PDA

View Full Version : koq punk rock grupa vi radva nai mn?



just_keep_smiling
07-03-2007, 17:04
li4no az se radvam na simple plan,sum 41 i blink 182(ni6to 4e te sa punk) ::: ::: ::: :::

If_i_get_you_ill_eXplodE^
07-03-2007, 17:06
mnoy tupa tema bratle... [-(

Shadow_Walker
07-03-2007, 17:14
li4no az se radvam na simple plan,sum 41 i blink 182(ni6to 4e te sa punk) ::: ::: ::: ::: :lol: забавен си
ам иначе anti-flag и afi (първите албуми...)

AliceSw
07-03-2007, 17:23
а? :smt104

Пениуайз, Легуегън, Десендънтс, Анти-Флаг

Disrespect
07-03-2007, 17:25
bad religion...



вбесих се, но ме мързи да псувам...

Polikarpa
07-03-2007, 17:32
li4no az se radvam na simple plan,sum 41 i blink 182(ni6to 4e te sa punk) ::: ::: ::: :::

от тези групи нито една не е пънк,или рок,а още по малко са пънк рок.любимата ми група....рамоунс

07-03-2007, 17:45
li4no az se radvam na simple plan,sum 41 i blink 182(ni6to 4e te sa punk) ::: ::: ::: :::
HAHAHAAHHAAHAHHA PUNK! zavri si "pynka" otzad che me draznish, lape glupavo! PUNK! umri ot zaduh v chalga diskoteka!

Boot
07-03-2007, 17:54
Покажете сега всички колко разбирате от пънк и пънк-рок и пънк-поп и той поп-пънк и от всичко.
Как пък не ви писна все да се вбесявате на подобни глупости. Гледайте си собствения ласт.фм, ебати.

ScionOfStorm
07-03-2007, 17:56
Мен много ме кефят Cannibal Corpse. Best punk-rock band ever :)

just_keep_smiling
07-05-2007, 09:34
Simple Plan is a French Canadian pop punk band based in Montreal, Quebec. The band has released two original albums: No Pads, No Helmets...Just Balls (2002) and Still Not Getting Any... (2004); as well as two live albums: Live In Japan 2002 (2003) and MTV Hard Rock Live (2005).

ne bilo punk,a? :smt013 ebasi govnata ste,4udite se ve4e na koi da si izkarate tupoto nastroenie

Shadow_Walker
07-05-2007, 09:40
Mallpunk is a term used by some punks for pop punk because of it's closer link and sound with the alternative rock movement than punk.

...

И аз мога да говоря със статии.

Blacklisted
07-05-2007, 09:41
Pennywise и Bad Religion :)

Disrespect
07-05-2007, 09:49
това са изключително и само американски дивотии...

Мтв, хамбургери, дебелаци и тъпи копелета, които казват на пънк всичко...

FUCK the USA!!!

ама тъпите дебелаци са ни дали про-пейн 8)

не че ги защитавам! мразя ги не по-малко от теб

SupremacyGirl
07-05-2007, 10:01
кхх Rancid :lol:

punky
09-07-2007, 10:44
taka kvo da vi kaja az pak se kefix na sun 41, green day, blink 182, sugarcult predi da razbera koq e istinskata muzika .. sega pove4e me radvat sex pistols exploited rancid.... :D

09-07-2007, 11:10
Каквото и да си говорим Avril Lavigne е най-добрата пънкарка и прави най-истинския пънк и пънк-рок, въпреки че новите и албуми са повече насочени към Пънк-Хардкора.... :-D

6o6kotooo
09-07-2007, 12:43
мен най си ме радват simple plan,good charlotte i fall out boy :)

StRanGe_tEdDy`bEaR
09-07-2007, 13:48
Хората не разбират каква музика слушат... Има разлика между поп-пънк и пънк-рок.... Ама кой от 13 годишните дечица да го разбере...
Слушайте алтернативна музика само, ако я разбирате...
*след изказването ан най-добрата ми фр за любимата ми група , че са пънк-рок*

ЕPu
09-07-2007, 18:09
Pennywise и Bad Religion :)
Даже напоследък съм почнала да слушам доста Пениуайс. бтв те не се ли водят само пънк?

Относно предишните постове - Fall Out Boys нямат нищо общо с пънка, тва са някви пикливи емофци.
Арвил е дооста далечко от хардкора. Доста е комерсиална, а ако някой тръгне да обяснява каква пънкарка е - само да си кажа, че последната й песен е дует с няква рапърка. Смятайте колко е тру. :-D

Shadow_Walker
09-07-2007, 18:30
Pennywise и Bad Religion :)
Даже напоследък съм почнала да слушам доста Пениуайс. бтв те не се ли водят само пънк?

Относно предишните постове - Fall Out Boys нямат нищо общо с пънка, тва са някви пикливи емофци.
Арвил е дооста далечко от хардкора. Доста е комерсиална, а ако някой тръгне да обяснява каква пънкарка е - само да си кажа, че последната й песен е дует с няква рапърка. Смятайте колко е тру. :-Dнякой май не чатна сърказма на госта :-)
П.П.
пънк и пънк рок е едно и също за обикновения музикален слушател...е експлойтедтийн мисля че беше говорил за разлики, ама той само си го разбира тва...

AliceSw
09-07-2007, 18:56
Пениуайз ги водят и за инди на места 8-[

ЕPu
09-07-2007, 19:00
На няколко места търсих инфо за групата, пише или пънк или пънк-рок, така, че доста се обърках. :smt017

09-07-2007, 19:03
miiiiiiii ne e to4no rock, po-skoro metala i nai-ve4e matallica.

Fallen Leaf
09-07-2007, 19:49
Bad Religion.
Група с членове по-умни от целия форум.
Взет заедно.
И умножен по три.

Shadow_Walker
09-07-2007, 22:04
Pennywise и Bad Religion :)
Даже напоследък съм почнала да слушам доста Пениуайс. бтв те не се ли водят само пънк?

Относно предишните постове - Fall Out Boys нямат нищо общо с пънка, тва са някви пикливи емофци.
Арвил е дооста далечко от хардкора. Доста е комерсиална, а ако някой тръгне да обяснява каква пънкарка е - само да си кажа, че последната й песен е дует с няква рапърка. Смятайте колко е тру. :-Dнякой май не чатна сърказма на госта :-)
П.П.
пънк и пънк рок е едно и също за обикновения музикален слушател...е експлойтедтийн мисля че беше говорил за разлики, ама той само си го разбира тва...

разбира, защото не слуша с гъза си и не чете тъпи американски писания относно неща, които един тъп американец не би разбрал...

между пънк и пънк-рок има разлика и то голяма, ама ми писна да я обяснявам...

Който иска да започне да слуша...
ще му дам имена и за пънк и за пънкрок, и нека сам си намери разликата...не бъди злобен =]
е добре де нещо от типа sex pistols са пънк рок, anti-flag са пънк...
прав ли съм (не седнал съм ама това друг въпрос :lol: )

Мм, ако говориш, че аз чета разни писания - не чета..мързи ме :lol:

Само дето използват и двете определения като синоними.А и както казах - на средностатистическите музикални слушатели ще звучат като един стил ... и ще им е все тая дали го има това рок или не...

COLT
09-07-2007, 23:59
Ми Anti-Flag, Green day - Старите песни. The Clash

Disrespect
09-08-2007, 08:16
Анти Ноуеър също имат пънк рок тук-таме..

иначе...пънка е агресивната версия, а пънк рока - не толкова :р

Disrespect
09-08-2007, 08:19
сега пък кво :smt095

malone
09-08-2007, 09:04
Аз нямам много думата в тая тема.Освен Green Day и може би Offspring за други групи помирисали малко от пънк рока не се сещам.

punk'd
09-08-2007, 10:51
Ами и аз се кефя точно на тези 2 групи Green Day и The Offspring разбраш ли. Иначе и sum41 (Underclass Hero албума не ме кефи) Rancid, Empty Face, The Exploited, Papa Roach, MxPx, NOFX и др разбраш ли. А иначе в тази тема няма място за чалгари, които да пишат кое е пънк и кое не е, даже повечето не знаят кфо значи думата чалга и от къде произлиза разбраш ли. Няма смисал да се спори, просто всички чалгари трябва да се унищожат с оръжие анти-чалга и да се гърчат и да си умират.

lilit_666
09-08-2007, 10:55
Bullet For My Valentine,ама не знам точно каква я водят

Disrespect
09-08-2007, 11:32
Bullet For My Valentine,ама не знам точно каква я водят :shock:

punk'd
09-08-2007, 16:52
Ами и аз се кефя точно на тези 2 групи Green Day и The Offspring разбраш ли. Иначе и sum41 (Underclass Hero албума не ме кефи) Rancid, Empty Face, The Exploited, Papa Roach, MxPx, NOFX и др разбраш ли. А иначе в тази тема няма място за чалгари, които да пишат кое е пънк и кое не е, даже повечето не знаят кфо значи думата чалга и от къде произлиза разбраш ли. Няма смисал да се спори, просто всички чалгари трябва да се унищожат с оръжие анти-чалга и да се гърчат и да си умират.

копеле, разбираш ли, такова, батенка, че то и ти не разбираш от пънк, ами си чалгар, ама ей го на копеле, скийш ли... ;) (представете си и как ръкомахам като семафор)

Вярно, че не всички са пънк рок, но все пак не означава, че не разбирам от пънк, а още повече, че не съм шибан чалгар разбраш ли.

miminia
09-08-2007, 17:11
Bullet For My Valentine,ама не знам точно каква я водят

ОМГ да ти имам и пъкно :smt005 и само като те гледам , ако си тва на снимката ми става пределно ясно :lol: :lol:

Fallen Leaf
09-08-2007, 19:26
Bad Religion.
Група с членове по-умни от целия форум.
Взет заедно.
И умножен по три.

като фен на Бед релиджън ще ти го кажа...
не са най-умните... ;)

даже от американската сцена мога да извадя двама доста умни, които ако се сравняват с тях ще излязат повече... ;)

Аз ги сравнявам с форума. :D И наистина са умни мъже.
Но дай и примерите, любопитно ми е да науча нови имена (или да видя дали съм познал някои). :)

Фен на Фирзен
09-08-2007, 20:17
Аз ги сравнявам с форума. :D И наистина са умни мъже.
Но дай и примерите, любопитно ми е да науча нови имена (или да видя дали съм познал някои). :)

Как така умни? Как разбра, че са умни? По какво разбра\определяш? Коя е глупава група в този ред на мисли? :-k

Fallen Leaf
09-08-2007, 20:28
Как така умни? Как разбра, че са умни? По какво разбра\определяш? Коя е глупава група в този ред на мисли? :-k

Умна в смисъл на получено образование на членовете.

Фен на Фирзен
09-08-2007, 20:50
Как така умни? Как разбра, че са умни? По какво разбра\определяш? Коя е глупава група в този ред на мисли? :-k

Умна в смисъл на получено образование на членовете.

Еми то не се прави музика само с талант. Треба и акъл. Това че Тил Линдеман от Рамщайн е работил като плетач на кошници и други не му пречи да пише срахотни текстове на песни и музика като цяло.

Които аз не разбирам, защото не знам немски. :-k
Но съм чел преводите на английки. Всички са вдъхновени от нещо и някой са вдъхновени от стихове(примерно) :-k

П.П Той е бил и барабанист, но това няма значени. Давам него като пример.

Fallen Leaf
09-08-2007, 21:28
Декстър от Офспринг...

Дори не съм предполагал за него! о.о Е, всеки ден се научава по нещо...
Бях почти сигурен, че ще кажеш и Елвис Костело (в смисъл на музикално образование). :)

09-09-2007, 09:44
Страшно мн се кефя на Офспринг любимата ми песен е Pay the Man
Наскоро мн се зарибих по Омрън,ама нз къф стил са ....ама бива :lol:

SiNiStEr
09-09-2007, 09:53
това горе аз бях :P

1921
09-09-2007, 10:42
pennywise и най-голямата пънк група... Crowfish :lol:
все още послушвам тва онова де

i am not okay
09-09-2007, 11:25
Green Day