PDA

View Full Version : ..А каквОо искат момчетата?



miloto na miloto:P
07-03-2007, 16:47
може би това което никога не би се променило с времето е,че момичетата ще останат непозната зона за момчетата и обратното..аз като представител на женския пол се питам "оФффф..кво искат момчетата,че да са доволни?"..едно красиво момиче едва ли е достатъчно..е,ще ме просветлите ли?

Disrespect
07-03-2007, 16:48
май и ние не знаем :lol:

07-03-2007, 16:52
май и ние не знаем :lol:
Nai-to4no kazano!

CraZy_K1LlErR
07-03-2007, 16:54
OoOoOo ZnaeM znAeM ama sega da si izkazvame tainite nema da stane :mrgreen: :mrgreen:

miloto na miloto:P
07-03-2007, 17:01
стана ми ясно.. :lol:

Child_In_Time
07-03-2007, 17:02
май наистина не знаят какво искат

malka_sladuranka
07-03-2007, 17:08
:-s
Елементарните неща са ясни. Всички ги знаем. Добра външност, разбирателство, чувство за хумор...и така нататък...
Останалото си зависи от човека. Всеки е различен. Тъпо е да се слагат всички мъже под общ знаменател.
Освен това, ако ти не можеш да разбереш какво иска момчето до теб, значи не сте един за друг и никой, в никой форум не може да ти каже какво иска той.

LunaTriCk
07-03-2007, 17:09
ми лесно... искаме това, което нямаме...

или повече от това, което имаме

miloto na miloto:P
07-03-2007, 17:19
:-s
Елементарните неща са ясни. Всички ги знаем. Добра външност, разбирателство, чувство за хумор...и така нататък...
Останалото си зависи от човека. Всеки е различен. Тъпо е да се слагат всички мъже под общ знаменател.
Освен това, ако ти не можеш да разбереш какво иска момчето до теб, значи не сте един за друг и никой, в никой форум не може да ти каже какво иска той.ти момче ли си?колко забавно,интересувам се по принцип,не че има конкретно момче..изобщо кво ти се обяснявам :smt005

malka_sladuranka
07-03-2007, 17:21
И аз това се чудя.. Какво ми се обясняваш.. :roll:

Girl съм естествено... :-s

miloto na miloto:P
07-03-2007, 17:31
И аз това се чудя.. Какво ми се обясняваш.. :roll:

Girl съм естествено... :-sвъпросът е към момчета :smt016

malka_sladuranka
07-03-2007, 17:48
И аз това се чудя.. Какво ми се обясняваш.. :roll:

Girl съм естествено... :-sвъпросът е към момчета :smt016
Значи въпросът ти не е зададен правилно.
Ти пишеш "Какво искат момчетата?"- от което не става ясно, че се отнася за мъжката част от аудиторията. Виж, ако беше написала "Момчета, какво искате?"- ето това вече е друго нещо.

Освен това отговорих на въпроса ти от името на момиче което се разбира с момчето си и мислех, че ще ти помогна... Явно не успях. Жалко.. :roll:

LunaTriCk
07-03-2007, 17:55
много ми е интересно как едно момиче ще знае какво искат момчетата ? освен, чрез телепатия :?

malka_sladuranka
07-03-2007, 18:05
много ми е интересно как едно момиче ще знае какво искат момчетата ? освен, чрез телепатия :?
Думите ми ли изопачаваш или така ми се струва?

Хм.. След като правя моето момче щастливо и е доволен от мен, значи знам какво иска и правя това което иска и за това постигам тези резултати. Естествено не съм му робиня или нещо такова. За това беше първият ми пост. Защото за скромните си 19 години съм разбрала, че ако няма разбирателсво и незнам какво иска едно момче, значи той не е за мен, както и аз за него.

Пък и не мисля, че нещо чак толкова неразгадаемо могат да искат мъжете, което да е невъзможно да разбере някоя жена. :-s

RAWRRR
07-03-2007, 19:08
http://www.slideshare.net/rado_fun/all-men-s-rules-bg Това искаме!
Това е доста принизено.
Макар и да съм съгласна че 14 годишните момчета искат това.
Всъщност бих се радвала ако момчето,на което съм хвърлила око ми зяпа гърдите,вместо да ми казва колко е як задника на момчето от съседната маса .. :roll: но уви.

Ниго
07-03-2007, 20:55
Свобода искаме. ПОне това най-много ми липсва в някоя връзка. Не е задължително да съм с нея, когато имам свободен от работа и лекции. МОже и сама да си купи потниче- в Tally Weijl не се чувствам комфортно, освен това смърди гадно на ванилия.

Мразя да ми се коментира начина на хранене (това важи за двата пола, но по-често се повдига от жените).

Категорично не искам съвети за каква прическа да си направя. Първи номер си е перфектно.

За бога, не приближавайте скарата. ГОлямата вилица с двата зъба е за отбрана.

ПОказването на голяма обич посредством гушкане, целуване и други такива на публични места са приемливи в граници. ЛИгавенето - не се търпи.

НИКАКВИ КОМЕНТАРИ ОТНОСНО МОЕТО СЕМЕЙСТВО! НИкаква вчерашна пикла няма право да ми обяснява, колко била зле баба ми.

Мамка му дискотеката не е задължителна, в кръчмата на масата е по-готино.

Знам, че не съм се бръснал от три дена, но се харесвам така. ОСвен това бръсненето е досадно.

Харесвам си мазолите, те са съвсем мънички в интерес на истината.

Дупките по чорапите понякога са свръх мойте способности на шивачка.

Харесвам си бърканите и салатите си харесвам, и таратора!

КОгато кажа, че излизам с приятели, занчи излизам с приятели и нямам намерения да кръшкам. Не съм се бръснал. НОся раздърани дрехи (да носят на евентуални леката) и никоя уважаваща себе си прилично изглеждаща девойка не би се осмелила да завърже разговор с някой от компания от 10 брадата пияни коча.

ПОнякога псувните ми идват отвътре.

КОгато мълча и гледам тъпо, значи нямам каво да кажа и темата, която се обсъжда не ми е интересна (тоест ми е тъпо). Нямам си представа от сериали (освен "Женени с деца" и "Ало-Ало").


ОБСЪЖДАНЕТО НА ХОРА НЕПРИСЪСТВАЩИ НА МАСАТА Е ОТВРАТИТЕЛНО!

АЗ ще му '*=?)## #+#"§$§ на тоя Азис. Не ме интересува, че грима му е Estee Lauder. ТИ си по-хубава без грим.

За тея се сещам сега

RAWRRR
07-03-2007, 21:11
Ниго,дарлин'
Какво искаш да ходиш с жена или да ходиш със себе си?
Егати мислиш ли че някоя НОРМАЛНА себеуважаваща се жена ще те търпи да се оригваш,да мляскаш да се нацапотиш с мазен дюнеров сос,да изпсуваш ще са ти сложили повече картофки,а не месо,да се изпръцкаш и да загледжаш по-яките мадами и да се възбуди от МЪЖКОТО,непринудено държание ?

LunaTriCk
07-03-2007, 22:08
Думите ми ли изопачаваш или така ми се струва?

Хм.. След като правя моето момче щастливо и е доволен от мен, значи знам какво иска и правя това което иска и за това постигам тези резултати. Естествено не съм му робиня или нещо такова. За това беше първият ми пост. Защото за скромните си 19 години съм разбрала, че ако няма разбирателсво и незнам какво иска едно момче, значи той не е за мен, както и аз за него.

Пък и не мисля, че нещо чак толкова неразгадаемо могат да искат мъжете, което да е невъзможно да разбере някоя жена. :-s

щастието е временно състояние. знаеш какво иска в момента, но след 3 години дали все още ще иска същото и дали ти и тогава ще разбереш :wink:
какво иска едно момче може да каже само едно момче и самото желание е изключително субективно.


п.п. възможно е да има съвпадения

Ниго
07-04-2007, 09:02
Ниго,дарлин'
Какво искаш да ходиш с жена или да ходиш със себе си?
Егати мислиш ли че някоя НОРМАЛНА себеуважаваща се жена ще те търпи да се оригваш,да мляскаш да се нацапотиш с мазен дюнеров сос,да изпсуваш ще са ти сложили повече картофки,а не месо,да се изпръцкаш и да загледжаш по-яките мадами и да се възбуди от МЪЖКОТО,непринудено държание ?
Искам да ходя АЗ със някоя мадама. ТОест не ща някаква да ме кара да се променям. ОСвен това не мляскам, не ям дюнери и не се заглеждам. Оригвам се само в тесен кръг. Не ми говори за нормалните уважаващи себе си жени такива са още малко. ПОвечето разчитата на мама и тате за паричките и съответно се мръщят, като кажа, че тряя да бачкам, ама кво да права, ако не бачкам няма кинти.

Като ме е харесала такъв какъвто съм няма да ми натяква да се променям. ЩОм се иска от мен да правя компромиси очаквам нещо в замяна. АЗ да не съм там само да давам.

Аз под нормално уважаваща себе си жена разбирам, да живее отделно от мама и тате, да си вади парите сама, да има някаква цел в живота (сервитьорка цял живот не е цел), да има собствен кръг приятели. Да си излиза с тях от време на време, аз да си излизам с моя кръг от време на време. Как се държа когато съм пиян (което се случва само в коч компания в някой апартамент) си е моя работа и определено приятелка така не ме е виждала. Освен това имам "хубаво" пиянство

Моето момиче, живота не е розово романче, където всички са безкрайно мили и благородни. Просто не знаеш къф кеф е да изпсуваш мощно като си видиш сметката за тока/телефона. Супер олеква. АКо е някоя паралиика и има намерение да ми плаща тази мой разходи ще спра да псувам. Дотогава да им #§$"# #§§$§% на енергото! А на vodafone не знам какво ще им се случи.

Най-мразя когато се съберем 15 човека на Трифон зарезан и има вино, ракия и месо и да ми настоява да дойде. Е па чакай бе, Валентина го празнувахме (а св. Валентин не е никакъв празник за мен но правя компромис, даже подаръци купувам) и да ми виси на врата да дойде. РАзкарвам я с триста зора (щото не може да разбере, че ще и е маса тъпо сред 12 мъже и аз ще изглеждам супер слабохарактерен, че съм я довел)и после три месеца сръдни. Аз нямам нищо против като излизат по женски, заящо аз да не мога да излизам по мъжки?

Valar
07-04-2007, 09:50
ми лесно... искаме това, което нямаме...
С това темата се изчерпа според мен!