PDA

View Full Version : nedoqjdane ili pak qdene



az sum ...
07-03-2007, 16:16
problema e takuv 4e kogato sedna da qm ne moga da usetq sitost
smisul takuv 4e vinagi korama mi se naduva mn i dori ne moga da disham sled qdene daje i da hodq kato horata :smt005
ama i ne qm koi znae kolkoz samo det stavam kat balon koito ne spada i chuvstva o6te glad :-s
imate li su6tiq problem :smt017
ko 6a kaite :mrgreen:

jyji
07-03-2007, 16:36
problema e takuv 4e kogato sedna da qm ne moga da usetq sitost
smisul takuv 4e vinagi korama mi se naduva mn i dori ne moga da disham sled qdene daje i da hodq kato horata :smt005
ama i ne qm koi znae kolkoz samo det stavam kat balon koito ne spada i chuvstva o6te glad :-s
imate li su6tiq problem :smt017
ko 6a kaite :mrgreen:
t'va mi napomnq,4e sum gladna :-D

maroon
07-03-2007, 18:49
problema e takuv 4e kogato sedna da qm ne moga da usetq sitost
smisul takuv 4e vinagi korama mi se naduva mn i dori ne moga da disham sled qdene daje i da hodq kato horata :smt005
ama i ne qm koi znae kolkoz samo det stavam kat balon koito ne spada i chuvstva o6te glad :-s
imate li su6tiq problem :smt017
ko 6a kaite :mrgreen:
lele absoliutno sy6tata sym
po princip kato stana taliqta mi e 56-60maximum, ama ve4e ne pomnq kakvo e da si sit i kakvo da si gladen
4uvstvam permanenten glad

charovnata_
07-03-2007, 20:20
am nz ama qvno kkakto na nqkoi hora korema im se poduva ako qdat bob taka i na vas no pri vas e ot vsichkata hrana koqto konsumirate

nqma
07-04-2007, 15:44
izvod > da ne qdem :-D :-D :-D

Слънчево момиче
07-04-2007, 17:22
Глупости!!!!Яжте си,само че бавно,на малки хапки,продължително предъвкване,никакъв прием на течности по време на ядене/след това може :) / и не се нахвърляйте като невидели храна,а яжте бавничко докато се заситите,без да прекалявате естествено.Аз така се отървах от този неприятен проблем,всичко идва от неправилното приемане на храната.

maroon
07-04-2007, 18:11
Глупости!!!!Яжте си,само че бавно,на малки хапки,продължително предъвкване,никакъв прием на течности по време на ядене/след това може :) / и не се нахвърляйте като невидели храна,а яжте бавничко докато се заситите,без да прекалявате естествено.Аз така се отървах от този неприятен проблем,всичко идва от неправилното приемане на храната.
absoliutno vqrno e tva, samo 4e kolkoto i da iskam ne moga da si go prevyrna v navik! jalko :?
:) :) :P :P :P :P :P :P :) :) :) :P :P :P :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

delfin4eto
07-04-2007, 20:55
Пробл;ема е , че не се храниш редовно и не ядеш правилно.Тоест, тряабва да се харниш по няколко пъти на ден(4-5 пъти) , но по малко и да не се тъпчеш , а да дъвчиш нормално(не като рекета)-така ще усетиш ситост!

az sum...
07-05-2007, 12:11
:-s :-s :-s KO TVA BE
kak da qm bez da piq :smt005 tva za men e nevuzmojno :::

07-06-2007, 07:46
Еми тогава като не можеш без да пиеш като ядеш ше си стойш като балон.Храната се разгражда по-бавно и повече ти стой подут корема...Пък и не е добре да се пие като се яде.
15 мин преди ядене и половин час след ядене може да се пият течности.