PDA

View Full Version : Pls Pomognete mi - priqtelite mi ne go haresvat



siskisses
07-04-2007, 07:35
:( Molq vi pomognete mi - postoqnno sym prinudena da izbiram m-u gadjeto mi i priqtelite mi :cry: po4ti vsi4ki moi priqteli ne go haresvat ima to4no edin dvama nai-mnogo ;-( nz kakvo da pravq i tova ukazva vliqnie v moite 4uvstva - az znam 4e go obi4am no vinagi se kolebaq dali e dobre da sym s nego i postoqnno sym nesigurna dali nali naistina go obi4am ](*,) toi mnogo me obi4a no mai ne me zaslujava 6tom az sym takava :-s kakvo da pravq ?!? Molq vi pomognete mi!Daite mi nqkakyv syvet ina4e 6te poludeq!Dali da ne izbera m-u priqtelite mi i nego - i ako go napravq , koi da izbera !!!???!!! :smt022 :( [-o< :smt076 :smt085 :smt086 :smt087 :smt089

kofti_nick
07-04-2007, 07:40
Тфа са е*ати приятелите ... #-o

neverand
07-04-2007, 07:44
Лелеле БОЖКЕЕЕ...малки и незряли
Значи,почни оттова да усъвършенстваш себе си,първо,такива хора не ги наричай ПРИЯТЕЛИ
В кой свят живееш?В своя или техния ? Това си си ти,само и единствено ти,твои чувства,твоя личност...Защо трябва някфи пиклъовци да казват с кого да ходиш и кого да обичаш...а?
Как те ще ти определят дали да харесваш гаджето си или не...
АКо избереш приятелите си,единственото което ще направиш е да им угодиш...Което следва,че следващия пак ще е така...
Аз ако бях на твое място,толкова лошо щяш да се скарам с тях,че нямаше и да ме погледнат в лицето!И щеше да бъде супер,нямаше да си имам с простаци работа...
Тъй че един съвет,не слушай приятелите си,не те решават дали ти да си щастлива или не!

siskisses
07-04-2007, 07:49
Az ve4e vednyj se skarah s tqh i te uj se bqha nau4ili 6toto im bilo po-vajno da sym 6tastliva , ama ne se mina i mesec i te pak po4naha :smt013 mai e po-dobre da gi zareja i da im kaja kogato porastnat da mi se obadqt pyk 6te vidim togava... a? :?: :!: :?: :smt014 taka li da naprqva ?!?!? :roll:

SpOrTs_GiRl
07-04-2007, 07:52
Лелеле БОЖКЕЕЕ...малки и незряли
Значи,почни оттова да усъвършенстваш себе си,първо,такива хора не ги наричай ПРИЯТЕЛИ
В кой свят живееш?В своя или техния ? Това си си ти,само и единствено ти,твои чувства,твоя личност...Защо трябва някфи пиклъовци да казват с кого да ходиш и кого да обичаш...а?
Как те ще ти определят дали да харесваш гаджето си или не...
АКо избереш приятелите си,единственото което ще направиш е да им угодиш...Което следва,че следващия пак ще е така...
Аз ако бях на твое място,толкова лошо щяш да се скарам с тях,че нямаше и да ме погледнат в лицето!И щеше да бъде супер,нямаше да си имам с простаци работа...
Тъй че един съвет,не слушай приятелите си,не те решават дали ти да си щастлива или не!

Малко е кофти тва "не слушай приятелите си" .. но съм съгласна с мнението напълно..

neverand
07-04-2007, 07:53
защо да ги зарежеш? Абстрахирай се от факта,че те ти казват с кого да ходиш...Тръгни си с момчето,бъди си с него,приятелите ти не може да ти казват какво да правиш,при положение че не ги касае...тъй че...въобще не обръщай внимание на тях.

alkobalko
07-04-2007, 07:56
А каква е причината да не го харесват? Не може просто така да казват, че не го харесват. Ако няма основателна причина, просто се абстрахирай от тяхното мнение и бъди с него. Това обаче не означава да се откажеш от приятелите си.

Coolguy
07-04-2007, 07:57
Знаеш какво означава "ревност" нали?
Разбери че приятелите ти не искат да те делят с новия ти възлюбен, или (много е вероятно, независимо какво мислиш) да искат да са на негово място. Границата между приятелството и секса при мъжете е малка.

Проумей, че тези реакции са просто манифест на тяхната несигурност и страх. Не бъди рязка с тях, но нека стане ясна позицията ти.
Не прави екстремни глупости от рода на "вие сте идиоти, порастнете!". Покажи им твоята зрялост...

Nikolov
07-04-2007, 07:57
:( Molq vi pomognete mi - postoqnno sym prinudena da izbiram m-u gadjeto mi i priqtelite mi :cry: po4ti vsi4ki moi priqteli ne go haresvat ima to4no edin dvama nai-mnogo ;-( nz kakvo da pravq i tova ukazva vliqnie v moite 4uvstva - az znam 4e go obi4am no vinagi se kolebaq dali e dobre da sym s nego i postoqnno sym nesigurna dali nali naistina go obi4am ](*,) toi mnogo me obi4a no mai ne me zaslujava 6tom az sym takava :-s kakvo da pravq ?!? Molq vi pomognete mi!Daite mi nqkakyv syvet ina4e 6te poludeq!Dali da ne izbera m-u priqtelite mi i nego - i ako go napravq , koi da izbera !!!???!!! :smt022 :( [-o< :smt076 :smt085 :smt086 :smt087 :smt089
Ем от тази ситуация може само да си извадиш поуки какви прятели са ти!!! Ако си щастлива с това момче не виждам какво против могат да имат!!! По принцип всеки прител трябва да се радва да вижда аверите си да са радостни.... само ако са верни... Така че им тегли по едни майни и да ти се обадят когато осъзнаят накъде са тръгнали :smt014

siskisses
07-04-2007, 07:58
Nz az ne iskam da gi ostavqm syveta ti e mnogo dobyr,oba4e ako ot tova ne razberat .... nz ot koe 6te im stane qsno 4e tova si e moq jivot i 4e az re6avam s kogo da byda !!!!!!!! O:)

Polin4eto
07-04-2007, 07:59
Огледай се - кой държи повече на теб? Ако приятелите ти странят от теб само заради избора ти, може ли изобщо да ги наричаш истински приятели или пък приятели изобщо? :?: Остани с този, който не те изоставя и е с теб. Приятелите ти може би ще ти липсват, но няма да има защо - те не са се опитали да те разберат и при първия конфликт са се отказали от теб.
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=20472

neverand
07-04-2007, 08:01
Знаеш какво означава "ревност" нали?
Разбери че приятелите ти не искат да те делят с новия ти възлюбен, или (много е вероятно, независимо какво мислиш) да искат да са на негово място. Границата между приятелството и секса при мъжете е малка.

и това е вариант...

siskisses
07-04-2007, 08:06
Obiknoveno na vyprosa dobre kakvo ne mu haresvate kakva e osnovatelnata vi pri4ina - te otgovarqt emi az nikoga ne bih trygnala s nego i nekvi takiva koito si kasaqt tqhnite gadjeta,a ne moeto!Dobre de te ne biha trygnali s nego 6toto ne bil tehen tip,ama nali stava duma za men tehniq tip ne me interesuva ako trqbva da sme to4ni i az seki pyt im go kazvam,pyk te...se praqt na interesni

Nikolov
07-04-2007, 08:09
Obiknoveno na vyprosa dobre kakvo ne mu haresvate kakva e osnovatelnata vi pri4ina - te otgovarqt emi az nikoga ne bih trygnala s nego i nekvi takiva koito si kasaqt tqhnite gadjeta,a ne moeto!Dobre de te ne biha trygnali s nego 6toto ne bil tehen tip,ama nali stava duma za men tehniq tip ne me interesuva ako trqbva da sme to4ni i az seki pyt im go kazvam,pyk te...se praqt na interesni
Ем мойто момиче явно си твърде мекушава!!! Тегли им едни падарски майни... кажим да си ебат майката и да не те занимават повече!!! Аз като човек който съм свикнал да губя прители и сам останал с 2-ма каде са ми като братя да ти кажа.... това е най-добре !!!! Първо ще ти се сърдят ама ако имат достатъчно акъл да размислят ше осъзнаят, че грешката е в техния телевизор!!! :smt017

siskisses
07-04-2007, 08:11
Ponqkoga imam 4uvstvoto 4e mom4etata (ot priqtelite i poznatite mi) prosto me revnuvat,no kakva e pri4inata pri momi4etata za tqhnoto povedenie!Maika mi mi kaza 4e moje da e zavist i da ne se o4udvam ako e taka - dali naistina e tova,tq kaza 4e moje nqkoq ot priqtelkite mi da go haresva,no az i kazah 4e nadali e taka-no moje li maika mi da e prava i vyzmojno li e nqkoq ot neinite pri4ini za povedenieto im da se okaje vqrna ?!? :?: :!: :?: :-k

Nikolov
07-04-2007, 08:13
Ponqkoga imam 4uvstvoto 4e mom4etata (ot priqtelite i poznatite mi) prosto me revnuvat,no kakva e pri4inata pri momi4etata za tqhnoto povedenie!Maika mi mi kaza 4e moje da e zavist i da ne se o4udvam ako e taka - dali naistina e tova,tq kaza 4e moje nqkoq ot priqtelkite mi da go haresva,no az i kazah 4e nadali e taka-no moje li maika mi da e prava i vyzmojno li e nqkoq ot neinite pri4ini za povedenieto im da se okaje vqrna ?!? :?: :!: :?: :-k
Майка ти ти е казала най-вероятните причини.... а това истиниски приятели не биха го направили...!!! Но какво да ти кажа човек без приятели неможе... но се замисли че държанието им може да е същото и с всяко твое следващо гадже!!!

sherry
07-04-2007, 08:16
Опитай се да го приобщиш, взимай го по - често с вас в компания, ако тея продължат да ти опяват, трябва да ги скастриш малко! Кажи на приятелките си" Чакайте малко, бе! Аз казвам ли ви нещо за вашите гаджета?! Какво като не е ваш тип, аз ходя с него, трябва ли да го харесвате за ваше гадже, че АЗ да ходя с него? Животът си е мой, аз държа на него, съобразявайте се как се държите и какво говорите за него!". Кажи им го това и да видим няма ли да спрат, за мен това са някакви лигли или надувки, за да ти се бъркат. Всеки си има право сам да избира с кого да бъде, след като това момче ти допада, бъди с него.

siskisses
07-04-2007, 08:22
Hei znaete li kakvo si mislq - edinstveniq 4ovek koito me razbira i koito me obi4a i me priema kakvato sym e toi i te nqmat pravo da mi se byrkat! Hora blagodarq vi mnogo za syvetite naistina mnogo :-*

Nikolov
07-04-2007, 08:25
Hei znaete li kakvo si mislq - edinstveniq 4ovek koito me razbira i koito me obi4a i me priema kakvato sym e toi i te nqmat pravo da mi se byrkat! Hora blagodarq vi mnogo za syvetite naistina mnogo :-*
Ем направи всичко възможно и им запуши устите тогава :-& :-# И да си блъскат главите, че са те загубили(прителите!!! :smt011

sherry
07-04-2007, 08:25
Явно приятелите ти не са достатъчно големи, за да осъзнаят, че не трябва да ти казват те с кого да си. Под големи имам предвид зрели.
Да не ти пука какво мислят, бъди си с него и ви пожелавам много щастие.

siskisses
07-04-2007, 08:56
10x !!!! Blagodarq na vsi4ki vi naistina ! 6te prodylja da vi pi6a kakvo stava s otno6eniqta m-u men i gadjeto mi i kak vyrvqt ne6tata s otno6enieto na priqtelite mi kym nego (ako moga taka da gi nareka) BLAGODARQ VI !!!!!! O:)

sasha_90
07-04-2007, 09:01
Не го харесват?!Защо ли?Може пък да имат право.На кое държиш повече-любовта или приятелите?Ако приятелите ти настояват да избереш го направи,макар че не е чесно.
Мисли добре.Защото любовта идва и си отива,а истински приятели се намират трудно.

07-04-2007, 09:23
Dobre de,no 6tom sa mi istinski priqteli ne trqbva li te da me razberat i s risk da sgre6a da me podkrepqt nai-malkoto za6toto go obi4am vypreki vsi4ko :-k :( :? ako me karat da izbiram 6to za priqteli sa mi kato znaqt 4e po tozi na4in me naranqvat :T

L0v3_suX
07-04-2007, 09:27
vsi4ko tfa e napylno vyzmojno ama spored men e nai dobre qsny da kaje6 na priqtelite si 4e trqbva da izberat ili da ne govorat protiv priqtelq ti ili prosto da te zabravqt zasega.. mislq 4e kolkoto i da ne go xaresvat 6te si prejalat kliukite i komentarite za drug pyt ako dyrjat na tebe

Mementomori
07-04-2007, 09:39
Здравей,siskisses!Трябва да помислиш върху това колко добри приятели са ти те-дали само излизате заедно на кафе или диско,или са такива,на които можеш да разчиташ винаги?!След това погледни обектовно на връзката си с приятеля ти-какво означава той за теб!Дали приятелите ти имат основание да не харесват гаджето ти?Но не забравяй,че той е твой приятел и не е нужно някой да го одобрява!Изборът е твой,но не е необходимо да избираш между тях!Опитай се да обясниш на приятелите си,че мн обичаш това момче,много е важен за теб и искаш и те да го опознаят и харесат!Най-добре ги сближи,отколкото да избираш между тях,защото никоя крайност не е желателна и приемлива!