PDA

View Full Version : Eminem



sladko_momi4e
07-03-2007, 17:51
kvo mislite za tozi straxoten pevec!?! :oops:
nqi-velikiq rapar v sveta!

sWeEt_SeEd
07-03-2007, 18:27
хм...
1.пълен дебил
2.за певец може да се поспори дали е такъв, само се вживява..
3.ти на 12 ли си?
4.не ме кефят смешните му песни, само тая с Nate Dog-Shake that ass,забавна е
5. и филма 8-mile не е лош, дори и с него в главна роля :mrgreen:

Mo6no3
07-03-2007, 18:30
Има доста добри песни. По мое мнение беше най-добрият рапър. Последният ме албум, обаче, е пълен боклук.

jyji
07-03-2007, 18:34
az si go haresvam i nai-obi4am pesenta s dido 6toto i neq mn q haresvam.Ama ne6to iz4ezna

sladko_momi4e
07-03-2007, 18:40
az si go haresvam i nai-obi4am pesenta s dido 6toto i neq mn q haresvam.Ama ne6to iz4ezna
misi eto pone edin 4ovek koito xaresva eminem!az q imam taq pesen na dido i em moga da ti q pusna po mail ako iska6!?!

sladko_momi4e
07-03-2007, 18:41
хм...
1.пълен дебил
2.за певец може да се поспори дали е такъв, само се вживява..
3.ти на 12 ли си?
4.не ме кефят смешните му песни, само тая с Nate Dog-Shake that ass,забавна е
5. и филма 8-mile не е лош, дори и с него в главна роля :mrgreen:

ne smqtam 4 ee debil!za6toto e dosta prejivql!a i filma 8 mile e istinskiq mu jivot imam predvid 4e razkazva kak e progresiral v rapa i i celiq mu jivot!tai 4e are molqte bez obidi :smt010

sladko_momi4e
07-03-2007, 18:43
i ne sam na 12 a za6to???? :smt017

koalka
07-03-2007, 18:45
Добър е. :wink:

Mo6no3
07-03-2007, 18:46
ne smqtam 4 ee debil!za6toto e dosta prejivql!a i filma 8 mile e istinskiq mu jivot imam predvid 4e razkazva kak e progresiral v rapa i i celiq mu jivot!tai 4e are molqte bez obidi :smt010
Трябва да си много глупава, за да повярваш напълно на филма и да говориш така.

Още по-глупава трябва да си, за да пишеш 100 мнения подред, а да ни подредиш в един пост.

jyji
07-03-2007, 18:47
az si my imam all cd-ta,no blagodarq vse pak:)
A ina4e ne 4e my haresvam durjanieto ili jivota.Prosto haresvam myzikata,koqto pravi.Tekstovete sa syper silni i iskreni.Po su6tata pri4ina se kefq na LP i na mn drygi izpulniteli.No ne sum metalarka de

Mo6no3
07-03-2007, 18:49
Лични текстове??? Много сте заблудени. А пък това за ЛП беше върховната глупост.

jyji
07-03-2007, 18:51
Лични текстове??? Много сте заблудени. А пък това за ЛП беше върховната глупост.
ama koi te kara da se suglasqva6?Ako ne ti haresva ne gi sly6ai

sladko_momi4e
07-03-2007, 19:03
ne smqtam 4 ee debil!za6toto e dosta prejivql!a i filma 8 mile e istinskiq mu jivot imam predvid 4e razkazva kak e progresiral v rapa i i celiq mu jivot!tai 4e are molqte bez obidi :smt010
Трябва да си много глупава, за да повярваш напълно на филма и да говориш така.

Още по-глупава трябва да си, за да пишеш 100 мнения подред, а да ни подредиш в един пост.
taka e imam edna kniga li4no podpisana ot nego koqto sam q 4ela i si4ko e opisano za jivota mu za proof za dr.dre i za samiq nego !taka 4 e ti kazvam filma e po istinski slu4ai!

maroon
07-04-2007, 13:01
UJASNO MNOGO GO UVAJAVAM http://www.cineastentreff.de/teleschau/200601/4/200601_163074_2_012.jpg a tva e liubimiqt mi plakat :P samo 4e e s 4ervena vrytovryzka :-D :-D :-D

maroon
07-04-2007, 13:02
taka 4 e ti kazvam filma e po istinski slu4ai!
dobro utro :) :) :) :P :P :P

young_rich_famous
07-04-2007, 14:53
1. Име на човек се пише с главна буква, т.е. Eminem
2. Въпросът на темата е зададен напълно малоумно, пише се този а не тоя ... " Какво мислите за този страхотен певец "
3. Поне като пишеш на латиница и си на 12, гледай да е малко по-вярно и по-колтурно, за да не мислим, че си селянка ...

По темата : Еминем е добър да ... харесва ми стилът му, макар че е малко еднообразен и е като речетатив, т.е. римуване на думи под един такт ... Ако разнообрази малко музиката и ритъма, ще е наистина уникално ... и да уважавам го ... Peace !!! ](*,) :smt006

sladko_momi4e
07-04-2007, 15:35
UJASNO MNOGO GO UVAJAVAM http://www.cineastentreff.de/teleschau/200601/4/200601_163074_2_012.jpg a tva e liubimiqt mi plakat :P samo 4e e s 4ervena vrytovryzka :-D :-D :-D
mi mersi i nateb !za6toto i az mn go uvajavam!az mu imam stra6no mn plakati i si4ki cd-ta!6tra6no dobar e

sladko_momi4e
07-04-2007, 15:37
taka 4 e ti kazvam filma e po istinski slu4ai!
dobro utro :) :) :) :P :P :P
e kvo dobro utro taka si e!pone i i si saglasen/a s men

Mo6no3
07-04-2007, 19:41
sladko_momi4e - На колко си?

sladko_momi4e
07-05-2007, 01:40
az sam na 14 mili mi xora!ako ne si li4i i to e sigurno to e za6toto sam kak da go kaja.mmmmm....da v artisti4no u4ili6te v koito e zabvno!ina4e predix bqx malkata skromna ``gospojica``koqto q be6e strax da se zaqde stexnite.sega ne e taka!moje da sam ligava po4ti vinagi nom kogato stane duma za ne6to seriozno ne sam sa6tata ligla kakvato si4gurno i 100 procenta sam sigurna 4e ``zabavno mi e`` me misli i to po4ti si4ki!no kakto kazal edin 4ovek ``seki si ima svoe mnenie za drugiq i nikoio ne moje da go promeni osven sami toi!``
tai 4e DA SKIV DRUGARI!kakto kazva velian u4itelq mi po teatar!

VaSiTyYy
07-05-2007, 05:12
mn gotin pevec!mnoy my se kefq =D> \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Madness
07-05-2007, 08:00
Кво значение има на колко е?
Иначе Еминемчо става,въпреки че преди го харесвах много много повече.

*Hip-H0p43*
07-05-2007, 09:56
3minem..сега вече мога да си дойда на думата... Любим певец. Това е, който не го харесва...не знам какво да кажа. А по повод обижданията спрямо него, които четох в предишните страници..някои хора могат да си направят труда да прочетат биографията му..да видят колко тежък живот има и с колко труд е извоювал тази мечта да бъде рапър..не е като повечето известни певци, певици и състави, които вече от толкова връзки не знаеш кой как и с колко труд е направил кариера... или просто с едно духане на пръста и вече ихаа пеят и блестят от известност...нямам думи. :smt012 А Маршъл наистина заслужава да бъде представител на този стил и то известен и преуспява...това е най-великият бял рапър. Няма друг като него..наистина е трудно да се докажеш пред цяла нация от негри *нищо лично*, които те презират от глава до пети...Така, че Shady заслужава само да му сваля с чест шапка... 8)

sladko_momi4e
07-05-2007, 14:42
mersi na si4ki koito sa s moeto mnenie--mar6al NAI-VELIKIQ!
i naistina bibliografiqta mu toest jivota mu xi4 ne e bil lesen!

KaTinCeTy
07-05-2007, 15:50
Eminem mi e lubimiq pevec! Dori imam edin mn qk plakat v staqta si na nego. Mn me kefqt pesnite mu i za men toi e nai-dobriqt rapur!

P.S:Kakva ironiq samo :) v momenta slu6am negovata pesen ''no apologies'' :P

Sweety-Tweety
07-05-2007, 18:15
Добър е.Мен най си ме кефят старите песни ,а не сега дето се хваща и пее в някви тъпотии като Smack that.Филмът "8 миля" си е супер готин и еминем си е супер готин в него.

Disrespect
07-05-2007, 18:42
ммда някои от песните му ми харесват

sladko_momi4e
07-07-2007, 17:32
tova e lubimata mi pesen sled Mockingbird

[Intro]
You still love me?
Take this. [2 guns cock]
You ready? 1.. 2.. 3! [2 shots]

[Chorus]
The more you, put me through,
The more it makes me wanna come back to you,
You say you hate me, I just love you more,
You don't want me, I just want you more,
I buy you flowers, you throw 'em at me,
I know it's sad but it's makin me happy,
The more that you slap me, the more that it turns me on,
Cuz you love me, and I love you more.

[Verse 1]
It's sick, but who could ever predict,
We'd be doin' the same shit,
We say we do it for our baby but we don't,
We do it for us, it's lust,
Cuz neither one of us trusts each other,
So we fuck 'til we bust,
Then we cuss each other, out,
We know what it's about,
Shout 'til I throw you out the house,
You throw me out the house,
I throw you on the couch,
Punch you in the mouth,
[I Love You More Lyrics on http://www.lyricsmania.com]
Fist fight 'til we turn this mother OUT,
And apologize after,
Laughter, pain, it's insane,
We're back in the same chapter again,
And it's sad but it's true,
When I'm layin' here with you,
There ain't nothin' anyone could ever say ever do.

[Chorus]

[Verse 2]
Cuz I hate you, do you hate me?
Good cuz you're so fuckin' beautiful when you're angry,
It makes me wanna just take you,
And just throw you on the bed,
And fuck you like I don't even know you,
You fuck other people, and I fuck other people,
You a slut but I'm equal, I'm a mutt,
We're both evil in our ways,
But neither one of us would ever admit it,
Cuz one of us would have one up on the other,
So forget it,
We can make accusations, people spread rumors,
But they ain't got proof,
'Til they do it's just the two of us,
It's you and me, cuz any chick can say that she's screwin' me,
But you gotta believe me to a degree,
Cuz if you didn't I wouldn't be hittin' it,
Yeah I would cuz the sex is too damn good,
If I ran who would I run to,
That would be this soft and warm,
So it's off and on, usually more off than on,
But at least we know that we share this common bond,
You're the only one I can fuck without a condom on,
I hope, the only reason that I cope,
Is cuz of that fact,
And plus I can bust in that,
And that's why...

[Chorus]

[Verse 3]
I could never understand it,
That's why I don't try,
From junior high until we both die,
It's silly ho why must we try,
Is it really so rough,
That we must always call each other's billy goat's gruff,
Try to pull each other's legs,
Until the other begs,
We're liein' to ourselves,
That's the beauty of it yeah,
Cuz we truly love each other,
That's why we always fight,
And all we do is shove each other,
Every other fuckin' night,
And it's clear it ain't gonna change,
It's pent up rage,
We both have,
We both feel like we've been upstaged by someone else,
We've both been,
Someone else's someone else,
Problem is neither one wants help,
It's an addiction and it can't be fixed,
Our family's mixed up,
There's a baby sister in the mix,
And it hurts cuz the pieces to the puzzle don't fit,
And anybody who thinks they know us doesn't know shit,
And they're probably just tired of hearin' it all the time,
On every song, every lyric, and every rhyme,
All the hoopla, all of the whoopdy whoop,
What you put me through, fuckin' whoopdy doo,
But I won't be made a fool of,
If this is true love,
You wouldn't do what,
You did last time,
You wouldn't screw up,
This time,
Cuz this time girl,
I'm tellin you what,
You do it again I'm fuckin you up,
No matter what...

[Bridge]
What you say, what you do,
I'ma hunt you down 'til I find you,
No matter where you run, I'll be right there,
Right behind you, in your nightmares,
All the flowers, and the candy,
All the times that you threw it back at me,
You say you hate me, you gon' hate me more,
When you find out, can't escape me whore.

[Chorus]

Manenkoto
07-08-2007, 17:14
Еминем си е върха мойта любима песен ми е Till Collapse ::: ::: ::: то албума The Eminem Show Много добро пърче според мене! Еминем е също много сладък :roll: :smt007 :smt007

sladko_momi4e
07-09-2007, 00:38
eto eminem si e sexy 4ovek!mmm grrr :smt007

Just_say_no
07-09-2007, 14:29
Еминем е велик!!!


Full RespecT !!! :smt038 :smt038 :smt023 :smt023

BeMyLover
07-09-2007, 14:34
Еминем може би е един от най-великите рап изпълнители в света страхотен е като визия ,човек ,и има доста добри песни по-точно всички са му супер яки не съм чувала негова песен която да не е ставала хит просто нямам думи за него но е доста провокативна личност :)

sladko_momi4e
07-09-2007, 15:35
pesnite koito pi6e sa vsatnost negovq jivot imam pedvid 4e toi pokazva kakv mu e jivota i otno6eniqta kam maika mu kim i xeili!toi ima ot kakvo da se vdaxnovqva da pi6e a ne kato nqkoi dr koito smenqt seki pat pesnitesi kato ot naprimer na pussycat ``i don`t need a men`` i posle drugata sa nemoga da se setq no q pee6e s nekav si pevec mai be6e j-z!
toi(eminem)si ima stil i ot mnogo godini si gi poddarja!vazxi6tavam mu se! :smt007

sladko_momi4e
09-24-2007, 20:29
hei!zdraveie zabrafixme mai temata! :d
ta neka seki si dade mnenietu ot
kurt cobain(nirvana_ ili eminem e po dobar!

_BoSSy_
09-24-2007, 20:45
Мн го харесвам..по едно време бях откачила по него...не се виждаше цвета на стената в моита стая от плакати..а и никога няма да забравя как си дадох наи яките дънки на една овца само и само да ми даде един плакат на него :smt013 (е плаката още си го пазя де :wink: )
Сега само му се радвам като го видя по TV-то \:D/ \:D/

shivacheva
09-25-2007, 07:08
3minem..сега вече мога да си дойда на думата... Любим певец. Това е, който не го харесва...не знам какво да кажа. А по повод обижданията спрямо него, които четох в предишните страници..някои хора могат да си направят труда да прочетат биографията му..да видят колко тежък живот има и с колко труд е извоювал тази мечта да бъде рапър..не е като повечето известни певци, певици и състави, които вече от толкова връзки не знаеш кой как и с колко труд е направил кариера... или просто с едно духане на пръста и вече ихаа пеят и блестят от известност...нямам думи. :smt012 А Маршъл наистина заслужава да бъде представител на този стил и то известен и преуспява...това е най-великият бял рапър. Няма друг като него..наистина е трудно да се докажеш пред цяла нация от негри *нищо лично*, които те презират от глава до пети...Така, че Shady заслужава само да му сваля с чест шапка... 8)

Абсолютно съм съгласна с този пост.И наистина е мнооого сладък... :roll: :smt007
Песните му са много силни и истински и често се "лекувам" с тях...Може би заради песните ме кефи тооолкова много,но и като човек... е преживял много неща,особено лоши,което определено си е доказателство за силния му характер...Обожавам го! :wink:
П.П.В момента съм на вълна When you're gone... улТРа готина песничка... :smt020

gabrielka@a
09-25-2007, 08:01
Ем!Не ми се повдига от него, ама и не го харесвам особено.....абе да живее там-не ми пречи :lol: Харесва ми само една негова песен : "When i'm gone"

KiLLeR_InSTiNkT
09-25-2007, 12:24
Харесва ми - бях му голяма фенка, но както някой каза - последният му албум не беше хубав. Иначе респект.

sladko_momi4e
10-08-2007, 21:30
predi haresfax eminem ma sa sam na falna i shte si ostana nirfana!
te sa feliki (pone a zsmqtam de)i taka inache i eminem ne e losh!

xXxScreamxXx
10-09-2007, 07:06
em po rano me kefe6e ama ze mn da se nadyva ve4e ima 400 p1ti po dobri ot nego naprimer xzibit raptile kanye west krs1 i o6te mn mn mn ....... :smt007

rabbit
11-12-2007, 18:13
da eminem eminem........toi e the best 4yvate li me?toi e sav1r6eniq 4ovek mn mn go yvajavam,obi4am i cenq...golqm idiot e no e i mn ymen mn te obi4am shady i nemislq 4e s1m si izgybila vremeto kato sly6am tvoita myzika...ve4e 7 godini....ai sq pozdrav k1m vsi4ki fenove na eminem S LUBIMATA MI PESEN NA EMINEM-SING FOR THE MOMENT....peace :grin: :grin: :grin: :smt020 :smt003

-NoC7uRNaL-N1k
11-12-2007, 20:22
хм...
1.пълен дебил
2.за певец може да се поспори дали е такъв, само се вживява..
3.ти на 12 ли си?
4.не ме кефят смешните му песни, само тая с Nate Dog-Shake that ass,забавна е
5. и филма 8-mile не е лош, дори и с него в главна роля :mrgreen:

AWE #-o #-o #-o #-o #-o #-o TI AKUL IMA6 LI WE!!!!!! #-o #-o ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) TFA E NAI VELIKIQ WE TI SI NE6TOOOOO S NQKFI OTKLONENIQ WE... DEBIL WIKA LELEEEEEEEEE #-o ](*,) ](*,) :evil:

FairYoFdaRknEsS
11-13-2007, 12:27
:grin: :grin: :grin: :smt007 ОБОЖАВАМ ГОООО :smt007 :grin: :grin: :grin:

ShadyRecords
11-13-2007, 21:31
По ника можеш да разбереш че съм му ГОЛЯМ фен :) но да те поправя не е най великия...има по добри и от него макар и той да ми е любимец иначе той е най великия и единствения бял рапар който е пробил... и е бил забелязан още кат по млад не от кого да е а от самия Дре...

Мацка понеже гледам и ти си голяма фенка поздрави с Eminem-Welcome to detroit city :P

@ -4arovnata- нищо лично но XziBit i Raptile тия двамата не могът да му стъпят дори на малкия пръст нито по продажби нито по албуми нито по публика на концерти

hole
11-14-2007, 19:00
1. Име на човек се пише с главна буква, т.е. Eminem
2. Въпросът на темата е зададен напълно малоумно, пише се този, а не тоя ... " Какво мислите за този страхотен певец "
3. Поне като пишеш на латиница и си на 12, гледай да е малко по-вярно и по-колтурно, за да не мислим, че си селянка ...

По темата : Еминем е добър да ... харесва ми стилът му, макар че е малко еднообразен и е като речетатив, т.е. римуване на думи под един такт ... Ако разнообрази малко музиката и ритъма, ще е наистина уникално ... и да уважавам го ... Peace !!! ](*,) :smt006

заяждам се просто ..

Victorya
11-15-2007, 07:25
1. Име на човек се пише с главна буква, т.е. Eminem
2. Въпросът на темата е зададен напълно малоумно -пише се този а не тоя ... " Какво мислите за този страхотен певец "
3. Поне като пишеш на латиница и си на 12, гледай да е малко по-вярно и по-кУлтурно, за да не мислим, че си селянка ...

По темата : Еминем е добър да ... харесва ми стилът му, макар че е малко еднообразен и е като речетатив, т.е. римуване на думи под един такт ... Ако разнообрази малко музиката и ритъма, ще е наистина уникално ... и да уважавам го ... Peace !!! ](*,) :smt006

Не че нещо,но стилът на музиката,която прави е рап-рапът е речитатив,което ти обясни вече.Стилът му не е КАТО речитатив,той Е речитатив....и "културно" произлиза от думата "култура", която се пише с две "у"... не че нещо,ама май друг излезе селянинът накрая.

По темата....Когато излезе първия албум на Еминем,не вярвам да е имало по-голяма негова фенка от мен.И все още го харесвам въпреки всичките настроения и нагласи,през които мина животът ми...За мен Еминем си остава върхът,каквото и да говорим :)

rakiQ
11-15-2007, 07:38
не е най-великия!!
тупак рлз

DisciplineAndOrder
11-15-2007, 08:44
хм...
1.пълен дебил
2.за певец може да се поспори дали е такъв, само се вживява..
3.ти на 12 ли си?
4.не ме кефят смешните му песни, само тая с Nate Dog-Shake that ass,забавна е
5. и филма 8-mile не е лош, дори и с него в главна роля :mrgreen:

AWE #-o #-o #-o #-o #-o #-o TI AKUL IMA6 LI WE!!!!!! #-o #-o ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) TFA E NAI VELIKIQ WE TI SI NE6TOOOOO S NQKFI OTKLONENIQ WE... DEBIL WIKA LELEEEEEEEEE #-o ](*,) ](*,) :evil:


Абе ти тъпа ли си?

BioX
11-15-2007, 12:24
kvo mislite za tozi straxoten pevec!?! :oops:
nqi-velikiq rapar v sveta!
ami ima mnooo dobri pesni4ki no 4ak da e "nai dobriq" nem ima i po dobri ot nego.

XaMcTePKa
11-15-2007, 14:33
Не ме кефи

Timbaland
11-16-2007, 12:20
EMINEM е страхотен.Кефи ме барзината с която рапира.8-та миля е супер филм,но и на 50 Cent `Get Rich or Die`препоръчвам го горещо на тези който не са го гледали,само на 2 Pac не съм го гледал.Добри са и двамата.EMINEM e типичния тенор глас,а 50 Cent баритон бас в комбинация се полусават хитове. :smt023 сега слушам Welcome 2 Detroit и e мнооо зарибяваща....да направиш така,че поколения наред да те слушат...или правеики рап в едно мизерно мазе да станеш велик рапър не е малко така,че важно е да взимате пример от такива хора който от самото нищо стават нещо..най-богатите или известни хора.

sladko_momi4e
11-18-2007, 00:40
predi me kefeshe sega dam kefime no ne mn!starite mu pesni bqxa mn qki no segashnite toi imam chustvoto che nz za kakvo iska da pee!predi beshe za hailli i kim a sega za gluposti abe nz.
moga da kaja che seki si ima vkus kam muzikata i .
abe velik si e no ima i po dobre

258
07-15-2008, 22:25
Мноооооооооооооооооооооо му съ кефя :grin: :smt060

lsd43
07-16-2008, 07:25
6-7ми клас ми беше голяма зарибявка,но вече изобщо не слушъм такъв стил музика. :)

IdiOtKa
07-16-2008, 07:49
kvo mislite za tozi straxoten pevec!?! :oops:
nqi-velikiq rapar v sveta!
ami ima mnooo dobri pesni4ki no 4ak da e "nai dobriq" nem ima i po dobri ot nego.
смотанннн Мс ..... мно луд !

еминем ..не ме кефи много е комерс ...

dudumaster
07-16-2008, 08:59
не е най-великия: има си Тупак, Снуп Дог, Ноториъс, и още доста, обаче според мен е най-великия бял рапър :)

volleYgirl
07-16-2008, 09:14
the best

NaughtyWhisper
07-16-2008, 10:33
Това беше изпълнителят, който ме запали по рап музиката :)
Харесвах го преди, и сега го харесвам. Но предимно старите му песни. Последният албум беше почти пълна простотия.

Както и да е... уважавам го като изпълнител, но далеч не е Най-Великият рапър! Може би е най-великият бял рапър :)

mimz_rap
07-16-2008, 13:32
Ако разбираш от рап никога няма да кажеш , че еминем е най-великия рапер :? И аз го слушах когато бях 2-3 клас , ама тогава нямах никво понятие за хип-хоп и рап ....
Иначе за еминем . . . няма яка визия и не ме кефи като рапер , супер комерс е , не вкарва никъв стил ... :? и го слушат само хлапета мислещи се за рапери , но е доста успял ... даже май е най-успялият бял рапер.
Кефи му се , ама е хипер тъпо да пишеш , че е най-велик . Има хиляда рапъри по велики от него !

NaughtyWhisper
07-16-2008, 16:09
Ако разбираш от рап никога няма да кажеш , че еминем е най-великия рапер :? И аз го слушах когато бях 2-3 клас , ама тогава нямах никво понятие за хип-хоп и рап ....
Иначе за еминем . . . няма яка визия и не ме кефи като рапер , супер комерс е , не вкарва никъв стил ... :? и го слушат само хлапета мислещи се за рапери , но е доста успял ... даже май е най-успялият бял рапер.
Кефи му се , ама е хипер тъпо да пишеш , че е най-велик . Има хиляда рапъри по велики от него !

Ще приема че съм хлапе мислещо се за Рапер :lol:

RottenFlesh
07-16-2008, 16:33
Ако разбираш от рап никога няма да кажеш , че еминем е най-великия рапер :? И аз го слушах когато бях 2-3 клас , ама тогава нямах никво понятие за хип-хоп и рап ....
Иначе за еминем . . . няма яка визия и не ме кефи като рапер , супер комерс е , не вкарва никъв стил ... :? и го слушат само хлапета мислещи се за рапери , но е доста успял ... даже май е най-успялият бял рапер.
Кефи му се , ама е хипер тъпо да пишеш , че е най-велик . Има хиляда рапъри по велики от него !

Ще приема че съм хлапе мислещо се за Рапер :lol:

Значи и аз съм хлапе мислещо се за рапър :razz: а аз се чудих какво ми има 8-)

dudumaster
07-16-2008, 16:54
а така признайте си ще ви олекне :D :D :D ранния еминем няма равен просто, обаче последните албуми са просто "не ми стигат парите, ставам комерс" както е при повечето вече за жалост, същото като 50 cent

mimz_rap
07-16-2008, 17:37
Ако разбираш от рап никога няма да кажеш , че еминем е най-великия рапер :? И аз го слушах когато бях 2-3 клас , ама тогава нямах никво понятие за хип-хоп и рап ....
Иначе за еминем . . . няма яка визия и не ме кефи като рапер , супер комерс е , не вкарва никъв стил ... :? и го слушат само хлапета мислещи се за рапери , но е доста успял ... даже май е най-успялият бял рапер.
Кефи му се , ама е хипер тъпо да пишеш , че е най-велик . Има хиляда рапъри по велики от него !

Ще приема че съм хлапе мислещо се за Рапер :lol:

Значи и аз съм хлапе мислещо се за рапър :razz: а аз се чудих какво ми има 8-)


:D ами не съм аз тази , която да казва кой какъв е.Ти си знаеш кво слушаш и ква си :)
Но ми е останало тва впечатление , че го слушат само хлапета :-D

Blacklisted
07-16-2008, 18:12
Я не се излагай бе, Еминем може и да прави комерсиални парчета, но да кажеш, че няма стил? Него никога не можеш да го объркаш с друг ;)

NaughtyWhisper
07-16-2008, 18:37
Ако разбираш от рап никога няма да кажеш , че еминем е най-великия рапер :? И аз го слушах когато бях 2-3 клас , ама тогава нямах никво понятие за хип-хоп и рап ....
Иначе за еминем . . . няма яка визия и не ме кефи като рапер , супер комерс е , не вкарва никъв стил ... :? и го слушат само хлапета мислещи се за рапери , но е доста успял ... даже май е най-успялият бял рапер.
Кефи му се , ама е хипер тъпо да пишеш , че е най-велик . Има хиляда рапъри по велики от него !

Ще приема че съм хлапе мислещо се за Рапер :lol:

Значи и аз съм хлапе мислещо се за рапър :razz: а аз се чудих какво ми има 8-)


:D ами не съм аз тази , която да казва кой какъв е.Ти си знаеш кво слушаш и ква си :)
Но ми е останало тва впечатление , че го слушат само хлапета :-D

На колкото и години да си, впечатлинието ти е грешно. Мога да го гарантирам със сигурност.
Самият аз започнах да слушах този стил заради Еминем.

dudumaster
07-16-2008, 18:57
Ако разбираш от рап никога няма да кажеш , че еминем е най-великия рапер :? И аз го слушах когато бях 2-3 клас , ама тогава нямах никво понятие за хип-хоп и рап ....
Иначе за еминем . . . няма яка визия и не ме кефи като рапер , супер комерс е , не вкарва никъв стил ... :? и го слушат само хлапета мислещи се за рапери , но е доста успял ... даже май е най-успялият бял рапер.
Кефи му се , ама е хипер тъпо да пишеш , че е най-велик . Има хиляда рапъри по велики от него !

Ще приема че съм хлапе мислещо се за Рапер :lol:

Значи и аз съм хлапе мислещо се за рапър :razz: а аз се чудих какво ми има 8-)


:D ами не съм аз тази , която да казва кой какъв е.Ти си знаеш кво слушаш и ква си :)
Но ми е останало тва впечатление , че го слушат само хлапета :-D

На колкото и години да си, впечатлинието ти е грешно. Мога да го гарантирам със сигурност.
Самият аз започнах да слушах този стил заради Еминем.
между другото и аз почнах заради него да слушам сякаква рап музика, иначе може би щях да съм метъл или чалгар или некво емо :D

mimz_rap
07-16-2008, 19:17
Ако разбираш от рап никога няма да кажеш , че еминем е най-великия рапер :? И аз го слушах когато бях 2-3 клас , ама тогава нямах никво понятие за хип-хоп и рап ....
Иначе за еминем . . . няма яка визия и не ме кефи като рапер , супер комерс е , не вкарва никъв стил ... :? и го слушат само хлапета мислещи се за рапери , но е доста успял ... даже май е най-успялият бял рапер.
Кефи му се , ама е хипер тъпо да пишеш , че е най-велик . Има хиляда рапъри по велики от него !

Ще приема че съм хлапе мислещо се за Рапер :lol:

Значи и аз съм хлапе мислещо се за рапър :razz: а аз се чудих какво ми има 8-)


:D ами не съм аз тази , която да казва кой какъв е.Ти си знаеш кво слушаш и ква си :)
Но ми е останало тва впечатление , че го слушат само хлапета :-D

На колкото и години да си, впечатлинието ти е грешно. Мога да го гарантирам със сигурност.
Самият аз започнах да слушах този стил заради Еминем.

Аха еми нз .. може :)
А иначе и аз съм го слушала преди мн години , но не си спомням дали съм почнала да слушам рап покрай него

Blacklisted
07-16-2008, 19:40
А защо спорите за най-велик рапър? Абсурдно е :)