PDA

View Full Version : заключете



смислената тема
07-04-2007, 08:39
човек мисли за самоубийство, вие му заключвате темата. в реалния живот никой не иска да ме чуе, тук ми заключвате темата. ...няма къде да се оплача другаде. съжалявам, че ви безпокоя. не ми харесва света, в който живея, не харесвам и себе си. не мога да променя обществото, не мога да променя себе си. сбогом.

Just_say_no
07-04-2007, 08:44
:shock: :shock: :shock: :shock: Стига е !!! Стеги се! =; Сбогом вика... :shock: Като имаш толкова много проблеми намери някой непознат от нета и му се оплачи хубавичко.Сподели го с някой.Съмнявам се нещата да са толкова зле. :-k

moon_flower
07-04-2007, 08:52
Сбогом мили друже,радваме се,че изплака мъката си пред нас!

sasha_90
07-04-2007, 09:11
Не харесваш света?Не харесваш себе си?И не можеш да се промениш?
Опитал ли си изобщо?Мислил ли си,че с това самоубийство нищо няма да постигнеш?Ако не помисли!
Вместо да мислиш за смърт,защо не помислиш,като голям човек и да си решиш проблемите?!!!!!!!!!!!!!

L0v3_suX
07-04-2007, 09:14
:shock: 4AOOOOOOOOOOOOO :shock:

07-04-2007, 09:16
Самоубийство е най лесното само слабите го избират всички ние сме войни които някак си оцеляват докажи че си достоен човек и просто се БОРИ

moon_flower
07-04-2007, 09:47
Абе кво се занимавате,темата или е бъзик или пак някои е решил да се хвърли от седмия етаж заради старо гадже...милион такива теми и досега никои не се е самоубил и слава богу.

fNatiC
07-04-2007, 09:49
Абе кво се занимавате,темата или е бъзик или пак някои е решил да се хвърли от седмия етаж заради старо гадже...милион такива теми и досега никои не се е самоубил и слава богу.
Аз съм на седмия етаж, ама не мисля да се хвърлям ^^ Ако бях на 17-я по-можеше..
А към автора - пиши едно писмо от Ада

koalka
07-04-2007, 09:49
Най-лесно е да кажеш "не мога"... :wink:

nellllly
07-04-2007, 09:56
дишай... дишай...

mishonche
07-04-2007, 10:01
Абе чакай малко бе човече?!!? Тва,че не ти харесва живота не значи,че трябва да се самоубиваш ?!!?!??Примерно ?! И на мен не ми харесва,а след днешния ден още повече,ама не съм тръгнала да се предавам нали така?!Тва да искаш да се самоубиш е най-глупавата постъпка която някой може да направи..Извиняай ама .. Ти още не си разбрал какво е живота..Живота е борба и ти трябва да се бориш за да си щастлив,а като те гледам ти въобще не го правиш..?! Е ?! Тогава ?! Поне кажи какъв е проблема за да земеш това "мъдро" рашение ...

sexy_for_you
07-04-2007, 10:42
Когато има желание,има и начини.Ако си пожелал да се промениш,би могъл.Светът не можеш да го промениш ей така,но ако промениш себе си и вижданията си към останалите,ще живееш по-добре.Самоубийството не е решение на всички проблеми.Самоубиват се слабите психически неуверени хора или с психически заболявания.Няма смисъл да се самоубиваш,промени се!

GaNgStAz
07-04-2007, 11:21
Когато има желание,има и начини.Ако си пожелал да се промениш,би могъл.Светът не можеш да го промениш ей така,но ако промениш себе си и вижданията си към останалите,ще живееш по-добре.Самоубийството не е решение на всички проблеми.Самоубиват се слабите психически неуверени хора или с психически заболявания.Няма смисъл да се самоубиваш,промени се!

еми да, неа смисал.. замисли се и ше вииш ! един път се живее..

VerryBerry
07-04-2007, 11:28
mi kato nemojem da te razubedim-sbogom,aide 1 4ao i ot men

Presley
07-04-2007, 11:51
Може и найстина да имаш намерения да го направиш,но ако беше твърдо решена просто нямаше да пуснеш тема тук.Явно търсиш някаква подкрипа и може би ескаш ние да ти я дадем.Ами имаш я-това помага ли ти?Ако ти помага-радвам се...!Но эащо го правиш?По-добре първо опитай да промени нещо ,ако не обществото (това е непосилно),то поне себе се.Ти имаш власт над себе си,при това иэцяло.Каквото эависи от теб,можеш да го промениш.Нищо не става с оплакване и беэдействие....трябва усърдие и естествено желание!Пробвай.Не бъди крайна

VerryBerry
07-04-2007, 12:00
mojebi iska6 da ti obarnat vnimanie... :::

07-04-2007, 12:07
:-s

GaNgStAz
07-04-2007, 22:31
Shu Tzu - zashto go napravi :smt020

A_Loving_Girl
07-04-2007, 22:51
ебе к'ви са тия глупости недей така живота е пред тебе!!!!!!!!!