PDA

View Full Version : Sutien



bebooo0o0
07-04-2007, 08:19
Znam 4e vie pisnalo ot podobni vaprosi,no vse pak 6te vi pitam.Zna4i na 14 sam i re6ih da si kupq sutien za6toto kato sam s bustie i bqla bluza vsi4ko prozira.Podgradnata mi obikolka e 70, a gradnata 80.Tova za kakav nomer e za6toto ne sam zapoznata i imam li nujda ot podplanki 6tot kakto vijdate ne sam mn nadarena oba4e ne moga s teq tapi bustieta deto prozirat i se raztqgat.6te pomolq za barzi otgovori.Ms predvaritelno.

Nikolov
07-04-2007, 08:32
Znam 4e vie pisnalo ot podobni vaprosi,no vse pak 6te vi pitam.Zna4i na 14 sam i re6ih da si kupq sutien za6toto kato sam s bustie i bqla bluza vsi4ko prozira.Podgradnata mi obikolka e 70, a gradnata 80.Tova za kakav nomer e za6toto ne sam zapoznata i imam li nujda ot podplanki 6tot kakto vijdate ne sam mn nadarena oba4e ne moga s teq tapi bustieta deto prozirat i se raztqgat.6te pomolq za barzi otgovori.Ms predvaritelno.

Различните размери сутиени се обозначават с комбинация от число и буква, където числото е размера на подгръдната обиколка, а буквата обозначава размера на чашката. Примерно 75B, означава че жената има подгръдна обиколка 75 см и обем на гърдите B.

Размер А
Предназначени са за жени с най-малки гърди и за момичета, при които хормоните вече са на лице. Такива жени може да са майки, които са кърмели или кърмят.
Размери B и С
Предназначени са за жени с нормално голям бюст.
Размер D
Предназначени са за жени с много големи гърди.

Nikolov
07-04-2007, 08:36
Ето ти една таблича каде намерих за теб!!!
http://i.data.bg/07/07/04/447448_orig.jpg

jyji
07-04-2007, 08:37
Znam 4e vie pisnalo ot podobni vaprosi,no vse pak 6te vi pitam.Zna4i na 14 sam i re6ih da si kupq sutien za6toto kato sam s bustie i bqla bluza vsi4ko prozira.Podgradnata mi obikolka e 70, a gradnata 80.Tova za kakav nomer e za6toto ne sam zapoznata i imam li nujda ot podplanki 6tot kakto vijdate ne sam mn nadarena oba4e ne moga s teq tapi bustieta deto prozirat i se raztqgat.6te pomolq za barzi otgovori.Ms predvaritelno.

Различните размери сутиени се обозначават с комбинация от число и буква, където числото е размера на подгръдната обиколка, а буквата обозначава размера на чашката. Примерно 75B, означава че жената има подгръдна обиколка 75 см и обем на гърдите B.

Размер А
Предназначени са за жени с най-малки гърди и за момичета, при които хормоните вече са на лице. Такива жени може да са майки, които са кърмели или кърмят.
Размери B и С
Предназначени са за жени с нормално голям бюст.
Размер D
Предназначени са за жени с много големи гърди.
:-D abe dy6a koga nosi sytien :smt017 :smt016

Nikolov
07-04-2007, 08:39
Znam 4e vie pisnalo ot podobni vaprosi,no vse pak 6te vi pitam.Zna4i na 14 sam i re6ih da si kupq sutien za6toto kato sam s bustie i bqla bluza vsi4ko prozira.Podgradnata mi obikolka e 70, a gradnata 80.Tova za kakav nomer e za6toto ne sam zapoznata i imam li nujda ot podplanki 6tot kakto vijdate ne sam mn nadarena oba4e ne moga s teq tapi bustieta deto prozirat i se raztqgat.6te pomolq za barzi otgovori.Ms predvaritelno.

Различните размери сутиени се обозначават с комбинация от число и буква, където числото е размера на подгръдната обиколка, а буквата обозначава размера на чашката. Примерно 75B, означава че жената има подгръдна обиколка 75 см и обем на гърдите B.

Размер А
Предназначени са за жени с най-малки гърди и за момичета, при които хормоните вече са на лице. Такива жени може да са майки, които са кърмели или кърмят.
Размери B и С
Предназначени са за жени с нормално голям бюст.
Размер D
Предназначени са за жени с много големи гърди.
:-D abe dy6a koga nosi sytien :smt017 :smt016
Абе не, че нещо ама тва го потърсих в интернет за да помогна на момичето... иначе аз размера на моята приятелка го знам !!!! :smt019

07-04-2007, 09:56
ама щом н амомичето й трябва само за да не прозира, няма ли да е по-добре да си вземе от тези спортните, дето са по-скоро като бюстиета? смис те нямат телове и банели за да убиват, пък и ако са безшевни са мн удобни и при малък бюст са напълно достатъчни.

в началото носех само такива, сега няма как, понеже не поддържат достатъчно вече, но преди бях мн доволна от тези. побвай, ако искаш.

`Death`Whore``
07-04-2007, 09:56
Но през тях зърната прозират доста сериозно.

bebitooo0o
07-04-2007, 12:18
Но през тях зърната прозират доста сериозно.
To4no tva e problema ama az ve4e si kupih sutien.70 B napravo mi zaspa :D

flowerlina
07-06-2007, 07:21
С банели и подплънки ли е?Защото те за малък бюст не са необходими.Само ще ти убиват.

07-06-2007, 10:39
ама щом н амомичето й трябва само за да не прозира, няма ли да е по-добре да си вземе от тези спортните, дето са по-скоро като бюстиета? смис те нямат телове и банели за да убиват, пък и ако са безшевни са мн удобни и при малък бюст са напълно достатъчни.

в началото носех само такива, сега няма как, понеже не поддържат достатъчно вече, но преди бях мн доволна от тези. побвай, ако искаш.

аз съм с бюстие ама искам и такова спорто мн ме кефат :-D от къде мога да си купя такова в реебок адидас ще има ли ???

mimozkata
07-06-2007, 11:29
Posavetvai se s maika si