PDA

View Full Version : kak bihte postypili??



ferendzia
07-03-2007, 20:03
Zdraveite!Naskoro sre6nah 1 prekrasen 4ovek koito mi podari prekrasni migove...no ne iska da se obvyrzva po nikakyv na4in s nikogo...sam kaza 4e ako iska6e ...az 6tah da sym tazi s koqto 6te6e da e...no odavna e priel misylta 4e sam e po-6tastliv...az oba4e ne mojeh da priema 4e koito i da bilo trqbva da e sam...i 4esno kazano iskam da sym do nego..nezavisimo dali kato priqtel,sybesednik,ili dori negovoto momi4e....za6toto ne vqrvam 4e skoro 6te sre6tna po-prekrasen 4ovek ot nego...
a sega zamina za moreto..da raboti tam..nqma da e tuk 2 meseca....i ujasno mi lipsva..o6te pove4e me boli ot tova 4e toi mi pokaza 4e ne iska da go 4akam,da mi puka 4e zaminava...4e ne iska da poddyrjame nikakvi otno6eniq...
ne moga da re6a koe e nai pravilno...dali da se opitam da go zabravq...ili da tyrsq nqkoi priemliv s kogoto da byda dokato toi se vyrne...ili kakto mi kazva syrceto mi da go 4akam i da se borq za nego sys zybi i nokti....vie kak bihte postytpili?!?!....i kak TO4NO bihte izpylnili re6enieto si??

Nadelina
07-03-2007, 20:08
Ako mnogo iskam da byda s nego shtqh da se borq.. No ako ne - ne bih si trovila jivota s tolkova nervi.. shtoto moje bi kauzata e zagubena.. i shte shtadash poveche..

P.S. Momcheto kak se kazva .. Svilen?!

ferendzia
07-03-2007, 20:21
hah ne...:)ne e svilen.....ima mnooogo takiva mom4eta..koito ne ocenqvat kolko sa obi4ani..koito pileqt tva krasivo 4uvstvo...

07-03-2007, 20:22
Не знам. :) Точно същата ситуация...е, не съвсем...Но е много близка.
И мен много ме мъчи. Въпреки че знам, че не е болка за умиране.
Мой приятел, който мина през много сериозна връзка. Заедно беше с момиче, което наистина обичаше. И през това време бяхме редовно двамата с него, приятели, та приятели...даже не знам дали тя знаеше за мен. Как да е, двамата се разделиха и оттогава той е като ударен с тухла четворка. Минаха месеци и той почна да се окопитва. От много време знаем, че се привличаме, но преди беше абсурд да правим каквото и да било по въпроса. След като се разделиха и мина периодът на "аа, ще се гръмна, не искам да живея" (който продължил около месец някъде. Така ми казаха поне, моят човек тогава се отдалечи от мен, не искаше да се чуваме...пълна бъркотия), той почна да засвидетелства някакви чувства, ставахме си все по-близки, докато не започнаха всичките разговори за секс. Проклетият секс...все едно - бих спал с теб за 1-2-3-не знам колко нощи, но повече не обещавам...и не мога да разбера страх ли го е да показва привързаност след гадостта, която гаджето му изсипа върху него, или просто е смачкан използвач...
Разказвам ти го всичко това не за да се оплаквам, а за да ти дам възможната причина. Аз знам всички тези предистории, защото познавам моя човек по-отдавна. Може би се страхува. Може да му е омръзнало от връзки, знае ли го човек...Аз не бих се учудвала - това усещане ми е ужасно познато. Но шапка му свалям, че е бил прям с теб - можеше и да не е, можеше да те остави да се чувстваш в небрано лозе, да ти дава надежди, да увърта. Според мен достойно за уважение поведение тук би било да не му се натрапваш. Ако мислиш, че човекът толкова си струва, направи така, че цялото ти поведение да говори за искреност. За това рецепти няма. Не падай под нивото си, не се обезценявай, но му покажи, че намираш в него неща, които смяташ за ценни и които не би предала.
Няма да ти казвам да се бориш - в момента съм свръх изненадана от факта, че пиша този пост въобще. "Борба" за мен звучи твърде сериозно. Ако си сигурна, че това не е някое необикновено силно мимолетно увлечение (човек рядко познава себе си добре, за да каже), направи всичко, което не противоречи с достойнството ти. Това е.

А-- на колко години сте?

ferendzia
07-03-2007, 20:37
mda naistina dumata borba e dosta silna...osobeno kazana ot men..smisyl za6toto sym samo na 15...no ot izvestno vreme osyznah 4e godinite ne sa ot nikakvo zna4enie..za6toto lubovta vsy6tnost se gradi na onezi detski me4ti da si s nqkogo...bez koioto 4ovek nikoga nqma6e da obikne...prosto e nujno da si zapo4nal da ocenqva6 tezi me4ti..bez zna4enie na kolko si godini
znam 4e e sme6no na 15 da si samoten...za6toto na 15 vsi4ki gledat kak da si pravqt kefa...no vednuj ispita6 li ne6to istinsko i krasivo...useti6 li 4e moje6 da ima6 vsi4ko...ve4e tezi sme6ni plytsi udovolstviq sa ti kraino nedostaty4ni!
Vsqka ve4er kogato si legna toi mi lipsva makar edva da sme se dokosnali toi mi dade ne6to za koeto vinagi sym me4tala....mislq 4e toi e 4ovek koito moje da mi dade vsi4ko ot koeto imam nujda zatova ne iskam da go izpusna...a nz kak da go zadyrja...bez da go pritiskam..nai-malko tova iskam!!!

07-04-2007, 06:24
докажи му, че животът може да бъде хубав и че може да бъде щастлив не само като е сам... просто го направи щастлив - не очаквай да ти се върне.примерно направи му изненада - иди при него на морето за 2-3 дена и тн. трябва да му докажеш, че може да е по-щастлив с теб,отколкото сам.

alkobalko
07-04-2007, 06:35
Много трудно е да убедиш човек, който не вярва в любовта, че тя съществува. Ако наистина държиш толкова много на него го изчакай и му докажи, че може да е щастлив и с теб. В противен случай просто го забрави като вариант за гадже и след като се върне поддържайте приятелски отношения.

siskisses
07-04-2007, 07:08
Nz za teb no opredeleno trqbva da se bori6 za tova mom4e!!!Drugiq variqnt e da go ostavi6 i sled vreme toi sam 6te razbere kakvo e zagubil ako togava iska6 go priemi obratno pri teb,ako ne ostava ti alternativata PRIQTELSTVO :cry: syjelqvam 4e taka se 4uvstva6 no tova e variqnta koito moga da ti predloja :-#

sherry
07-04-2007, 08:33
Гледай да си изкараш едно хубаво лято, излизай с приятели, отиди на море с роднини, или каквото си решиш. Като мине лятото, ако още го искаш, бори се. Ако не - намери си друг. Дано момчето осъзнае, че дори да е сам, пак може да го наранят. Няма смисъл да я слага тая защитна стена...

siskisses
07-04-2007, 08:53
10x !!!! Blagodarq na vsi4ki vi naistina ! 6te prodylja da vi pi6a kakvo stava s otno6eniqta m-u men i gadjeto mi i kak vyrvqt ne6tata s otno6enieto na priqtelite mi kym nego (ako moga taka da gi nareka) BLAGODARQ VI !!!!!! O:) :smt049 :smt055 :smt054 :smt046 :smt051 :smt059 :smt060

sasha_90
07-04-2007, 08:57
Как бих постъпила?Щом ми кажат,че няма смисъл,значи няма.Забрави за него.Насила нищо няма да стане.

SpOrTs_GiRl
07-04-2007, 14:26
Много трудно е да убедиш човек, който не вярва в любовта, че тя съществува. Ако наистина държиш толкова много на него го изчакай и му докажи, че може да е щастлив и с теб. В противен случай просто го забрави като вариант за гадже и след като се върне поддържайте приятелски отношения.
;)

Vladokaaa
07-04-2007, 15:05
Ей незнам да ти кажа ще ти дам съвет ама май най добре се откажа :(