PDA

View Full Version : Объркан съм и аз



~\H/~
07-03-2007, 20:09
Значи историята е следната...Познавам едно момиче от доста време и бях си хлътнал по нея.Скоро я питах (на майтап) дали може да стане нещо между нас и за мое учудване тя отговори че може.Нямаше и ден и я помитах дали иска да тръгне с мен.Тя каза че ще си помисли.Не се минаха и два дена и започнахме да обсъждаме моя въпрос към нея.Тя ми каза че била объркана.Исках да ми каже в какъв смисъл е объркана,но дори и тя не можеше да ми каже.Една вечер се събрахме 2мата предгръщахме се и накрая се целунахме.На следващия ден аз заминах за 2 дена и тя ми прати смс че мн искала да ме види.След като се върнах се срещнахме,прегръщахме се,целувахме се..каза че ме обича.Така и на следващия ден,но след като се била прибрала,станало й нещо и пак била объркана.Моля някой да ми обясни какво да направя или просто да ми даде малък съвет...

sexy_for_you
07-03-2007, 20:13
Еми пич момичето наистина е объркано.Явно и е хубаво с тебе,щом сте се прегръщали и целували.Просто поговори с нея и се изяснете.Не вярвам да има друг.Попитай я какво точно чувства към теб и какво я обърква.Покажи й колко много я обичаш и държиш на нея.Може да е била наранявана и да я е страх от обвързване.Почакай,може все още да не е готова.УСПЕХ!Но моя съвет е да поговориш с нея и да се изясните. :-D

GeGeTo
07-03-2007, 20:27
Еми пич момичето наистина е объркано.Явно и е хубаво с тебе,щом сте се прегръщали и целували.Просто поговори с нея и се изяснете.Не вярвам да има друг.Попитай я какво точно чувства към теб и какво я обърква.Покажи й колко много я обичаш и държиш на нея.Може да е била наранявана и да я е страх от обвързване.Почакай,може все още да не е готова.УСПЕХ!Но моя съвет е да поговориш с нея и да се изясните. :-D


i az podkrepqm t'va mnenie :wink:

BebeTooOoo
07-03-2007, 20:44
В такава ситуация неможеш да гадаеш , а единственото нещо , което можеш да направиш е да поговориш с нея.Попитай я защо така се държи , каква е тази промяна и какво точно я обърква , дали това си ти или просто я е страх да започне нещо сериозно.Може би си е изпатила и си е направила извод , а може би не.Поинтересувай се.Едва ли е заради друго момче...незнам де.Попитай я.Успех :wink:

A_JoLiE
07-03-2007, 20:47
Еми пич момичето наистина е объркано.Явно и е хубаво с тебе,щом сте се прегръщали и целували.Просто поговори с нея и се изяснете.Не вярвам да има друг.Попитай я какво точно чувства към теб и какво я обърква.Покажи й колко много я обичаш и държиш на нея.Може да е била наранявана и да я е страх от обвързване.Почакай,може все още да не е готова.УСПЕХ!Но моя съвет е да поговориш с нея и да се изясните. :-D


i az podkrepqm t'va mnenie :wink:

I az sam v kluba na mnenieto na GeGeTo.

Need_A_Girl
07-03-2007, 20:53
Определено момичето има чувства към тебе...няма смисъл да се чудиш какво й е..просто трябва да и покажеш, че мн държиш на нея и да не я оставяш да се съмнява в чувствата си!

fantasigirl
07-03-2007, 21:26
Qsno e 4e te haresva,samo 4e po edna ili druga pri4ina se 4uvstva oburkana.Govori s neq,podkrepi q i 6te vidi6 4e vsi4ko 6te se opravi

~\H/~
07-05-2007, 19:35
Днес горих с това момиче и ми каза че искала всичко да бъде по старому.Каза ми още че си ме обичала по свой собствен начин.Незнам какво да правя,незнам какво да и кажа ... :smt010

SpOrTs_GiRl
07-05-2007, 19:52
Еми пич момичето наистина е объркано.Явно и е хубаво с тебе,щом сте се прегръщали и целували.Просто поговори с нея и се изяснете.Не вярвам да има друг.Попитай я какво точно чувства към теб и какво я обърква.Покажи й колко много я обичаш и държиш на нея.Може да е била наранявана и да я е страх от обвързване.Почакай,може все още да не е готова.УСПЕХ!Но моя съвет е да поговориш с нея и да се изясните. :-D


i az podkrepqm t'va mnenie :wink:

I az sam v kluba na mnenieto na GeGeTo.

И аз се присъединявам.. ;)

П.П. А може да незнае какво иска.. :?

alkobalko
07-05-2007, 20:12
Наистина това момиче е доста объркано. Може би се притеснява от нещо и не може да го преодолее и да сподели с теб. Ако ти каже, че още не е готов, не я притискай. Дай и свобода и бъди до нея като приятел.

Coolguy
07-05-2007, 20:22
Причината е следната: Тя не изпитва привличане към теб.

Че те "обичка" е ясно. Приятелски, като малко сладко объркано братче. Тя наистина иска да те заобича и като нещо повече защото си добричък, опитва се, мъчи се, но не може.

Моля ти се не обсъждай това с нея, още и още разговори няма да оправят нещата. Спри да говориш. Започни да вършиш.

Казал си на майтап дали "може", после си се вързал, след 2 дни сте "обсъждали" дали да ставате гаджета или не, тя си "мислела" дали да сте или да не сте... откога любовта е ядрена физика?

Следващия път като искаш гадже, просто млъквай и я целуни!