam zashto taka mladejta ne umee da misli..nqkakva otgore si pisheshe filosovskite vyzgledi.. #-o #-o #-o #-o #-o

SAMIQT FAKT,CHE VZIMASH NARKOTICI,ZA MEN LICHNO (!),OZNACHAVA,CHE S NESHTO ISKASH DA JIVEESH V NQKYV DRUG SVQT..SAMO CHE TOZI SVQT E NEREALEN...S DROGATA BQGASH OT PROBLEMITE..JIVEESH SI V NQKYV TVOI SVQT..ZA 5-6 CHASA..POSLE RQZKO PADASH NA ZEMQTA..KAK SE CHUVSTVASH,A?I OSHTE NESHTO..NE MOJESH VSE DA BQGASH...PRODYLJAVASH LI DA BQGASH NAI-VEROQTNO SHTE SE SPYNESH..

p.S. dano filosofite,koito se smqtat za takiva,shtoto pushat treva,da se zamislqt i nad moite dumi...osobeno za poslednoto..

nqkoi ot tezi 28 choveka shte mi otgovorqt li kvi sa im planovete za bydeshteto,interesno mi e...kakvo shte dadat na tezi okolo sebe si(ne vkliuchvam obkryjenieto zavisimi)...ili jiveete den za den..

IlLuSi0nS`
07-17-2007, 20:50
ами моят план: след 2 дни имам кандидатстудентски изпит и ако успея да се справя (ооо, дано, дано, мн мн успех си желая хахах) ще уча психология.. а от там нататъка не съм мислила.. има време за всичко..

lilianche
07-17-2007, 20:52
hahahah,mozychni kletki dali sa ti ostanali da uchish psihologiq :lol: :lol: :lol: Byzik de,ne iskam da te obijdam,ama ima logika v moeto izkazvane :smt005 :smt006

IlLuSi0nS`
07-17-2007, 20:55
е не знам колко мозъчни клетки са ми останали, но поне са достатъчно, за да пиша със славянските букви на правилен български език..

NFW`
07-17-2007, 21:16
I imam da kaja oshte neshto...

Ne znam zashto taka mladejta ne umee da misli..nqkakva otgore si pisheshe filosovskite vyzgledi.. #-o #-o #-o #-o #-o

SAMIQT FAKT,CHE VZIMASH NARKOTICI,ZA MEN LICHNO (!),OZNACHAVA,CHE S NESHTO ISKASH DA JIVEESH V NQKYV DRUG SVQT..SAMO CHE TOZI SVQT E NEREALEN...S DROGATA BQGASH OT PROBLEMITE..JIVEESH SI V NQKYV TVOI SVQT..ZA 5-6 CHASA..POSLE RQZKO PADASH NA ZEMQTA..KAK SE CHUVSTVASH,A?I OSHTE NESHTO..NE MOJESH VSE DA BQGASH...PRODYLJAVASH LI DA BQGASH NAI-VEROQTNO SHTE SE SPYNESH..

p.S. dano filosofite,koito se smqtat za takiva,shtoto pushat treva,da se zamislqt i nad moite dumi...osobeno za poslednoto..

nqkoi ot tezi 28 choveka shte mi otgovorqt li kvi sa im planovete za bydeshteto,interesno mi e...kakvo shte dadat na tezi okolo sebe si(ne vkliuchvam obkryjenieto zavisimi)...ili jiveete den za den..

И как да се замисля над нещата, които пишеш, след като са пълни простотии? Пфф...
Повтаряйки заучени фрази няма да накараш никого да се замисли над каквото и да е било...И не, главните букви също не помагат. Кофти, м?

IlLuSi0nS` , успех с изпита. :) Ти поне добре с психология, аз догодина химията и биологията не ми се мисли колко още трябва да зубря... :(

DeviL_AsS
07-17-2007, 21:27
Все още не съм рпобвала,но имам мерак*тей де само веднъж да го видя кво е *

07-17-2007, 21:32
vij,frazite si gi izmislih samostoqtelno i napisah bukvalno tva,koeto iskah da izkreshtq napravo..vseki sam si pravi izbora,ok..Tova daje e golqm plus za men konkretno,che dosta hora shte si sysipqt jivoteca,predi dori da sa stanali na 25,a az she se opitvam da si vyrvq napred i shte se molq da ne padna v nqkoq dupka [-o<

aaa,moje li da vi pitam neshto..nali za tva vodim taq korespondenciq-vseki da nauchava po neshto ot drugiq..q mi kajete nqkoi,koito e napravil neshto znachitelno za taq planeta ili za horata(v tva ne vkliuchvam,che nqkyv si napisal 'velika' pesen ,koqto povliqla na jivota na horata) i e jivql dostoino i redovno se e drusal?tova go pitam ne za da ubedq,che nishto nqma da stane ot taka narechenite narkomani..a prosto mi e interesno ima li takiva..?

luckygirl92
07-17-2007, 21:32
NEEEE!

NFW`
07-17-2007, 23:52
Изключвайки музикалния, филмовия и артистичния свят, дали някой, употребявал наркотици е направил нещо значимо..? Е то какво остана...

Не, не се сещам за велики учени, които са го правили. Ти май само за това питаш, хмм? Тъпо...

Иначе има ред певци, музиканти, художници, актьори, писатели...(всъщност най-известните от тях, като се замисля), които "употребяват.
Но ти искаш да чуеш "няма хора, употребяващи наркотици, които да са постигнали нещо значимо в живота си" , нали? Не бе, спокойно, не си предубеден, хахах :D .

Ice
07-18-2007, 05:17
Не съм употребявала наркотични вещества, а и не мисля за вбъдеще да го правя, така ми е добре :-D

b0Nb0n
07-18-2007, 07:59
А без наркотици хората на изкуството нямаше да са постигнали доста значителни неща,важни за изсуството :wink:

az 6te dam i primeri xaxxaaxa
prodigy kakto znaete te sa zimali herca i muzikata im e super qka az sym sig 4e ako ne sa drusali nqma6e da praqt takava muzika i ot nirvana vokalista i toi e bil narkoman i tva sy6to e adskata grupa abe si4ki narkomani praqt qka muzika :D

IlLuSi0nS`
07-18-2007, 09:22
аххахаха ама как да няма учени, които да са друсали.. я се замислете през 19-20 век за опиума, за зелената фея - абсента.. и мога да ви уверя, че тогава мнооооооого от хората, т.нар. учени, са си релаксирали с тия вещества..

П.П. Айнщайн си е баш наркоман на опиум и абсент..

07-18-2007, 14:41
:D abe sravneno s masata narkomani,tezi,koito sa postignali neshto za sigurno 0.71% ,ostanalite sa umreli po koshovete i po podlezite,nqkoi v bolnicite ili v nekoe maze...

Shto se opitvate da zashtitavate neshto..greshno(znam ,znaaam,sq pak shte pochnete za 'lichen izbor' i t.n.)..mnogo vi e kef i da se narichate v postovete si 'narkomani' (daje nqkoi si go pishat v kavichki i s razni smeeshti se imotikonki,pribavqt po 1-2 opredeleniq ('propadnali narkomani', 'typi narkomani' i t.n.))...kak moje da si byrkate izkustveno v mozycite,da gi karate da syzdavat nekvi nerealni neshta.. 8-[

syjalqvam,prosto ne proumqvam..sigurno sym mnogo ogranichena i tesnogyrda..no pone nqmam problemi sys semeistvo,priqteli..i si haresvam realniq jivot :wink: ne che ne bih promenila dosta neshta,za da e po-krasiv toi...no prosto e trudno..a vie si izbirate lesniq nachin...lesen i falshiv.. :-#

NFW`
07-18-2007, 22:28
:D abe sravneno s masata narkomani,tezi,koito sa postignali neshto za sigurno 0.71% ,ostanalite sa umreli po koshovete i po podlezite,nqkoi v bolnicite ili v nekoe maze...

Shto se opitvate da zashtitavate neshto..greshno(znam ,znaaam,sq pak shte pochnete za 'lichen izbor' i t.n.)..mnogo vi e kef i da se narichate v postovete si 'narkomani' (daje nqkoi si go pishat v kavichki i s razni smeeshti se imotikonki,pribavqt po 1-2 opredeleniq ('propadnali narkomani', 'typi narkomani' i t.n.))...kak moje da si byrkate izkustveno v mozycite,da gi karate da syzdavat nekvi nerealni neshta.. 8-[

syjalqvam,prosto ne proumqvam..sigurno sym mnogo ogranichena i tesnogyrda..no pone nqmam problemi sys semeistvo,priqteli..i si haresvam realniq jivot :wink: ne che ne bih promenila dosta neshta,za da e po-krasiv toi...no prosto e trudno..a vie si izbirate lesniq nachin...lesen i falshiv.. :-#

Bullshit? :roll:
"Наркомани" , "Отрепки" , "Пропаднали" и прочее такива пишем (поне аз, а предполагам и всички останали) иронично. Знаеш какво означава това, нали? Значи, че не е задължително вярно. По- скоро си правим т*шак с тези, които приказват подобни неща насериозно. Погрешно си разбрала май...
Нямаш проблеми със семейство и приятели? Е, и аз нямам. Невероятно, нали?! А последният път, когато проверих, и аз още си живеех в реалния живот. Както и ще продължавам до...ами края му. :D Не, той няма да е след месец-два-три, противно на това, което си мислиш. :)

Не, не мисля, че проблемът ти е тесногърдието. По-скоро осведомеността... O:)

theEXPLOITED
07-19-2007, 07:43
8) drusam mnoo ponqkoga ima momenti v koito se se6tam 4e trqbva vse nqkoga da spra no nikoga ne sam vizirala to4en moment vav vremeto -i tezi momenti sa vinagi predi abstiti no tezi misli vinagi barzo iz4ezvat

treehouse
07-19-2007, 08:00
нямам думи вече като гледам колко тийййййн-оже се друсат и колко пушат кви ли не лайна напрао тва ми бърка в мозъка и не мога да разбера за кво се паи сичко тва ако някой може да ми обясни.....

sWeEt_SeEd
07-19-2007, 09:40
Не търси във всяко нещо обяснение. И си поправи подписчетоу :mrgreen: А за анти-дрота community-то.И без да пишете с ТАКИВА БУКВИ И С ЯРКИ ЦВЕТОВЕ пак ще го прочетем, стига да е написано на правилен Български и с препинателни знаци. :mrgreen: Така мнение не се налага, то даже не е изложено както трябва, пък кфо остава за наложено :smt044

07-19-2007, 10:06
Слушайте ПЛАНЕТА ПАЙНЕР, пийте си Флирт-а, пък к'во другите хора ще праят си живота си това не е работа на малоумници от някой форум!!!

FelisDirus
07-21-2007, 01:38
Сравнително рядко амфети (само, ако нямам възможност да спя, а съм на парти) и още по-рядко трева - не ме влече нещо. Подръпвам си, колкото да усетя приятния аромат, а не да се размажа. :mrgreen:

undead
07-21-2007, 17:54
Много ясно..

[Lucifer]
07-21-2007, 18:03
ve4e ne a i predi ... sum pu6il samo treva i rqdko amfeti ;) t.e. ne

the_o.c_girl
07-21-2007, 19:46
Не . твърдо не много против наркотиците съм !

Iviqna
07-28-2007, 20:56
твърдо не! пробвала съм само трева !

NovemberRain
07-29-2007, 09:06
трева.... :twisted: ...и веднъж бонбон на едно парти :roll: :wink:

IdiOtKa
07-30-2007, 12:38
не, не друсам ...само наторални неща :-D

_PuNk`PrInCeSs_
07-30-2007, 14:38
ммммне, определено. струва ми се много извратено (без да обиждам тези, които използват)

Naglfar
07-30-2007, 16:53
Само треволяк и няколко пъти съм пробвал анфетки и кока...

IlLuSi0nS`
07-30-2007, 17:00
ммммне, определено. струва ми се много извратено (без да обиждам тези, които използват)

на мене пък картинката ти ми се струва извратена..

rakiQ
07-31-2007, 12:53
друсам се с квото ми падне

Blacklisted
07-31-2007, 13:16
Не, не ми е интересно.

shan7ava7a_
07-31-2007, 14:18
Не, но нямам нищо против "наркоманите"..дори имам много такива познати, които не са с нещо по-различни от останалите..но проблема идва от там че вредиш на себе си, пък и нека водим по-пълноценен и дълъг живот без наркотици ;-)

HoUsE_StYle
08-02-2007, 12:56
бонбон4ета понякога ама много рядко и трева ама то тревата си е билка :D

08-02-2007, 14:19
Вместо да се друсате с наркотици, друсайте се в леглото ебаси!

theEXPLOITED
08-02-2007, 16:24
а защо не и двете?

08-03-2007, 00:01
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

08-03-2007, 00:03
samo bqlooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!! :smt016 :smt006

pathetic
08-03-2007, 00:24
IlLuSi0nS`

Здравей,девойко или младежо

или каквото там..

Боен клуб,а.

хм..
А наркотици.
Всички употребяват всякакви видове наркотици.
Телевизии,кафета,списанийц а..

кво ли не.

pavkata91
08-03-2007, 08:43
по въппоса с наркотиците съм ТВЪРДО НЕ! :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

IlLuSi0nS`
08-03-2007, 09:28
ами здрасти, pathetic.. девойка съм хаахха :mrgreen: и fight club е един от най-уникалните филми, които съм гледала.. пълната истина е събрана в тоя филм..

за наркотиците вече съм казала..

IRRIDUCIBILI
08-03-2007, 23:05
ами здрасти, pathetic.. девойка съм хаахха :mrgreen: и fight club е един от най-уникалните филми, които съм гледала.. пълната истина е събрана в тоя филм..

за наркотиците вече съм казала.. fight club e nai-ynikalniq ;)

HunteR
08-04-2007, 21:53
Единственото нещо което съм си обещал е, че няма да ставам наркоман и няма да пуша "NEVER" :D.

DjBaloon
08-05-2007, 09:21
Ne chustavm nujda da sum zavisim ot neshto... naprotiv obratnoto

t3nk0
08-05-2007, 09:50
da i az sam vzimal nqkolko pyti amfeta i 1 pyt bonbon no tova hi4 ne e za hvalene rqdko vzimam za6to pone malko se zamislqm za posledicite i vse pak sam protiv narkoticite prosto trqq sa naprai da nqma takia ralti

amphetam!ne
08-08-2007, 12:53
koz , amfet , piko , speed , coca ako se poqvi ... bonbon4eta ...

meaning
08-09-2007, 12:36
ами здрасти, pathetic.. девойка съм хаахха :mrgreen: и fight club е един от най-уникалните филми, които съм гледала.. пълната истина е събрана в тоя филм..

за наркотиците вече съм казала.. fight club e nai-ynikalniq ;)
той не е филм...той е религия...той е начин на живот :]

kameliqbaby
08-09-2007, 19:17
mda

lunnoto_momi4e
08-10-2007, 04:12
Не употребявам и не ми пречи да движа с компания която употребява..

08-12-2007, 13:51
хахахаххахахахахааха ако тревата е наркотик аз съм наркоманка....:) пък иначе съм си пълно тревоманчи :) :P :P :P

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 15:48
В момента - не бих казала. Веднъж-дваж месечно - бонбонки.

Babsyy
08-13-2007, 01:20
вече не

RAWRRR
08-13-2007, 18:11
Ако кофеина в кафето се счита за наркотик,понеже променя емоционалното ти състояние и физическа активност и води до пристрастяване-да наркоманка съм. :P
Иначе нищо не съм пробвала и няма.

08-14-2007, 08:36
Защо човек трябва да е зависим от нещо и впоследвствие ако нещата излезнат извън контрол, да пропилее живота си?! Предпочитам никога да пробвам и твърдо против :)

Guderian
08-14-2007, 09:13
Да не съм самоубиец! :x

08-14-2007, 17:42
samo kozunaci bratletaaaa :lol: :smt033

stefko89
08-14-2007, 17:44
trevata,trevata dai na mene,napraviq,zapaliq,opani i dai na mene :smt033 velikooo

fffff
08-14-2007, 21:48
Чат Пат коз

Иначе почти всеки ден по някоя и друга линия алфа

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
08-15-2007, 22:12
НЕ.. и все пак се радвам , че ние надделяваме във форума :)

junk
08-15-2007, 22:43
чадел, ма то тфа не се счита мн за наркотик
...но пък чертая амфетки хахах некфи линии, некви бонбони, семена, рядко гъби....

NovemberRain
08-15-2007, 23:31
тревата не е наркотик, понякога се добавят съставки към нея които я правяр с по различно действия отк колкото акто е чист
демек друсан коз
зимала съм бонбон, е да само по партита
да си наркоман-това е да си зависим от наркотизите, а това че взимаш, но можеш и без тях не те прави пропаднал пумяр, както нмого хора мислят :)

stefko89
08-16-2007, 03:30
тревата не е наркотик, понякога се добавят съставки към нея които я правяр с по различно действия отк колкото акто е чист
демек друсан коз
зимала съм бонбон, е да само по партита
да си наркоман-това е да си зависим от наркотизите, а това че взимаш, но можеш и без тях не те прави пропаднал пумяр, както нмого хора мислят :) :smt023 pravilno bravo =D>

armani169
08-18-2007, 13:22
НЕ!!!

Reed
08-18-2007, 13:45
не.

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 14:25
Хах не! И никога няма!

И без това животът е кратък.. що трябва да се тровим и умираме по бързо??? :-s

"Flyer"
08-18-2007, 15:06
Чудна работа, никога не съм пушил (дори и обикновени цигари), не съм взимал нито бонбони, нито близалки, нито квото и да е друго :) а въпреки това много се кефя на живота, който водя, правя това, което искам, или поне се опитвам. Имам цели и се стремя към тях. Имам идеи и се боря за тях. Не намирам смисъл в това да взимам разни химически субстанции с идеята да променя нещо вътре в себе си само заради самото удоволствие. Това е някакси ненормално, затова съм един огормен противник на наркоточните вещества.
Айде и със здраве, независимо дали взимате или не.


(много културно го написах бе, все едно не съм аз :P )

music_pirate
08-18-2007, 20:12
ne az dan sum lud

CuRly_Doll
08-18-2007, 20:36
em...az sam pu6ila mase....ama ina4e ne :wink:

assd
08-20-2007, 20:32
не, само шиткам п ополовин кило :lol: :lol:

DevilWish
08-20-2007, 22:14
Мм да ама не се гордея с това особено [-X :|

black_mamba_313
08-21-2007, 18:29
Само джойнтец.

Sladka_kiss
08-22-2007, 07:32
Не ! Не ми трябва да си тровя живота! Аз купона си го правя и без тези простотии !

Болшевик
08-25-2007, 21:59
Наркотиците са продукт на гнилия капитализъм.
Спрете ги, преди да си съсипете живота, мили деца :)

08-26-2007, 08:51
ТвърдоНе. много е тъпо да си съсипваш живота така.

?love_haTe!
08-27-2007, 15:25
Не съм по тази част,но нямам нищо против,тези които употребяват..всеки е свободен да прави,квото иска :wink: :-)

teenkopele
08-28-2007, 04:44
Да кажем от време на време...

WhiteAngel
08-28-2007, 08:40
Преди пушех яко трева, но преди извесно време просто изгубих желание и не сам пушила.Не съм усетила да ми е навредила с нещо, освен с това, че не се мярках на даскало. :-k А и доста мои приятели направиха същото.

Според мен всичко е добре, когато е в умерени количества /не говоря за твърдия наркотик/ :!:

ThunderGoddess
08-28-2007, 10:01
Не, и никога няма да го направя!! Дала съм си дума. Ако става въпрос - даже не пия твърд алкохол (обичам само бира и винце), не пия редовно кафе ( трябва да съм спала по някакво стечение на обстоятелствата около три часа и да трябва да ходя на даскало, зад а си направя), не пуша и обикновени цигари. Щастлива съм със всяка клекта на тялото си и не ми трябват гадните боклуци, дето се друсате с тях, за да се рея в небето. Всичко е въпрос на съзнание и въображение ... :smt019 :smt019 :smt019

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-28-2007, 13:50
нем не се е стигнало чак до там.. ноо бившата ми учителка по физика си мислеше че се друсаме .. заради "държанието" .. :-k

VerryBerry
08-28-2007, 13:54
nep,samo bira,cigari i markoF alkool O:)

bqsna_teenagerka
08-28-2007, 16:44
НЕ според мен е тъпо да си съсипваш живота така [-( :P

пазя-го-в-тайна
08-28-2007, 19:47
интересно е че хората който са отговорили НЕ са повече, което ме радва :) явно моята среда ми представя друга представя за околните хора...и все пак няма кои знае какво лошо в наркотиците ако не си зависим като мен

Devilka
08-29-2007, 00:14
Не. :)

sinful`girl
08-30-2007, 19:19
От време на време само тревица....преди взимах и други работи,но се осъзнах на време. И хора,недейте да друсате с некви боклуци,защото нз на какво ще попаднете и как ще ви се отрази.Пушете само марихуанка,тя поне е донякъде безопасна ;)

FreeSpirit
09-01-2007, 10:31
Не и не мисля.Не разбирам смисъла от тях ,глупаво е да се убиваме сами.Замислете се...

LizZz
09-01-2007, 11:10
НЕ според мен е тъпо да си съсипваш живота така [-(
И за мен :wink:

09-01-2007, 18:20
da,daje o6te me darji ot obqd ot after-a...i kvo,sega nqkoi mnogoznae6t tip 6e se opita da mi dava akul ili da se opita po nai-tup na4in da mi natrese tupoto si bezpo4veno mnenie bazirano na prikazkite na drugi,su6to tolkova bezpo4veni mneniq na su6to tolkova ''znae6ti'' drugi hora?emi fuck off du6ici,prekaleno sme mnogo i dokato ne se nay4ite pone da si pospestqvate leko glupavite prikazki i saveti,vinagi 6te ima takiva sporove,koito osven 4e sa ednakvi,su6to sa i bezmisleni,i ve4e stavat dosadni do bolka i ako vie si nqmate dr rabota...az imam da hodq do dilara ei:):):)

dafi86
09-02-2007, 06:12
НЕ. Не искам и нямам и намерение да опитвам.

09-02-2007, 22:28
марихуаната не е наркотик... се 1 да кажеш че кафето и чая са наркотици...Ti dumata NARKOTIK znae6 li kakvo ozna4ava..ne6to kym koeto se pristrastqvash mislq..kafe cigari alkohol si4koto e narkotik ako go gledame ot taq gledna to4na na pristrastqvaneto...marihuanata e narkotik sy6to ima takiva divaci deto den ne mogat bez koz..ai sry 4e e na latinica ma v tapite doom-ove nqma kirilica

09-05-2007, 00:21
SAMO PROST CHOVEK DET NE E ZIMAL MOJE DA KAJE "ZA KVO DA SI SASIPVAM JIVOTA" ILI NESHTO OT SORTA...KOITO NE E ZIMAL DA NE SE OBQSNQVA KVO SE SASIPVA I KUV STAVASH DEBA DURVENITE FILOSOFI :oops: A I KVO SHE ZIMAT KAT PO SELATA NEMA NARKOTICI NEMA PARI MOJE DA PUSHAT SAMO SHUMA I DA QDAT PO 1 KILO MANATARKI :mrgreen: :mrgreen:

09-05-2007, 00:24
narkoticite te vodqt to takiva unikalni sastoqni koito nikoga drug pat ne moje da izpita6 1 jivot se jivee za tva pravete se pastete dokat mojete :mrgreen:

09-05-2007, 00:27
НЕ според мен е тъпо да си съсипваш живота така [-(
И за мен :wink:
poredniq chovek izkazal se nepodgotevn ! kakvo spored teb kat si nqmash nikva predstava za kvo stava duma piite domashna rakiq i posle da vi sabirat ot poda pa nie narkomanite se drusame i si sasipvame jivotite ma pak she ni e po dobre xaaax aman ot glupaci i razbirachi

Наркоман
09-05-2007, 00:29
НЕ според мен е тъпо да си съсипваш живота така [-(
И за мен :wink:
poredniq chovek izkazal se nepodgotevn ! kakvo spored teb kat si nqmash nikva predstava za kvo stava duma piite domashna rakiq i posle da vi sabirat ot poda pa nie narkomanite se drusame i si sasipvame jivotite ma pak she ni e po dobre xaaax aman ot glupaci i razbirachi ma kakto vijdate ni sam umrel ni mi lipsvat race i si pisha na kompiutara xaax

summergir1
09-05-2007, 05:52
да обаче само леки

09-05-2007, 09:09
Епа якото не можете ли да си го напраете само с алкохол и готина компания...За кво треа се наджаскате с бяло бе деба тъпите ви (Не говоря за тревата - нея я приемам).

loyal_88
09-05-2007, 12:13
Наркотиците са продукт на гнилия капитализъм.
Спрете ги, преди да си съсипете живота, мили деца :) Fuck off! Аз съм нацюга и мога да си шмъркам колкот си искам :lol:

sweetness
09-05-2007, 17:54
Не ама бих пробвала тревичка :lol:

09-06-2007, 12:41
Епа якото не можете ли да си го напраете само с алкохол и готина компания...За кво треа се наджаскате с бяло бе деба тъпите ви (Не говоря за тревата - нея я приемам).


Za6toto e mn po-qko ot kudeto i da go pogledne6-i kato 4uvsvo,i kato sastoqnie i pone 6e pomnq na dr den.A iiiiiiiii...koga 6e prestanete be hora-''nie narkomanite'', ''az sum narkoman''?Ebati gordostta! 6e vidite vie kak vs se obru6ta po-kusno,kato se ystremi6 kum dunoto iska6 ne iska6 vs 6te znaqt i nqma da e nujno da go kazva6 i da go pi6e6 po forumite.A i za koi li put 6te go kaja-narkoman e 4ovek,koito se drusa vs den!I po princip 1 narkoman nikoga nqma da kaje ''az sum narkoman''.

BaiboCo
09-06-2007, 15:12
Пушете чай от лайка ве наркоси

09-06-2007, 15:32
Пушете чай от лайка ве наркоси
Точно тай !
И МИ ЯЖТЕ ХУЯ ТЪПИ НАРКОМАНЧЕТА!!!!!!!!
ЧЕ ВИ ДОДИ АКЪЛА У ГЛАВИТЕ МА ЧЕ Е КЪСНО ВЕЧЕ.
КУР ЗА ВАС. МНОГО БИХ ВИ ШАМАРИЛ !

09-06-2007, 16:07
Не,то 4е не може6 да се разправя6 с предубедени селяни,не може6
но ставате сме6ни ве4е с тея глупости-поне тези,които друсат отдавна и са ... 6те го кажа направо-наркомани,нито се обиждат,нито ни6то.Така 4е няма сми от обиди и псувни

09-06-2007, 16:18
не 88

FiRe_LaDy
09-06-2007, 19:06
Не!Не употребвам,но нямам нищо против тези,които употребяват.Имам дори много такива приятели ....

'IrReSiStIblE'
09-08-2007, 11:40
Не и не бих опитала,колкото за тези които го правят - животът си е техен могат да правят и опотребяват каквото искат.

Nicole_Richie
09-08-2007, 22:07
Ne izpolzvam i ne mislq i da zapochvam!!!

батко ти
09-09-2007, 02:52
Епа якото не можете ли да си го напраете само с алкохол и готина компания...За кво треа се наджаскате с бяло бе деба тъпите ви (Не говоря за тревата - нея я приемам).

Може , разбира се! Но не е там въпроса. Понякога ти е омръзнало от 'алкохола и готината компания' понякога искаш ПОВЕЧЕ, искаш нещо , което не познаваш, тва си е като адреналин маниаците, ИСКАШ! И как може да разграничаваш наркотиците на трева и бяло ? Е таз нощ разгледах из гугъла, пичовете висшисти, които се занимават с психология предават доклади за наркотиците, поне вземи да се осведомиш малко. Т'ва , че разни малки пуберчета гледат да се нашмулят с некво лекарство 'щото чули , че било яко' си е напълно техен проблем. Друго е когато погледнеш на халюциногените под философски ъгъл, ъгъл на трезвомислещ и преценяващ човек, деба изнервям се ;р Няма смисъл да го обсъждам, толкова и ще разбереш.

PUMA-gIRL
09-09-2007, 08:19
za da stava kupona ne e nujno da upotrebi6 narkotik ... pff tva samo hora koito nqmat mozak v glavata go pravqt !...

шматка :Д
09-09-2007, 10:54
Не, не искам и да опитвам нищо. Само алкохол, кафе и т'ва е нищо друго не ми трябва! Цигари съм пробвала и изобщо не ми харесва, трева не искам и да пробвам, а за другото не съм осведомена и не ми и трябва. Изобщо не ми е интересно, летя си в облаците и се чувствам щастлива, свободна и себе си и се радвам 'щото нямам нужда от разни гадости за да усетя опиянението на живота. Щастлива съм по най-естествения начин!

Barzikov
09-09-2007, 12:49
Само трева :lol:

Къци дава виц
09-09-2007, 13:13
PUMA-gIRL, ама че си руса! :lol:

comics
09-09-2007, 15:35
Realno poglednato trevata E narkotik ! Kafeto i alkoholyt syshto sa narkotici - te sa razresheni, vkluchitelno i cigarite. Chetete kydeto iskate, no tezi 3te SA narkotici!!! Otnostno dali se drusam... cigari si pusha, piq malko kafe, alkohol pochti ne, mara 0t 11 meseca i polovina ne sym pushil- prukluchil syum 2 godishnoto si, pochti 3 prikluchenie s neq ... amphetamini.... mn rqdko - 1 put na 4-5-6 meseca, bonboni (nai-veche ecstasy) samo na partyta i to0o pak mn rqdko - 1 puk na 2-3-4 meseca.. dr ne sum pr0bval i nqam jelanie da probvam...

comics
09-09-2007, 16:16
mn e rusa- da :D ave momiche druj si zabelejkite za sebe si ;]
ne e nujno da razbirash sveta okolo teb, daje v povecheto sluchai nqma kak da go razberesh.... Jiveete v sobstvenite si svetove na zvezdi i kakvi li ne i ne vijdate istinata i upadyka v jivota, toi ne e tolkova krasiv kolkoto go vijdate .. Zashto, pitate vie, mladi momcheta - na po 13-14-15 god i t.n. pribqgvat do narkoticite... e, ne e tolkova trudno da se otgovori na tozi vupr0s.. Balycite g0 pravqt, zashtot0 si mislqt, che taka sa po-vajni 0t dugite, praqt se na golqma rab0ta axhuahx g0rkite te,... ne sa vijdat kvi sa.. No ima i drugi narkomani - umni , maik* mu stara, deto se sasupvat zashto li ? E, te vijdat kakuv e jiv0ta, vijdat mn nadalech, kudeto edna typa p*tka s grima si i s tatk0, det kat mu svyrshat parite, i ne znae i tq k0 shte pravi, moje da vidi... Nadqva,m se, che razbirate kakvo iskam da vi kaja.. Ak0 ne razbirate- jalk0 za vas... !!!! Loshoto e samo, che e jalko za nqk0i hora da p0padat pod vuzdeistvieto na narkoticite.. mn kofti... a na k0i mu puka li ? Istinata e, che na nik0i ne mu puka za "gorkite narkomani" - nik0i ne gi e*ava!!! Cherven krust se praqt na mn surdechni: "nie napravihem t0va i tova, napravihme saburane, iznasqhme lekcii" kakvi li 0shte ne 0shte pr0stotii, samo za da si pulnqt djoba... Ta nali i az chenuvam v B4K, makar i v mladejkiq- tam lektorkata ni pochva da ni govori za nark0ticite.. kakvo govori, batka- az znam mn p0veche 0t neq i az obasnqvam za tqh...- mn sa infk0rmirani, nali ? GLedat samo kak da si zemat parite, mamka i mr... Kukite? Te puk samo zalavqt dr0gi-mrogi i k0 li ne tam, fliza v raionnoto i izliza 0tzad v Cherniq djip na Monopola, koito e spechelil dr0gata na tyrg.. taka stavat neshtata, momcheta i momicheta- v takuf svqt jiveem. Priumeite go nai-posle. Edinstvenite, koito gi e grija za nas ( moje bi - jiv0ta e lai*a) - tova sa roditelite. Kofti, no fakt, jalko che pravqt t0lkova skandali na podrastvashtite teenove i po t0q nachin gi namrazvane, no... v redki situacii si prolichava, che mojem da razchitame samo na tqh.. E, d0sta dulga lekciq vi iznesoh... ak0 nqk0i iska da govorim p0o- podrobno skypeto mi e joint_mast3r t0lkova 0t men i lek vi den

09-09-2007, 18:46
СвИвАм СвИвАм ДжОйНт ДжОйНт ако го считате за наркотик иначе не...

кво значение има :Д
09-09-2007, 20:47
Realno poglednato trevata E narkotik ! Kafeto i alkoholyt syshto sa narkotici - te sa razresheni, vkluchitelno i cigarite. Chetete kydeto iskate, no tezi 3te SA narkotici!!

Нека да добавя, че и шоколада е наркотик ( дебелите жени ме разбират :Д )

BaiboCo
09-09-2007, 20:51
mn e rusa- da :D ave momiche druj si zabelejkite za sebe si ;]
ne e nujno da razbirash sveta okolo teb, daje v povecheto sluchai nqma kak da go razberesh.... Jiveete v sobstvenite si svetove na zvezdi i kakvi li ne i ne vijdate istinata i upadyka v jivota, toi ne e tolkova krasiv kolkoto go vijdate .. Zashto, pitate vie, mladi momcheta - na po 13-14-15 god i t.n. pribqgvat do narkoticite... e, ne e tolkova trudno da se otgovori na tozi vupr0s.. Balycite g0 pravqt, zashtot0 si mislqt, che taka sa po-vajni 0t dugite, praqt se na golqma rab0ta axhuahx g0rkite te,... ne sa vijdat kvi sa.. No ima i drugi narkomani - umni , maik* mu stara, deto se sasupvat zashto li ? E, te vijdat kakuv e jiv0ta, vijdat mn nadalech, kudeto edna typa p*tka s grima si i s tatk0, det kat mu svyrshat parite, i ne znae i tq k0 shte pravi, moje da vidi... Nadqva,m se, che razbirate kakvo iskam da vi kaja.. Ak0 ne razbirate- jalk0 za vas... !!!! Loshoto e samo, che e jalko za nqk0i hora da p0padat pod vuzdeistvieto na narkoticite.. mn kofti... a na k0i mu puka li ? Istinata e, che na nik0i ne mu puka za "gorkite narkomani" - nik0i ne gi e*ava!!! Cherven krust se praqt na mn surdechni: "nie napravihem t0va i tova, napravihme saburane, iznasqhme lekcii" kakvi li 0shte ne 0shte pr0stotii, samo za da si pulnqt djoba... Ta nali i az chenuvam v B4K, makar i v mladejkiq- tam lektorkata ni pochva da ni govori za nark0ticite.. kakvo govori, batka- az znam mn p0veche 0t neq i az obasnqvam za tqh...- mn sa infk0rmirani, nali ? GLedat samo kak da si zemat parite, mamka i mr... Kukite? Te puk samo zalavqt dr0gi-mrogi i k0 li ne tam, fliza v raionnoto i izliza 0tzad v Cherniq djip na Monopola, koito e spechelil dr0gata na tyrg.. taka stavat neshtata, momcheta i momicheta- v takuf svqt jiveem. Priumeite go nai-posle. Edinstvenite, koito gi e grija za nas ( moje bi - jiv0ta e lai*a) - tova sa roditelite. Kofti, no fakt, jalko che pravqt t0lkova skandali na podrastvashtite teenove i po t0q nachin gi namrazvane, no... v redki situacii si prolichava, che mojem da razchitame samo na tqh.. E, d0sta dulga lekciq vi iznesoh... ak0 nqk0i iska da govorim p0o- podrobno skypeto mi e joint_mast3r t0lkova 0t men i lek vi den
2 long, didnt even read..
Какво мога да кажа ли ? Наркотици сукс, ше ме разберете след 10 години ;щ

09-09-2007, 21:05
From time to time.. it is necessary to feed. ;p

Ае жмуля от време на време, но не съм ЧАК толкова зарибен , че да се пристрастя.. :Д

quench
09-09-2007, 21:07
хм, не четох темата, но сигурно има отговори

"не бе, човече, само малко екстази, трева и хероин, иначе не използвам изобщо"

"тревата не е дрога, даже е по-малко вредна от тютюна"

[-X

plezlu
09-10-2007, 17:39
Ами аз не употребявам наркотици и дори не пуша... По принцип няма нищо против хората,който пушат,защото съм заобиколена от тях,а за наркотиците един пробваш ли и ако ти хареса и се пристрастяваш към тях и после става лошо,защото много трудно можеш да се откажеш. :smt018

sladko_f
09-10-2007, 17:41
NE!!!

PeShky
09-12-2007, 02:36
Аз съм от Кюстендил,но хода на петрич за тая работа :P ,но радко пуша трева и рядко се друсам...Тъпо е по добре да си седнеш с приятели по чашка ...

RAWRRR
09-12-2007, 02:41
Realno poglednato trevata E narkotik ! Kafeto i alkoholyt syshto sa narkotici - te sa razresheni, vkluchitelno i cigarite. Chetete kydeto iskate, no tezi 3te SA narkotici!!

Нека да добавя, че и шоколада е наркотик ( дебелите жени ме разбират :Д )
:oops: :oops: :oops:
не че съм дебела,
но аз съм един вид наркоманка защото живея само от шоколад и кафе :smt005

marakuq_baby
10-01-2007, 15:19
употребявам, но НЕ ЗЛО-уупотребявам.
нищо 4овешко не ми е 4уждо,
всяко нещо с мярката си. :-D :mrgreen: :smt016
+1
правя го по партита най вече...

levski_girll
10-01-2007, 17:13
Не!!! :smt016

10-01-2007, 21:06
Не!

aSweet16
10-01-2007, 22:37
никви наркотици бе хора акъл имате ли ?

hackers
10-02-2007, 05:43
ми незнам трева съм пробвал дватрипати :x

aSweet16
10-04-2007, 14:55
devil girl , не знам за какво говориш но ако е за аватара разгледай кво пише първо :) :) :)

Insatiable
10-04-2007, 14:58
Не :)

MaRiNkA_16
10-05-2007, 12:28
ve4e ne :-D

S1L3nCe
10-05-2007, 13:46
Не :!: И никога не бих :smt011

Can You Relate
10-05-2007, 16:11
Sm1rkam na meseca po 3-4 p1ti.A prez lqtoto po4ti vseki den i kopove vzemax i ostanax zamislen 6tot kato si doidox v dobri4 po4na da mi se izka na sedmicata edin p1t i se 4uvstvax izpilen no sega s1m okay

antifreeze
10-29-2007, 16:19
koito iska, da se trovi :-| az sum protiv!!! jiveee mi se we horaaa

chocoleptic
10-29-2007, 18:26
Не.

sonyglobe
10-29-2007, 20:53
Сички наркомани трябва да умрат!Тряяя да изчистиме планетата !!!!

Golfadjiq
10-29-2007, 21:09
Пробвал съм амфети няколко пъти !!! Не е лошо 4овек да пробва ,но да не се увли4а много! Аз ли4но си казах 4е пове4е няма да пипам и не съм пипал ве4е много време ! Вси4ко зависи от волята ти!

die_die_my_darling_
10-29-2007, 21:59
Да.

jeni_to
10-31-2007, 11:52
Доста от приятелите ми друсат и не са някви пропаднали,а напротив много точни хора са! Може да се разчита на тях за всяко нещо,държа на тях и те на мен.Да,и аз друсам и го правя за кеф,щото ми е яко и си прая кефа.Не ми пука колко са вредни щот така или иначе рано или късно всеки умира.А и честно казано на мен не ми се живее до примерно 70г няква едвам ходеща и трепереща от старост бабка с бастун,на която пенсията не и стига да си плати тока,дето не е видяла и не е опитала нищо от живота.Аз предпочитам да го изживея пълноценно,да опитам от всичко и да живея за мига,щото ако мисля дали ще доживея до 50 или 60 г и как ще живея тогава няма да стане нищо.Аз си прая кефа и живея за днес а за утре не ми пука!

malka_sladuranka
10-31-2007, 13:46
Аз не. Просто не ми харесва. :-&

DisciplineAndOrder
10-31-2007, 20:51
Не.

Decu
11-01-2007, 06:51
Не :twisted:

Ice_Queen_
11-01-2007, 06:55
Да - Кока Кола :grin:

ЕPu
11-01-2007, 07:16
не