PDA

View Full Version : Найстина я обичам, но не знам какво да правя...



12345678
07-03-2007, 16:40
Здравейте! Доста често влизам във вашия форум и съм научил доста неща, но сега дойде момент в който и аз да имам нужда от съвет... Ако може да ми дадете някой съвет... Значи има едно момиче, което много обичам и направих доста неща за да ме забележи... Изглежда и тя ме хареса и тръгнахме... Но тогава всичко се развали... Един идиот и казал, че аз съм с нея само заради секса и тя му повярвала и сега ходи с него... Категорично мога да заявя, че не искам да съм с нея, заради секса... Дори си мисля, че и тя беше разбрала това... Тя ми беше първо гадже и самата усети, че мен ме е един вид страх дори да я докосна... Един път не съм я пипал по дупето или по гърдите или каквото и да е такова пипане... Тя самата ми го каза това и ме пита защо не го правя... С нея сме си говорили по темата за секса (и двамата сме девствени) и се бяхме разбрали, че няма да го правим поне 6 месеца... Тя каза, че не се чувства готова, а пък и аз мисля така... Оня идиот я обедил с това, че аз съм гледал много в гърдите и в дупето и.... Не отричам, но и все пак тя найстина има невероятно тяло и не мога да се сдържа не гледам... Пък и нали ми е гадже... Не виждам нищо лошо... Много хора знаят репутацията на другия... Тя също е чувала много нещо за него... Знае се, че той търси момичетата само за секс и се хваща на басове с приятели, дали някое определоно момиче ще му пусне... Приятелките на мойто момиче са твърдо против този човек, но тя не иска да ги слуша... Прекаленно ясно е, че той иска да прави секс с нея, изобщо няма нищо друго... Чесно казано не искам да и се меся изобщо, защото подкрепям поговорката - "Като обичаш някой пусни го на свобода и ако той те обича ще се върне при теб" (не съм сигурен дали я цитирах правилно... Извинявам се, ако не е така!) Но там е работата, че тя найстина е невероятен човек и ИЗОБЩО не заслужава този до нея... Защото всеки знае той какво иска от нея... Той си подобрява рекорда по това с колко девствени момичета е спал... И изглежда иска тя да е следващата... За това ми е страшно мъчно... С нея уж се разбрахме да не се караме и да си останем приятели, ама тя изобщо не ми обръща внимание... Сигурен съм, че ако аз и кажа нещо против този човек, тя ще си помисли, че и го казвам за да я разделя с него и за да е с мен... И за това не знам какво да правя... Ако може да ми дадете съвет...

Благодаря, предварително!!!

П.П. Може би ще си помислите, че лъжа, за това, че не искам секс... Там е работата, че ако искам знам няколко момичета, които срещу нещо дребно, като едно питие ще се навият... Ама аз не искам така... Искам да го направя с момиче, с което да споделяме някакви чувства... Аз съм на 19 години и найстина търся истински чувства... Ако искам секс, ще си потърся някое 14-15 годишно момиче и готово... Така правят доста хора, които знам... За мен това е отвратително и долно...

Момичето е на 17.... Може би ще кажете, че използвам твърде силни думи, като казвам, че я обичам... Но аз найстина го изпитвам това чувство, защото я познавам от повече от 1 и половина... Опознал съм я много добре и освен това, че е много красива е и найстина невероятна личност!!! Доста дълго време се старах тя да ме забележи, че и аз имам някакви добри качества... И найстина стана... Но за съжеление това е попречило на някой друг...

Само ще ви помоля да не ме обиждате за това, че съм романтичен... Защото дори хора, които смятах за приятели са ме обиждали по тази причина... Просто найстина смятам, че това да искаш да изпитваш чувства, е много по-хубаво отколкото "да ебеш и да не ти пука"...

Извинявайте, за дългата тема, но просто не знам как да я опиша по накратко...

kofti_nick
07-03-2007, 16:50
И още не си му чупил главата на тоя ? Оле боле ! :smt011 Пич тоя ти е направил много ,ама много мръсно ... Върни му го :smt012
:-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

thefreak
07-03-2007, 16:56
Ай стига лигавщини е!
Ако обичаш нещо пусни го то се върне... what the ?
Фълриш един бумеранг дойде те халоса зад врата(на връщане) дали е от любов а ?
хм.. лош пример
ОК
нека опитаме така
Отде си разбрал всички тези работи за тоя пич дет ти "откраднал" момичето. Малко пресилено ми се вижда.
Плюс това се стегни малко... ааа незнам кво да правя дрън дрън..
Като си толкова влюбен в нея смяташ, ли че е също толкова влюбена в тебе ?
Така както си го написал излиза, че предпочита да е с друг отколкото с тебе а ? И е склонна да вярва на пича, а не на тебе.
Нека обобщим:
1. Вероятно не те обича.
2. Вероятно ти няма доверие.
Извод: Get over it! Или с други думи преживей го, не е края на света.
П.С. Това с нека си останем приятели номера всички го въртата, но никой не го мисли.

12345678
07-03-2007, 17:26
Значи първо да кажа за тоя "пич"... Първо известен е в целия квартал... Всеки е чувал слуховете за него... Няколко мой познати момичета са се оплаквали как е правил секс с тях и след това не е искал и дума да им обели... Един мой приятел е така да се каже от неговата компания и ми е разказвал как той и приятелите му са се хващали на бас дали той ще успее да прави секс с дадено момиче... Всеки следващ път са избирали все "по-трудно" момиче... Винаги е печелил... Направил е рекорд по преспиване с най-много девствени момичета - по негови лични думи са 24 момичета... А иначе бройката му била над 100... Всеки път след като преспи с някое момиче отива и се хвали най подробно на приятелите си... Там е работата, че използва някакви методи за да, така да се каже, "омайва" момичетата... За това всяко момиче е склонно да му повярва на него, а не на който и да е друг.... Много момичета, след като са били излъгани от него са казвали "и аз не знам какво хоресах в тоя"... Ми горе-долу това е за него...

Думите които тя ми каза, като се разделихме:
"Найстина изпитвам силни чувства към теб, но това, което разбрах ме съсипа... Много ми се иска да не е вярно, но изглежда и ти само за това мислиш..."
Там е работата, че не можех да открека, че съм я гледал в гърдите и в дупето. Никога не съм я лъгал!!! А точно това беше "доказателството", че съм искал да правя секс с нея...
Това да си останем приятели е по моя идея... Тя много не искаше, защото каза, че можело да и е гадно като ме вижда или чува, поноже още изпитвала чувства към мен...

Там е работата, че ще се опитам да го преодолея това... По скоро въпроса ми е друг - искам да и помогна да разбере за тоя идиот, който е с нея... За това пиша тук... Чесно казано имам и малка надежда да се съберем пак, но повече искам тя да е щастлива.... За това съм готов повече да не и се натрапвама, ама искам тя да не остане излъгана и наранена...

shaka_kan
07-03-2007, 17:30
radvam se, radvam se, 4e vse 06te ima i takiva maje! R0mantikata otdavna q nqma u h0rata ili p0ne pri majete, t0va e m0et0 mnenie i k0gat0 4uvam nqk0i taka da g0v0ri i se raztrepervam! Mneniet0 mi e ,4e ni6t0 ne m0je6 da napravi6 p0 vapr0sa... ostavi q sama da si re6ava kakv0 da pravi, p0vqrvai mi.. tq edin den sama 6te razbere k0i e bil ISTINKIA 4OVEK! Tova si ti!!!!!

neverand
07-03-2007, 17:33
оф пич...гадно е така...но тя не си заслужава да тъжиш за нея,при положение че за 1 слух ти била шута.

Charlie_decker
07-03-2007, 17:46
Много си гаден обаче, тоя дето си писал рпеди мен. Не те знам какъв си и не искам да се карам с теб, ама очвидно момчето обича това момиче.

Аз казвам , бори се за нея. Намери начин , чрез приятелки, чрез познати да й покажеш какво всъщност е тоя човек...

Защо да не може да разбере какъв е човека? Ако нещо те интересува така, естествено че ще знае какво е правил тоя гадния тип...

Обаче проблема е че ако харесваш някой, не забелязваш недостатъците му... Може твоето момиче да си мисли , че типа е добър и той може действително да се държи добре...Да се преструва.

Но ако още са заедно значи има два варианта:
1. Още не са спали заедно=> той чака това да стане
2. Спали са и той е предпочел да остане с нея по някаква причина.

Това е въпрос, който трябва да си зададеш:)

И продължавай да си романтик! Няма нищо лошо в това едно момче да е романтично настроено, така и така навсякъде виждаме "пичове", които се държат така, сякаш светът е техен, и са толкова уверени че тази увереност е заразителна и всички им се лепят.

Обаче след известно време много ясно ще си проличи какви са и ще се види че хора като теб и изобщо хората дето не казват ,както човека преди мен "Бе зарежи я, давай нататък", са по-ценни...

Бори се:)

П.П никой не съм искала да обиждам;)

Morphia
07-03-2007, 17:54
Виж... Остави я да си счупи главата. =/ Не виждам друг начин. Погледни от нейната страна... Ако ти тръгнеш да я убеждаваш що за стока е онова говедо, дето ходи с нея... няма ли да изглеждаш по същия начин за нея? Един вид ти да си лошия, който иска да ги раздели... Но все пак опитай - кажи й всичко това, което каза на нас. Ако все пак предпочете него - остави я да се оправя, пък да видим след това... Знам колко кофти звучи и колко наранена ще е тя, но пък ще се научи. =-/

megi_sweet
07-03-2007, 19:54
leleeeeeeeeeeee ot taq romantika xvanax sladko po zabite :(

Lullaby
07-03-2007, 20:29
тя рано или късно ще разбере че е допуснала грешка...но колкото по-рано,толкова по-добре нали ?! :-k :-)

kofti_nick
07-03-2007, 20:38
Тоя тряя да е*ати типа ... :smt013 :smt065 :smt066 :smt067 :smt068 :smt069 :smt070 :smt071 :smt072 :smt074 :smt075

Coolguy
07-03-2007, 20:53
Авторе,

Не ти ли е странно, че те знаят че той чука много други жени, и пак продължават да спят с него?
Просто отказвам да повярвам че си толкова наивен.

Самият аз имам подобна репутация на неговата, но дори момичета с гаджета спят с мен (чак след това ми изтърсват че имат приятел...).

Явно той има неща които ти нямаш. И някои от тях за просто очебийни.

1. Ти смяташ че секса се прави след N месеца, като някакъв шамански ритуал. Секса е нещо НОРМАЛНО, ПРИЯТНО и НЕОБХОДИМО. Със забавянето на секса не правиш услуга нито на себе си, нито на нея.
2. Самата тя те е попитала защо не я докосваш. Та тебе те е СТРАХ от нея и от тялото й. Ти си болезнено неуверен.
3. Да изпитваш чувства е човешко и е чудесно. Да заслепяваш някого с чувствата си е тормоз.
4. Това че си гледал гаджето си в дупето или гърдите НЕ Е срамно. Какво искаш да й докажеш, че си напълно лишен от сексуален нагон?
5. За бога, ти си мъж. Мъжете харесват женски тела. Мъжете мислят за секс когато видят красиво женско тяло. А жените харесват мъже които не подтискат желанието си, за да изглеждат по-"безопасни".
6. Сексът е нещо НОРМАЛНО
7. Сексът е нещо ПРИЯТНО и ЗАБАВНО.
8. Прави СЕКС!

Не съм учуден че между вас не върви. Оправи си характера. Бъди мъж.

thefreak
07-04-2007, 17:12
Значи първо да кажа за тоя "пич"... Първо известен е в целия квартал... Всеки е чувал слуховете за него... Няколко мой познати момичета са се оплаквали как е правил секс с тях и след това не е искал и дума да им обели... Един мой приятел е така да се каже от неговата компания и ми е разказвал как той.....
Ти си чисто луд е... Я иди да ставаш монах....