PDA

View Full Version : normalno li ee? ;(



f4ety
07-03-2007, 18:13
taa vaprosa mi e sledniq...
ot dve sedmici i polovina ve4e s1m na dieta.Pod dieta slagam 4e ne qm hlqb i testeni ne6ta.Qm mn plodove i zelen4uci i na tova karam cql den.iiii efekta e nikakav.Do sega s1m svalila nai mnogo 5 kilaa ](*,) :cry:
A predi qdqh po mnogo,sigurno po dve- tri fill hlqb i ....a be ob6to vzeto qdqh vsi4ko i po mnogo.Sega drasti4no namalih hranata a ne otslabvam.
Ne hodq na fitnes ili ne6to takova noo hodq pe6a(ne ispolzvam ve4e taxita ili dr prevozni ne6ta) iii kajete mi normalno li e i ima li smis1l da prodaljavam dietata :cry:

Aileen
07-03-2007, 18:30
Ей-ей-ей. Я по-спокойно. За 2 седмици и половина и 5кг са много добро постижение. Повече става лошо. Добре е така и не бързай толкова много да отслабнеш.

sWeEt_SeEd
07-03-2007, 18:31
2 седмици и 5 кила...не е зле, кфо се оплакваш...все пак не си спряла напълно да ядеш :mrgreen:

thefreak
07-03-2007, 18:37
taa vaprosa mi e sledniq...
ot dve sedmici i polovina ve4e s1m na dieta.Pod dieta slagam 4e ne qm hlqb i testeni ne6ta.Qm mn plodove i zelen4uci i na tova karam cql den.iiii efekta e nikakav.Do sega s1m svalila nai mnogo 5 kilaa ](*,) :cry:
A predi qdqh po mnogo,sigurno po dve- tri fill hlqb i ....a be ob6to vzeto qdqh vsi4ko i po mnogo.Sega drasti4no namalih hranata a ne otslabvam.
Ne hodq na fitnes ili ne6to takova noo hodq pe6a(ne ispolzvam ve4e taxita ili dr prevozni ne6ta) iii kajete mi normalno li e i ima li smis1l da prodaljavam dietata :cry:
Зависи колко резерв от сланини имаш.

f4ety
07-03-2007, 18:43
em 162-163 sym i tejah 62kg. a sega 57 nqk1de ](*,)

charovnata_
07-03-2007, 20:27
ima hora koito ne mogat da otslabnat kolkoto ida se podlagat na dieti no mislq che 5 kg sa si dosta az predi kato pazih dieta svalih 9 kg za sedmica prosto zashtoto struktorata si mi e takava ima nqkoi koito i da ne qdat neshto no ne otslabvat a naprotiv podua im se stomaha

07-04-2007, 06:54
ima hora koito ne mogat da otslabnat kolkoto ida se podlagat na dieti no mislq che 5 kg sa si dosta az predi kato pazih dieta svalih 9 kg za sedmica prosto zashtoto struktorata si mi e takava ima nqkoi koito i da ne qdat neshto no ne otslabvat a naprotiv podua im se stomaha ti kogo si misli6 4e laje6???????

sMilyY^F
07-04-2007, 07:04
ima hora koito ne mogat da otslabnat kolkoto ida se podlagat na dieti no mislq che 5 kg sa si dosta az predi kato pazih dieta svalih 9 kg za sedmica prosto zashtoto struktorata si mi e takava ima nqkoi koito i da ne qdat neshto no ne otslabvat a naprotiv podua im se stomaha ti kogo si misli6 4e laje6???????Vqrno e.Ima takova zabolqvane.Kolkoto i da spazvsh dieti ne mojesh da svalish nishto ot telgloto si.Gosta zemi se razrovi iz net-a i knigite i togava puskai postove!

07-04-2007, 07:44
напълно нормално повече няма и да свалиш. Тялото се е адаптирало към крайно малкия прием на храна. Сега като поченш да се храниш нормално пак ще качиш.

07-04-2007, 07:47
ima hora koito ne mogat da otslabnat kolkoto ida se podlagat na dieti no mislq che 5 kg sa si dosta az predi kato pazih dieta svalih 9 kg za sedmica prosto zashtoto struktorata si mi e takava ima nqkoi koito i da ne qdat neshto no ne otslabvat a naprotiv podua im se stomaha ti kogo si misli6 4e laje6???????Vqrno e.Ima takova zabolqvane.Kolkoto i da spazvsh dieti ne mojesh da svalish nishto ot telgloto si.Gosta zemi se razrovi iz net-a i knigite i togava puskai postove! off imah predvid tva 4e tq e svalila za 1 sedmica 9 kg drugoto mi e qsno imam fr s tva zabolqvane

sMilyY^F
07-04-2007, 07:54
ima hora koito ne mogat da otslabnat kolkoto ida se podlagat na dieti no mislq che 5 kg sa si dosta az predi kato pazih dieta svalih 9 kg za sedmica prosto zashtoto struktorata si mi e takava ima nqkoi koito i da ne qdat neshto no ne otslabvat a naprotiv podua im se stomaha ti kogo si misli6 4e laje6???????Vqrno e.Ima takova zabolqvane.Kolkoto i da spazvsh dieti ne mojesh da svalish nishto ot telgloto si.Gosta zemi se razrovi iz net-a i knigite i togava puskai postove! off imah predvid tva 4e tq e svalila za 1 sedmica 9 kg drugoto mi e qsno imam fr s tva zabolqvanesorry togava ;)

07-04-2007, 11:08
ima hora koito ne mogat da otslabnat kolkoto ida se podlagat na dieti no mislq che 5 kg sa si dosta az predi kato pazih dieta svalih 9 kg za sedmica prosto zashtoto struktorata si mi e takava ima nqkoi koito i da ne qdat neshto no ne otslabvat a naprotiv podua im se stomaha ti kogo si misli6 4e laje6???????Vqrno e.Ima takova zabolqvane.Kolkoto i da spazvsh dieti ne mojesh da svalish nishto ot telgloto si.Gosta zemi se razrovi iz net-a i knigite i togava puskai postove! off imah predvid tva 4e tq e svalila za 1 sedmica 9 kg drugoto mi e qsno imam fr s tva zabolqvanesorry togava ;) nqma za6to da se izvinqva6 :::

Allthatshewant
07-04-2007, 16:17
подкрепям другите мнения .. мисля че това си е постижение .. но гледай да не се вманиачиш в тая диета и намери сили когато сметниш за добре да спреш и да продължиш не с диета а просто с правилно хранене.. няма нищо по-хубаво от това :wink:

kat4enceto
07-04-2007, 16:49
аз ти препоръ4вам повече движение

f4ety
07-04-2007, 17:32
emm mn mersi za otgovorite ama... kajete mi po kakav na4in da svalq o6te malko kilca.As mislq da po4na da ti4am malko iii taka 6te svalq li o6te malko pone?? :S

delfin4eto
07-04-2007, 21:12
За две седмици, цели 5 колкограма [-o< . Справяш се добре.Несе безпокой всичко идва с времето ,нищо не става аламинут , а и не винаги зависи от диетата, то си е и до метаболизма(организма)!

07-05-2007, 11:15
виж spidersport com ;)

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
07-05-2007, 12:58
abe za 2 sedmici 5 kila malko li ti se vijdat.. :shock: ama to nestava samo sys otslabvane trqbva i da sportuva6 ina4e sh si adski otpusnata trqbva malku da se stegne6 s hodene pi6e samo krakata sh se stegnat,pravi koremni presi za korema

f4ety
07-07-2007, 10:15
emi ve4e po4nah i da ti4am ama ne vseki den za6toto si mislq 4e ako ti4am vseki den krakata 6te mi se stegnat i posle o6te po trudno 6te otslabna.Nz dali e taka prosto taka si mislq.Ta kajete dali ima ne6ty vqrno v tova i kolko vreme gore - doly trqbva da s1m na dieta za da smakna o6te 5-6 kilca
10x predvaritelno i mn 10x za predi6nite otg

sasha_90
07-07-2007, 10:26
Ако искаш да отслабнеш трябва да имаш голямо търпение.А пък и не мисля,че гладуването е добра диета.
Не гладувай-ще си развалиш организма.
Спорта е отлична диета,но се иска упорит труд и търпение.
УСПЕХ!

mi6uence
07-18-2007, 09:10
naistina ne e malko 5 kg uou :shock: ami ako produlji6 s taq dieta do kraq na lqtoto nqa da e lo6o 6toto se pak qde6 plodove i zelen4uci
:-) uspeh !

07-18-2007, 09:45
est. che shte otslabnesh! Puk tva za 1 sedmica-9kg sa si pulni gluposti...osven ako momicheto ne e bilo na fotosinteza :smt005

rakiQ
07-18-2007, 10:12
е споко...продължавай в същия дух...
за 2 седмици 5 кила е мн добре....при положение че някой и толкоз не могат да свалят..... немаш никфи проблеми....
хубвао е да спортуваш обаче....фитнес...каране на колело....тичане...

евала от мене ...за 2 седмици 5 кила -БРАВО!!! :-)