PDA

View Full Version : Kiten-more?



jorjia
07-04-2007, 07:34
poneje ne znaq kade da pusna temata q pisha tuk...ot uchilishte ima leten lager v Kiten kadeto se zapisah..poneje mn mi se hodi na more,a ne iskam s nashte,a te pyk ne me puskat s priqteli.Ta...do onq den ne mi pukashe kakvo shte e tam..samo i samo da ida na more..ama sq si stoq u nas i pochvam da se zachudvam.Malko se pritisnqvam che sha q nqkvo zabito.Nqkoi ot vas hodil li e skoro tam?Znae li kakvo e polujenieto?Imali horica?DIskoteki?shte vi buda blagodarna mnogo ako mi otgovorite :-k :P

mid_get
07-04-2007, 07:48
Като цяло мястото е спокойно :wink: Миналата година бях за две седмици (с приятели) и си изкарахме супер :-D То всъщност от вас си зависи какво ще ви е настроението по време на почивката ::: А, за дискотеки - ние, лично, посещавахме "Зангадор" иии...какво да ти кажа, впечатленията са ми...абе, ти сама ще си прецениш :-D
Ето ти и сайт за Китен, може да ти е от полза (в галерията има интересни снимки /и на дискотеката/ :wink: )
:arrow: http://www.kiten-bg.com/

djuki
07-04-2007, 17:47
Където и да си само да е с готина компания е супер . А за Китен обажавам го това място винаги съм си изкарвала готино там !

07-04-2007, 22:33
Ахахах... Аз съм от Пловдив. От ЕГто и ще ходя на тфа в Китен от Лиляна ДИмитрова дето се организира! :smt005 Не очаквам много, щот винаги или станцията е тъпа, ма хоарата весели или обратното, не може и 2те ако е училищен лагер ;) Вярвай ми ;)

dark_player
07-05-2007, 15:24
Забито на баба ти селото! Китен много се е променил за последните няколко години за последно ходих преди 2 год. и беше нещо дивашко, нищо общо с Китен в миналото! Сега Китен е мн як... има дискотеки даже ще ти препоръчам една!
ЗАНГАДОР Заминавай и си прай кефа! мацка Успех

Presley
07-05-2007, 16:16
Обожавам Китен!Това е един от най-яките морски курорти.Стават най-яките купони ,абе жестоко е :-D !Условията предполагам няма да бъдат никак добри (хотела),ноооо да не ти пука :-D

cherinka
07-05-2007, 16:37
Ахахахаха, в Китен, вечер, към 20ч.. по улиците.... не мой се разминете... хората припкат като излезли от току-що свършилия концерт на Планета-Прима... голема навалица е.. и хич не е забутано..
бях с наще когато съм ходила.. и за дискотеки и барове нищо не моа да ти кажа..
помна само, че заведенията са БУКВАЛНО на 2 плюнки разтояние, минаваш покрай едното - правиш 4-5 стпки и чуваш една музика, правиш още 5 стъпки и чуваш друга.. хаххх голема лудница..
помня само кръчмите и заведенията за хранене.. праат хуафи спагети :mrgreen:

ThePainIsReaL
07-06-2007, 19:06
Ахахах... Аз съм от Пловдив. От ЕГто и ще ходя на тфа в Китен от Лиляна ДИмитрова дето се организира! :smt005 Не очаквам много, щот винаги или станцията е тъпа, ма хоарата весели или обратното, не може и 2те ако е училищен лагер ;) Вярвай ми ;)

Хахах .. и аз така.. Ххаха .. хиляда процента те знам кой си .. ама не искаш да се издадеш сега :lol: