PDA

View Full Version : Варна,оценките и бала...



07-03-2007, 19:39
Здрасти...аз съм от варна момиче съм и много бих се радвала,ако някой може да ме ориентира горе-долу какъв е бала в Френската и Испанската(демек Кюри) във Варна.Само за ориентация,ако може и стари балове някакви или от тази година още по-добре. Или да ми кажете имам ли шанс да вляза в една от двете с бал 30.400???Много ви благодаря :smt007

Sladkata_Nansi
07-03-2007, 19:52
На много малко места се знае бала за тази година, пък и за какво ти е от минали години-всяка година е различен: зависи от броя на желаещите, от оценките...

07-03-2007, 20:47
Ей хора сорски, че не е точно по темата..ама.. :smt009 Ся от Варна съм 7клас 32.428 бал имам и съм малко раздвоен. Според мен ми стига бала за първа с английски, но ако ми стига и за първа с немски не знам коя да избера :smt012 некфи предложения да дадете, защото утре ше подавам докз. Наистина не знам. Повече ми се иска с немски, а английския да го преравнявам. Ако съм с английски ще ми е трудно да уча немски с уроци, въобще цялостната подготовка ще е към английския. Съвсем се обърках вече :smt013

N0_feAR
07-04-2007, 06:32
към създателя на темата: предполагам, че бала ти ще стигне и за двете гимназии. Миналата година баловете за Кюри бяха доста високи. Абе ще ти стигнат... :wink:
относно другото запитване: никой не може да ти каже с кой език да влезеш. Ако до сега си учил например английски и не си бил от най-добрите, запиши се с английски за да си доусъвършенстваш езика, а за втори език ще караш немски. А по принцип аз съм учила немски и английски. Лично на мен по-ми допада английски. На немския граматиката му е доста по-сложна(поне за мен) и ми е малко странно произношението...сам си решаваш. Който език повече ти харесва и смяташ, че ще се справиш с него се запиши с него и готово.
пп:много добър бал си избачкал :smt023