PDA

View Full Version : Kak da si poiska6...



07-04-2007, 07:09
si4ki momi4eta povtarqt,4e nqma jena,koqto da ne dava,a ima maj,koito ne znae kak da si poiska.e q kajete adjeba,kak trqa da si go poiskame tva ebane.znam,4e e strogo individualno,no kajete pri vas kak e! :)

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

stefka03
07-04-2007, 07:25
ami vij sega otiva6 pri gadjeto si i kazva6 mi vij nali ot mn vreme iskam da te pitam ne6to mi nali iskam da znae6 4e ne iskam da te pritiskam iskam da ne mi se s1rdi6 i iskam da znae6 4e mnogo te obi4am i iskam da te pitam gotova li si da b1dem zaedno ne samo po stariq na4in ami po intimni i ako ne iska6 nqma da e problem.
6te vidi6 4e kato i kaje6 tva moje da ti otkaje no posle sama 6a doi i 6ti kaji are milo gotova s1m are pojelavam ti uspeh!!!! \:D/

Coolguy
07-04-2007, 07:45
При цялото ми уважение към stefka03, не я слушай. Думите усложняват нещата, още повече пък завъртяните слова.

Всяко момиче ти дава някакви съзнателни или подсъзнателни "следи" за това кога е готова, дори без тя да го съзнава. (забележи, не казах "казва ти"). Научи се да четеш тези следи и нейното състояние и се дръж адекватно спрямо тях.
Тя ще ти бъде благодарна че знаеш по-добре от нея как се чувства и какво иска в момента.

Научи се да разграничаваш "не" от "твърдо НЕ". Понякога момичето ще ти каже "не" не защото не го иска, а поради редица прични като не иска да изглежда лека, или какво ще ти помислиш за нея ако се съгласи веднага, или се опасява че може да зачезнеш след секса. Не бъди нахален, но бъди 100% уверен когато целуваш/докосваш/събличаш.

Целия път от "здравей" до секса може да продължи 4-5 часа или 4-5 месеца, както си го направиш.

neverand
07-04-2007, 07:49
хах CoolGuy съгласен :P земи се регни
:P

Coolguy
07-04-2007, 07:52
Не знам братле. За в бъдеще няма да ми остава много време за форуми :)

SpOrTs_GiRl
07-04-2007, 07:54
При цялото ми уважение към stefka03, не я слушай. Думите усложняват нещата, още повече пък завъртяните слова.

Всяко момиче ти дава някакви съзнателни или подсъзнателни "следи" за това кога е готова, дори без тя да го съзнава. (забележи, не казах "казва ти"). Научи се да четеш тези следи и нейното състояние и се дръж адекватно спрямо тях.
Тя ще ти бъде благодарна че знаеш по-добре от нея как се чувства и какво иска в момента.

Научи се да разграничаваш "не" от "твърдо НЕ". Понякога момичето ще ти каже "не" не защото не го иска, а поради редица прични като не иска да изглежда лека, или какво ще ти помислиш за нея ако се съгласи веднага, или се опасява че може да зачезнеш след секса. Не бъди нахален, но бъди 100% уверен когато целуваш/докосваш/събличаш.

Целия път от "здравей" до секса може да продължи 4-5 часа или 4-5 месеца, както си го направиш.

Дам.. ти си един от малкото, които са го разбрали.. ;)

Nikolov
07-04-2007, 08:02
si4ki momi4eta povtarqt,4e nqma jena,koqto da ne dava,a ima maj,koito ne znae kak da si poiska.e q kajete adjeba,kak trqa da si go poiskame tva ebane.znam,4e e strogo individualno,no kajete pri vas kak e! :)

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!
Човек в замисимост от това дали ти е гадже или си излезнал на дискотека и искаш да праснеш нещо ... има разлика!!! Ако ти е гадже нещата са по-сложни ... но всичко зависи от теб!!! А като си на бар още като влезнеш и се огледаш ще видиш кои момичета си просят ебането и кой не!!! А подхода е много лесен... при мен де!!! Ако съм излезнал да прасна нещо излизам само с още един приятел и сме си резирвирали местенца на някой от баровете и само стой и гледаш някоя да я придърпаш...!!! Иначе за момента от гаджета не сам имал проблем с липса на секс!!!

BeBsItO
07-04-2007, 09:25
ima edin vic po slu4eq : dvama priqteli si govorqt...ave bratle kak si isksa6 ........ot jebite? i dr q mu otggovarq- epa kvo da ti kaja,naprao gi pitam iska6 li da se 4ukame? i a pruiqtelq mu go pita- '' e dobre de a ne qde6 li 6amari''? i polu4va otgovor- abe mn 6amari qm ,ama i mn mu puskat :D taka 4e na 10 1 6ti pusne :D hahahha tva razbirase e v kraga na 6egata :) a sa seriozno- to se ose6ta dali tq iska, proli4va se .... ne stava da ide6 i da q pita6 .prosto se ose6ta

Слънчево момиче
07-04-2007, 10:25
Предразположи я,целувки,ала-бала,полека ставай по-настоятелен с движенията и докосванията,тя ще се усети.Но ако и сега те отблъсне,нямаш никакъв шанс и не-то значи НЕ докато тя не се почувства готова.