PDA

View Full Version : да му кажа ли?



07-03-2007, 19:54
Страшно много харесвам едно момче.Имаме много странни отношения и напоследък се чуствам страшно объркана...за нищо друго не мога да мисля освен за него...постоянно обикалям града и местата където ходи като копнея да го видя... :smt010 :smt010 :smt010
Той знае че не ми е безразличен,но мисля че той си мисли,че не е нещо по-специално...Няколко пъти сме се засичали в едно клубче където ходим и понякога се държи сякаш изобщо не го интересувам...а друг път не ме оставя цялата вечер- танцуваме,прегръща ме,целува ме...не мога да проумея държанието му...както казах пак се чустжам страшно объркана...И се чудя да му кажа ли че съм влюбена в него или да не се тормозя повече ;((
Моля посъветвайте ме как да постъпя..моля ви...чуствам се адски гадно...и не знам от кого да потърся съвет....помогнете ми....

koalka
07-03-2007, 19:59
Според мен трябва да му кажеш.

sexy_for_you
07-03-2007, 20:01
Ами поговорете и си изяснете чувствата.Така ще е най-добре.Това да се държи така странно с теб не знам израз на какво е.Дано и той да те харесва.Просто му кажи какво изпитваш.УСПЕХ!

Maiden`Fenka
07-03-2007, 20:01
ами да кажи му и без това нищо не губиш,може само да спечелиш
Успех ! O:)

Lullaby
07-03-2007, 20:08
ами кажи му няма какво да губиш :D

slim4eto_94
07-03-2007, 20:30
kaji mu nqma kvo da gubi6

A_JoLiE
07-03-2007, 20:44
Mi kaji mu ... kakto prednite mi saforumnici kazaha ... NQMA KAKVO DA GUBI6! Vse pak jivota e 1 i ne go li izjivee6 kfo 6te bude. Nali znae6 tvoqt jivot trebva da si e your life. Trqbva da ima liubov, strast, bolka i omraza, a sas vsi4ko tova raka za raka varvqt intrigite. Ako te otreje edno mom4e jivota ne spira, zemqta ve o6te se varti, tei 4e kaji mu, po4ustvai se uverena i dano i toi da ti otvarne sas sa6oto. Uspeh macka!!!

BebeTooOoo
07-03-2007, 20:47
Най - добре му кажи...нищо не губиш.Поне ще знаеш дали чувствата ви са взаимни или не.Успех

07-03-2007, 20:49
благодаря би много за съветите :-) оценявам го

siskisses
07-04-2007, 07:24
:-k Milo momi4e normalno e da si obyrkana , no znae6 li az mislq 4e i toi te haresva - prosto go e strah da ti priznae 4uvstvata si-sama kaza 4e toi nadali si misli 4e e ne6to specialno za teb!Sledva6tiq pyt kogato se zase4ete i toi se dyrji dobre mu kaji - no nepremenno gledai da e sam za6toto mom4etata ponqkoga stavat neponosimi v kompanii ( osobeno v tqhnata ) ! No moq syvet e 100% da deistva6 vyzmojno nai-byrzo ;-) :-) :P :wink:
Kysmet ti jelae [/url][/quote][/u][/i]

alkobalko
07-04-2007, 08:02
Кажи му, няма да загубиш нищо.

SpOrTs_GiRl
07-04-2007, 08:05
Ами поговорете и си изяснете чувствата.Така ще е най-добре.Това да се държи така странно с теб не знам израз на какво е.Дано и той да те харесва.Просто му кажи какво изпитваш.УСПЕХ!
;)

Nikolov
07-04-2007, 08:11
Страшно много харесвам едно момче.Имаме много странни отношения и напоследък се чуствам страшно объркана...за нищо друго не мога да мисля освен за него...постоянно обикалям града и местата където ходи като копнея да го видя... :smt010 :smt010 :smt010
Той знае че не ми е безразличен,но мисля че той си мисли,че не е нещо по-специално...Няколко пъти сме се засичали в едно клубче където ходим и понякога се държи сякаш изобщо не го интересувам...а друг път не ме оставя цялата вечер- танцуваме,прегръща ме,целува ме...не мога да проумея държанието му...както казах пак се чустжам страшно объркана...И се чудя да му кажа ли че съм влюбена в него или да не се тормозя повече ;((
Моля посъветвайте ме как да постъпя..моля ви...чуствам се адски гадно...и не знам от кого да потърся съвет....помогнете ми....
По-добре му покажи отколкото да му казваш... специално при мен ако момиче, дойде и ми кажи ми аз сам влюбена и едо кво си иди що си ... нема да ми се хареса... Покажи му че за теб това не е само флирт!!! :-$