PDA

View Full Version : Moderated:Дълъг акт....къс акт. Размисли на 1 момиче



gazarka
07-04-2007, 09:08
moqt priqtel svar6va dosta barzo za okolo 5 min :( .a nz kak da mu kaja 4e az ne moga tolkova barzo.v4era si govorih s edin fr na tazi tema za svar6vaneto i toi mi kaza 4e prosto mnogo go vuzbujdam i si e edin vid kompliment za men,a kaza 4e tezi deto gi klatqt po 1-2 4asa vsa6nost ne gi vazbujdat dostata4no.toest 4e pri akt 1h momi4eto prosto e omraznalo na mom4eto.men mi stana mn stranno,za6toto s biv6iq si go pravehme po 1h.tova zna4i li 4e sum mu bila omraznala?
p.p a kak da kaja na fr mi 4e iskam po dalag akt,za6toto toi mai si misli 4e i na men mi e kef po barzo

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

07-04-2007, 09:13
Ми на мен честно казано ми е по-добре и предпочитам по-бърз акт.
Сподели с него,че би искала да бъде по-бавен...

`Death`Whore``
07-04-2007, 09:16
Както и да му го кажеш, все ще му стане гадно. Обаче има един важен въпрос - вторият път пак ли свършва толкова бързо? Ако да, вече наистина е проблем. Ако го правите с кондом, му кажи да се сдържа - да мисли за нещо странично, когато му дойде кефа, или си пуснете музика и да се заслушва в нея.

А ако не е мастурбирал през деня и актът продължава повече от 15 минути, проблемът също е сериозен. Или наистина партньорката не го възбужда достатъчно.

krem4et0
07-04-2007, 09:29
Както и да му го кажеш, все ще му стане гадно. Обаче има един важен въпрос - вторият път пак ли свършва толкова бързо? Ако да, вече наистина е проблем. Ако го правите с кондом, му кажи да се сдържа - да мисли за нещо странично, когато му дойде кефа, или си пуснете музика и да се заслушва в нея.

А ако не е мастурбирал през деня и актът продължава повече от 15 минути, проблемът също е сериозен. Или наистина партньорката не го възбужда достатъчно.
или е уморен. по принцип приятелят ми е така-първи акт кратък(ама то като съм го мъчила преди това с любовна игра 1 час, а и правим секс 1 път седмично как да е). Втори акт след поне 30 минути почивка и е доста дълъг. Не знам колко, но е дълъг. Понякога чак се протровам и се налага да свършва по други начини. но има и случаи, когато не сме правили секс 5-6 дни, той не е маструбирал(той милият и за това няма време) и става 1-2 часа след работа. тогава може и да не свърши изобщо. Умората си казва думата. а на тези жеги съвсам става весело :lol:

gazarka
07-04-2007, 14:30
haide i drugi glavno maje da spodelqt mneniq de

MaRiNkA_16
07-04-2007, 14:40
govori s priqtelq si i my kaji 4e kogato se po4ystva 4e 6e svur6va da go izkara i da spre 6toto neiska6 sex 5 min a 25 i my kaji 4e klatene 5 min ne e sex za teb 6toto toi svur6va a ti ne.v edna vruzka nai vajnoto e ob6tyvaneto i spodelqneto na problemiete aide yspeh :smt006

Barbie
07-04-2007, 16:29
Добре де, първия път свършва бързо - а после? Защото може да го направите веднъж и после след малка почивка да го направите пак. Или ако си сигурна, че няма да го засегнеш, деликатно да му намекнеш...въпреки че той младежа надали нарочно свършва за 5 минути - явно не успява да се контролира. И все пак, може би ако първо свърши при свирка и после правите секс, ще свърши по-бавно...

HopeLesss
07-04-2007, 16:32
Нужно е адски много време, докато успеете дотолкова да се опознаете, че да свършвате по едно и също време. Мисля, че е нормално за момчетата в ранна възраст да свършват по-бързо. Съгласна съм с Барби, че може би най-дорбия вариант е първо свирка, после основното. Знам ли... :roll:

korabokroshenec
07-04-2007, 20:37
като ми беше за 1 път я клатих час и половина преди да свърша... после вече с времето намаля до 20-30 мин за 1 рунд :-)