PDA

View Full Version : Moderated: За втори път пия Постинор Дуо и...



girlpower
07-03-2007, 16:28
На втори юли ми се наложи да пия постинор дуо!Пия го за втори път!
Този месец месечният ми цикъл ми закъснява!Вече със три дни!Имам признаци ,че скоро ще ми дойде болят ме гърдите и имам болки в корема! И все пак незнам страх ме е! На вас случвало ли ви се е ? Това нормално ли е ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

love_Stan4o
07-03-2007, 16:40
Az..ne sam pila....takiva lekarstva,prosto ne mi se e nalogalo i dai boje da ne mi se nalaga,no sam dete na genekolog...i ot nego znam,4e tova lekarstvo se pie do 48 4asa sled poloviqt akt!taka,4e vnimavai mn....!a..po princip..lekrstvoto vodi..i do zakasnenie na cilaka s do 5 dni,taka,4e spoko,6te ti doide!a i ti samata ima6 simptomi...taka,4e nz ot kfo se pritesnqva6!

DrSmurph
07-03-2007, 17:45
Postinora e preparat koito dava opredeleni strani4ni efekti no niama nishto po-dobro - izmisleno za "sgafili" lubovnici. Li4no az ti preporu4vam da ograni4ish upotrebata mu maksimum do 2 puti na mesec. Osven tova ima veche nov postinor no za sajalenie ne moga da si spomnia novoto ime. Tam tabletkata e edna. Ako smetnesh che shte ti se nalaga po-chesta upotreba na postinor po-dobre premini na planova kontracepcia ...

ProstoAz
07-04-2007, 19:34
Ескапеле е новото хапче и е на двойна цена.

А колкото до проблема - това е от страничните ефекти най-вероятно. Ще ти дойде скоро, не се притеснявай.

И междудругото незнам кога си пила Постинор предния път, но ефективността му намалява, ако се пие в разстояние на един и същ месечен цикъл.

girlpower
07-06-2007, 16:14
Значи Първият път когато го пих беше януари месец! Вече ми дойде преди два дни! Закъсня ми може би заради това, че бях много притеснена!

a~n~i~t~y
07-06-2007, 20:59
Li4no az ti preporu4vam da ograni4ish upotrebata mu maksimum do 2 puti na mesec.

molq? :shock: :shock: :shock: postinora trqbva da se pie ne pove4e ot 2 pati godishno oo boje

PoLiToOo
07-06-2007, 21:57
хаха..тфа да не са ти бонбонки бе момиче!Най-много 2 пъти на година тряя да се пие...леле пази се повече