PDA

View Full Version : Защо се държите гадно с гаджетата си?



oh me
07-04-2007, 06:20
От няколко дена чета из тоя форум какви ли не теми и ми прави едно впечатление - че повечето от вас са в постоянна война с гаджетата си(мразя я тая дума). Не искам никой да съдя, само се чудя защо...Ами любовта (или по-скоро за да сте щастливи и за да върви една връзка) не трябва ли някои неща все пак да се премълчават...Всеки има кофти ден, всеки има лоши моменти - трябва ли ,когато ви е кофти да си го изкарвате на хората, на които твърдите, че държите? Трябва ли да го/я нападате в момента, в който той е малко по-груб? Не трябва ли да се отнесете с разбиране? Каква е тая любов, в която всичко е егоизъм- "щом той прави така , и аз ще направя същото, той си го заслужава" ? Извинявайте, но това не е толерантно отношение към някого.И аз понякога съм ядосана на човека, с когото съм, но не си позволявам да го обиждам или обвинявам и нападам - както и той мен.И мисля, че това зависи в много голяма степен от вас - ако не се държите гадно и не предизвиквате скандали, и човекът,с когото сте също ще се чувства неудобно да ви вдига скандали. Примерно аз като съм ядосана, не бързам да му звъня и да го обвинявам в какво ли не - изчаквам, докато се видим, хващам му ръката и съвсем спокойно му казвам кое ме притеснява.Обсъждаме го и намираме вариант,който да устройва и двамата.
Не казвам, че моята връзка е идеална, но така има някаква хармония.Иначе защо сте заедно...Докато се съберете, правите какви ли не компромиси със себе си, а след това се държите гадно с тоя човек..Защо?

alkobalko
07-04-2007, 06:37
Аз не се държа гадно с приятеля си. Обичам го прекалено много, за да го обидя или нараня. Когато има нещо, което ме притеснява или не ми е приятно, просто му казвам и го обсъждаме.

VerryBerry
07-04-2007, 06:48
zavisi koi kak go vazpriema,nqkoi sa izbuhlivi drugi ne,vapros na harakteri..
a moje i dr srana mn da e naranila 4oveka za da re6i i toi/tq da deistva gadno,ne vs mogat da si sdarjat nervite kato teb