PDA

View Full Version : Moderated:Дали си струва да продължавам?



ele
07-03-2007, 17:03
Em hora pi6a tva 6toto ve4e mi pisna i iskam da me posuvetvate....takamm ot 8 klas sum vliubena v edno mom4e koeto e s godina po-golqmo ot men ..mn e qk ...super simpati4en e .sega sum 9 klas a toi e 10 iiii 4ak taq godina mu priznah 4e go haresvam..pitah go dali ima priqtelka a toi kaza 4e nqma da mi kaje :( ;( ii sa ve4e prosto nz dali si struva da produljavam ...ama kato mi se usmihne napravooo :oops:
:mrgreen: mislq 4e sum vliubena......

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Shadow_Walker
07-03-2007, 17:29
Em hora pi6a tva 6toto ve4e mi pisna i iskam da me posuvetvate....takamm ot 8 klas sum vliubena v edno mom4e koeto e s godina po-golqmo ot men ..mn e qk ...super simpati4en e .sega sum 9 klas a toi e 10 iiii 4ak taq godina mu priznah 4e go haresvam..pitah go dali ima priqtelka a toi kaza 4e nqma da mi kaje :( ;( ii sa ve4e prosto nz dali si struva da produljavam ...ama kato mi se usmihne napravooo :oops:
:mrgreen: mislq 4e sum vliubena......оу, не ти е казал дали има приятелка-малее ще умираме ли...човека се е майтапил, предполагам.
Пф...закачай се с него, излезте някъде...как така толкова бързо ще се откажеш :shock:

koalka
07-03-2007, 18:41
Явно го е взел нещата не на сериозно.Най-вероятно се е шегувал, споко.

_SilencE_
07-03-2007, 19:14
това наивно "няма да ти кажа" ми звучи като думи на дете от детската градина, което се инати щом го карат насила да прави нещо ;)
с други думи: не се отказвай, може би все пак имаш шансове

Need_A_Girl
07-03-2007, 20:57
Em hora pi6a tva 6toto ve4e mi pisna i iskam da me posuvetvate....takamm ot 8 klas sum vliubena v edno mom4e koeto e s godina po-golqmo ot men ..mn e qk ...super simpati4en e .sega sum 9 klas a toi e 10 iiii 4ak taq godina mu priznah 4e go haresvam..pitah go dali ima priqtelka a toi kaza 4e nqma da mi kaje :( ;( ii sa ve4e prosto nz dali si struva da produljavam ...ama kato mi se usmihne napravooo :oops:
:mrgreen: mislq 4e sum vliubena......

В никакъв случай не се отказвай!!!!!!

fantasigirl
07-03-2007, 21:23
Zasega ne se otkazvai,za6toto ne e stanalo koi znae kakvo.Prosto go pokani nqkude ili ne6to takova i pogovori po seriozno s nego,razberi kakvi sa 4uvstvata mu kum teb i dano se polu4i ne6to,ako puk ne vinagi moje6 da se otkaje66 i da si potursi6 drug nali taka....?!? :)

07-03-2007, 21:28
Съхаляфам ама според мен `няма смисъл да живееш намери някой голям нож миг по скоро и кълцай аз така правя

_aLeX_
07-04-2007, 15:12
Em hora pi6a tva 6toto ve4e mi pisna i iskam da me posuvetvate....takamm ot 8 klas sum vliubena v edno mom4e koeto e s godina po-golqmo ot men ..mn e qk ...super simpati4en e .sega sum 9 klas a toi e 10 iiii 4ak taq godina mu priznah 4e go haresvam..pitah go dali ima priqtelka a toi kaza 4e nqma da mi kaje :( ;( ii sa ve4e prosto nz dali si struva da produljavam ...ama kato mi se usmihne napravooo :oops:
:mrgreen: mislq 4e sum vliubena......

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!
мила аз от 6-ти клас харесвам едно момче и още не съм му признала, че го харесвам, но предполагам че той отдавна е разбрал тъй като на мен си ми личи особено като го видя иии .. :oops: мм сега ще ставам 10 клас, а той 12 и сигурно никога няма да му призная лично че съм го харесвала толкова дълго време .. срамежливост .. :oops: :oops:

Vladokaaa
07-04-2007, 15:14
OMG

flowerlina
07-04-2007, 15:18
Явно го е взел нещата не на сериозно.Най-вероятно се е шегувал, споко.

\:D/

Presley
07-04-2007, 16:01
А дали те вэима на сериоэно?

KyKJlu4KaAa
07-04-2007, 17:21
nqma nishto da izleze..mejdu vas..nishto ne my kostvashe da my kaje dali ima ili nqma..ako stane neshto toi shte si prai tashak s tebe...po dobre NE SE ZANIMAVAI poveche ](*,) ImA mNOGO KATO nego :) [ :::