PDA

View Full Version : Tozi koito haresvam mislq 4e zapo4va da pu6i treva ;(



;((( verry oburkana ;(((
07-03-2007, 19:39
Tozi koito si haresvam mislq 4e zapo4va da pu6i treva !Tovami go kazaha nqkolko Fr ot moq blok ~vidqli sa go da nosi treva z pu6ene i tvurdqt 4e toi im e kazal 4e q e kupil za 8 leva ot nqkakuv! :cry: :cry: :cry: Bojeeee nz ko da pravqqqqqqqqqqq!da go zareja li ili ako se celuvam s nego moje li da mi stane ne6to :cry: !PLS KAJETE MI

07-03-2007, 19:43
Ето това е ограничен човек

korabokroshenec
07-03-2007, 19:44
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha 6e padna :D ne se celuvai s nego 6te se pristrasti6 kum trevata i seki den trqbva da dava6 po 8 leva na oniq :-D :-D :-D http://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/rotlaugh.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/rotlaugh.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/rotlaugh.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/rofl.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/biggrinroll.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/biggrinroll.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/m/weedsmilie.gif

*happy bunny*
07-03-2007, 19:47
о господи! ама ти го харесваш а той пропада #-o ужас просто ужас! недей да се целуваш с него, ако знаеш колко болести можеш да хванеш от човек който е пушил ТРЕВА ЗА ПУШЕНЕ ооооо не недей недей мила колко ужасно....

послепис: защо няма емотонка със човече което повръща от смях?

;((( verry oburkana ;(((
07-03-2007, 19:48
о господи! ама ти го харесваш а той пропада #-o ужас просто ужас! недей да се целуваш с него, ако знаеш колко болести можеш да хванеш от човек който е пушил ТРЕВА ЗА ПУШЕНЕ ооооо не недей недей мила колко ужасно....
AZ NE SE EBAVAM ZA CELUVANETO PROSTO ISKAM DA ZNAM

*happy bunny*
07-03-2007, 19:50
ама аз сериозно ти казвам! той добре че не си инжектира трева и не пуши амфети че тогава просто сте загубени и 2мата...внимавай, стой далече от него, защото можеш да хванеш някаква зараза или да се пристрастиш

;((( verry oburkana ;(((
07-03-2007, 19:51
mersi mn :cry: :cry: :cry:

07-03-2007, 19:53
Tozi koito si haresvam mislq 4e zapo4va da pu6i treva !Tovami go kazaha nqkolko Fr ot moq blok ~vidqli sa go da nosi treva z pu6ene i tvurdqt 4e toi im e kazal 4e q e kupil za 8 leva ot nqkakuv! :cry: :cry: :cry: Bojeeee nz ko da pravqqqqqqqqqqq!da go zareja li ili ako se celuvam s nego moje li da mi stane ne6to :cry: !PLS KAJETE MI
еми какво може да ти стане като го целуваш освен пишката, ако нямаш не знам какво друго. Ако пуши трева това е голям проблем, със сигурност ще стане наркоман, ще почне да се боде, ще повлече и теб, ще продадете всичко от вкъщи и ще станете клошари и ще умрете от глад. УСПЕХ !!!

korabokroshenec
07-03-2007, 19:55
mersi mn :cry: :cry: :cry:ako mnogo go obi4a6 kaji mu da spre s trevata i vmesto tova da utolqva jajdata si s lepilo :D i 2mata da si luhate i da si se celuvate :P kaleto e mnoo dobro ma moje da raznoobrazqvate s bronz razrediteli daje i umrelo ku4e da nabutate v plika pak 6e vi omaje :D

thefreak
07-03-2007, 19:57
mersi mn :cry: :cry: :cry:
С други думи, това което искат да ти кажат е:
Не задавай тъпи въпроси, за да не получаваш тъпи отговори.
Сърказма им трябва да е било достатъчен като отговор.

;((( verry oburkana ;(((
07-03-2007, 19:59
neeeeeeeee :cry: strah me e ve4e!deewa 6to se na mene

;((( verry oburkana ;(((
07-03-2007, 20:02
ama az ne6ta da stavam narkomanka! :cry: iskam toi da spre a dano tfa deto mi go kazaha da e bazik

*happy bunny*
07-03-2007, 20:03
neeeeeeeee :cry: strah me e ve4e!deewa 6to se na mene

наистина си в много тежко положение. Скоро говорила ли си си с него? Знаеш ли, че тревате се предава по въздушно-слюнков път? Един приятел така стана, харесваше си едно момиче, а тя пушеше трева, сега и 2мата са на игла вече.

07-03-2007, 20:04
mi 4ovek ako go obi4a6 ne go zarqzvai a my pomogni da se spravi s problema moje da e bil ot4aqn i za tova da go e naprail no dali moi6 da prixvane6 ne6to NE spokoino no my pomogni da gi spe 6toto kokto kazaxa po gore naistina moi i da povle4e i teb ne se davai v nikakv sly4ai [-X

;((( verry oburkana ;(((
07-03-2007, 20:05
ujas

;((( verry oburkana ;(((
07-03-2007, 20:06
mi 4ovek ako go obi4a6 ne go zarqzvai a my pomogni da se spravi s problema moje da e bil ot4aqn i za tova da go e naprail no dali moi6 da prixvane6 ne6to NE spokoino no my pomogni da gi spe 6toto kokto kazaxa po gore naistina moi i da povle4e i teb ne se davai v nikakv sly4ai [-X
MALEE PRESTAVAM DA GO HARESVAM NEMOGA DA GO HARESVAM V TAKOVA POLOJENIE

*happy bunny*
07-03-2007, 20:07
господи ама ти още ли си тук? бягай на лекар, да те хванат докато си в начален стадий, че после става страшно опасно! бягай, за да не се наложи операция!

;((( verry oburkana ;(((
07-03-2007, 20:09
VUOB6TE NE MI E DO SMQH SEGA V DEPRESIQ SUM :cry: POSTAVETE SE NA MOE MQSTO

*happy bunny*
07-03-2007, 20:27
абе момиче не ти се подигравам, наистина трябва да отидеш на лекар!

;((( verry oburkana ;(((
07-03-2007, 20:36
dobre!

korabokroshenec
07-03-2007, 20:37
обади се на бърза помощ! колкото по скоро толкова по добре ! докато THC то не е стигнало до мозъка ти...ако стигне ще получиш свръхдоза марихуана и стаа сложно .....

sWeEt_SeEd
07-03-2007, 20:45
аехахеха :smt005 стига ташаци де, момичето просто още не е пораснало.Аз искам да попитам,ти на колко години си? ...ся ако си на достатъчно,за да имаш елементарна обща култура и аз ще те храня вече :mrgreen:

;((( verry oburkana ;(((
07-03-2007, 20:57
na 15 sum 6to :cry: :cry: :cry:

KiLLeR_InSTiNkT
07-03-2007, 21:01
О, Боже *прекръствам се*
Това пак ли е поредната глупава тема?
Остави човека да си пуши трева, не е наркоман, ако това си мислиш...

IlLuSi0nS`
07-03-2007, 21:05
според мен темата е ебавка.. просто не мога да повярвам, че може да има такива невъобразимо прости и ограничени хора..

sWeEt_SeEd
07-03-2007, 21:21
na 15 sum 6to :cry: :cry: :cry:
тогава значи не ти е простено...потърси информация и ако трябва чети цяла нощ по темата, утре почети пак за тревата и тогава влезни да ни напишеш кфо става... ](*,)

b0Nb0n
07-03-2007, 22:58
vai vnimavai kat pii alkohol kato se celunete da ne se napie6 ili kato dyv4i duvka da ne zeme da umre6 pak kamoli ako e ql ne6to vnimavai da ne se naqde6 i ti sled kato go celune6 biva li da si tolkoz typa ma

;((( verry oburkana ;(((
07-04-2007, 06:45
MOE DA VI KAJA 4E TEMATA VUOB6TE NE E EBAVKA ZA6TOTO AZ SUM TAKOVA MOMI4E 4E NE SE INTERESUVAM OT NARKOTICI A SE INTERESUVAM SAMO OT DREHI!TAKA 4E GOVORETE SERIOZNO 6TOT VQRNO VI KAZVAM NI6TY NZ ZA NARKOTICITE

sWeEt_SeEd
07-04-2007, 08:37
ахехахехае ми ходи си тогава да си купуваш 'стойностни' дрипи, щото си 'такова момиче' и остави пича да си живурка без да го тормозиш...интересувала се от дрехи,не от наркотици, малка лигла ](*,) , поне нещо по-истинско да те интересуваше,дебил...и ти казах да четеш,а не да пишеш с големи буквички...тфа кфо тряа да означава
ааа :smt011 държиш ни тон...недей [-X :smt118

BraInLesS_f
07-04-2007, 08:49
Остави човека на мира. ;)

*happy bunny*
07-04-2007, 09:08
MOE DA VI KAJA 4E TEMATA VUOB6TE NE E EBAVKA ZA6TOTO AZ SUM TAKOVA MOMI4E 4E NE SE INTERESUVAM OT NARKOTICI A SE INTERESUVAM SAMO OT DREHI!TAKA 4E GOVORETE SERIOZNO 6TOT VQRNO VI KAZVAM NI6TY NZ ZA NARKOTICITE

пфахахахааххаахахахахаха милата ама тя се интересува от дрехи! а от модели и чалга певици не се ли интересуваш? Не е до това, от което се интересуваш....Нямаш какво да рпихванеш от човек който пуши трева, камо ли пък с проста целувка...ае живей

;((( verry oburkana ;(((
07-04-2007, 10:29
:cry:

meaning
07-04-2007, 10:44
не вярвам на тази тема.Иначе ако е истина ако имаш,чак такива ограничени предрасъдаци по-добре просто не общувай с това момче и го остави намира.Защото драматизиращи малки пиклички сигурно ще му дойдат в повече.

Anorcha
07-04-2007, 12:30
тука вече стаа страшно. Аз смятам да дам точен отговор а не да се бъзикам кат останалите (трева за пушене хухауахуиаиу :D ). Та понеже виждам че си доста ограничена и дори 10 годишни дечица имат по развит мозък ( за други неща незнам ама). Та идеята е че тревата не е опасна- ВЪОБЩЕ. Не мое да се зарази от нещо, не мое да мине на игла (освен ако не иска), нема да умре от свръх доза. Тревата е просто един мн лек наркотик който и дори нз що го наричат наркотик... ДА наистина пердизвиква еуфория, но не престрастява като останалите наркотици ( а според мен наркотик е в-во което престрастява). Също така според мене цигарите и алкохола и компиутъра са МНОГО по голем наркотик от тревата.

NFW`
07-04-2007, 13:06
Според последни изследвания зависимостта от марихуаната вече се предава и чрез допир. Честито, ти вече си наркоман!

АхахахАхАхахАХах :smt005 :smt005

meaning
07-04-2007, 13:41
КЪм коза има престрастение и не е толкова безобиден.И другата крайност не е хубава да го умаложавате.Аз пуша почти всеки ден и малко да спра ми се пуши като на животно..Тъй че козовата абстиненция си я има,но както и да е темата не е за това,а за това колко е тъпа темата :-D :-D Peace.

b0Nb0n
07-04-2007, 13:48
MOE DA VI KAJA 4E TEMATA VUOB6TE NE E EBAVKA ZA6TOTO AZ SUM TAKOVA MOMI4E 4E NE SE INTERESUVAM OT NARKOTICI A SE INTERESUVAM SAMO OT DREHI!TAKA 4E GOVORETE SERIOZNO 6TOT VQRNO VI KAZVAM NI6TY NZ ZA NARKOTICITE
hoi si kypi 2-3 dre6ki i sa uspokoi i po4ni da se interesuva6 ot drugi ne6ta ne samo ot drehi 6tot si dosta ograni4ena

The-WishmasteR
07-04-2007, 17:22
Канабис

Под това название са известни всички наркотични продукти, които се получават от конопа - марихуана, ганджа, хашиш, хашишово масло. Цветовете на женските конопени растения, независимо дали се наричат "индийски коноп" или не, отделят специфично миришеща смола, която съдържа десетки вещества със сходна химична структура, наречени канабиноиди. Основните психоактивни ефекти на канабиса се дължат на един от тях, известен като тетрахидроканабинол или съкратено ТНС. Индустриалните сортове коноп, както и дивите му разновидности, съдържат малко активно вещество. Наркотичните продукти се получават от сортове с високо съдържание на смола, които са резултат от хилядолетна селекция. Различните сортове, освен ТНС, съдържат и други важни канабиноиди, които внасят своя нюанс в психоактивните свойства на канабиса. Независимо от това, силата на дрогата се оценява според количеството ТНС. Марихуаната съдържа обикновено около 1 до няколко % ТНС; ганджата до 10%; хашишът до 40%, а маслото до 60% ТНС.

У нас най-често се пушат цигари (joint) от марихуана и ганджа, по-рядко се пуши хашиш, а маслото почти не се среща. Много по-рядко канабисовите продукти се приемат през устата. Тъй като различните продукти съдържат различно количество ТНС, е много трудно да се посочи точна доза, но потребителите получават желаните ефекти поемайки приблизително 10 мг ТНС. Продължителността на ефекта при пушене е около 2 до 4 часа. При приемане през устата ефектът настъпва след около 2 часа и продължава 6 - 8 часа.

Ефектите на при пушене на канабис започват с период на така нареченото щастливо безпокойство, което продължава около 15 минути. След това се развиват неговите типични ефекти - лека еуфория, замайване, безпричинен смях, бягащи мисли и невъзможност за концентриране върху конкретен предмет, изостряна на сетивните възприятия (зрение, слух, апетит), удължаване на чувството за време. По-късно се появява сънливост, която може да премине в сън без сънища. При големи дози могат да се появят халюцинации при затворени очи.

Свръхдози вследствие на употребата на канабис са невъзможни, тъй като той е много слабо токсичен. Канабисът повишава пулса и в по-малка степен кръвното налягане. Той понижава вътреочното налягане, което се проявява като зачервяване на очите. Слабо понижава синтеза на мъжки полови хормони и активността на имунната система. Канабисовият дим съдържа приблизително толкова вредни вещества, колкото дима на силен тютюн, който се пуши без филтър. Несъмнено е, че канабисът съвсем не е безвреден, но като цяло "при съществуващия начин на употреба, канабисът създава значително по-малки проблеми за здравето от алкохола и тютюна" - се твърди в заключенията на авторитетния доклад на Световната Здравна Организация за канабиса.

Проблемите, които може да предизвика употребата на канабис, са почти изцяло от психологическо естество. При някои хора, още в първите минути след пушенето, може да се развие параноичен страх и даже паническо разстройство (рязко забързан пулс, чувство на задушаване, гадене и повръщане). Това се случва на начинаещи потребители, които изпитват несъзнателен страх от настъпването на необичайните за тях ефекти на канабиса. Паническите разстройства са практически непознати при опитни пушачи. Употребата на канабис не води до агресивно поведение.

Канабисът блокира кратковременната памет, което води до невъзможност за усвояване на нова информация. По тази причина канабисът е изключително неподходящ за тези, които имат да учат, както и за всички, които трябва ефективно да използват мозъка си. Изследванията показват, че канабисът, подобно на алкохола, влияе негативно на способността за управление на кола; особено опасна в това отношение е комбинацията от канабис и алкохол. При хора, които използват канабис рядко, отрицателните ефекти върху мисловните процеси обикновено изчезват до сутринта, но при честа употреба на големи количества канабис (3 до 5 цигари на ден), мозъкът възстановява своите функции едва след 2-3 дена въздържание.

За разлика от много други наркотици, към канабиса не се развива толерантност, т. е. няма необходимост от повишаване на дозата, даже при системна употреба на умерени количества. Канабисовият абстинентен синдром, ако въобще може да се говори за такъв, е наблюдаван само в лабораторни условия след продължителна употреба на нереално високи дози (10 цигари дневно). Доколкото става дума за средностатискическия потребител, канабисът може да предизвика слаба психическа зависимост и употребата му да се превърне във вреден навик. Смята се, че около 4% от потребителите имат някаква форма на зависимост. Спирането или намаляването на употребата в случаите на канабисова зависимост не изисква лекарска помощ.

Твърдението, че канабисът е “входна врата” към твърдите дроги, е необосновано. Всички изследвания, проведени през последните 60 години показват, че причинно-следствената връзка между едното и другото е твърде съмнителна. Повечето потребители на канабис нямат желание да стават наркомани и не използват други по-силни забранени наркотици. Малцината, които преминават от канабис на хероин, го правят поради липса на информация, защото са твърде глупави или просто не са в ред.

The-WishmasteR
07-04-2007, 17:25
dano tova otgovarq na vaprosa ti ..men maika mi me zaribi da py6a treva vapreki 4e na neq ne i haresva ..Za parvi put pu6ih na 14 ...i to maika mi mi dade koza :D ta po tvoita logica ve4e trqbva da sam minal na igli i da sam murtyf ...ex ...dano po4ivam v mir ...

paola_Rey
07-04-2007, 18:35
:smt005 ave momi4e ti dobre li si? kvo moje da ti stane? absolutno ni6to nqma da ti stane,ama ti na kolko si godini? #-o

thefreak
07-04-2007, 18:45
:cry:
Значи да ти отговоря предварително на бъдещия въпрос, който съм сигурен, че ще зададеш един ден.
Ако ти свърши в устата не се забременява, ясно ?
Аре бегай...

Val4etoO
07-04-2007, 18:57
apf kolko da sa smeq... kak moje da ima takiva hora kato tebe....

Sasuke
07-07-2007, 01:48
Аве ква е таз спрела работа??Какво като чади ве??Нема нищо да ти стане спокс!!Даже ако искаш пробвай и ти!!

По-добре да се напушим и да летим,отколкото да се напием и да пълзим!!!

;((( verry oburkana ;(((
07-07-2007, 07:41
ne blagodarq!ne iskam :D

Sasuke
07-07-2007, 07:54
Така доблем..хубава работа ама циганска (говора и от 2-те страни)
Найстина ми е странно че има такива ограничени хора и затова ще ти дам съвет:ако имаш скайп намери ме,darkas149 ми е и ще ти обясна нещата по-елементарно и ще си поговоря с тебе.

Що се отнася до останалите [-X не е хубаво така!Момичето е леко ми напомня за Кели Бънди но това не значи че трябва ептем да я зимаме за телефонна кабинка!

07-07-2007, 08:06
това е само трева бе божеееее наивно хлапе кво като павка кво ще стане най много да ти се смее и да ти се лигави и да те пуска по пързалката то квато си 100 на 100 така ще стане :twisted: най много да ти се нахвърли да те чука :smt012

Sasuke
07-07-2007, 08:11
това е само трева бе божеееее наивно хлапе кво като павка кво ще стане най много да ти се смее и да ти се лигави и да те пуска по пързалката то квато си 100 на 100 така ще стане :twisted: най много да ти се нахвърли да те чука :smt012

стига стресирали детето то и без тва яко объркано горкото!!

07-07-2007, 09:23
Оле пак да знаеш аз преди малко се напуших мн яко(напуших=да си пушил треава)и ся като четеш ще се напушиш и ти леле....не деи таи да четеш шото лошо става апак прочетеш ли го 5 пати и край минаваш на игла :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: боже колко ограничени и тапи хора имало :lol: :smt037 :smt042 :smt043 :smt044 :smt080 :smt082 :smt033 <--апак таз последната еминоконка погледнеш ли я и край мартва си вече :smt082